Miłość warta wszystkiego

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
368
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 23,02 zł
Nasza cena: 33,92 zł 39,90 zł Taniej o: 15%

Upalne lato 1939 roku. Na horyzoncie wojna - nieprzewidywalna, mroczna. Ale teraz jeszcze słońce i jego spojrzenie: błękitne, gorące, jedyne.

Sara Flinkierówna zakochuje się w Janie Górskim, to miłość zrodzona z przypadku. Łączy ich potężne uczucie, dzieli wszystko inne - ona jest Żydówką z dostatniego domu, ON - biednym lekarzem, Polakiem.

Gorący sierpień, współcześnie. Anna Matkowska nie wierzy już w szczęśliwy traf, szuka drugiej połówki na portalu internetowym. Poznaje Marcina Zielińskiego, który w rzeczywistości okazuje się jeszcze cudowniejszy niż w wirtualu. Pcha ich ku sobie szalona miłość i wszystko inne - są dla siebie stworzeni.

Dwie historie, pozornie bez związku, a jednak losy ich bohaterów się przetną, a na jaw wyjdzie wstrząsająca prawda. Co zrobić, gdy okaże się, że całe życie było zbudowane na kłamstwie?

Opowieść o wielkiej sile miłości - ratującej i niszczącej, zmuszającej do najtrudniejszych wyborów. To także historia o tym, jak wybory poprzednich pokoleń wpływają na nasze życie.

Czy miłość jest warta wszystkiego - i śmierci, i życia?

Recenzje (12)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Miłość warta wszystkiego” autorstwa Agnieszki Jeż pokazuje nam w zasadzie dwie historie – współczesną oraz dziejącą się w czasie II wojny światowej. Poznajemy historię dwóch kobiet – Sary i Anny.

  „Miłość jest warta śmierci. Miłość jest warta życia.”

  Anna, młoda kobieta, która ma kochających rodziców i dziadków, jednak zdaje sobie sprawę, że nie może dobrze trafić z ulokowanymi uczuciami do mężczyzn. Swojego szczęścia szuka na portalu internetowym, gdzie poznaje Marcina. Po pierwszym spotkaniu już wie, że to właśnie ON jest tym, z którym chce dzielić swoje życie, swoje szczęście i smutki. Z każdym dniem rodzi się w nich silniejsze uczucie, obydwoje mają wrażenie, że są dla siebie stworzeni. Wszystko idzie dobrymi torami, Marcin poznaje rodziców Anki, a ona jego dziadków. Kochają się i postanawiają wyprawić uroczysty obiad, na którym oficjalnie się zaręczą. Jednak nie mają świadomości co przyniesie im ta rodzinna uroczystość. Kompletnie nie spodziewają się, że spotkanie tych dwóch rodzin odkryje nieznane im dotąd fakty z przeszłości ich najbliższych, ich rodzin.

  Sara, Żydówka, która żyła w czasach wybuchu II wojny światowej. Zakochuje się w mężczyźnie, Janie Górskim, Polaku, który przypadkiem puka do drzwi jej domu rodzinnego, jednak jest świadoma tego, że ojciec już ma dla niej kandydata na męża. Ona jednak na przekór ojcu zatrudnia się w Zofiówce, ośrodku leczniczym w Otwocku, aby móc znaleźć się bliżej Jana. Uczucie, którym Sara darzy lekarza okazuje się wzajemne, jednak czy miłość jest wstanie pokonać wszystkie inne przeciwności losu: pochodzenie, status, czy też piekło nadchodzącej wojny? Czy miłość na przekór wszystkiemu i wszystkim jest uznawana jako egoizm? I czy podczas wojennych zakazów i nakazów jest w ogóle miejsce na miłość? Taką szczerą i prawdziwą?

  Autorka ukazuje w książce piękno rodzącej się miłości dwójki osób w ciężkich wojennych czasach, ale też kontrastuje to współczesną miłością, gdzie czasem trudno wśród wiecznego biegu i pośpiechu odnaleźć swoją bratnią duszę, prawdziwą miłość – kogoś, z kim będzie się dzielić swoje wszystkie troski. Autorka pokazuje też to, jaki wpływ na życie ma rodzina i to, jak niewiele różnimy się od swoich przodków, często popełniając dosłownie te same błędy, które w przeszłości popełniał ktoś nam bliski. Jednak najważniejsze moim zdaniem jest to, że autorka pokazała to, jak świat potrafi być mały i jak życie potrafi pisać swoje własne scenariusze, a los potrafi być przewrotny.

  „Żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.”

  Szczerze mówiąc, trochę na początku przeraził mnie fakt, że autorka połączyła ciężkie czasy wojny z tymi współczesnymi. Osobiście nie przepadam za książkami z wątkami historycznymi, jedna ta bardzo mnie urzekła. Większość postaci bardzo polubiłam, ale jedna swoim zachowaniem mnie zawiodła. Sara uznawała Marię za przyjaciółkę, a ona postąpiła tak, a nie inaczej. Pokazuje to, że nawet przyjaciele mogą wbić nam nóż w serce – może to być taką przestrogą dla czytelników. Książką jest pisana dość specyficznym stylem, do którego trzeba się na początku przyzwyczaić, ale po kilku stronach już nie robi to problemu. Książka jest ciepła, opowiada o miłości, jednak potrafi też wzruszyć, co nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że akcja również dotyka ciężkich czasów wojennych. Jednak daje ona również czytelnikom nadzieję, że każdy na swojej drodze może spotkać prawdziwą miłość, która będzie warta wszystkiego. Będzie warta życia oraz śmierci. Dodatkowo, chociaż wiem, że nie powinno oceniać się książki po okładce, tutaj ona spełnia swoją rolę. Przyciąga wzrok, jest delikatna, ale zarazem zachęca tym do sięgnięcia po książkę – zdecydowanie jest to sytuacja na plus!

  Z czystym sercem Wam polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Miłość, uczucie, które stało się inspiracją dla tylu powieści, wierszy, filmowych historii, które kradną nam serca każdego dnia. Miłość, to uczucie o którym marzy każdy człowiek na ziemi. Jedno uczucie, które ma tak wiele twarzy. O tym uczuciu, jest właśnie najnowsza powieść pani Agnieszki Jeż "Miłość warta wszystkiego".

  Opowiada ona historię dwóch kobiet, Sary i Anny, kobiet, które łączy tęsknota za prawdziwą miłością i za jej poszukiwaniem, a dzieli czas, w którym nasze bohaterki przeżywają swoje zakochanie. Ich historie poznajemy dwutorowo. Rozdziały o losach Sary w okresie wojennym przeplatają się z współczesnością i historią Anny.

  Anna, to 33 -letnia kobieta, która ma wszystko, dobrą pracę, którą lubi, własne, małe mieszkanie, znajomych, przyjaciółkę, kochających rodziców i dziadków. Jednak do pełni szczęścia brakuje jej tej wyśnionej, prawdziwej miłości, miłości na dobre i złe, na całe życie. Do tej pory jej nie znalazła. Wszystko zmienia się gdy spotyka Marcina, mężczyznę, z którym umawia się za pomocą portalu dla singli. Po pierwszym spotkaniu Anka już wie, że to TEN. Marcin, to ideał mężczyzny, 38 lat, zadbany, elegancki, trochę staromodny, dżentelmen, pracujący, samodzielny. W sam raz kandydat na męża 😉 Anka i Marcin zakochują się w sobie, spotykają, planują wspólne życie, w końcu poznają swoje rodziny i postanawiają się zaręczyć. Organizują w tym celu uroczysty obiad, na którym mają się po raz pierwszy spotkać ich bliscy. Anna i Marcin nie podejrzewają, że to spotkanie odkryje przed nimi nieznane fakty z przeszłości ich najbliższych.

  Sara, to młoda dziewczyna, pochodzenia żydowskiego, która marzy o wielkiej miłości. Jej ojciec planuje wydać ją za bogatego żydowskiego chłopca. Jednak ona się nie zgadza. Nikt nie wie, że jej serce i myśli zaprząta od pewnego czasu ktoś inny. Mężczyzna o błękitnych oczach, Jan Górski, Polak, ubogi lekarz. Łączy ich gorące uczucie, a dzieli wszystko inne: pochodzenie, status społeczny, a za niedługo też piekło wojennej rzeczywistości. Czy marzenie o miłości na przekór wszystkiemu i wszystkim jest egoizmem? Czy podczas wojennej zawieruchy jest czas na miłość? Czy miłość jest warta wszystkiego? Czy jest warta by poświęcić życie, czy można dla niej zdradzić czy nawet zabić?

  Na te wszystkie pytania próbuje znaleźć odpowiedź autorka w swojej powieści "Miłość warta wszystkiego".

  Książka ta jest przepiękną opowieścią o miłości, delikatnym, kruchym uczuciu w czasach pełnych okrucieństwa i nienawiści, w czasach wojny. Ale także w czasach współczesnych, w których pośród tego całego zabiegania, pośpiechu tak trudno odnaleźć swoją drugą połówkę, tak ciężko budować trwały związek i dbać o niego jak o kwiaty róży, by przetrwał najgorsze wiatry i przymrozki. To opowieść także o rodzinie, o tym jak bardzo jesteśmy podobni do swoich przodków, jak często powielamy historie ich życia, jak często popełniamy te same błędy. A także o przebaczaniu i godzeniu się ze swoimi najbliższymi, a także własnymi demonami, które nas prześladują. A na końcu wreszcie o tym, jak los potrafi być okrutny, a niekiedy przewrotny, a świat mały.

  Bohaterowie książki pani Agnieszki są nakreśleni bardzo dobrze. Dużą sympatią obdarzyłam Sarę, Annę, a także Jana, Marcina czy rodziców Anki. Rozczarowała mnie postać Marii, przyjaciółki z pracy Sary. Powieść pisana jest specyficznym stylem, który początkowo utrudniał mi wciągnięcie się w lekturę, ale po kilku stronach przyzwyczaiłam się do tego języka, skądinąd pięknego i powieść mnie porwała. Przeszkadzały mi trochę literówki w druku, ale to już mały minusik dla działu korekty 😉

  Jak wspominałam na początku recenzji historię obu kobiet poznajemy dwutorowo. Rozdziały o Sarze przeplatają się z tymi o Annie.

  Jak każda opowieść o miłości w czasach wojny, tak i ta bardzo głęboko mną poruszyła. Jednakże i historia miłości Anny mnie wzruszyła. Jej spotkanie z Marcinem daje nadzieję, nam singielkom, że prawdziwa miłość istnieje, trzeba tylko dać jej czas i sobie. Jak mawiała moja wychowawczyni w liceum:" Nie poganiaj Amora, na wszystko przyjdzie pora" 😉😁

  "Miłość warta wszystkiego" to ciepła, choć też wzruszająca opowieść o obliczach miłości, nie może być inaczej skoro akcja dotyka czasów wojennych. Powieść ta niesie promyk nadziei, otula nas ramionami miłości, uczucia tak silnego, że potrafiącego przetrwać wszystko, uczucia wartego życia i śmierci, wartego wszystkiego.

  Polecam wszystkim z całego serducha ! Moja ocena to 4/5 !

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jeśli lubicie historie miłosne z wojną w tle to ta historia jest dla was idealna. Na pierwszy plan wysuwa się miłość i skomplikowane relacje międzyludzkie ale cała wojenna otoczka przydaje klimatu.

  Miłość warta wszystkiego to z pozoru dwie nie łączącw się ze sobą historie. Jedna dzieje się na początku drugiej wojny światowej, a później orzeskakujemy do współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. W 1939 roku poznajemy Żydówkę Sarę oraz polaków- młodego doktora Jana i pielęgniarkę Marię. Cała trójka pracuje w zakładzie dla chorych psychicznie, choć Sara dopiero się uczy. Zaczynają ich łączyć głębsze relacje, miłość, która popycha osoby do różnych czynów.

  Współcześnie poznajemy ponad trzudziestoletnią Anię i jej chłopaka Marcina. Na początku ich znajomości dużo rozmawiają, poznają swoje rodziny, w tym dziadków. Wspominają przeszłość i planują przyszłość. Nie mają pojęcia, że to co było dawno temu będzie miało wpływ na ich kolejne dni razem.

  Miłość warta wszystkiego to historia, która już w prologu łapie czytelnika w garści i nie puszcza, aż nie dowie się ON co, jak, dlaczego i z kim. Fenomenalna opowieść o trudnych czasach wojennych, prześladowaniu Żydów oraz o walce o życie, o miłość, o przyjaźń. Powieść o ogromnie trudnych wyborach, podjętych decyzjach, które miały wpływ na kolejne dziesięciolecia, o szukaniu iskierki nadziei i dobra w strasznych czasach, ale również o załamaniu się, o poddaniu, o zazdrości.

  Przeskoki między wątkami z przeszłości oraz teraźniejszości są jasne i zrozumiałe, ale nie ukrywam, że bardziej zaciekawiły mnie losy Sary, Jana i Marii niż współczesnych bohaterów. Książkę pochłania się w błyskawicznym tempie z wypiekami na twarzy. Momentami zaskakuje nas strasznie a zakończenie zwala z nóg. Na szczęście ciąg dalszy nastąpi co dla czytelnika jest prawdziwą gratką.

  Agnieszka Jeż napisała bardzo emocjonalną powieść o trudnej miłości, o różnicach, podziałach. Po lekturze czytelnik zastanawia się czy rzeczywiście uczucie jakim jest miłość usprawiedliwia wszystkie czyny i decyzje? Czy dla miłości zrobimy wszystko i zostanie nam to wybaczone? Czy warto dla miłości, choćby i prawdziwej być egoistycznym i podłym?

  Sami musicie odpowiedzieć sobie na te pytania, ja zachęcam do przeczytania tej lektury ponieważ zwala z nóg i otwiera oczy na istotne kwestie. To jest lektura o czymś i po coś, taka, która zostaje w głowie na długo a ja takie uwielbiam. Uwierzcie mi, że warto poświęcić na nią kilka chwil, myśli i chusteczek.

  Moja ocena 10/10

  DOROTA

  W[Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Witajcie kochani ❤️

  Mówią, żeby nie oceniać książki po okładce, a ja uważam, że walory zewnętrzne również powinny być uwzględnione przy pisaniu recenzji. Szczególnie kiedy okładka robi tak duże wrażenie jak książki "Miłość warta wszystkiego", robi wrażenie, prawda ?

  Czytając tę książkę poznajemy dwie historie, które coś łączy. Jedną napisaną współcześnie, a drugą za czasów wybuchu II wojny światowej. Anna Makowska, współczesna, ponad trzydziestoletnia kobieta nie wierzy już w szczęśliwy traf i szuka swojej drugiej połówki na portalach społecznościowych. Poznaje Marcina Zielińskiego z którym postanawia się spotkać. Jest jeszcze bardziej czarujący niż przez internet. Strzeliła w nich strzała Amora.

  Sara Flinkierówna zakochuje się w przypadkowo spotkanym Janie Górskim, który jest lekarzem w Zofiówce, ośrodku leczniczym w Otwocku. Postanawia się tam zatrudnić, by być jeszcze bliżej mężczyzny o którym nie może zapomnieć.

  Czy miłość w czasach zagłady, między Polakiem a Żydówką jest możliwa?

  Co łączy obie rodziny?

  Niezwykle wzruszająca, zapadająca na długo książka, czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy historii.

  "Miłość jest warta śmierci. Miłość jest warta życia."

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Miłość warta jest śmierci. Miłość jest warta życia" cytat ten pochodzi z najnowszej powieści Agnieszki Jeż. Motto to kończy tę przepiękną pozycję o miłości w okresie okrucieństwa wojny- zarówno tej ratującej, jak i destrukcyjnej, która powoduje trudne decyzje i ma wpływ na ludzkie wybory.

  "Miłość warta wszystkiego" obrazuje nam trzy pokolenia, dla których obraz miłości różni się i każde z nich ma inny sposób jej postrzegania. Lecz na pierwszym planie mamy dwóch głównych bohaterów-Anny i Marcina, którzy łączą się dzięki portalowi internetowemu. To właśnie podczas ich przyjęcia zaręczynowego następuje przełomowy moment ponownego zetknięcia się dwóch dawniej bliskich sobie osób. Tym wzruszającym momentem rozpoczyna się retrospekcja miłości dwóch par- Sary i Jana, Żydówki i Polaka, w czasie zawirowań Drugiej Wojny Światowej, oraz ta bardziej współczesna- wcześniej już wspomnianych Anny i Marcina. Nie wiedzą oni, że łączy ich więcej, niż mogą się domyślić, a historie ich przodków są nadal aktualne... Ich losy perfekcyjnie oddają to, o czym pisze autorka- że nawet podczas wojny "da się omotać miłością" oraz że to, co najważniejsze, to miłość, która "chroni przed lękiem". Mnie osobiście przypadła ona do gustu zarówno pod względem stylu pisania samej autorki, jak również samej przedstawionej historii. Podobało mi się szczególnie to, że historia nie była przedstawiona wprost, lecz na samym początku mamy wielki i poruszający wstęp z pozornie obcymi dla sobie bohaterami, a następnie powoli, powoli, po nitce do kłębka, oni sami nakierowywali nas na to, jaka tak naprawdę jest relacja pomiędzy wszystkimi bohaterami.

  Jeżeli lubicie powieści dotyczące wojennych ścieżek miłości, przy których nierzadko potoczy się łza wzruszenia, a dodatkowo okładka jest tak samo piękna jak zawartość, to polecam Wam sięgnąć po tę pozycję. Z pewnością się nie zawiedziecie! Gorące lato 1939 czeka na Was na półkach księgarń!

  Bardzo dziękuję Wydawnictwu Filia za możliwość przeczytania tej pięknej powieści.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Miłość to wszystko, co jest 5/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość to wszystko, co jest

Ona, Sonia, jest dwudziestopięcioletnią absolwentką prawa. On, Łukasz, czterdziestoletnim dziennikarzem zajmującym się muzyką i filmem. Ona jest córką jego najbliższych znajomych. On razem z żoną mieszkają tuż obok jej rodziców. Ona jest młoda, na początku swojej drogi, cały czas niezdecydowana jak...
Obca miłość. Wszystkie nasze chwile. Tom 1 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obca miłość. Wszystkie nasze chwile. Tom 1

Weronika wiedzie na pozór szczęśliwe życie jako jedyna spadkobierczyni fortuny Skarbierskich. Zdradzona przez narzeczonego, stara się unikać miłości, ciągle żyjąc wspomnieniami nieudanego związku. Po nagłej śmierci dziadka wspierana przez współlokatorkę, a zarazem przyjaciółkę, Milenę Bielską,...
Ogród Zuzanny. Tom 3. Warto walczyć o tę miłość 5/5 Nasza cena:
34,95 zł 37,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ogród Zuzanny. Tom 3. Warto walczyć o tę miłość

Spędź wiosnę w Ogrodzie Zuzanny! Trzeci tom poświęcony jest kolejnej z przyjaciółek - Kazi Leszczyńskiej. W ostatnim czasie oddalili się od siebie z Ludwikiem, a gdy na horyzoncie pojawia się dawna narzeczona Ludwika, ich małżeństwo staje pod znakiem zapytania. Na dodatek Kazia skrywa sekret,...
Miłość z nutą imbiru 5/5 Nasza cena:
28,04 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość z nutą imbiru

Zapach lasu i zimy, czegoś z dzieciństwa, czegoś dobrego, wypełniał każdy kąt. Czy magia świąt zdziała cuda i uda się naprawić zniszczone relacje? Ewa wreszcie odnalazła szczęście, lecz nadal marzy o najprostszych rzeczach, takich jak codzienne zasypianie u boku ukochanego. Andrzej nie jest z nią...
Zaczekaj na miłość. Dwór na Lipowym Wzgórzu. Tom 3 5/5 Nasza cena:
23,20 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaczekaj na miłość. Dwór na Lipowym Wzgórzu. Tom 3

Nowa powieść autorki bestsellerowego „Pozwól mi kochać”! Klara Horczyńska ma niespełna trzydzieści lat, jest wziętą modelką, szturmem podbija rynek mody. Nagły wyjazd do Paryża okazuje się pasmem sukcesów. Nowe znajomości, udział w pokazach, sesje fotograficzne dla znanych pism z branży. Dobra...
Wiktor i Hanka. Wojna i miłość. Tom 3 5/5 Nasza cena:
37,69 zł 54,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiktor i Hanka. Wojna i miłość. Tom 3

Trzeci tom cyklu "Wojna i miłość" Na fali odwilży po śmierci Stalina Andrzej Kaledin wychodzi z więzienia. Wraca do pracy w klinice. Po kilku latach dostają z Haliną mieszkanie, na świat przychodzi Szymon, a starszy syn Wiktor rozpoczyna studia na politechnice. Któregoś dnia w drodze na trening...
Miłość aż po rozwód 4/5 Nasza cena:
24,15 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość aż po rozwód

Trzy kobiety, które łączy ten sam mężczyzna. Dla jednej był mężem, dla drugiej jest synem, dla trzeciej bratem. Ale nie to jest najważniejsze. Każda z nich przeżywa rozpad swojego związku i staje w obliczu złowieszczego słowa na „r”, często podawanego jako główny powód niechęci do zawierania...
Miłość i inne obsesje 4/5 Nasza cena:
31,40 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość i inne obsesje

Powieść autorki "Wielkich kłamstewek" Zakochanie jest stanem bliskim szaleństwa. Zwłaszcza gdy miłość zostaje odrzucona. Ellen nie wie, co powiedzieć, gdy podczas jednej z pierwszych randek jej nowy chłopak Patrick wyznaje z zakłopotaniem: Ktoś mnie nęka. Poprzednia dziewczyna prześladuje go i...
Seks, nie miłość 5/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Seks, nie miłość

Pożądanie, które uzależnia. Czy ma szansę przerodzić się w miłość? Nowa, rozpalająca zmysły powieść bestsellerowej Vi Keeland! Poznali się na weselu przyjaciół. Nat szybko zauważyła, że przystojny Hunter urządził na nią polowanie. Po mocno zakrapianej imprezie obudzili się w jednym pokoju...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula