Mimo naszych kłamstw

Autor:

Tarryn Fisher

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Nasza cena: 28,04 zł 36,90 zł Taniej o: 24%

Produkt niedostępny

Książka pod tytułem "Mimo naszych kłamstw" autorstwa Tarryn Fisher to już definitywny koniec miłosnej wojny między Olivią, Calebem i Leah. Jest to już ostatni tom wyjątkowej, miłosnej trylogii.

Fabuła powieści tym razem prowadzona jest z perspektywy Caleba. To ten mężczyzna, o którego Olivia i Leah toczyły zażartą i wieloletnią walkę, w której jedyną bronią były liczne kłamstwa, intrygi czy szantaże. W tej wojnie bynajmniej nie było zwycięzców, ponieważ każde z nich cierpiało i nie mogło nigdy zaznać upragnionego uczucia miłości. Na szczęście romantyczna rozgrywka pomiędzy darzącymi się palącym uczuciem Calebem i Olivią nareszcie dobiegła końca i obydwoje po wielu latach oszukiwania i ranienia się wzajemnie zrozumieli wreszcie, że nie potrafią już bez siebie żyć. Nie sądźcie jednak, drodzy czytelnicy, że ta zawiła intryga skończy się happy endem.

Autorka, jak zwykle, nie owija w bawełnę. Opisuje ona związek dwojga skomplikowanych ludzi bez żadnych ulepszeń, retuszu lub ubarwień. Zamiast nich pokazuje, jak wiele złego mogą wyrządzić perfidne intrygi, które niektórzy tworzą dla osiągnięcia własnych egoistycznych celów.

Lekturze zdecydowanie towarzyszy ogrom emocji, które sprawiają, że powieść ta nie daje o sobie zapomnieć mimo tego, że jest ona do cna wypełniona bólem, kłamstwem i ohydą.Jednak uważne śledzenie losów Olivii i Caleba jest niezwykłym doświadczeniem. Historia ta bez zbędnej idealizacji ukazuje cienie i blaski trudnej miłości. Jaka płynie z niej lekcja? Otóż, każdy, nawet najmniejszy czyn ma ogromne znaczenie dla naszego życia. Główni bohaterowie coś o tym wiedzą.

Jeśli lubicie słodko-gorzkie romanse, pełne pasji i niejednoznacznych uczuć, ta lektura z pewnością okaże się dla was idealnym wyborem. Dodatkowym atutem jest lekki, zgrabny i wartki styl autorki, która umiejętnie i sugestywnie potrafi odtworzyć na papierze wiele stanów miłości i odzwierciedlenia duszy głównych bohaterów. Lektura bez wątpienia jest w stanie dostarczyć masy emocji oraz głębokiej satysfakcji, bo wbrew pozorom, co też jest wielką zaletą, nie jest to lektura łatwa w odbiorze.

Reasumując, "Mimo naszych kłamstw" to ostateczne pożegnanie z Leah, Olivią i Calebem. Pamiętaj jednak, że kreatywna Tarryn Fisher nie pozwoli Ci odetchnąć, za to rozpali Twoje emocje aż do czerwoności.
Szczegóły

Pokaż więcej

 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788375151817

Recenzje książki Mimo naszych kłamstw (5)

 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  To recenzja całej serii- kapitalna. Z każdej perspektywy ( a te są różne w poszczególnych tomach) ciekawa, prawdziwa, intrygująca. Tylko gdzie są tacy faceci, gdzie taka miłość. Jest też wada! OGROMNA! Za szybko się czyta, oj za szybko....

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  "To taki rodzaj miłości, który plami duszę, sprawia, że błagasz, by się od niej wyzwolić, uciec od zaklęcia, pod którego wpływem się znajdujesz."

  Z niecierpliwością czekałam na trzeci tom serii spinający klamrą przeżywane przeze mnie intrygujące przygody ulubionych bohaterów. Słusznie się spodziewałam, że ta odsłona będzie inna niż poprzednie, choćby z tego powodu, że została napisana z męskiej perspektywy. Powieść dostarcza sympatycznej rozrywki czytelniczej, mnóstwo skrajnych emocji, sporo dobrego humoru, a także refleksyjnych nut. Tarryn Fisher cechuje lekkie i wciągające pióro, szybko angażuje czytelnika w opowiadaną historię silnej miłości i zawiłych kłamstw. Ciekawa fabuła bogata w mniej lub bardziej radosne zdarzenia, których charakter pokrywa się ze zmiennymi cechami ludzkich losów i zaskakującymi splotami okoliczności.

  Powieściowe postaci niepotrafiące w tym samym czasie wykorzystać wyłaniających się przed nimi pomyślnych szans, w odpowiednim momencie porzucić dumę i gniew, pogodzić się i szukać wzajemnego zrozumienia. Z jednej strony niecierpliwe i gwałtowne oblicze miłości, a z drugiej strony potężna jej siła i moc przetrwania pomimo niesprzyjających warunków. Zazdrość, nienawiść i wrogość przeplata się z oddaniem, namiętnością i uwielbieniem. We wszystkim ujawnia się żarliwość, żywiołowość i zapalczywość. Przyjemne śledzenie meandrów ludzkich losów, wypełnionych ciekawymi bieżącymi zdarzeniami i retrospekcjami widzianymi z wielu odsłon. Propozycja czytelnicza na sympatyczny relaksujący wieczór z książką w ręku.

  W trzecim tomie decydujący głos w opowieści ma Caleb, śledzimy jego walkę o szczęście. Sporo zaskakujących obrotów spraw, intensyfikujących napięcie, podsycających zainteresowanie i chęć trzymania kciuków za pozytywne zakończenie. Ponownie spotykamy się z nieprzejednaną Leah, niepokorną Olivią i opiekuńczą Cammie, szybko przypominamy sobie też o intrygującej Jessice. Wybuchowa mieszanka charakterów, postaw i wzajemnych relacji, tak jak właśnie najbardziej lubimy w literaturze obyczajowej. Czy wielka miłość zwycięży mimo wielu przeciwności? Jakie szaleństwa będę w stanie popełnić główni bohaterowie, aby zwiększyć szanse gorącego uczucia? Jak bardzo skomplikują się ich losy? Dokąd zaprowadzą konsekwencje nieprzemyślanych czynów i wypowiedzianych impulsywnie słów? Dlaczego znajdą się na krawędzi zniszczenia samych siebie? Co pomoże im przełamać rozbieżności i zwalczyć sprzeczności?

  Trylogia "Mimo moich win" powstała na bazie bardzo ciekawego pomysłu porywającej historii trudnej miłości, spirali kłamstw, oddalającej się szczerości, perfidnej manipulacji, zagubionego zaufania, intensywnych sercowych potyczek. Tarryn Fisher zaprezentowała ją w ujmujący i wciągający sposób, czasem drażniąc się z czytelnikiem, wystawiając go na konieczność wykazania się cierpliwością w podpatrywaniu losów Olivii i Caleba, których decyzje na przemian oddalały i przybliżały ich do siebie. Różne punkty widzenia przebiegu zdarzeń, oddanie narracji uczestnikom intrygującej opowieści, wielość barw użytych do odmalowania targających nimi emocji. Każdy z tomów inny, można je czytać jako odrębne opowieści, ale dopiero razem tworzą harmonijną całość. Odsyłam do moich wrażeń po przeczytaniu pierwszego tomu "Mimo moich win" i drugiego "Mimo Twoich łez", przydzieliłam im nieco wyższe noty.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Nie chodzi o to, żeby zaczynać z czystą kartą, ale zaakceptować przeszłość i na niej zbudować coś nowego".

  Jaka powinna być prawdziwa MIŁOŚĆ? Krystaliczna, czysta, prawdziwa, pełna jasności? Czy może wybrukowana przeszkodami, by móc w pełni doceniać jej moc? No właśnie. Uczucie to, najmocniejsze ze wszystkich bywa niejednokrotnie zdradliwe i nieprzewidywalne. I jeśli wydawać się może, że droga serca to jedyna ze słusznych dróg, do akcji wkracza rozum i "to, co słuszne" - a wtedy komplikacje piętrzą się niewiarygodnie szybko... Każdy z bohaterów serii popełnił w swoim życiu tyle błędów, ile można sobie tylko wyobrazić. Źle podjęte decyzje swoje skutki wykazywały przez kolejne dziesięć lat, dając dowód, że każdy w pełni odpowiada za swoje życie. Oczywiście, nie licząc złośliwego losu, który nieustannie drwi sobie z największych nawet uczuć, śmiejąc się w twarz najbardziej zainteresowanym. Główna myśl, która towarzyszyła mi przy lekturze, to taka, iż jak niewiele trzeba, by zniszczyć to, co budowane było od dawna, i jak przewrotne bywa życia w najmniej sprzyjających mu okolicznościach. Jak łatwo jest stracić czyjeś zaufanie, jak cholernie trudno je odbudować; jak wielkiego wysiłku trzeba, by odbudować ruiny szczęścia i jedynej dobrej drogi, gdzie każda alternatywa jest po prostu toksyczna i druzgocząca. Człowiek z wypiekami na twarzy przewraca kolejne strony, nie wierząc, jak bardzo można się pomylić w ocenie drugiej osoby, jak dobre wrażenie w ciągu sekundy przekształca się w totalną antypatię i jak wielką niszczącą siłę ma zemsta.

  Tarryn Fisher otwiera w "Mimo naszych kłamstw" wnętrze Caleba; możemy wejść w jego głowę, poczuć targające nim emocje, zrozumieć motywy postępowania oraz zobaczyć, jak bardzo można kogoś kochać, pomimo jego wad. Ile tak naprawdę byłbyś/byłabyś w stanie znieść, by uszczęśliwić osobę, na której Ci zależy najmocniej? Czy trwałbyś/trwałabyś w tej relacji mimo jej toksycznej wymowy; pomimo ran, zadawanych codziennie, pomimo bólu, sprawianego bez powodu, pomimo kłód nieustannie rzucanych pod nogi przez życie, które bezlitośnie wystawia na próbę? Jak bardzo można się zaangażować, by później równie mocno dać za wygraną? Chyba, że nigdy nie przestaje się wierzyć w dobre zakończenia i przeznaczenie. I wtedy co dalej?

  Jeśli myślicie, że głównych bohaterów dobrze poznaliście w poprzednich częściach, wybaczcie, ale wyprowadzę Was z błędu. W drugim tomie ocierałam się o współczucie dla Leah, teraz diametralnie zmieniam zdanie twierdząc, że wychodzi z niej największa suka na ziemi. Niszczący pomiot zła, który nie cofnie się przed niczym, byleby tylko dopiąć swojego, zobaczyć ogrom nieszczęścia i by cieszyć się uczuciem zemsty. Absurdalne sytuacje, ścieżka "po trupach do celu", kłamstwa - to drugie imię rudowłosej wiedźmy. Ale nie wyobrażajcie sobie, że pozostała dwójka bohaterów zostaje wykreowana na świętych. W żadnym wypadku. To ludzie z krwi i kości, którym popełnianie błędów nie jest obce, ba! Wręcz wychodzi im nadzwyczaj koncertowo. Autorka nie cofa się przed niczym, chcąc wywołać w Czytelniku jak najwięcej sprzecznych uczuć; z jednej strony gorąco kibicowałam Olivii i Calebowi, z drugiego punktu widzenia ileż razy myślałam: dajcie sobie już spokój, każdy ma swoje życie, ileż można? Olivia wyszła za mąż, zmieniają się jej priorytety, jest mocno zaangażowana w swój prawniczy zawód, Caleb z kolei się rozwiódł, na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące jego ojcostwa, kontakt z Olivią się urywa. Oczywiście do czasu. Okazuje się bowiem, że długo tłumione uczucia mogą wybuchnąć ze zdwojoną mocą, pokazując swoje nieprzewidywalne oblicza w najmniej oczekiwanym momencie. MIŁOŚĆ nie musi być jednoznaczna. Może być pełna bólu i wieloletniego cierpienia, może niepokojąco niszczyć, zabierając po drodze to, co wydawało się najcenniejsze; wiele spraw zaczyna być tymi "na opak". Toksyczna relacja staje się tą pożądaną, rozłąka zaczyna zbliżać, tęsknota wyzwala otwierające się wciąż na nowo rany, brak fizycznego kontaktu zaczyna wręcz namacalnie boleć. Pojawiają się rozterki, burzące dopiero co poukładany w głowie porządek; serce staje przeciwko rozumowi, konieczność podjęcia trudnych decyzji spędza sen z powiek... Tarryn Fisher odważnie traktuje całą historię, nie boi się trudnych tematów, doskonale zdaje sobie sprawę, iż o całej serii po prostu nie da się zapomnieć.

  Jeśli szukacie czegoś lekkiego na rozerwanie się przed snem, odradzam. Cała seria nie dość, że uzależnia, to porywa całą mocą, nie daje spać, dopóki się jej nie skończy. I mimo, iż trzecia część nie wnosi wiele do całej fabuły, można w końcu poznać zdanie mężczyzny, który nie wstydzi się swojego człowieczeństwa. Bohaterowie są wykreowani perfekcyjnie, ma się wrażenie, jakby stali tuż obok. Jeśli szukacie czegoś spokojnego, co pozwoli Wam się odprężyć - odradzam. Tu nie ma czasu na spokój, akcja goni akcję, każda strona to zaskoczenie i wydawane westchnienie niedowierzania. Jestem zauroczona tą serią, pozostaję pod ogromnym wrażeniem grania na emocjach; w tym autorka jest naprawdę mistrzynią. Oby tak dalej! Polecam z całego serca, pomimo, iż po tej lekturze jest całe w częściach.

  Całość recenzji na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Historia napisana z punktu widzenia mężczyzny jest inna. Bardziej czytelna. Caleb nie próbuje nas oszukać, od razu widać co wpływa na jego zachowanie i podjęte kroki. Wspomnienia pozwalają również zrozumieć, co sprawiło, że wszyscy znaleźli się w tym a nie innym miejscu w życiu. Caleb popełnia błędy, czasami działa impulsywnie i zdarza mu się nie przemyśleć zachowania. To wpływa na przyszłe losy i działania, powoduje cierpienie nie tylko w jego sercu ale również w duszach innych.

  Tarryn Fisher nie pisze miłych i przyjemnych historii. Kłody, które rzuca pod nogi bohaterów pokazują, że nie ma dla nich litości. Jednak cały czas ma się nadzieję, że na końcu da im chwilę oddechu, pozwoli cieszyć się życiem, wyprostuje ścieżki, którymi podążają. Nadzieja... Czy w tym wypadku nadzieja nie okaże się płonna?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Tajemnicza, skomplikowana, nieprzewidywalna. Takie wrażenie wywarła na mnie trylogia Tarryn Fisher, a już na pewno jej dwie pierwsze części. Po ostatnią sięgałam więc z autentycznym zainteresowaniem, ale i nutą niepewności, bo twórczość tej autorki zdążyła mnie już przyzwyczaić do scenariuszy, które nie zawsze byłam w stanie do końca zaakceptować. Trzy tomy, trzy postaci, wielkie zakończenie. Co spotkało mnie zatem w powieści „Mimo naszych kłamstw”? Zapraszam na recenzję.

  Pustka. Żal. Poczucie przegranej. Z chwilą, w której Olivia wyszła za innego mężczyznę, Caleb uświadomił sobie, że zniszczył wszystko. Czy powinien dać jej spokój? Czy warto rozpamiętywać przeszłość, kiedy klamka już zapadła? Czy można pokochać kogoś innego? A co, jeśli ta kobieta prosi go o pomoc dając wyraźny znak, że go potrzebuje?

  Caleb wie, że zawsze stanie po jej stronie. Wie, że będzie chciał ją chronić. Tylko czy przyszłość okaże się dla niego łaskawa? W sieci tragedii i plątaninie kłamstw nic nie jest łatwe. Nic, a już na pewno nie miłość.

  Trzecia, ostatnia część trylogii jest pożegnaniem z dającymi się we znaki bohaterami. Zgodnie z tradycją tej serii, autorka przekazuje pałeczkę narracji kolejnej osobie. Tym razem głos zabiera Caleb, zdeterminowany, choć zagubiony, zdolny do poświęceń, a jednak zmanipulowany. To właśnie jego osobę polubiłam najbardziej, jako że zarówno niezrównoważona Leah jak i niezdecydowana, nieco zdziwaczała Olivia mocno mnie irytowały. Tarryn Fisher stworzyła wyjątkowe trio - wyraziste, silne, gotowe na wszystko, choć z mało sympatycznymi kobietami na czele. Z dziewczynami chyba się nie polubiłyśmy, z Calebem nieco bardziej. Lecz chociaż bohaterowie trylogii nie wpisują się w kanon moich ideałów, z pewnością zapisali się w mojej pamięci.

  W przypadku ostatniej części, jak i z resztą także poprzednich, czytelnik ma do czynienia z obrazem destrukcyjnej, wystawionej na wiele prób, upadającej, a jednak ostatecznie silnej miłości. Miłości, która potrzebuje ogromu czasu, by w pełni dojrzeć. Nie jest to romantyczny związek wyjęty rodem z pełnych namiętności historyjek. Tutaj jest dziwnie i niejednokrotnie miałam ochotę powiedzieć bohaterom, że mogliby dać już sobie z tym wszystkim spokój. A jednak autorka wybrnęła mając do zaoferowania coś nietypowego. Oj tak, ta książka niewiele ma w sobie ze schematycznych powieści.

  Śmieszne okazuje się stwierdzenie, że pomimo niewielu nowych elementów wprowadzonych w akcję, przez cały czas coś się dzieje. Tarryn Fisher skorzystała z bazy wcześniejszych pomysłów nadając całości nowy, bo uzupełniony w brakujące puzzle, kształt. Smutki i nadzieje, pewność i niepewność, wyrzuty sumienia i życie u boku bólu utraconego szczęścia. Skończyło się satysfakcjonująco, ale skłamałabym mówiąc, że będę tęsknić. Trzecia część jak i cała seria nie wywołały u mnie kaca książkowego, ale na pewno zyskały wyjątkowe miano literatury potrafiącej zaskoczyć, zdezorientować i generalnie zadowolić.

  Poznałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i zobaczyłam, że nie wszystko wygląda tak, jakby się mogło wydawać. Przeżyłam ogrom emocji od współczucia po radość, w towarzystwie niegasnącego poirytowania. Cała seria dała mi popalić, w pozytywnym tego stwierdzenia znaczeniu. Słodko-gorzka, mało sentymentalna, dosadna, z dobrze wykreowanymi, choć nie do końca sympatycznymi bohaterami. Lubicie czytać o miłości, ale macie dość utartych schematów i romantyczności? Spróbujcie tego.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Bestsellery - Romans

 • Nie dla mnie

  Dwa lata po rozwodzie Valentine na portalu randkowym poznaje Forda. Jest mądry, przystojny, bogaty i… młody. Zdaniem Val, zdecydowanie za młody. Ale przecież pożądanie nie zna się na matematyce i nie liczy lat. Rozśmieszał ją i był cudowny, ale z powodu jego wieku była nieugięta – mogli być co...
  Książka, op. miękka
  9,90 zł
  w magazynie
 • Słodka rewolucja

  Pełna humoru, słodyczy i pikanterii historia nieidealnych bohaterów, którym przytrafia się wielka uczuciowa rewolucja. Alice Fletcher od dziecka jest nazywana Pączusiem. W zależności od tego, kto się do niej zwraca, to pieszczotliwa ksywka lub obraźliwe przezwisko. Zwariowana cukierniczka o...
  Książka, op. miękka
  27,84 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • Faida. Prawo zemsty

  Ona szuka swojego miejsca w brutalnym świecie mafii. On musi ją przed nim chronić. Czy zemsta to jedyne rozwiązanie? Goran nie jest zachwycony, kiedy jego szef, jeden z bossów włoskiej mafii, przydziela mu bardzo wyjątkowe zadanie – ma lecieć do Mediolanu, aby przywieźć jego najmłodszą córkę do...
  Książka, op. miękka
  9,90 zł
  w magazynie
 • Znów to zrobiliśmy

  „Znów to zrobiliśmy” – gorąca nowość od królowej pikantnych romansów, Laurelin Paige! Chociaż Jenny Stahl odniosła niekwestionowany sukces w modelingu, jej największym marzeniem wciąż pozostaje kariera aktorska. Dziewczyna jest gotowa na mnóstwo wyrzeczeń, by zdobyć pierwszoplanową rolę w filmie....
  Książka, op. miękka
  9,90 zł
  w magazynie
 • Friendzone

  Wolni, spragnieni przygód i uniesień. Czy „Friendzone” to układ idealny? Ola i Leon mają wiele wspólnego: pracują w tej samej agencji marketingowej, oboje lubią się zabawić i są wielbicielami jednonocnych przygód. Bez zaangażowania i z jasnymi regułami – życie idealne. Relacja, która ich łączy,...
  Książka, op. miękka
  26,60 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • Free Birds

  Skromna pisarka, zblazowany gwiazdor, hipnotyzujące Los Angeles i namiętność, która wywróci wszystko do góry nogami. Życie Karoliny Nawrockiej nabiera rumieńców. Prawa do ekranizacji jednej z jej powieści zostały właśnie sprzedane, a ona leci aż do Los Angeles, by wziąć udział w pracach nad filmem....
  Książka, op. miękka
  9,90 zł
  w magazynie
 • Spełnione życzenie

  W święta mogą się spełnić życzenia, o których nawet nie mamy pojęcia. Kaja wychowała się w domu dziecka i nie wie nic o swoich rodzicach. Po dawnym życiu został jej tylko męski zegarek z grawerem. Chciałaby studiować medycynę, ale nie ma na to pieniędzy. Kiedy jakimś cudem udaje jej się znaleźć...
  Książka, op. miękka
  30,55 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • Pokusa Erin

  Nowa powieść Elizabeth O’Roark, autorki „Przebudzenia Olivii” Erin Doyle najbardziej na świecie nie znosi kobieciarzy, a Brendan Langstrom, to jej zdaniem dokładnie taki typ faceta. Mężczyzna nie jest zainteresowany stałym związkiem i zależy mu tylko na przygodach na jedną noc. Jej narzeczony Rob,...
  Książka, op. miękka
  9,90 zł
  w magazynie
 • Facet nie do wzięcia

  Czy czas faktycznie leczy rany? „Facet nie do wzięcia” to poruszająca i romantyczna opowieść Katarzyny Bester o dwóch złamanych sercach i szansie na odnalezienie szczęścia. Alek ma za sobą trudne rozstanie z żoną. Córeczka, która przy nim została, wynagradza wszystkie trudy dnia codziennego. Hania...
  Książka, op. miękka
  26,70 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • PROMOCJA
  Different. Students. Tom 2

  Different. Students. Tom 2

  Drugi tom nowej serii autorki „Friends”! Rosanna jest kompletnie rozdarta i kierują nią sprzeczne emocje. Z jednej strony w jej życiu ponownie pojawia się Grayson, dawny ukochany, który wyszedł z więzienia. Dziewczyna w głębi duszy wie, że nie powinna mu ufać, ale nie może zaprzeczyć, że on nadal...
  Książka, op. miękka
  32,38 zł Cena regularna: 54,90 zł -41% Najniższa cena z 30 dni: 31,44 zł +3%
  w magazynie
 • Drań z Hollywood

  Kamera, akcja, romans! Summer Jenkins jest dziewczyną z małego miasteczka. Kiedy dowiaduje się, że znany hollywoodzki gwiazdor, Cole Masten, przybywa do jej rodzinnej miejscowości aby nakręcić film, nie robi to na niej wrażenia. Znany kobieciarz z Hollywood i dziewczyna z małego miasta, pochodzą z...
  Książka, op. miękka
  29,93 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • I Wanna Fall. Bright Side. Die. Tom 1

  Lea Shelton wraz z bratem bliźniakiem i najlepszą przyjaciółką wyjeżdża na studia do Nowego Orleanu. Ma nadzieję, że w końcu uwolni się spod kontroli nadopiekuńczej matki pragnącej mieć wpływ na każdy aspekt jej życia. Dziewczyna szybko wpada w wir nowych znajomości i imprez. Na jednej z nich,...
  Książka, op. miękka
  34,57 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • PROMOCJA
  Clone. Students. Tom 1

  Clone. Students. Tom 1

  Autorka bestsellerowej serii Friends! Dziewiętnastoletnia Rosanna Denise przeprowadza się ze Stanów Zjednoczonych do Wielkiej Brytanii, gdzie rozpoczyna studia prawnicze na uniwersytecie w Leeds. Jednak zmiana miejsca zamieszkania to niejedyny wielki krok dla Rosanny. Teraz zamieszka ze swoją...
  Książka, op. miękka
  32,38 zł Cena regularna: 54,90 zł -41% Najniższa cena z 30 dni: 31,44 zł +3%
  w magazynie
 • Identical. Students. Tom 3

  Dalsze perypetie losów bohaterów serii "Students". Rosannie i Zaydenowi nie udało się zrealizować planu sprzed wyprowadzki a ich drogi się rozeszły. Po burzliwym roku Rosie nadal mieszka w Chicago i nie zamierza wracać do Anglii, aby kontynuować studia prawnicze. Jednak wkrótce dziewczyna dostaje...
  Książka, op. miękka
  32,38 zł
  w magazynie
 • Unique. Students. Tom 4

  Czwarty tom bestsellerowej serii autorki „Friends”! Nieoczekiwane wyjście z więzienia Taylora Williamsa sprawia, że Zayden zaczyna obawiać się o bliskich. Martwi się, że jego ojciec będzie próbował zemścić się na nim i Rosannie za to, że przed rokiem doprowadzili do jego aresztowania. Rosie wspiera...
  Książka, op. miękka
  35,43 zł
  w magazynie
 • Hellish Heat. Hellish. Tom 1

  "Czasami człowiek nie wie, że zło nie znajduje się w nim, ale obok niego". Aurora Devis rozpoczyna ostatni rok szkoły. Miał on w żaden sposób nie różnić się od poprzednich, a jednak od pierwszych dni stało się jasne, że zmieni się wszystko. Jej brat znajduje brutalne dowody na kłamstwa ich matki i...
  Książka, op. miękka
  27,48 zł
  w magazynie
 • Ice Queen

  „Ice Queen” to gorąca historia o miłości do tańca na lodzie i relacji pełnej skomplikowanych piruetów. Hailey Queen jest lokalną gwiazdą w jeździe figurowej na lodzie. Od dziecka jest zakochana w Tylerze Jacksonie – kiedyś razem trenowali łyżwiarstwo, ON wybrał jednak karierę hokeisty. Swojego...
  Książka, op. miękka
  24,74 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • Hellish Desire. Hellish. Tom 2

  Drugi tom bestsellerowej trylogii „Hellish”! „Dla niej spaliłbym cały świat. Zatopił piekło. Spalił niebo. Dla niej zniszczyłbym siebie”. Załamana Aurora po śmierci matki wyprowadza się wraz z najbliższymi do Nowego Jorku. Zamieszkanie w apartamencie z grupą przyjaciół wydaje się dla niej...
  Książka, op. miękka
  29,31 zł
  w magazynie
 • Mad dogs

  Co zrobić, kiedy serce rwie się do mężczyzny, który może stanowić śmiertelne zagrożenie? Podczas przerwy wakacyjnej Zuzanna wraz z przyjacielem wraca do rodzinnego miasta i trafia w sam środek kryminalnej afery. Bestia ze Zwierzyńca bierze na cel kolejne ofiary, a miejscowa policja jest bezradna,...
  Książka, op. miękka
  26,60 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • W butach Valerii. Valeria. Tom 1

  Gorący Madryt, babskie pogaduchy przy winie i zmysłowa miłość. Wejdź w buty Valerii i odkryj siłę kobiecej przyjaźni! Kiedy twój wydawca czeka na kolejny bestseller, a ty kompletnie nie masz weny twórczej, jest kiepsko. Jeśli dodasz do tego sześcioletnie małżeństwo z facetem, który od dawna nie...
  Książka, op. miękka
  5,90 zł
  w magazynie
Wybrane bestsellery
Przerażająca, a równocześnie mrocznie zabawna opowieść, w której nawiedzony dom przywołuje sekrety z rodzinnej przeszłości Kiedy Louise dowiaduje się, że jej rodzice zmarli, boi się wracać do domu. Nie chce zostawiać córki z byłym mężem i lecieć do Charleston. Nie chce mieć do czynienia z domem...
dodaj do schowka Do koszyka 47,05 zł
„Piękna, poruszająca, inspirująca i niezapomniana! Jest prawdopodobnie jedną z najlepszych książek, jakie kiedykolwiek przeczytałam". Mother of two reads Kontynuacja historii Shannon i Johnny'ego z Binding 13! Shannon tonie. Koszmarna rzeczywistość ją dopadła. Tajemnice stają się trudniejsze do...
dodaj do schowka Do koszyka 43,12 zł

Spadek

0/5
To, czego nie chcesz, może okazać się tym, czego najbardziej potrzebujesz Dorota czeka na prezent od losu - coś, co pocieszyłoby ją po rozstaniu z chłopakiem i wniosło trochę koloru do szarej codzienności. Życzenia zostaną wysłuchane - dostanie... dziadka, a wraz z nim biologicznego ojca, którego...
dodaj do schowka Do koszyka 38,62 zł
PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA RZUCA DŁUGIE CIENIE. ZEMSTA, KTÓRA JEST SILNIEJSZA NIŻ CHĘĆ PRZEŻYCIA. Do profesora psychologii Hansa Rekkego i policjantki Micaeli Vargas zgłasza się mężczyzna – Samuel Lidman. Twierdzi on, że na zdjęciu zrobionym przez znajomego w Wenecji widnieje w tle jego nieżyjąca żona...
dodaj do schowka Do koszyka 34,17 zł
Jaki jest sekret długowieczności? Wyjawia go Valter Longo, profesor gerontologii i biochemik, światowej sławy ekspert w zakresie badań nad starzeniem, znany jako guru długowieczności. Jego autorski plan żywieniowy oparty jest na kuchni śródziemnomorskiej (niskobiałkowej i niskocukrowej, obfitującej...
dodaj do schowka Do koszyka 30,56 zł
Wzruszająca i przywołująca wspomnienia opowieść ze Śląska. Zima roku 1980. Baśka i Marylka są pielęgniarkami, pracują w szpitalu w Katowicach. Barbara ma męża milicjanta, eleganckie M-3. Chętnie chodzi do kina, spotyka się z koleżankami. Uważa się za nowoczesną kobietę. Marylka ma typową, dużą i...
dodaj do schowka Do koszyka 40,64 zł

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula