Miłość i inne zadania na dziś

Autor:

Kasie West

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Wydawnictwo
Ilość stron
416
Rok wydania
2018
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 27,97 zł
Nasza cena: 27,40 zł 37,90 zł Taniej o: 28%

Produkt niedostępny

"Miłość i inne zadania na dziś" to wciągająca powieść młodzieżowa o poszukiwaniu siebie, tworzeniu swojego wizerunku i próbie odwzajemnienia uczucia, które znajduje się na wyciągnięcie ręki!

Czy łatwo jest być dorosłym i dojrzałym? Nie chodzi oczywiście wyłącznie o sferę fizyczną, ale przede wszystkim psychiczną. Wymaga to dużego zaangażowania i przychodzi z wiekiem, jednak bohaterka powieści "Miłość i inne zadania na dziś" postanowiła przyspieszyć ten proces. Jaki będzie tego efekt?

Abby Turner ma siedemnaście lat i całe lato przed sobą. Wszystko byłoby idealnie gdyby nie to, że z paczki jej najlepszych przyjaciół w mieście zostaje tylko Cooper. A ponieważ dziewczyna wyznała mu kiedyś szczerą miłość, stał się ostatnią osobą, z którą miałaby ochotę spędzać czas. Chłopak odrzucił jej wyznanie, a co najgorsze, wyśmiał ją! Pozostają jeszcze rodzice, ale tata jest gdzieś daleko, a mama pod jego nieobecność praktycznie przestała wychodzić z domu.

Zostaje ostatnia szansa, czyli wystawienie przez Abby obrazów w miejscowym muzeum. Niestety, również i tutaj spotkała ją przykra niespodzianka. Jej prace zostały odrzucone z powodu braku głębi i dojrzałości. Tylko, co to tak właściwie znaczy? Od tej chwili dziewczyna stawia sobie nowy cel: dojrzeć, najlepiej ekspresowo, w ciągu miesiąca. W tym celu tworzy listę zadań, które być może pomogą jej w doroślejszym spojrzeniu na świat.

Kiedy mija miesiąc, Abby nie jest przekonana, co do efektów swojej przemiany. Nachodzi ją jednak myśl, że prawdopodobnie w staniu się lepszą artystką nie chodzi wyłącznie o dojrzałość, jako zespół określonych cech. To również proces zmieniania siebie, dlatego teraz zaczyna zastanawiać się, co takiego mogłaby zmienić. A może znajdzie w tym wszystkim czas na dostrzeżenie, że ktoś w jej otoczeniu zaczyna darzyć ją gorącym uczuciem?

"Miłość i inne zadania na dziś" to przyjemna i lekka literatura młodzieżowa. Ukazuje stopniową zmianę bohaterki i jej poszukiwania samej siebie. Mimo że w pierwszej chwili wydawało się Abby, że doskonale wie, co oznacza bycie dojrzałym, wypełnione przez nią zadania przyniosły zupełnie inne przemyślenia. Nagle okazało się, że to również proces wewnętrznej zmiany, na którą trzeba być gotowym. I otwartość serca, szczególnie, kiedy ktoś w pobliżu chętnie pomógłby nam!

Kasie West jest autorką powieści młodzieżowych. Napisała, takie książki jak: "Blisko ciebie", "Chłopak na zastępstwo", "Chłopak z innej bajki", "Miłość i inne zadania na dziś".
Recenzje (10)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Kasie West po raz kolejny wylała miód na moje serce, owiała mnie mgiełką tajemnicy, przeniosła w świat młodzieńczej miłości, wyobraźni oraz przyjaźni na całe życie. Czytając książki autorki, naprawdę ma się ochotę znaleźć w wykreowanym przez nią świecie.

  Abby Turner jest siedemnastolatką, której mama cierpi na agorafobię, a tata przebywa, gdzieś daleko w świecie, służąc w wojsku. Jest jeszcze dziadek, po którym odziedziczyła poczucie humoru wraz z dużą dozą sarkazmu oraz trójka przyjaciół, z których dwójka wyjeżdżą na okres wakacji. Bohaterce pozostaje spędzić lato z Cooperem - chłopakiem, w którym się kocha, a który to zbagatelizował jej wyznanie rok wcześniej. Pod wpływem impulsu Abby tworzy listę rzeczy, które ma zamiar wykonać, by stać się bardziej dojrzałą i wkładać więcej serca w obrazy, które tworzy. Jak potoczy się życie dziewczyny w ciągu kilku tygodni?

  Bohaterów nie da się nie lubić. Cooper jest chłopakiem, o jakim marzą nastolatki – uroczy, zabawny, pomocny. Umie rozweselić każdego i jest idealnym materiałem na przyjaciela. Abby natomiast jest ambitna, uzdolniona, wrażliwa… i po uszy zakochana. Przyjaźń damsko-męska jest dość kontrowersyjnym tematem, jedni w nią wierzą, inni uważają, że prędzej czy później jedna z osób się zakocha. Ja stanowczo obstaję przy pierwszej opcji, ponieważ samej dane mi było doświadczyć takiej relacji.

  Główna bohaterka przypadła mi do gustu głównie ze względu na wielkie serce i wyważony sarkazm. Uwielbiam fragmenty, w których przekomarza się ze swoim dziadkiem, który jest do niej tak bardzo podobny. Bardzo podoba mi się również to, że dziewczyna za wszelką cenę chce pomóc swojej mamie, która boi się wychodzić z domu. Jest to wyniszczająca fobia, którą ciężko zrozumieć tym, którzy nie cierpią na napady paniki.

  Fabuła książki jest bardzo ciekawa, w tle, prócz gorących, słonecznych dni, mamy również rozmowy o sztuce oraz przemyślenia bohaterów na różnorakie tematy. Wraz z nimi zastanawiamy się nad rzeczami, które są dla nas szczególnie ważne i ile jesteśmy w stanie dla nich poświęcić. Kibicujemy uczuciu Abby i Coopera, bez względu na to, czy pozostaną przyjaciółmi, czy może jednak parą. Nie zdradzę Wam tego, ale przyznam, że zakończenie mnie zaskoczyło, myślałam, że powieść skończy się inaczej, aczkolwiek nie zawiodłam się w żaden sposób.

  „Miłość i inne zadania na dziś” swym charakterem i stylem nie odróżnia się od pozostałych dzieł Kasie West i chyba za to najbardziej lubię autorkę, ponieważ wiem, że każda jej powieść przypadnie mi do gustu. Mimo że od dawna nie mam już nastu lat, nie przeszkadza mi czytanie książek z gatunku literatury młodzieżowej, a bycie patronatem medialnym powieści takich jak ta, napawa mnie dumą.

  Jeśli mieliście okazje czytać inne książki pisarki i przypadły Wam one do gustu, jestem pewna, że i ta znajdzie się w gronie waszych ulubionych pozycji. Jeśli jednak nigdy wcześniej o niej nie słyszeliście, koniecznie musicie to zmienić, czytając „Miłość i inne zadania na dziś” lub pozostałe powieści Kasie West.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kupiłam tę książkę przez przypadek, ponieważ poszukiwałam czegoś w ogólne innego, czego niestety nie było wtedy na stanie w księgarni, ale oczywiście wyjście z księgarni bez książki było by grzechem. Wybrałam sobie książkę autorstwa Kasie West "Miłość i inne wyzwania na dziś". Mile mnie zaskoczyła fabuła tej książki, oczywiście wszystko jest napisane prostym i dostosowanym do młodzieży językiem. Bardzo ciekawi bohaterowie, którzy zawładnęli moim sercem. Mogę się szczerze przyznać, że ta książka bardzo mnie wciągnęła. Oczywiście nie wspomnę o postaci cudownego dziadka oraz jego śmiesznych ripostach. Podsumowując bardzo gorąco polecam tę książkę!!!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ZARYS FABUŁY

  Wszystko
  wskazuje na to, że tegoroczne wakacje spędzi siedemnastoletnia Abby w towarzystwie jednego przyjaciela. Za to nie byle jakiego. Z całej paczki pozostał tylko on, Cooper, któremu jakiś czas temu niefortunnie wyznała miłość. Spotykając się w zamian za to z ignorancją i śmiechem.

  To jednak nie koniec niepowodzeń. Utalentowana plastycznie Abby marzy o tym, by jej prace zagościły na wystawie organizowanej w muzeum. Tymczasem kiedy w końcu nabiera odwagi i wychodzi z taką propozycją naprzeciw, zostaje skrytykowana za brak głębi, doświadczenia i dojrzałości.

  W ten sposób powstaje więc „Lista serca” z jedenastoma punktami do zrealizowania. To właśnie dzięki niej dziewczyna liczy na poprawienie jakości swojego życia i osiągnięcie postawionych przez siebie celów. Czy jednak dojrzałość i szczęście naprawdę zależne są od odfajkowanych na kartce zdań? A może zmian i spełnienia należy szukać w innym miejscu?

  PRZYJACIELE. A MOŻE JEDNAK COŚ WIĘCEJ?

  Siedemnastoletnia Abby, jako przejmująca stery pierwszoosobowej narracji bohaterka, to zwyczajna dziewczyna, która w drodze do spełnienia marzeń spotyka się z oporem. I to już na samym początku. Abby nie należy do naiwnych trzpiotek, nie jest też ponadprzeciętną pięknością liczącą na to, że na skinienie palca będzie miała wszystko. Jak każdy z nas musi w siebie uwierzyć, zakasać rękawy i ruszyć do przodu, ale że nie jest jeszcze w pełni dojrzałą osobą, nie każda z podejmowanych przez nią decyzji okazuje się strzałem w dziesiątkę. Za tę jej autentyczność udało mi się ją polubić. W książce tego gatunku nie może zabraknąć także tej drugiej połówki, której pojawienie się budzi serce do życia. Cooper z pewnością właśnie tak działa na główną bohaterkę, choć nie udało mu się zadziałać tak na mnie. Ślepy jak kret nieraz skutecznie mnie irytował, ale przecież… Nie każdy literacki mężczyzna musi być idealny.

  SŁOWO O DZIADKU

  Wiarygodnej kreacji bohaterów dopełniają postaci drugoplanowe, w tym wypadku nieco zdziwaczała, bo wiecznie szukająca zagrożeń matka, piszący listy z Bliskiego Wschodu tata czy dziadek. O pozytywnej osobowości tego ostatniego mogłabym mówić godzinami. To właśnie rozmowy rozgrywające się pomiędzy nim, a główną bohaterką przypadły mi do gustu najbardziej. Fajna odmiana po tych wszystkich pełnych ciepła i częstujących domowymi wypiekami babciach. W końcu dziadek też może zostać doceniony.

  UCZUCIA I INNE WYZWANIA, ZGODNIE Z TYTUŁEM

  Tytuł powieści „Miłość i inne zadania na dziś” nie pozostawia wątpliwości. To bez dwóch zdań jest historia z uczuciem na czele, które jednak nie zawładnęło całą akcją powieści. Relacja głównych bohaterów, przez długi czas oparta na przyjaźni, rozwija się dość powoli, więc wielbiciele iście namiętnych i rozpalających policzki treści raczej się tutaj nie odnajdą. Ja sama nie poczułam się jakoś specjalnie zaangażowana w to, co działo się pomiędzy Abby, a Cooperem, choć fajnie było przyglądać się z boku ich zmaganiom z pierwszymi miłosnymi podrygami. Równolegle rozwijał się jednak także inny, bardzo ważny wątek tej książki związany z pasją bohaterki, która jako wrażliwa artystka spotkała się z negatywną krytyką. Czy uda się jej spełnić marzenie i stworzyć dzieło na miarę oczekiwań pozostałych?

  PODSUMOWANIE

  Lekka, sympatyczna i przyjemna lektura na lato. Jak wszystkie powieści Kasie West, raczej nie częstująca głębią, z przewidywalnym finałem, do którego dociera się szybko, ale i z zadowoloną miną. Może nie najlepsza powieść autorki, ale ratująca jej honor, który w moich oczach po ostatniej powieści nieco podupadł. Polecam w szczególności młodzieży, jako relaks, błogie odmóżdżenie, ale i zarazem motywację do wali o swoje marzenia na wakacyjne dni.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tekst pochodzi z bloga: [Adres usunięty]

  EKSPRESOWA LEKCJA DOJRZEWANIA

  No cóż, trzeba przyznać, że nasza Abby jest typową nastolatką z dziwnymi pomysłami. Ktoś jej zarzuca, że jest niedojrzała? To postanawia dojrzeć w dwa tygodnie, a co tam! Chociaż cały ten zamysł aż krzyczy, że nasza bohaterka wcale nie jest dojrzała, to jednak punkty z Listy Serca oraz ich wykonanie było bardzo ciekawe i zachęcało do śledzenia losów dziewczyny. Pojawienie się w książce Coopera również urozmaicało lekturę, bo chłopak zdecydowanie zajmował w jej życiu ważne miejsce. Ale wiecie co? Może i był fajny i zachwyci wiele nastoletnich czytelniczek, jednak mnie na swój urok nie złapał. Ale swoje uwagi pozostawię dla siebie, ponieważ nie chcę nikomu spoilerować historii. Przejdźmy więc do postaci, którą zdecydowanie polubiłam, czyli sarkastycznego dziadka dziewczyny, który naprawdę wzbudzał sympatię i z chęcią czytałam fragmenty, w których się pojawiał. Polubiłam także Lacey i cieszyłam się, że ktoś taki pojawił się w życiu naszej bohaterki.

  Kasie West znana jest z lekkich książek dla nastolatek, w których w zgrabny sposób porusza jakieś poważniejsze tematy. Tak jest i w przypadku tej książki. Pojawia się wątek agorafobii i tego, jak choroba jednej osoby wpływa na wszystkich członków rodziny. Dodatkowo, pojawił się motyw dojrzewania bohaterów i odkrywania siebie. Był także friendzone i to, jak trudno zrobić z nim porządek. Nie napiszę, że autorka wspina się na wyżyny w rozbudowywaniu poważnych tematów, bo są one raczej muśnięte i momentami nieco uproszczone, jednak i tak plus dla autorki, że je w ogóle poruszyła. Dlaczego? Jestem świadoma, iż nie każdy oczekuje dogłębnych psychoanaliz i rozkładania problemów na czynniki pierwsze. Czasami wolimy jedynie zarysowanie tego problemu, by zwrócić na niego naszą uwagę. I tak właśnie stało się w tym przypadku, więc ani trochę mi to nie przeszkadza. Wydaje mi się również, że taka forma przedstawienia sytuacji była bardziej odpowiednia dla nastoletnich czytelników, bo w końcu to do nich głównie kierowana jest ta lektura.

  Co więcej? Było lekko, uroczo, momentami nieco poważniej i może zbyt słodko na sam koniec, ale i tak podobało mi się! I to bardzo. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że Miłość i inne zadania na dziś to chyba moja ulubiona książka Kasie West, na równi z Chłopakiem na zastępstwo.

  STRUKTURA

  Książka podzielona jest na numerowane rozdziały, w których pierwszoosobową narrację powierzono Abby. Dzięki temu poznaliśmy ją lepiej i można było w pewien sposób się z nią utożsamić. W moim przypadku sprawiło to też, że mimo iż nie pałałam do niej sympatią, to i tak w jakiś sposób zaczęłam jej kibicować. Jeśli chodzi zaś o styl pisania, to był ON utrzymany na tym samym, miłym w odbiorze, poziomie, co pozostałe książki autorki. Mam też wrażenie, że tym razem Kasie West postawiła na trudniejsze tematy i lepiej sobie z nimi poradziła. Mam tylko zarzut co do zakończenia - mam wrażenie, że gdyby autorka postanowiła z tym poeksperymentować, byłoby lepiej i dojrzalej. A tak wyszło tak, jak w każdej innej książce West. Jest w tym jakiś urok, ale mi jednak było trochę mało.

  Warto też wspomnieć, że decydując się na książkę w wersji papierowej, nie musimy przejmować się rozmiarem czcionki - tu jest ona naprawdę duża i nie męczy oczu, dzięki czemu czyta się łatwiej i przyjemniej.

  PODSUMOWUJĄC

  Miłość i inne zadania na dziś, to książka lekka i bardzo przyjemna w odbiorze, mimo iż zahacza o poważniejsze tematy. Zbalansowały one słodycz, która jest już chyba znakiem firmowym Kasie West i sprawiły, że historia była zdecydowanie warta przeczytania. Mam do książek tej autorki pewną słabość, bo nawet jeśli masa z nich bywa przesłodzona, to i tak sięgam po kolejne. Sądzę więc, że lektura zdecydowanie zadowoli fanów autorki oraz miłośników literatury młodzieżowej z lekkim muśnięciem poważniejszych problemów, z jakimi mogą stykać się młodzi ludzie.

  Czytało się szybko, ciekawie i przyjemnie - czego chcieć więcej? Polecam! ;-)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Po każdą nową powieść Kasie West sięgam z wielką radością, bo wiem, że nie jest ona w stanie mnie negatywnie zaskoczyć. Jej powieści są zabawne, radosne i romantyczne. Idealne, by je poczytać w słoneczną pogodę.

  Siedemnastoletnia Abby Turner jest młodą malarką, która marzy o wystawieniu swoich prac w miejscowym muzeum, ale jej prace zostały odrzucone. Powodem tego jest zarzut, że jej pracom brakuje głębi i dojrzałości. Jednak dziewczyna postanawia się nie zrażać i udowodnić innym oraz przy okazji sobie, że jest w stanie odnaleźć w sobie te pokłady kreatywności, by jej prace były bardziej wyraziste. Pomocna okaże jej się w tym lista zadań, która ma przynieść jej dojrzalsze spojrzenie na świat, a termin wykonania wypisanych zadań mija po miesiącu. Na liście widnieje jedenaście podpunktów, ale już jeden z nich jest odhaczony, ponieważ złamane serce już zaliczyła, gdy wyznała miłość swojemu przyjacielowi Cooperowi, ale ten zbył ją śmiechem i uznał to za niefortunny żart. Czy wypełnienie reszty punktów przyniesie coś nowego w życiu nastolatki?

  Okładka tej książki najbardziej mi się podoba, jeśli mam wyciągnąć wszystkie książki Kasie West i je porównać. Fabuła książki jest prosta i bardzo zabawna. Tutaj nic się nie zmieniło w stylu autorki, ponieważ dalej są one napisane lekkim i prostym językiem, dzięki czemu czyta się te książkę szybko oraz przyjemnie. Jeśli chodzi o bohaterów to bardzo ich polubiłam. Abby i Cooper to przyjaciele i praktycznie dogadują się oni bez słów. Razem starają się wypełnić listę. Abby, ponieważ chce się czegoś więcej o sobie dowiedzieć i pogłębić swoje spojrzenie na własne prace, a Cooper jako dobry przyjaciel chce jej towarzyszyć. Jednak i ON bardzo się zdziwi jak cała lista wpłynie na jego życie. Innymi bohterami, których poznajemy to mama Abby, która ma problemy i nie wychodzi z domu, dziadek dziewczyny, którego po prostu uwielbiam za jego podejście do życia czy tata Abby, którego poznajemy głównie z maili, które wysyłają sobie wzajemnie.

  „Miłość i inne zadania na dziś” to książka, która Was rozbawi i zaskoczy. Opowiada o tym, że czasem pewne zmiany są nieuniknione w naszym życiu, ale mogą przynieść one zaskakujące i dobre zmiany. Tak było w przypadku Abby. Z resztą Kasie West zawsze w swoich powieściach stawia na takie proste, a jednocześnie trudne tematy, które dotyczą życia i zmian. Ta książka to kolejny jej sukces. Fani autorki na pewno będą zachwyceni tą powieścią. Polecam.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Kasie West
 • Wydawnictwo Feeria
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 416
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788372297457
 • Język: polski
 • Podtytuł: Miłość i inne zadania na dziś
 • Oryginalny tytuł: Love, Life and the List
 • Tłumacz: Irzykowski Jarosław
 • ISBN: 9788372297457
 • EAN: 9788372297457
 • Wymiary: 14.5x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Szczęście w miłości 4/5 Nasza cena:
32,22 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęście w miłości

Maddie nie jest impulsywna. Ceni ciężką pracę i lubi planować. Ale któregoś wieczora pod wpływem chwili kupuje los na loterię. I, ku własnemu zdziwieniu - wygrywa masę pieniędzy! W jednej sekundzie Maddie nie poznaje swojego życia. Koniec ze stresowaniem się systemem stypendialnym w college`u. Ni...
Chłopak na zastępstwo 5/5 Nasza cena:
32,22 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chłopak na zastępstwo

Przez całe liceum Gia była typem szkolnej gwiazdy. A teraz miała jeszcze fajnego, starszego od siebie chłopaka, o którym tyle opowiadała znajomym, i wszyscy wreszcie mieli go poznać. Ale tuż przed balem maturalnym, podczas którego miała nastąpić prezentacja, już na parkingu, Bradley z nią zerwał....
Przeznaczenie i pierwszy pocałunek 4/5 Nasza cena:
24,90 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przeznaczenie i pierwszy pocałunek

Lancey Barnes, odkąd tylko pamięta, marzy o byciu aktorką. Kiedy dostaje szansę na zagranie w hollywoodzkim filmie, nie waha się ani chwili. Jej największe marzenie właśnie się spełnia! Jednak Lancey szybko zauważa, że życie w świetle reflektorów ma swoje ciemne strony… Rozczarowują ją codzienne...
Słuchaj swojego serca 4/5 Nasza cena:
24,90 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słuchaj swojego serca

Kate Bailey nie przepada za ludźmi. Woli spędzać czas samotnie, nad jeziorem, gdzie może cieszyć się ciszą i spokojem. Właściwie sama więc nie wie, dlaczego dała się namówić swojej najlepszej przyjaciółce Alanie na udział w zajęciach, podczas których powstaje popularny szkolny podkast. A już na...
Blisko ciebie 4/5 Nasza cena:
27,40 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Blisko ciebie

Autumn planowała fantastyczną zimową wyprawę z przyjaciółmi poza miasto. Przypadek sprawia, że jadą bez niej, bo zamknięto ją w budynku miejscowej biblioteki. Na cały weekend. Bez ogrzewania. Dziewczyna liczy, że znajomi odgadną, co się stało, ale nawet Jeff, jej prawie-chłopak, po nią nie wraca....
Dziewczyna która wybrała swój los 4/5 Nasza cena:
32,22 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczyna która wybrała swój los

Kasie West, jakiej nie znacie! Życie Addison Coleman sprowadza się do nieustannego pytania „a co, jeśli...”? Nie byłoby w tym nic nietypowego, gdyby nie fakt, że dziewczyna ma moc Sprawdzania – może wejrzeć w przyszłość i poznać skutki swoich decyzji. Kiedy więc okazuje się, że rodzice Addison...
Może tym razem 4/5 Nasza cena:
24,90 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Może tym razem

Jeden rok. Dziewięć zdarzeń. Dziewięć szans… na miłość. Sophie pracuje w lokalnej kwiaciarni, więc można ją spotkać na każdym wydarzeniu w jej małym rodzinnym mieście. Śluby. Pogrzeby. Grille. Imprezy sylwestrowe. Wymień jakąkolwiek okazję, a Sophie Evans na pewno tam nie zabraknie. Andrew Hart...
Dziewczyna która wybrała po raz drugi 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczyna która wybrała po raz drugi

Poznaj dalsze losy Addison Coleman, obdarzonej niezwykłą zdolnością decydowania o tym, jaka przyszłość ją czeka… Zanim Addie dokona jakiegoś wyboru, może doświadczyć różnych jego konsekwencji w przyszłości. To jej szczególna moc, która jednak nie sprawia, że teraźniejszość staje się łatwiejsza. Jej...
eBook Może tym razem mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,97 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Może tym razem mobi epub

Jeden rok. Dziewięć zdarzeń. Dziewięć szans... na miłość.   Sophie pracuje w lokalnej kwiaciarni, więc można ją spotkać na każdym wydarzeniu w jej małym rodzinnym mieście. Śluby. Pogrzeby. Grille. Imprezy sylwestrowe. Wymień jakąkolwiek okazję, a Sophie Evans na pewno tam nie zabraknie.   Andrew...
eBook Słuchaj swojego serca mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,97 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Słuchaj swojego serca mobi epub

Kate Bailey nie przepada za ludźmi. Woli spędzać czas samotnie, nad jeziorem, gdzie może cieszyć się ciszą i spokojem. Właściwie sama więc nie wie, dlaczego dała się namówić swojej najlepszej przyjaciółce Alanie na udział w zajęciach, podczas których powstaje popularny szkolny podkast. A już na...
eBook Blisko ciebie mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,97 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Blisko ciebie mobi epub

Autumn planowała fantastyczną zimową wyprawę z przyjaciółmi poza miasto. Przypadek sprawił, że jadą bez niej, bo...  zamknięto ją w budynku miejscowej biblioteki. Na cały weekend. Bez ogrzewania. Dziewczyna liczy, że znajomi odgadną, co się stało, ale nawet Jeff, jej prawie-chłopak, po nią nie...
eBook Przeznaczenie i pierwszy pocałunek mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,97 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Przeznaczenie i pierwszy pocałunek mobi epub

Lancey Barnes, odkąd tylko pamięta, marzy o byciu aktorką. Kiedy dostaje szansę na zagranie w hollywoodzkim filmie, nie waha się ani chwili. Jej największe marzenie właśnie się spełnia! Jednak Lancey szybko zauważa, że życie w świetle reflektorów ma swoje ciemne strony… Rozczarowują ją codzienne...
Wybrane bestsellery
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Gryfonów. Pamiętasz misję ratunkową Weasleyów? A przyjęcie w rocznicę śmierci? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu....
Nie dla mnie 0/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie dla mnie

Dwa lata po rozwodzie Valentine na portalu randkowym poznaje Forda. Jest mądry, przystojny, bogaty i… młody. Zdaniem Val, zdecydowanie za młody. Ale przecież pożądanie nie zna się na matematyce i nie liczy lat. Rozśmieszał ją i był cudowny, ale z powodu jego wieku była nieugięta – mogli być co...
Odwróć wzrok 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odwróć wzrok

Królowa psychologicznego suspensu powraca! Najnowszy thriller z nadinspektorem Tomem Douglasem. Nie pozwól mu się do siebie zbliżyć, bo cię zniszczy. Nie walcz z nim, bo cię pokona. Uciekaj. Nigdy nie pozwól mu się odnaleźć. Myślałam, że jestem bezpieczna, ale się myliłam. Jestem już tutaj...
Bibliotekarka z Saint-Malo 5/5 Nasza cena:
27,89 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bibliotekarka z Saint-Malo

Nowa powieść Maria Escobara, autora bestsellerów „Kołysanka z Auschwitz” i „Dzieci żółtej gwiazdy” Taki list mógł napisać tylko ktoś, kto kocha książki miłością bez granic. Jocelyn Ferrec, bibliotekarka i pasjonatka literatury, boryka się z samotnością po tym, jak jej ukochany mąż Antoine wyruszył...
Nowe rozdanie 0/5 Nasza cena:
16,19 zł 26,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowe rozdanie

Nowe rozdanie. Kolejna część sagi o rodzinie Donellów Megan Donell po rewelacjach usłyszanych od ojca traci przytomność i ląduje w szpitalu. Tam okazuje się, że dziewczyna ma zagrażającego życiu krwiaka mózgu i potrzebna jest natychmiastowa operacja. Lekarz mówi Erickowi, że stan jej zdrowia musi...
Ekstremista 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekstremista

Wyścig ze śmiercią czas zacząć W Opolu znika maturzystka, a jedynym pozostawionym przez nią śladem jest karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Rodzina nie zamierza iść na policję, gdyż twierdzi, że dziewczyna zmagała się z problemami i nieraz deklarowała, że któregoś dnia ucieknie z domu. Jedyną...
Ring 5/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ring

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu...
Historie spod podłogi. Dom. Tom 1. Czytam sobie. Poziom 1 0/5 Nasza cena:
9,09 zł 12,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Historie spod podłogi. Dom. Tom 1. Czytam sobie. Poziom 1

Kudełek to bardzo wesoły i rezolutny kłębek kurzu, który mieszka samotnie pod podłogą u pani Cecylii. Jego życie zmienia się, kiedy do jego norki wprowadza się Grubelek. Odtąd nic już nie jest takie samo. „Dom” to pierwsza część „Historii spod podłogi”. To opowieści o przyjaźni i wspólnym...
Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,44 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2

Byłem bardzo zazdrosny. Nawet o głupi deszcz czy wiatr, o cokolwiek, co było przy tobie bliżej, niż ja mógłbym być.Minęły cztery lata od wypadku, a Sophia Cole wciąż zmaga się z jego skutkami. Lucas, jej nowy partner, brnie w nieustanne kłamstwa, czuwając nad tym, by niczego sobie nie przypomniała....
Sezonowe Alaantkowe BLW 0/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sezonowe Alaantkowe BLW

Nowa książka autorek najpopularniejszego polskiego bloga o rozszerzaniu diety niemowląt i żywieniu dzieci! Sto świeżych jak sezonowe potrawy przepisów i jak zawsze sto procent pewności, że wszystko się uda! Joanna Anger i Anna Piszczek proponują tym razem przepisy dla całej rodziny powiązane z...
Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3

On powraca. I tym razem nie da jej odejść. Moje życie nigdy nie było tak skomplikowane. Stanęłam na czele mafijnego imperium mojego ojca. Uciekłam od męża, który nienawidzi szantażu i zdrady, a ja dopuściłam się obu tych rzeczy. Moje rozdarte na pół serce nie pozwalało mi trzeźwo myśleć. Przez żal,...
Zmora 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zmora

W świecie, w którym wszyscy kłamią, nikt nie słyszy prawdy Kama Kosowska, niespełniona dziennikarka, wraca do Torunia i otrzymuje propozycję udziału w programie o tajemniczym zaginięciu z 1986 roku. Wtedy też przepadł bez śladu jej kolega z dzieciństwa, siedmioletni Piotrek Janocha. Kama jest jedną...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula