Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka do -50%

Sprawdź prezenty na Dzień Dziecka >

To szok! Tyle świetnych prezentów na Dzień Dziecka z taaaakimi zniżkami!

Szukasz idealnego prezentu na Dzień Dziecka? Czujesz, że już się gubisz wśród tych wszystkich propozycji? Nasza tanioksiążkowa ekipa nadchodzi z pomocą!

Wybraliśmy najciekawsze upominki dla dzieci w różnym wieku. To książki, zabawki, komiksy, gry i puzzle, wśród których znajdziesz i takie, które ucieszą niemowlaka, i takie, z których będzie zadowolony nawet nastolatek. Nie będziemy Cię dłużej namawiać. Sprawdź i przekonaj się na własnej skórze ;)

Sprawdź prezenty na Dzień Dziecka do -50% >>Pucio mówi dobranoc. Sprawdź >Pucio mówi dobranoc Marta Galewska-Kustra

Pucio ma ochotę na zabawę, ale nadchodzi wieczór i wszyscy układają się do snu. Misia już śpi, więc trzeba być cicho, żeby jej nie obudzić. A co robią inni? Dźwig przez cały dzień nosił ciężary i teraz smacznie chrapie. Drzewo i samochód na parkingu też odpoczywają. Ciocia, która świętowała swoje urodziny, uśmiecha się przez sen. Budka z lodami jest zamknięta, a samolocik Pucia leży spokojnie pod łóżkiem. Ty też zgaś światło i słodko śpij - jutro czeka cię mnóstwo nowych przygód!

Sprawdź książkę >


Serce czasu. Sprawdź >

Serce czasu Monika Peetz

Lena mieszka z ciotką i z dwoma młodszymi kuzynami. Jej rodzice zginęli w wypadku, jednak ich śmierć owiana jest tajemnicą.

Gdy dziewczyna przegląda rzeczy po rodzicach, odnajduje wśród nich stary zegar, który wzbudza jej zainteresowanie. Przypadkiem go uruchamia, przez co diametralnie zmienia swoje dotychczasowe życie. Zyskuje tajemniczych przyjaciół i potężnych wrogów. Przenosi się do niezwykłego miejsca, gdzie spotyka chłopaka o imieniu Dante. Kim jest tajemniczy nieznajomy i jaki to wszystko ma związek z wypadkiem jej rodziców?

Sprawdź książkę >Którędy do Yellowstone? Sprawdź >Którędy do Yellowstone? Dzika podróż po parkach narodowych Aleksandra Mizielińska i Daniel Mizieliński 

Dwoje niezwykłych, milusińskich bohaterów - ogromny, ciężki, a zarazem nieśmiały i skryty w sobie żubr Kuba oraz mała, zwinna, odważna i pełna energii wiewiórka Ula. To zwierzaki, które są od siebie zupełnie różne, połączyła je ogromna przyjaźń, która swój początek miała w sercu Puszczy Białowieskiej.

Niespodziewanie, nie wiadomo od kogo, otrzymują tajemniczy list z Ameryki i wybierają się w długą, fascynującą podróż tropami dzikiej przyrody.

W trakcie swojej niezapomnianej wycieczki będą mieli okazję poznać bliżej aż 8 niesamowitych parków narodowych z każdego zakątka świata. Rozpoczynając od Yellowstone w Ameryce.

Sprawdź książkę >


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać