Mroczna gra. Mroczne pożądanie. Tom 2

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
286
Nasza cena: 26,49 zł 39,90 zł Taniej o: 34%

Elena budzi się w nieznanym sobie miejscu i szybko orientuje, że jest w niebezpieczeństwie. Kobieta została więźniem i znalazła się na łasce i niełasce psychopaty. Okazuje się, że to ktoś, kogo dobrze znała, ale widocznie tylko pozornie.

Jej codzienność zdominowało pragnienie wyrwania się z tego piekła na ziemi. Mężczyzna, który ją przetrzymuje, sprawia wrażenie, jakby nie trzymał się żadnych granic. Jego czyny napawają Elenę przerażeniem, ale też jeszcze bardziej motywują ją do walki o własne życie.

Tymczasem poczynania porywacza obserwuje Logan.

Czy zdoła uratować Elenę? Czy będzie tego chciał?

Recenzje (10)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Recenzowałam dla Was pierwszy tom cyklu Mroczne Pożądanie autorstwa Lindy Malczewskiej, jakiś czas temu. Książka „Gra pozorów” wywarła na mnie dobre wrażenie, pozostawiła w pewnym zawieszeniu, a tego bardzo nie lubię, kiedy otrzymałam możliwość przeczytania kontynuacji nie zawahałam się nawet na chwilę. Wiedziałam, że to będzie emocjonująca książka, a ja chciałam poznać dalszą część historii Eleny i Logana. Co takiego wydarzy się w „Mrocznej grze”? Czy było tak mrocznie, jak można to sobie wyobrażać? Czy dla tej dwójki jest chociaż cień szansy na jakiekolwiek porozumienie?

  Główną bohaterką książki „Mroczna gra” jest Elena Sanchez to kobieta, w której nastąpiło wiele zmian. Wszystko zaczęło się od tego, że w firmie, w której pracowała zmienił się szef, agencję przejął bardzo wpływowy i potężny człowiek Logan Grant. Ich pierwsze spotkanie było nieco niefortunne, panna Sanchez wypowiedziała wiele niepochlebnych słów na jego temat, pomimo tego, że nie znała go osobiście. Nie została zwolniona, a ich relacja zmieniła się i wykroczyła poza wcześniej przyjęte ramy: podwładna i pracodawca. Logan Grant ją zawiódł, a ona została porwana, przeszła przez prawdziwe piekło. Przetrzymywana kilka tygodni w rękach szaleńca walczyła o to, aby się uwolnić. Była bita, dręczona, tłamszona, jej serce zostało złamane, nie chciała umierać. On natomiast robił wszystko, co tylko był w stanie, aby ją odszukać. Tak, Logan Grant, mężczyzna, który przyczynił się do tego wszystkiego, co ją spotkało, walczył, aby wróciła do niego. Czy będzie taka możliwość? Czy Elena po tym horrorze będzie potrafiła jeszcze w optymistyczny sposób spojrzeć na życie? Czy da mężczyźnie szanse, a może ktoś zupełnie inny ofiaruje jej to, czego potrzebuje?

  „Mroczna gra” wciąga, przezywając wszystkie zadawane bohaterce katusze nie jesteśmy w stanie odpuścić, póki nie upewnimy się, że zagrożenie minie. Nic nie jest oczywiste, relacja głównych bohaterów wydaje się być nie do ocalenia. Elena nie chce widzieć Logana, nie chce go wysłuchać, nie chce go znać, pomimo tego, że jej serce wydaje się nieposłuszne. Nie potrafi mu zaufać, a także przebaczyć. Czytając książkę miałam wrażenie, że ta dwójka będąc osobno stacza się, zapada gdzieś w dół, w nieokreślony mrok, a kiedy natrafiają na siebie, ponownie wkraczają w odpowiednie tory. Nic jednak nie jest tutaj oczywiste, na tym etapie trudno stwierdzić, w którą stronę potoczy się historia. Ciężko jest kończyć powieść wiedząc, że nie ma jej kontynuacji, a wszelkie niedopowiedzenia i insynuacje nie zostają potwierdzone. Jeśli chcecie sięgnąć po „Mroczną grę” to musicie rozpocząć swoją przygodę z twórczością Lindy Malczewskiej od „Gry pozorów”, obie książki dotyczą tych samych bohaterów, więc ważna jest tutaj chronologia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Elena zostaje porwana.

  Po przeczytaniu wielu opini o tej książce miałam małe obawy co do niej. Ale nie zniechęciłam się i cieszę się z tego powodu ponieważ książka w 100% była dla mnie na tak. Psychopata który porwał bohaterkę był brutalny i nie obliczalny. Ja takich bohaterów lubię i bardzo mi się to podobało że porwanie nie trwa dwa rozdziały i wszystko kończy się dobrze tylko pojawiają się komplikacje i problemy przy czym dziewczyna cierpi bardzo mocno. Brutalne sceny również są fantastyczne bo czuć tutaj tą brutalność. Ja osobiście lubię takie momenty w książkach więc ja odpłynęłam do innego świata czytając. Logan mimo pieniędzy i pozycji nie mógł nic zrobić i cierpiał bez dziewczyny obok siebie. Jego rozpacz była bardzo odczuwalna i super opisana. Czułam ten ból. Dalsza część książki również mi się spodobała bo dziewczyna gdy dowiaduje się wielu ciekawych rzeczy z przeszłości bohatera nie wybacza mu a wręcz odcina się od niego. Jest to coś nowego i mi się to podobało. Pojawia się ktoś nowy i również czuje ze wiele namiesza w kolejnym tomie. Jak dla mnie ta część jest jeszcze lepsza od pierwszej. I osobiście polecam każdego kto lubi mocno, brutalnie i mrocznie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "To nie mi­łość rani, tylko osoby za­śle­pio­ne przez dumę, które boją się za­ry­zy­ko­wać i prze­ba­czyć. Mi­łość to naj­cu­dow­niej­sze uczu­cie, jakie może spo­tkać dwój­kę ludzi. Nie po­sia­da okre­ślo­ne­go ko­lo­ru skóry, wy­zna­nia, orien­ta­cji, nie mo­że­my jej do­tknąć czy zmie­rzyć, ale ist­nie­je i cho­ler­nie mocno spra­wia, że każ­de­go dnia to dzię­ki niej mamy siłę wal­czyć. To nasza naj­po­tęż­niej­sza broń i tylko od nas sa­mych za­le­ży, jak ją wy­ko­rzy­sta­my."

  Tom drugi książki rozpoczynamy gdy Elena budzi się w nieznanym sobie miejscu i szybko orientuje, że jest w niebezpieczeństwie. Została porwana i obecnie jedyną osobą, która może jej pomóc... Jest ona sama. Osoba która się tego dopuściła ma totalną obsesję na jej punkcie, w dodatku jest to ktoś kogo dobrze znała - i tu kochani muszę się przyznać, że sama bym tej osoby o to nie podejrzewała. Serio! Okazuje się być niezrównoważonym psychicznie szaleńcem gotowym na wszystko. Zmienność nastrojów od bardzo spokojnego po niezwykle groźnego i agresywnego powodują, że dziewczyna nigdy nie wie czego się może spodziewać. A wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze? Stawką zaczyna być już nie tylko jej życie... Jego czyny napawają Elenę przerażeniem, ale też jeszcze bardziej motywują do walki o siebie. Czy uda się kobiecie uciec? Czy jest ktoś kto zdoła ją uratować?

  Jestem pod wrażeniem niesamowitej historii jaką udało się stworzyć autorce. Rewelacyjnie odzwierciedlone zostały wszystkie emocje bohaterów jakie czuli tak, że mieliśmy wrażenie jakby dotykały nas samych. Ból, złość, desperacja, panika, cierpienie, dezorientacja, strach i wiele innych emocji targających naszymi bohaterami przedstawione zostały nad wyraz obrazowo. Historia zdecydowanie bywała mocna, mroczna i brutalna. Podtrzymuję opinię, że można ją podciągnąć nieco pod thriller psychologiczny z przeplatającym się romansem. Scen erotycznych macie tu znikomą ilość ale uwierzcie mi, że nie potrzeba ich więcej.

  Co do samych bohaterów - polubiłam Elenę ale taka jak w pewnym momencie zrobiła się irytująca ciężko było mi znieść 🙈 zapewne wynika to z tego, że ja po prostu wolę bohaterki, które nie są impulsywne "biorą byka za rogi" i przemyślą wcześniej podjęte przez siebie decyzje 😉 mam świadomość, że stało się co się stało jednak... fajnie byłoby dać szansę na wytłumaczenie wszystkim, nie tylko wybrańcom...(osoby, które już czytały na pewno zrozumieją co mam na myśli 😉). Nie mniej jednak i tak ją lubię 😁 a co do Logana... Ah ten nasz Logan Grant. Niby dupek, niby zimny, oschły, sam diabeł bla bla bla... Ale wiecie co? Taki facet to jednak jak się zakocha to na amen. Zajrzy w każdą norę na ziemi i przeszuka wszystkie kąty nie dając za wygraną i mając nadzieję na odnalezienie tej jedynej. Ja mu zdecydowanie kibicuję i jestem w #loganteam ! Co prawda osobiście jako czytelnik nie do końca jestem zadowolona z tego jak w drugiej połowie książki potoczyła się ta historia nie mniej jednak uważam, że był to na pewno zabieg, który czytelnika zaskoczy. Ponieważ nie chciałabym zdradzać zbyt wielu szczegółów i spoilerować powiem tak: Droga @linda_malczewska mam ❗ogromną❗ nadzieję, że wszystko wróci do normy i będzie tak jak być powinno 😁 to zakończenie pozostawiło niesamowity niedosyt oraz totalny zawrót głowy 😱🤯

  Polecamy!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Każdy nasz czyn i podjęta decyzja, nawet ta najmniejsza niosą za sobą konsekwencje.”

  Elena dowiedziała się prawdy, nie może znieść tego, jak niecnie wykorzystał ją Logan. Podejmuje decyzję i wyjeżdża. Budzi się w obcym, kompletnie nieznanym sobie miejscu, jedną ręką jest przykuta kajdankami do metalowego łóżka. Gdzie jest, co się stało? Szybko orientuje się, że została porwana, sprawca nie pozostawia jej złudzeń. Przerażona, zdezorientowana znalazła się na łasce psychopaty, już wkrótce okazuje się, że zna swojego oprawcę. Ten ogarnięty chorą fascynacją i pragnieniem zemsty na Loganie przedstawia dziewczynie swój makabryczny plan. Jej codzienność zamienia się w koszmar, porywacz, aby wymóc na niej posłuszeństwo posuwa się do makabrycznych czynów. Jednak Elena nie poddaje się z zaciętością walczy o przetrwanie. Tylko na jak długo starczy jej sił? Logan w tym czasie odchodzi od zmysłów, jest bezsilny. Czy uda mu się ją wyrwać z rąk szaleńca?

  Z ogromną niecierpliwością i ciekawością ponownie przeniosłam się do trudnego świata Eleny i Logana. Z łatwością i wyczuciem Pani Linda oddaje uczucia, jakie targają naszymi bohaterami, ich wewnętrzne rozterki, wahania, szybsze drgania serca. Narracja toczy się naprzemiennie z perspektywy naszej pary, chociaż Logana było mi trochę mało. Ciekawie, naturalnie i realnie ukazani bohaterowie. Jakże oni są inni niż w pierwszej części, przez to czego doświadczyli i co w dalszym ciągu jest ich udziałem bardzo się zmienili. Ewelin to na niej głównie skupia się Autorka, przechodzi przez piekło na ziemi, oprawca stopniowo łamie jej wolę i niszczy. Czy po czymś takim będzie w stanie normalnie żyć? Logan jest załamany i zdruzgotany swoją niemocą, coraz mocniej pogrąża się w alkoholu i używkach. Dokąd go to zaprowadzi? Alex – przerażający, ogarnięty nienawiścią psychopata. Do czego jest w stanie się posunąć, aby zrealizować swój chory plan?

  Życie w kłamstwie jakie zgotował Logan Ewelin prawie ją złamało. Świadomość, że była dla niego tylko namiastką, substytutem strasznie boli i przeraża. Logan wykorzystał ją w najokrutniejszy sposób. Okłamał, umiejętnie zmanipulował innych, a ona mu zaufała, pokochała. Teraz zrobi wszystko, aby ją odzyskać, najbardziej na świecie pragnie jej wybaczenia. Czy jednak po czymś takim można wybaczyć, dać druga szansę? Myślała, że najgorsze ma za sobą, tak bardzo się pomyliła…

  Rewelacyjnie opowiedziana historia, emocje, aż buzują. To powieść z tych nieodkładanych, mrocznych, bolesnych, trudnych, smutnych. Zakończenie cóż, to nie mogło się skończyć inaczej… Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy. Bardzo polecam całą serię. Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Elena została porwana i jest więźniem niebezpiecznego psychopaty.

  On ma obsesję na jej punkcie obsesję i chce ją zniszczyć do tego stopnia, by mu się oddała.

  Mężczyzna swoim postępowaniem przeraża Elenę. Okazuje się, że jej oprawcą jest ktoś kogo dobrze znała.

  Kobieta z rąk kłamcy wpadła w sidła psychopaty.

  Czy Elena przetrwa ten koszmar?

  Kim jest tajemniczy porywacz?

  Czy Logan uratuje Elenę?

  Czy Elena wybaczy Loganowi?

  Jak potoczą się losy Eleny i Logana?

  Uwielbiam takie mroczne i chore klimaty.

  Autorka zapewniła mi niezapomniane chwile z tą książką.

  Ta powieść jest tylko dla osób o mocnych nerwach. Z każdej strony wylewa się szaleństwo, cierpienie, strach, ból, ale też nadzieja na uratowanie swojego życia.

  Logan po stracie Eleny wdał się w nałogi. Zdaje sobie sprawę, że bardzo zależy mu na Elenie i robi wszystko, by odnaleźć ukochaną.

  Sytuacja Eleny jest bardzo trudna i przerażająca.

  Czy wybaczy Loganowi jego kłamstwa?

  Czy Elena odzyska spokój po traumatycznych zdarzeniach?

  Nie mogłam oderwać się od tej fenomenalnej książki.

  Autorka trzymała mnie w napięciu i niepewności do samego końca.

  Genialnie stworzony psychopata, który zgotował Elenie prawdziwe piekło.

  Gwarantuję, że poczujecie się jak w prawdziwym horrorze.

  Zapewniony rollercoaster emocjonalny.

  Jeśli szukacie powieści mrocznej, przerażającej, która Was zahipnotyzuje to ta historia porwie Was na wiele godzin.

  Będę czekała na kolejny tom, bo jestem bardzo ciekawa jak potoczą się losy bohaterów.

  Autorka napisała rewelacyjną książkę.

  Jestem pod ogromnym wrażeniem. Czekam na więcej!

  Polecam gorąco!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

Warto zwrócić uwagę na...
Gra pozorów. Mroczne pożądanie. Tom 1 4/5 Nasza cena:
30,73 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra pozorów. Mroczne pożądanie. Tom 1

Mroczny romans biurowy! Dwudziestosiedmioletnia Elena Sanchez pracuje w agencji nieruchomości i z każdym dniem czuje się coraz bardziej wypalona. Uważa, że jest niedoceniana i to tylko dlatego, że nie nosi spodni. Kiedy okazuje się, że podczas jej urlopu firmę przejął młody miliarder Logan James...
Mroczne pożądanie. Mroczne światło. Tom 1.5 4/5 Nasza cena:
14,94 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mroczne pożądanie. Mroczne światło. Tom 1.5

Historia Jake’a i Abby jeszcze nie dobiegła końca! Jake w końcu wraca do domu. Jednak mężczyzną targają wątpliwości. Czy jego ukochana wciąż na niego czeka? Czy jest bezpieczna? Czy zaakceptuje to, jakim mężczyzną naprawdę jest Jake? Jake nigdy nie sądził, że w końcu ktoś stanie się dla niego...
Przystanek pożądanie. Tom 2 0/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przystanek pożądanie. Tom 2

Druga część antologii „Przystanek Pożądanie”, to zbiór ośmiu opowiadań – ośmiu autorów. Wszystkie je łączą Bieszczady i różne kolory namiętności.Gorące chwile w hotelu Paradise, mieszają się z życiowymi wyborami, górskimi wycieczkami oraz nagłymi zwrotami akcji. Czy pozorny azyl, ukryty w górskiej...
Ginger. Włoskie pożądanie. Tom 1 4/5 Nasza cena:
31,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ginger. Włoskie pożądanie. Tom 1

Autorka bestsellera "Nieznośny milioner" nadchodzi z kolejną dawką pożądania! Ona - młoda tancerka w nocnym klubie. Tak naprawdę nie wie, kim jest ani skąd pochodzi. Jej przeszłość jest dla niej tajemnicą. On - bogaty przedsiębiorca, który przypadkiem trafia do klubu. Żadne z nich nie...
Przystanek pożądanie. Tom 1 5/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przystanek pożądanie. Tom 1

Pierwsza część antologii „Przystanek Pożądanie”, to zbiór ośmiu opowiadań – ośmiu autorów. Wszystkie je łączą Bieszczady i różne kolory namiętności.Gorące chwile w hotelu Paradise, mieszają się z życiowymi wyborami, górskimi wycieczkami oraz nagłymi zwrotami akcji. Czy pozorny azyl, ukryty w...
Odnajdę Cię Włoskie pożądanie #2 5/5 Nasza cena:
31,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odnajdę Cię Włoskie pożądanie #2

Życiem Domenica Montechiaro kierowały poszukiwania zaginionej przed laty młodszej siostry. Gdy Blanca wróciła do rodziny, mężczyzna postanowił uporządkować swoje sprawy i odzyskać utraconą miłość. Spotkanie z dawną ukochaną będzie dla niego ogromnym zaskoczeniem. Jaką niespodziankę będzie miała dla...
Richard Bonett. Pożądanie. Possession. Tom 1 5/5 Nasza cena:
29,56 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Richard Bonett. Pożądanie. Possession. Tom 1

Skryta, cicha i spokojna baristka, Nanette, ma dwadzieścia osiem lat i ze wszystkich sił stara się odgrodzić od przeszłości. Cztery lata temu przeżyła bolesną tragedię i zawód. Przeprowadziła się do Desmond i teraz z uporem tworzy nową siebie - pogodną pracownicę kawiarni. Pracuje całymi dniami,...
Świąteczna gorączka 4/5 Nasza cena:
20,63 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świąteczna gorączka

Tak gorących świąt jeszcze nie było! Święta to czas, który każdy chce spędzić z najbliższą rodziną. Każdy, ale nie on. Mikołaj Dębski nienawidzi tego okresu w roku. Zazwyczaj spędza go z pierwszą lepszą długonogą blondynką, skupiając się na jednej konkretnej parze bombek. Sara, seksowna pani doktor...
Złączeni nienawiścią. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 3 5/5 Nasza cena:
27,04 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni nienawiścią. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 3

Niecierpliwie wyczekiwana historia niezwykle niebezpiecznego mafiosa Matteo i niepokornej Gianny! Gianna obiecała sobie, że nigdy nie podzieli losu swojej siostry Arii, która została żoną zupełnie obcego mężczyzny. Tak nie będzie wyglądała przyszłość Gianny, choćby miała zapłacić za to własną...
Piekło Hulka 5/5 Nasza cena:
33,84 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piekło Hulka

Mistrzyni mafijnego humoru powraca z drugim tomem serii o motocyklistach! Dlaczego ona nie cierpi z powodu tego, co zrobiła, kiedy ja cały czas płonę w piekle, które mi zgotowała? - Hulk Podczas pobytu w domu rodzinnym Jay spotyka Chloe – dziewczynę, którą znał od dziecka. Patrzy na nią jak...
Love - Hate, Hate - Love 5/5 Nasza cena:
26,63 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Love - Hate, Hate - Love

Nick Montgomery i Melinda Rourke od lat pałają do siebie nienawiścią. A właściwie ON nią pała. Ma żal do kobiety, że zrobiła z niego idiotę, kiedy byli jeszcze nastolatkami. Czy tego chcą, czy nie, stają się rodziną, gdy jego brat i jej siostra postanawiają powiedzieć sobie sakramentalne „tak”....
Kochanie, nie rań mnie. Zakochana w kłamcy. Tom 1 4/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kochanie, nie rań mnie. Zakochana w kłamcy. Tom 1

Świetnie napisany, pełen seksownego napięcia debiut z zemstą w tle! Świetnie napisany, pełen seksownego napięcia debiut z zemstą w tle!Świetnie napisany, pełen seksownego napięcia debiut z zemstą w tle! Dwudziestotrzyletnia Melody Prince jest rozdarta. Właśnie ukończyła z wyróżnieniem studia...
Wybrane bestsellery
Diuna. Imperium 4/5 Nasza cena:
172,46 zł 229,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Imperium

Diuna. Imperium to gra strategiczna, która łączy w sobie mechaniki budowani talii i rozmieszczania sił na planszy (worker placement).  To od ciebie zależy, jak rozbudujesz swoją potęgę. Poszukasz politycznych sojuszy czy stworzysz militarną przewagę? Siła ekonomii czy subtelne intrygi? Miejsce w...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 0/5 Nasza cena:
41,57 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Łowca snów 5/5 Nasza cena:
37,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowca snów

To, co dla czterech przyjaciół miało być wspaniałą przygodą, zmieni się w koszmar, po którym nic nie będzie już takie samo...Łowca snów to nie tylko opowieść o przybyszach z kosmosu, ale i o przyjaźni, która rozpoczęła się brawurowym, wspaniałomyślnym czynem czterech nastolatków i przetrwała ponad...
Stulecie Winnych. Początek 5/5 Nasza cena:
19,62 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stulecie Winnych. Początek

Poznaj początek historii rodu Winnych z podwarszawskiego Brwinowa. W książce Stuleciu Winnych. Początek Ałbena Grabowska ukazuje pierwsze dekady historii rodu Winnych. Zdun Antoni Winny osiedla się w Brwinowie i zakochuje w najmłodszej córce Jadwigi i Mariana Wielichnowskich – Bronisławie. Udaje mu...
Pucio umie opowiadać 5/5 Nasza cena:
27,73 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio umie opowiadać

Poznajcie Pucia i jego bliskich! Ten sympatyczny maluch jest ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy. Piąta część przygód Pucia to dla dzieci potrafiących już mówić okazja do ćwiczenia umiejętności opowiadania. Zachętą do tego są perypetie związane z pojawieniem się...
Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim 5/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim

Missoula w Montanie tylko z pozoru jest sielskim miasteczkiem uniwersyteckim, zamieszkanym przez zżytą społeczność dumną ze swojej drużyny futbolowej. Tak naprawdę ta przyjemna fasada skrywa poważny problem, jakim są liczne przypadki przemocy, której ofiarami padają studentki tutejszego...
Mexx Woman Woda perfumowana 40 ml 0/5 Nasza cena:
63,71 zł 74,42 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mexx Woman Woda perfumowana 40 ml

Perfumy Mexx Woman to zapach przeznaczony dla zdecydowanych i rozrywkowych kobiet, pewnych swojego stylu życia i inspirujących otoczenie. Zapach idealny dla pewnych siebie, spontanicznych kobiet, które umieją smakować każdą chwilę swojego życia i ciągle szukają czegoś wyjątkowego, ale zarazem nie...
Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci 5/5 Nasza cena:
180,44 zł 289,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci

Siedmiopak zawierający wszystkie tomy w nowych, czarnych - "dorosłych" okładkach w oprawie broszurowej. Harry Potter i kamień filozoficzny Harry Potter i komnata tajemnic Harry Potter i więzień Azkabanu Harry Potter i czara ognia Harry Potter i zakon Feniksa Harry Potter i książę półkrwi Harry...
Świąteczne tajemnice. Tom 2 5/5 Nasza cena:
41,65 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świąteczne tajemnice. Tom 2

Drugi tom unikalnej antologii najlepszych świątecznych opowieści kryminalnych. Ten wyjątkowy zbiór zawiera rozmaite opowiadania kryminalne, które łączy magiczny świąteczny klimat. Czytelnicy znajdą tu zarówno klasyczne, jak i współczesne utwory, pełne kryminalnych zagadek, mrocznych tajemnic,...
Oko świata. Koło czasu. Tom 1. Wydanie filmowe 5/5 Nasza cena:
42,42 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oko świata. Koło czasu. Tom 1. Wydanie filmowe

Porównywany do Władcy Pierścieni monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie. Rand, Mat i Perrin mieszkają w Polu Emonda, sennej wiosce gdzieś na końcu świata. Chłopcy wiodą monotonne życie, nieświadomi, że dni ich beztroski dobiegają końca. Oto do...
Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1 5/5 Nasza cena:
22,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1

Pierwsza książka dla dzieci napisana przez autorkę słowiańskich bestsellerów! "Kwiat paproci" dla młodszych czytelników. Bohaterowie słowiańscy powracają w nowej serii Katarzyny Bereniki Miszczuk, tym razem dla starszych dzieci. Bo będzie się czego bać. Czy słowiańskie demony naprawdę istnieją?...
Kim jestem? 5/5 Nasza cena:
32,15 zł 49,46 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kim jestem?

Gra przeznaczona jest dla 2-4 osób. Każdy z graczy losuje po jednej karcie ze stosu i umieszcza ją na opasce osoby z prawej strony. Zadaniem każdego z graczy jest odgadnięcie KIM SIĘ JEST, na podstawie zadawanych pytań i odpowiedzi reszty graczy. Podczas zabawy można udzielać jedynie odpowiedzi TAK...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula