Na 13 urodziny - książki po 13 złotych!

Na 13 urodziny - książki po 13 złotych - sprawdź >>Tak, kończymy już 13 lat, z tej okazji będziemy mieć dla Was mnóstwo niespodzianek. Oto pierwsza z nich - Książki po 13 złotych. Przecież im więcej trzynastek, tym lepiej ;-)

Świętujemy 13. urodziny, bo się pecha nie boimy!

🎂 🎂 🎂

Na 13 urodziny - książki po 13 złotych. Sprawdź! >>

Promocja potrwa do 14 maja.


Polecamy:

Dziewczyna, która wróciła >>Dziewczyna, która wróciła Susan Lewis

Kiedy Jules Bright słyszy pukanie do drzwi, ostatnią osobą, której się spodziewa jest detektyw. Niesie ON wyjątkowo złe wieści. Okazuje się, że stało się coś, czego kobieta obawiała się nieustannie od trzech lat. Z więzienia zwolniono Amelię Quentin.

To morderczyni córki Jules, która zniszczyła życie kobiety i odebrała jej wszystko, co ta kochała. Rodzina wie, że sprawiedliwość nie została wymierzona i każdy chciałby, żeby Quentin zapłaciła za swój czyn.

Jak skończy się ta konfrontacja i kto powinien bardziej się bać – Amelia czy Jules?

Kup książkę! >>


Opowieści przebrane >>Opowieści przebrane Wojciech Kuczok

Psychologiczna przenikliwość, niuanse rzeczywistości i nieograniczone przestrzenie imaginacji. Eksperymenty językowe i psychologiczna przenikliwość, niuanse rzeczywistości i nieograniczone przestrzenie imaginacji.W zebranych w tym tomie opowiadaniach pochodzących z dwóch wczesnych zbiorów Wojciecha Kuczoka pojawiają się motywy oraz tematy, którym autor pozostaje wierny do dziś: rzeczywistość stopniowo ustępuje miejsca fantasmagorii, miłość splata się ze śmiercią, bohaterowie popadają w niewolę przeżyć z dzieciństwa.

Postacie pojawiające się w "Opowieściach przebranych", z pozoru całkowicie różne, jednym głosem opowiadają o naszych głęboko skrywanych lękach, o płynnej granicy między pamięcią i wyobraźnią

Kup książkę! >>


System >> System Tom Rob Smith

Trzymający w napięciu, mroczny thriller osadzony w realiach stalinowskiej Rosji. Według oficjalnej propagandy w idealnym społeczeństwie stworzonym przez państwo sowieckie morderstwa po prostu nie istnieją. Kiedy więc na torach kolejowych zostają znalezione zwłoki czteroletniego Arkadego, nikt nie ma wątpliwości, że doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Nikt – poza rodziną chłopca. Młody, ambitny funkcjonariusz Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego, Lew Demidow, całym sercem oddany komunistycznej władzy, otrzymuje rozkaz zatuszowania sprawy i sumiennie się z niego wywiązuje.

Kup książkę! >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać