Na tropie... Złap kryminały do -45%

Złap kryminały do -45% >

Po nitce do kłębka, a po śladach do zniżki. Właśnie udało Ci się wpaść na trop kryminałów do -45%!

Zbrodnie i tajemnice, które trzeba rozwiązać. Niebezpieczeństwa i zawiłości, w jakie wpadają bohaterzy. Fabuły, które tak trzymają w napięciu, że nawet nie wiesz, kiedy zaczynasz obgryzać z nerwów paznokcie. O tak, właśnie za to uwielbiamy kryminały! A że koniec lata nie nastraja zbyt pozytywnie, to warto poprawić sobie humor świetną książką, w świetnej promocji.

Mróz, Coben, Bonda, Chmielarz, Czornyj, Rogoziński i książki wielu innych świetnych autorów. Sprawdź >

Złap kryminały do -45% >

Promocja potrwa do 27 sierpnia. 


W promocji na kryminały możesz ustrzelić m.in. te książki:

W W głębi lasu >głębi lasu Harlan Coben

Zastanów się jednak, czy masz wystarczająco wolnego czasu. Wnikając stronę za stroną w tę skrywającą wiele pytań historię, zapomnisz o realnym świecie.

Czy spotkanie młodej i zakochanej pary w odosobnionym miejscu w okolicach młodzieżowego obozu może zwiastować coś złego? Nie, chyba że są świadkami krwawego morderstwa na czworgu nastolatków. No właśnie, ale czy aby na pewno czworgu? W końcu odnaleziono jedynie dwie ofiary. Gdzie zniknęli pozostali? Policja nie może znaleźć ich ciał czy może jednak udało im się uciec?

Sprawdź >Żmijowisko >Żmijowisko Wojciech Chmielarz

Lato 2016 roku. Kamila i Arek to małżeństwo trzydziestoparolatków. Mają dwójkę dzieci: piętnastoletnią Adę oraz malutkiego Ignasia. Jak, co roku wybierają się na urlop z przyjaciółmi Kamili ze studiów.

Podczas jednej z mocno zakrapianych imprez o mały włos nie dochodzi do tragedii: ktoś kogoś niemalże topi, wywiązuje się kłótnia, otwierają się dawne rany. Następnego dnia okazuje się, że zniknęła Ada i nikt nie wie, co się z nią stało. Poszukiwania są bezskuteczne, nikomu nie udaje się odnaleźć dziewczyny. Rodzice są zrozpaczeni. Rok później Arek powraca do Żmijowiska, by podjąć kolejną próbę odnalezienia córki i rozwikłania zagadki jej zniknięcia.

Sprawdź >Osiedle RZNiW >Osiedle RZNiW Remigiusz Mróz

Wczesne lata dwutysięczne. Blokowisko na osiedlu RZNiW żyje w rytmie rapu, oddycha dymem z jointów i nie toleruje obcych. Na dwunastym piętrze jednego z bloków mieszka Deso, który na co dzień musi zmagać się z życiem w skrajnej nędzy.

Pewnej nocy otrzymuje esemesa z nieznanego numeru. Nadawca pisze: „Boję się. Chyba ktoś za mną idzie”. Deso po chwili oddzwania, ale w słuchawce słyszy jedynie trzaski. Nazajutrz okazuje się, że zaginęła dziewczyna z jego klasy.

Sprawdź >

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać