Mój zawodnik

Autor:

K. Bromberg

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 16
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2018
Wydawnictwo
Ilość stron
344
Nasza cena: 30,04 zł 39,90 zł Taniej o: 25%


Początek wyjątkowej serii wypełnionej gamą najróżniejszych emocji. Poczuj radość, strach, ból i upojenie podczas lektury jednej książki, która pokaże Ci wyjątkową relację między kobietą i mężczyzną.

Eastonowi Wylderowi świetnie się wiedzie. Jako gwiazda baseballu może mieć praktycznie wszystko. Poza sportem nie widzi świata. Kocha te skoki adrenaliny, które towarzyszą mu na boisku i walkę aż do upadłego, by dać radość kibicom i swojej drużynie. Niestety, pojawia się niespodziewana kontuzja. Easton z początku nie przejmuje się tym faktem: w końcu to nie pierwszy uraz w jego życiu, jednak okazuje się, że tym razem sprawa jest poważniejsza niż przypuszczał. By móc wrócić do pełnej sprawności, a tym samym do ukochanej gry, musi przejść pełną rehabilitację. By jak najszybciej osiągnąć zadowalające efekty, Wylder zatrudnia sprawdzonego fizjoterapeutę. Jakież jest jego zdziwienie, gdy na pierwszą sesję fizjoterapeutyczną, zamiast niego, przychodzi jego córka.

Scout wie doskonale, co powinna robić, a zawodnikiem ma się zająć na prośbę ojca. Nie trzeba jej wcale tłumaczyć, z jak trudnym zadaniem przyjdzie jej się tym razem zmierzyć. W końcu jest "tylko" kobietą i nigdy nie działała w pierwszoligowym klubie baseballowym. Co więcej, teraz musi skupiać się na ciele jednego z najseksowniejszych mężczyzn, jakich kiedykolwiek widziała i pozostawać cały czas w sferze czysto zawodowej. Wie doskonale, że żaden fizjoterapeuta nie może sobie pozwolić na brak profesjonalizmu, nawet, a może zwłaszcza wtedy, gdy chodzi o Eastona Wyldera.

Czy dziewczynie wystarczy samozaparcia, by oprzeć się beztroskiemu, a zarazem bardzo pociągającemu baseballiście? A może mężczyzna zrobi wszystko, byle tylko przekonać ją do siebie?

Autorką serii "Mój zawodnik" jest K. Bromberg, amerykańska pisarka, która tworzy popularne romanse. Jej historie pełne są emocji, namiętności, ciepła i pożądania. Bohaterki, które w nich występują, to silne charaktery, natomiast mężczyźni zwykle okazują się bardzo wyniszczeni. Wiele jej książek dostało się na listę bestsellerów "New York Timesa".
Recenzje (16)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Wiecie, co zauważyłam? Ostatnio bardzo często sięgam po ”kobiece książki”, w których akcja rozgrywa się w świecie sportu, seria Real Katy Evans, „Revived” Samanthy Towle, „Driven” K.Bromberg i bardzo to mi się podoba. Nie często mamy styczność z takimi dobrze wykreowanymi, zadziornymi, pełnymi pasji bohaterami. Twórczość autorki poznałam dzięki serii „Driven”, wiem też, że nie osiadła na laurach i prężnie brnie do przodu, pisząc coraz to nowe książki. Czego możemy się spodziewać po książce?

  „Nie lubię grać według zasad. Kontrakt jest interesem, Scout. Ale to? Ty i ja? To przyjemność.”

  Bohaterem książki jest Easton Wylder, który jest gwiazdą baseball’u, spor jest całym jego życiem, uwielbia tą adrenalinę, rywalizację i krzyki kibiców z trybun. To mężczyzna pełen pasji, gotowy do walki o zwycięstwo, nie zamierzający poddać się zbyt łatwo. Po pewnym niefortunnym meczu nabawił się poważnej kontuzji barku, która wyeliminowała go z boiska na długi czas. Nie obyło się bez kosztownej i długiej rehabilitacji, która nie przynosiła rezultatów. Kontrakt z klubem i dalsza kariera zawodowego gracza zależą od tego, czy wróci do pełnej sprawności, dlatego zadecydowano zmianę rehabilitanta. Wybrano Doktora Daltona, jednego z najbardziej cenionych rehabilitantów, który jest nie tylko nadzieją Eastona na powrót do zdrowia, ale także na boisko. Wiele zależy od tego spotkania, mężczyzna nie spodziewał się, tego, że zamiast doskonałego specjalisty będzie na niego czekała młoda i pociągająca kobieta, dlatego jest święcie przekonany, że ma do czynienia z tancerką, która przyszła wykonać dla niego zmysłowy striptiz. W końcu jest przyzwyczajony do tego, że kobiety go uwielbiają, ma rzesze oddanych fanów i fanek. Pierwsze spotkanie tej dwójki jest dość zabawne, na pewno zostanie zapamiętane na długo. Scout Dalton jest nie tylko fizjoterapeutką, ale także córką doktora, którego oczekiwał Easton.

  „Naprawdę wymagająca kobieta - mruczał przed daniem mi tego rodzaju pocałunku, który rozchodzi się aż do palców u nóg”.

  Na Scout spoczywa spora presja, chce pokazać i udowodnić innym, że jest dobrą fizjoterapeutką, godną ku temu, aby współpracować z tak prestiżowym klubem, w którym gra Easton. Dziewczyna musi w wyznaczonym terminie przygotować Wyldera do gry, wtedy zdobędzie stały kontrakt z klubem. Wierzy w siebie i jest pewna swoich umiejętności, pozostała kwestia przygotowania i przekonania mężczyzny do tego, że zna się na rzeczy, że zrobi wszystko, aby mu pomóc. Tylko, że wiąże się to z dotykaniem jego muskularnego, atletycznego ciała, a przy tym pozostanie niewzruszoną na takie bodźce i zachowanie profesjonalności. Czy jej się to uda? Czy jest gotowa na to, by ignorować to przyciąganie? Stara się przeczyć temu, że działa na nią, jak żaden inny mężczyzna, ale jest ciężko, tym bardziej, że pacjent nie pozostaje obojętny na jej magiczny dotyk. Walka z uczuciami, nie jest rzeczą łatwą, ani zapewne przyjemną, jak się potoczą losy tej dwójki? Z całą pewnością będzie iskrzyło i to intensywnie.

  „Walczyłaś z tym pocałunkiem cały dzień, a ja praktykowałem powściągliwość, tak jak mi kazałaś… Ale teraz? Teraz będę całował cię do utraty tchu, Scout, i chcę się tym rozkoszować. Dlatego na

  litość boską, kobieto, użyj tych swoich ust dla przyjemności, a nie do mówienia.”

  K. Bromberg słynie z tego, że jej książki są bardzo gorące i emocjonujące. Kreowani przez nią bohaterowie nie są nijacy, płascy, jakby stworzeni zostali z papieru. Oddychają i przemieszczają się po ulicach miasta, gdzieś blisko ciebie. Easton nie jest jednym z wielu złośliwców o zniewalającym spojrzeniu, jego sytuacja jest dość trudna. Nie tylko zajmuje się matką, która po rozwodzie z jego ojcem usiłuje dojść do siebie, jednak ma nadzieję, że ukochany mężczyzna do niej wróci, dba o swoje zdrowie, starając się wrócić na boisko, ale także czuje ogromną presję. Jego ojciec stara się być obecny, ingeruje bardzo mocno w karierę syna, sprawiając, że Easton bezustannie czuje się w jego cieniu, oceniany przez pryzmat znanego ojca. Scout wcale nie ma lżej, stara się pokazać, że jest dobra w swoim fachu, przecież się na tym zna, jednak, kiedy na nią patrzą, zawsze oceniają przez pryzmat nazwiska ojca, chyba oboje są skazani na to, aby postać rodzica gdzieś kroczyła za nimi w dorosłym świecie. Bardzo się boi zaufać i pokochać, bo głęboko wewnątrz czuje, że prędzej, czy później zostanie sama. Oddaje się pracy, która jest dla niej najważniejsza, jednak wszystko, jest do czasu.

  „Mój zawodnik” wciąga, wręcz zasysa czytelnika po sam grzbiet, co z tego, że w książce znajdziemy kilka powszechnych i oklepanych schematów, jeśli zostają wzbogacone kilkoma tajemnicami, emocjami i bohaterami, których się lubi? Historia otrzymuje drugie życie, człowiek doszukuje się drugiego dna. Bardzo lubię styl i świat, jaki kreuje autorka, a po takim zakończeniu muszę sięgnąć po drugą część. Cieszę się, że Wydawnictwo Editio zadbało o to bym nie cierpiała katuszy w oczekiwaniu, ale mogła od razu sięgnąć po kontynuację.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Easton Wylder jest gwiazdą baseball'u - sport jest dla niego bardzo ważny. Niestety, został wyłączony z gry z powodu kontuzji, która jak się potem okazuje, była celowa.

  Skutki są poważniejsze niż by się spodziewał. Powrót do gry nie będzie taki prosty, bowiem wymagana jest dłuższa rehabilitacja.

  Klub pragnie zapewnić mu jak najlepszą opiekę, dlatego też zatrudnia znanego i szanownego fizjoterapeutę - doktora Daltona. Tyle, że na pierwszym spotkaniu pojawia się jego córka, Scout.

  Dziewczyna zajmuje się fizjoterapeutą Easton'a na życzenie swojego ojca. Oprócz tego musi udowodnić, że posiada odpowiednie umiejętności, by ten zawodnik wrócił prędko na boisko. Zadanie nie jest proste. Scout to piękna, zadziorna dziewczyna, która potrafi odpyskować. Jest również profesjonalna. Ale kiedy musi dotykać to seksowne wysportowane ciało, wie już, że wcale nie będzie tak łatwo. Będzie mieć problem z tym, by pozostać prawdziwą profesjonalistką.

  Scout bardzo się stara, by ich relacja lekarz - pacjent nie została zachwiana. Tyle, że samemu Easton'owi to nie wystarcza. Zwłaszcza, kiedy widzi, jak ciało Scout reaguje na jego osobę. Zaczyna się prawdziwa gra o serce!

  Książkę przeczytałam i powiem Wam szczerze, że chyba spodziewałam się czegoś więcej. Tym czasem dostałam taką zwykłą, prostą historię, niewnoszącą nic nowego. Nie było źle, ale nie było też zachwycająco.

  O Scout mam mieszane zdanie. Z jednej strony to pewna siebie babka, która potrafi postawić na swoim, oddana jest pracy, ale z drugiej strony to wrażliwe dziewczę, które bardzo łatwo przestraszyć. Ma za sobą swój bagaż doświadczeń przez co nie chce sobie pozwolić na uczucia do Easton'a. Boi się po prostu, że któregoś dnia ją zostawi - że ważna dla niej osoba odejdzie. Jest też trochę taka wycofana, nieogarnięta. Czasami nie dociera do niej to, co się dzieje.

  Easton to pewny siebie przystojniak. Jest wygadany, a przede wszystkim zdeterminowany by wrócić na boisko. Z początku jest sceptycznie nastawiony do rehabilitantki i tutaj raczej nie ma co mu się dziwić - boi się, że nie wróci do gry, że może być gorzej. Ale Scout zawładnie jego sercem.

  Z jednej strony motyw rehabilitacji został tutaj dobrze przedstawiony, ale z drugiej strony mam wrażenie, że niewystarczająco. Gdzieś tam po drodze zostaje zapomniany, a od czasu do czasu coś się o nim wspomina. Odnoszę wrażenie, że można było lepiej to pokazać.

  Jakoś nie potrafiłam kupić tego, co się między nimi działo. Owszem, znajdziemy tutaj trochę scen seksu, ale nie są jakieś obleśne. Nie ma też ich nie wiadomo ile. Jakoś czegoś więcej nie potrafiłam znaleźć w tej książce. Owszem, kończy się w ciekawym momencie, ale przyznam szczerze, że nie wiem, czy sięgnę po kolejny tom.

  Styl jest prosty. Mamy tutaj dużo przemyśleń bohaterów i opisów, co niekoniecznie mi się podobało. Nie jestem zwolenniczką tego typu rzeczy.

  Książkę mogę polecić, jeśli szukacie czegoś mało wymagającego na wieczór bądź kilka. Historia nie jest porywająca, ale też nie nudzi aż tak. Ale tak jak wspomniałam, nie jestem pewna, czy sięgnę po kolejny tom. Jakoś bohaterowie mnie nie porwali.

  Recenzja pochodzi z bloga [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Mój zawodnik od K. Bromberg

  Easton Wylder to gwiazda baseballu, ten sport to całe jego życie, żyje dla tej adrenaliny i wrzasków na trybunach. Niestety kontuzja wyklucza go z gry, a uraz okazuje się dużo poważniejszy niż to się wydawało. Klub żeby mu pomóc zatrudnia światowej sławy fizjoterapeutę, który ma za zadanie jak najszybciej doprowadzić do powrotu gracza na boisko. Jakie jest jego zdziwienie, gdy zamiast sędziwego mężczyzny na pierwszym spotkaniu pojawia się jego śliczna, młoda córka.

  Scout szybko orientuje się, że nie będzie miała łatwego zadania, a to, że Easton jest seksowny i przystojny wcale jej nie ułatwia skupić się na zadaniu. Musi udowodnić, że dzięki swoim umiejętnością sprawi, że szybko dojdzie do siebie. Tylko jak to zrobić, gdy ma dotykać pociagajacego mężczyzny i mu nie ulec. No cóż dziewczyna jest tylko człowiekiem ON jest bezczelny, prowokujący, a momentami słodki i bezbronny. Sprawy z zawodowych bardzo szybko zmieniają się w osobiste i jeszcze bardziej pragnie mu pomóc wrócić do ukochanego sportu. Czy uda im się pogodzić życie prywatne z zawodowym? Co jeszcze los im postawi na drodze?

  Mój Zawodnik to pierwszy tom serii ogólnie rzecz ujmując książka to sportowy romans, który jednak mnie nie powalił. Oczekiwalam więcej od tej autorki. Książka niby jest zaskakujaca, akcja toczy się szybko, a autorka dawkuje nam emocje. Jednak nie wyróżnia się jakoś mocno na tle innych tego typu książek. Czytało się fajnie, a zakończenie jest mega niejasne i zostawia duży niedosyt. Bohaterowie są świetnie wykreowani choć momentami irytowało mnie zachowanie Scout. Mam nadzieję, że po przeczytaniu całości książka tylko zyska.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ZAWODNIK I FIZJOTERAPEUTKA

  Narracja powieści, co z resztą dla prozy autorki jest zjawiskiem typowym, przyjmuje postać pierwszoosobowej z dominacją możliwości jej poprowadzenia przez główną bohaterkę. Pewna siebie, niestroniąca od ciętego języka, ma pod górkę, ale wie, że musi sobie poradzić. W końcu złożyła ojcu pewną obietnicę. Gnębiona wspomnieniami przeszłości tkwi w przekonaniu, że opuściły ją wszystkie osoby, których naprawdę kochała. Nie inaczej jest więc teraz, kiedy staje w obliczu zakochania, walcząc z uczuciami kierowanymi do faceta wcale jej niepisanego, do Eastona, który wyzwala w niej wiele emocji, ale przecież tak łatwo może ją zranić. Easton (któremu także przypisana jest możliwość narracji – choć w mniejszy stopniu) z kolei miał być bezczelny i zapatrzony w siebie. Czy faktycznie był? Tylko czasami. W pełni oddany swojej dziedzinie sportu okazuje się być całkiem zwyczajnym i potrzebującym pomocy mężczyzną, takim – do którego trudno dotrzeć, ale potem nie jest już tak źle.

  JAK TO U BROMBERG BYWA…

  Chemia wyczuwalna pomiędzy bohaterami nie jest sztuczna ani naciąga. Skupiona wokół namiętności, bólu, prób zaufania wiedzie prym w tej historii, która w swojej konstrukcji okazuje się całkiem prosta. Autorka konsekwentnie podąża wypracowanymi we wcześniejszych powieściach ścieżkami, własnymi kanonami romansu, toteż pomimo zmiany środowiska i bohaterów, da się w akcji wychwycić pewną powtarzalność i schematyczność. Dla czytelniczek szukających czegoś oryginalnego niekoniecznie okazuje się to plusem książki. Dla wiernych fanek Bromberg i jej twórczości, zapowiedź podobnego klimatu, swego rodzaju literackiej swojskości. Zdecydowanym atutem Mojego zawodnika zostaje dla mnie finał, zamieszanie z dokumentami, szokująca wiadomość…. Koniecznie trzeba sięgnąć po następny tom, w którym - mam wrażenie - sporo będzie się działo.

  FINAŁ I KOLEJNY TOM

  Książka miewa mniej i bardziej absorbujące fragmenty. Nie jest to wielce odkrywcza lektura, ale romans na miarę przyjemnego towarzysza jesiennych wieczorów, nierozległy, a więc też niedłużący się. Poziomem przypominający poprzednie powieści autorki, choć spośród wszystkich jej książek nie oceniłabym go najwyżej. Niemniej jednak sam finał dostarczył mi tylu wrażeń, że bez wahania sięgnę po kontynuację, która raczej nie zapowiada się na naciągany, kolejny tom z kartkami zapchanymi pierdołami. Wszystko zależy od tego, jak autorka poprowadzi temat, ale wypracowała sobie spore pole do popisu.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Easton Wylder, to utalentowany zawodnik baseballu. Uwielbia ten sport i daje w nim sto procent siebie. Jednak, kiedy u mężczyzny dochodzi do poważnej kontuzji, ten musi zrobić wszystko, aby wrócić do formy. W tym celu jego klub zatrudnia u siebie nowego fizjoterapeutę. Kiedy Easton oczekuje, że będzie go rehabilitował starszy mężczyzna - doktor Dalton, na jego miejscu pojawia się jego córka. Atrakcyjna Scout, która również jest fizjoterapeutką. Już od samego początku dochodzi między nimi do nieporozumienia, ale również do wspólnego przyciągania. Czy Scout zaryzykuje swoją karierę i marzenia ojca, dla seksownego baseballisty?

  K. Bromberg to autorka bestsellerowej serii Driven. Przyznam szczerze, że żadna kolejna jej książka nie dorównuje historii Rylee i Coltona. Myślę, że z tym może być bardzo trudno. "Mój zawodnik" chociaż mi się podobał, to nie może równać się z wyżej wymienioną serią.

  Easton to typowy książkowy bohater, więc tu raczej zaskoczenia nie będzie. Jest zabawny, arogancki i do tego umięśniony. Ma również serce na dłoni, co z pewnością rozmiękczy niektóre kobiece serca. Scout jest dziewczyną, która nie daje sobie w kaszę dmuchać: jest twarda, pyskata, a z powodu pewnych zdarzeń stała się zamknięta w sobie. Obydwoje łączy jedno: rodzice, którzy wywierają na nich presję swoimi oczekiwaniami. Jednak pomimo tego obydwoje ich kochają.

  "Mój zawodnik" to książka, w której nie ma żadnych zaskoczeń. Zabrakło mi tu emocji, czegoś, co mnie zachwyci, sprawi, że książkę będę czytać jak w transie, by na koniec skończyć ją z zawirowaniem w głowie. K. Bromberg stworzyła po prostu lekki i przyjemny romans, w którym nie brak komplikacji i bohaterów, których nie da się nie lubić. Nie brak tu akcji, która wciąga, lekki styl pisania autorki powoduje, że książkę czyta się szybko. Końcówka za to sprawia, że z większym apetytem czeka się na kolejną część. Mam nadzieję, że "Mój zawodnik" to wprowadzenie do historii Eastona i Scout, a kolejne części okażą się ekscytującą historią.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 11 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Mój tata z obcej planety 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój tata z obcej planety

Piotrusia ma prawie 12 lat, mieszka z mamą, która ma słabość do romansów - tych w książkach i tych w życiu. Mama bez powodzenia szuka dla niej nowego taty. Wszystko się zmienia, kiedy na ich balkonie ląduje wielkie, świecące jajo: pojazd z obcej planety. Piotrusia zaczyna podwójne życie – na...
Mój mąż drwal 5/5 Nasza cena:
24,21 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój mąż drwal

Książka w lekki i humorystyczny sposób opowiada o perypetiach rodziny, w której - chcąc nie chcąc – wszystko kręci się wokół ojca, który wykonuje zawód drwala. To książka o ludziach, którzy żyją w specyficzny sposób, w sposób zupełnie inny, niż dyktują aktualne trendy. I świetnie się dzięki temu...
Mój obrońca 0/5 Nasza cena:
38,95 zł 42,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój obrońca

Jego ramiona i jego miłość chronią cię przed niebezpieczeństwem. Lecz czy ochronią was przed przeszłością? Camille Logan, słynna top modelka i rozpieszczona córeczka bogatego tatusia. - Tak widzi ją świat. Nikt nie wie, że za tą fasadą kryją się ponure przeżycia. Jake Sharp, były komandos i...
Moje serce, mój wróg 5/5 Nasza cena:
33,21 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje serce, mój wróg

Przejmująca opowieść o trudnym uczuciu, które połączyło dwoje młodych ludzi: dziewczynę z zespołem Aspergera i przewlekle chorego chłopaka, który spróbował przebić skorupę otaczającą jej serce. Alvie źle się odnajduje wśród innych ludzi, ale ma to w nosie. Wystarczy, że dotrwa do osiemnastych...
Mój kumpel syn 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój kumpel syn

"Kolejna powieść Bogdana Gorczycy "Mój kumpel Syn", stanowi zamkniętą całość, będąc jednocześnie kontynuacją "Mojego kumpla, Taty", książki wyjątkowej, bo mówiącej o nie zawsze łatwej miłości rodzicielskiej.Znów spotykamy się z tatą Pawłem i synem Kajetanem. "Ka" powoli staje się młodzieńcem i z...
Mój kumpel Jezus 0/5 Nasza cena:
14,95 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój kumpel Jezus

Przemoc, seks, muzyka pop i Jezus     Nikolaj i Siorka to dzieci gwiazdy pop Grith Okholm i listonosza Allana. Od dnia wypadku samochodowego, w którym giną oboje rodzice, sieroty zmuszone są koegzystować w niezdrowej symbiozie i toksycznym związku. Nikolaj rośnie niesforny, brutalny i chorobliwie...
Mój kumpel Tata 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój kumpel Tata

  "Mój kumpel Tata" to rubaszna, pełna humoru i ironii opowieść o narodzinach przyjaźni pomiędzy facetem, który z niejednego pieca chleb jadł i kilkuletnim chłopcem, który wcześniej często chodził głodny. Paweł nie miał nigdy własnych dzieci i nagle znalazł się w roli, do której nie był gotowy...
Mój największy błąd 5/5 Nasza cena:
29,23 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój największy błąd

Do czego jest gotowa posunąć się zdesperowana kobieta? Roz jest samotną matką, fizjoterapeutką, siostrą, przyjaciółką. I właśnie znalazła się w naprawdę rozpaczliwej sytuacji. Jej gabinet splajtował, niespłacone długi wciąż rosną, a teraz jeszcze będzie musiała wytłumaczyć synkowi, dlaczego ktoś...
Mój piękny autobus 0/5 Nasza cena:
24,65 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój piękny autobus

Mój piękny autobus to powieść rozważająca możliwość powieści, jako dzieła sztuki. Opowiada o podróży autobusem ze wschodu na zachód Francji. Basile jest kierowcą. Odile jest jego żoną. Świat jest światem i jest wszędzie wokół. Teraźniejszość na miejscu szofera. Przyszłość, widoczna przez przednią...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula