Meble od nowa. Domowe renowacje

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2019
Ilość stron
368
Wydawnictwo
Nasza cena: 37,92 zł 59,90 zł Taniej o: 37%

Znalazłeś na strychu stary mebel, chcesz go odnowić, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Masz już pierwsze doświadczenia w renowacji, ale boisz się, że popełnisz błąd?

Poradnik “Meble od nowa. Domowe renowacje” to pozycja dla ciebie.

Meble z czasów PRL-u i starsze przeżywają obecnie swoją drugą młodość. Odświeżone komody, krzesła czy szafki wydobyte ze strychów bądź zakupione na pchlich targach mogą nadać indywidualny charakter wnętrzu i stanowić ciekawe urozmaicenie mebli systemowych. Aby cieszyły oko, trzeba co nieco wiedzieć na temat odnawiania. Z pomocą przychodzi nam internetowa specjalistka, Małgorzata Budzich.

Książka “Meble od nowa. Domowe renowacje” przeznaczona jest zarówno dla osób, które o odnawianiu mebli nie mają kompletnie pojęcia, jak i dla tych, którzy pierwsze doświadczenia mają już za sobą. Pomoże zarówno postawić pierwsze kroki, zaplanować pracę i uporządkować informacje o odnawianiu, jak i będzie przewodnikiem po tym, jak unikać błędów, działać łatwiej, lepiej i szybciej.

W książce znalazło się 21 przykładów renowacji przeprowadzonych przez autorkę w jej pracowni. Metamorfozy są tylko małą próbką tego, co można wyczarować ze zniszczonych i porzuconych staroci, a mają być twórczą inspiracją dla czytelnika. Każdy przedstawiony przez autorkę projekt mebla zawiera opis czynności (krok po kroku), spis użytych materiałów, a także zdjęcia przed i po.

Ponadto blogerka zamieściła tu wiele praktycznych porad i wskazówek, a także odpowiedzi na pytania zadawane jej przez czytelników. Książka jest zapisem doświadczeń autorki, która sama metodą prób i błędów uczyła się przez ostatnie lata. Dzięki niej czytelnik ma szansę ominąć wiele pułapek i skorzystać ze sprawdzonych ścieżek na skróty. Pozna między innymi zasady oczyszczania mebli, sposoby na wywabianie zapachów i plam, podstawy fornirowania i szpachlowania, techniki malowania, metody zabezpieczania przed uszkodzeniami i brudem, podstawy tapicerowania, pomysły na dekoracje, a także spis sklepów oferujących akcesoria meblarskie.

Dołącz do grona ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie staroci!


Opinie o książce

Lektura obowiązkowa dla każdego hobbysty i milośnika pracy z drewnem. Dzięki tej ksiażce zdecydowanie łatwiejsze bedzie opanowanie technik, sposobów i możliwości odnawiania mebli, które początkującym wydają się zawsze skomplikowane i trudne. Doskonałe ujęcie i świetne podejście do tematu.

Aneta Bukowska, Starych mebli czar

Jesli myślisz, że odnawianie mebli to zadanie tylko dla profesjonalistów: trudne, nudne i skomplikowane, to gdy sięgniesz po tę ksiażkę, zmienisz zdanie! Kopalnia wiedzy, inspiracji i wyjątkowych pomysłów dla każdego, kto chce być otoczony wyjątkowymi przedmiotami. Polecamy!

Alicja, Basia, Sylwia, Majsterki

Ta książka to kompendium wiedzy zarówno dla amatora, jak i profesjonalisty, który chce zgłębić tajniki sztuki renowacji. Wszystko jest podane na przykładach, co dodaje odwagi i ułatwia rozpoczęcie przygody z odnawianiem mebli. Serdecznie polecam!

Kasia Ogórek, Twoje DIY

Koniec wykrętów! Małgosia odebrała nam - leniom i prokrastynatorom - wszystkie argumenty, wytrąciła z rąk wymówki, że się nie da, że nie umiemy, że to za trudne. Po lekturze Mebli od nowa żadna renowacja nie wydaje się już trudna.

Kasia Sojka, 5. pokój


O autorce

Małgorzata Budzich jest zawodowo związana z wydawnictwami, od kilku lat przerabia twórczo meble i inne przedmioty. Swoją kreatywną działalność dokumentuje, prowadząc blog Odnawialnia, a kilka lat działań zaowocowało autorskim projektem w postaci książki o odnawianiu mebli “Meble od nowa. Domowe renowacje”.

Administratorka grupy Odnawianie mebli, trenerka i organizatorka warsztatów z renowacji mebli i DIY.

Recenzje (3)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Ostatnie lata przyniosły nam niezwykle intrygujący trend na polu architektury wnętrz, jakim to jest odnawianie starych mebli. Odnawianie, a dokładniej rzecz ujmując, przywracanie im dawnego blasku, nadawanie nowej formy, jak i też chociażby czynieniu z nich nowoczesnych sprzętów w naszych domach. I oto w tym względzie przychodzi nam z pomocą niezawodna literatura, a dokładniej rzecz biorąc znakomity poradnik Małgorzaty Budzich pt. "Meble od nowa. Domowe renowacje", który ukazał się nakładem Wydawnictwa Znak. To właśnie dzięki tej pozycji dowiemy się tego, jak wprowadzić ten modny trend także i do naszych mieszkań!

  Autorka tej książki prowadzi od lat niezwykle popularny blog "[Adres usunięty]", w którym propaguje, ale też i objaśnia, na czym polega moda i idea nadawania starym meblom, zupełnie nowego życia. Wiedzę, doświadczenie oraz praktykę działania, przeniosła ON tym razem także i na karty literatury, oferując nam niezwykle intrygujące, kompletne w swej formie i nacechowane przede wszystkim konkretnymi wskazówkami i poradami, dzieło. To właśnie spotkanie z tą pozycją podpowie nam [Adres usunięty]. to, jakie narzędzie będą nam potrzebne w procesie renowacji mebli, objaśni krok po kroku niezbędne działania na polu stolarki, tapicerki, czy też malarstwa, jak i również zainspiruje nas pomysłami na to, w jakim kierunku podążać.

  Całość poradnika została podzielona na kilkanaście głównych część, które w odpowiedniej kolejności, ukazują nam sobą przebieg procesu odnawiania starych mebli. I tak na początek poznajemy zestaw niezbędnych narzędzi i konieczne przygotowanie ich do pracy. Następnie skupiamy się na samym meblu, procesie jego oczyszczania, pozbywaniu wszelkich skaz i uszkodzeń, jak i wreszcie nadawaniu mu odpowiedniej barwy - np. farbą. Kolejne rozdziały i zarazem kroki tego procesu, odsłaniają przed nami już bardziej konkretne czynności, czyli [Adres usunięty]. ozdabianie mebli za pomocą szablonów, tapet, czy też nawet złoceń, tapicerowanie (proces ten został rozłożony tu na czynniki pierwsze), jak i wreszcie zabezpieczenie mebla odpowiednimi impregnatami, tak by służył nam od długie lata. Na koniec zaś autorka serwuje nam pokaźną porcję pomysłów i inspiracji, z których to nie skorzystanie, byłoby grzechem.

  Bardzo silną stroną tego poradnika jest z pewnością łatwość odbioru treści, jaka wypełnia jego ponad 350 stron. Otóż Małgorzaty Budzich nie tylko posługuje się tu bardzo prostym językiem, dokładnie i szczegółowo wyjaśnia każdy element procesu renowacji mebli, ale też i czyni to w chronologicznym układzie, dzięki czemu mamy pewność, że niczego nie przegapimy oraz że postępujemy dokładnie tak, jak powinniśmy. Myślę, że to ma szczególne znaczenie z tego względu, że w dużej mierze odbiorcami tej książki będą kobiety, które to najczęściej zajmują się "przemeblowywaniem" i "odświeżaniem" wnętrz mieszkań, tak by było one piękniejsze, przytulniejsze i bardziej modne. I z tym poradnikiem pewne jest to, że przyjdzie im osiągnąć ten cel w o wiele łatwiejszy sposób.

  Nie sposób nie wyrazić tu zachwytu także nad wydaniem tej książki, które jest po prostu piękne. Piękne pod względem dużego formatu, przykuwającej wzrok okładki, doskonałej jakości papieru, przejrzystszego układu treści, jak i przede wszystkim zdjęć, których znajdziemy tu mnóstwo. To fotografie starych mebli oraz ich nowoczesnego - po renowacyjnego kształtu, które to prezentują się iście wspaniale. Dzięki tym zdjęciom możemy nie tylko podziwiać finalny efekt całego procesu odnawiania mebli, ale też i zyskujemy niezwykłą motywację do działania, gdy oto spoglądamy na te wspaniałe dzieła pracy ludzkich rąk, które niewielkim nakładem czasu, mogą stać się także i naszym udziałem.

  Warto zwrócić tu również uwagę na to, że książka ta nie musi stać się tylko i wyłącznie pomocą przy odnawianiu i przeobrażaniu naszych mebli, gdyż znajdziemy tu także wiele cennych porad odnośnie chociażby samej konserwacji tych sprzętów. Ot, wystarczy wspomnieć choćby o trikach na usuwanie starych plam, detergentach, które nadają się najlepiej do mycia drewnianych mebli, sztuce eliminowania nieprzyjemnego zapachu stęchlizny, czy też sposobach na pozbycie się niechcianych lokatorów - z kornikami, na czele. To bardzo cenne informacje, które przydadzą się każdemu z nas bez wyjątku w codziennej dbałości o nasz dom, co czyni tę książkę jeszcze bardziej ciekawą i ważną, pozycją.

  Komu polecam ten poradnik...? Myślę, że absolutnie każdemu czytelnikowi bez wyjątku, gdyż nie ma chyba ani jednego polskiego domu, gdzie nie leżałyby na strychu lub w piwnicy, stare, drewniane meble, które czekają na swoje nowe życie. Nawet jeśli ich nie posiadamy, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zakupić je za grosze na pchlim targu bądź w sklepach ze starociami. A o tym, że mogą one okazać się, po odpowiednich zabiegach, skarbami naszych mieszkań, to chyba nie muszę już nikogo przekonywać. Oczywiście - o pasjonatach dekorowania wnętrz i stolarki, nie muszę nawet wspominać.

  Poradnik Małgorzaty Budzich pt. "Meble od nowa. Domowe renowacje", to pozycja niezwykle intrygująca, mająca nam sobą do przekazania wiele cennych porad i wskazówek w zakresie renowacji mebli, jak i też potrafiąca zachęcić nas do wkroczenia na pole tego działania, które po tej lekturze, wydaje się jeszcze bardziej atrakcyjne. Tym samy też nie pozostaje mi już nic innego, aniżeli gorąco zachęcić wszystkich do sięgnięcia po tę pozycję, która inspiruje, otwiera przed nami nowe horyzonty oraz sprawia, że inaczej patrzymy na meble, które swój okres świetności mają już dawno za sobą. Polecam - naprawdę warto!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Stare meble są ponadczasowe. Można nimi urządzić piękne wnętrze, kombinować, dodawać, przemalowywać, przestawiać. Przy odrobinie wyobraźni, chęci i czasu wasze miejsce na ziemi może stać się niepowtarzalne. Stare meble zyskują nowych fanów – wystarczy zerknąć na Instagrama, gdzie konta wnętrzarskie, na których nie dominuje jeden styl, ale właśnie totalny misz-masz, cieszą się coraz większą popularnością.

  Dobra – macie pomysł, inspiracje, plan i stary mebel, ale co dalej? Jak się zabrać do renowacji? Jaki sprzęt będzie potrzebny? Szlifierka, młotek, jakie gwoździe? Opalarka, farba – z jakiej firmy? Pytań w głowie jest tysiące i można zrezygnować z pomysłu, zanim przystąpiło się do jego realizacji. Ja również tak miałam. Jako totalna noga w kwestiach remontowo-konstrukcyjno-odnawialno-sprzętowych, nie wiedziałam jak ze starego rupiecia zrobić moje wymarzone, nowe cacko. Wszystkie porady znalezione w Internecie były dla mnie jak czarna magia. Do czasu, aż trafiła do mnie książka „Meble od nowa. Domowe renowacje” Małgorzaty Budzich, autorki bloga [Adres usunięty]

  Ten poradnik to kompendium wiedzy dla każdego, kto chcę zacząć przygodę z renowacją mebli w domu. Małgorzata Budzich opisała wszystko od a do zet, dodając zdjęcia, tabelki, które ułatwiają zrozumienie całego tego ambarasu. Autorka bardzo dokładnie opisała część dla mnie najtrudniejszą, czyli dobór narzędzi. Nigdy nie przykładałam do tego wagi, ale po lekturze rozdziału już wiem, co mam, a co muszę jeszcze kupić, aby odnowić mój pierwszy w życiu mebel. Ale nie tylko na narzędziach skupiła się autorka. Opisała cały proces renowacji, skupiła się na szczegółach, opisała cały proces krok po kroku. Dużym plusem są również przykłady mebli, które odrestaurowała autorka.

  Na uwagę zasługuje również wydanie książki. Na półce prezentuje się pięknie. Dzięki grubemu papierowi, kartki nie mną się podczas przeglądania książki. Sam zapis tekstu ułatwia zapamiętywanie – miałam wrażenie, że czytam dobrze skonstruowane notatki, z których aż chcę się uczyć. Piękne zdjęcia tylko dopełniają formę „Mebli od nowa”, czyniąc z nich lekturę nie tylko wartościową, ale także i miłą dla oka.

  Jeżeli interesujecie się renowacją mebli, to ta książka będzie dla Was idealnym wyborem. Jeżeli jesteście laikami, to pani Dominika wszystko wam wyjaśni, a tym, którzy już coś wiedzą, ale te informacje luźno sobie biegają po głowie, to „Meble od nowa” będą dla Was naprawdę wartościową lekturą.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Przyznam szczerze,że wcześniej nie znałam bloga O[Adres usunięty].Ale już nadrobiłam to niedopatrzenie.

  Jeśli chodzi o renowację starych mebli,to jest to niewątpliwie bardziej hobby mojego męża,więc ta książka,to bardziej z myślą o nim.

  Ale to ja uratowałam ostatnio przed wylądowaniem na śmietniku drewniany taboret i mały stołeczek.Więc będzie miał na czym testować porady zawarte w książce.A mamy tu istną kopalnię wiedzy.Wszystkie sposoby sprawdzone osobiście przez autorkę.Przedstawione przejrzyście i przystępnie,dodatkowo obfotografowane na każdym etapie pracy.Ponad 360 stron rzetelnych wskazówek,na przykładzie 21 projektów mebli,które przeszły metamorfozę w pracowni autorki.

  Coraz częściej doceniamy starocie,które maja w sobie duszę i historię,dlatego warto dać im drugie życie.Na pewno przetrwają dłużej,niż meble kupione dziś w sklepie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Przewodnik po roślinach leczniczych. 0/5 Nasza cena:
52,25 zł 55,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przewodnik po roślinach leczniczych.

Ta pięknie ilustrowana książka to katalog ponad 270 roślin używanych ze względu na swoje właściwości lecznicze, a także 24 praktyczne przepisy na bezpieczne w użyciu ziołowe herbatki, olejki, nalewki i kremy. Wiele znanych dziś, skutecznych leków ma pochodzenie roślinne, a wiele z nich czeka...
Meble industrialne. Renowacja i naprawa 0/5 Nasza cena:
26,27 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Meble industrialne. Renowacja i naprawa

Specjalny rodzaj masowo wytwarzanych me­bli przeznaczonych do biur, fabryk i warszta­tów pojawił się w połowie XIX wieku, towa­rzysząc tzw. drugiej rewolucji przemysłowej. Sprzęty te, produkowane z wytrzymałych materiałów, praktyczne i piękne zarazem, stały się dzisiaj elementem różnego rodzaju...
1001 pomysłów. Okna 0/5 Nasza cena:
28,62 zł
Do koszyka dodaj do schowka

1001 pomysłów. Okna

Począwszy od zwiewnej firany po sztywne, oszczędne rolety, od szykownych draperii po misterne zasłony, bogactwo sposobów dekorowania okien jest olbrzymie. Poradnik pokazuje wszelkie dostępne rozwiązania, zarówno praktyczne, jak i stylistyczne, by umożliwić wybranie najlepszego wariantu dekoracji...
1001 pomysłów. Podłogi 0/5 Nasza cena:
28,62 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

1001 pomysłów. Podłogi

Jest to wszechstronny przewodnik zajmujący się wszystkimi kwestiami, jakie należy rozważyć przy wyborze podłóg włączając w to styl, koszty i właściwości użytkowe. Znajdziemy w nim ponad 1000 kolorowych zdjęć i ilustracji najrozmaitszych wnętrz oraz przykłady glazury, terakoty, kamienia, parkietów,...
Wióry lecą. Renowacja mebli i tapicerka dla początkujących 4/5 Nasza cena:
41,99 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wióry lecą. Renowacja mebli i tapicerka dla początkujących

Wióry lecą. Renowacja mebli i tapicerka dla początkujących to praktyczny poradnik, dzięki któremu nauczymy się podstaw pracy z drewnem. Książka podzielona jest na dwie części. Pierwsza – teoretyczna – wprowadza nas w tajniki sztuki. Dowiemy się z niej o niezbędnych narzędziach, wyborze...
Domowy survival. Zabezpiecz się i przygotuj na trudne czasy 0/5 Nasza cena:
33,94 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Domowy survival. Zabezpiecz się i przygotuj na trudne czasy

Na pewno słyszeliście o amerykańskich prepperach przygotowujących się na koniec świata. Ale kryzysowe, niesprzyjające, nietypowe sytuacje zdarzają się codziennie. To małe domowe nieprzyjemności są prawdziwym zagrożeniem i wyzwaniem. Przecież w każdej chwili może zdarzyć ci się awaria prądu,...
Wyrzuć chemię z domu 5/5 Nasza cena:
25,43 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyrzuć chemię z domu

Przekonaj się jak niewiele trzeba, by żyć prosto, zdrowo i tanio. Ewa Kozioł pokazuje, że Twój dom może być czysty, zadbany i bezpieczny bez chemicznych środków czyszczących. Podkreśla, że by wyglądać młodo i zdrowo, Twoje ciało nie potrzebuje nasyconych konserwantami drogich kosmetyków. Na zwykłe...
Mieszkaj pięknie piękne wnętrze to kwestia pomysłu a nie pieniędzy 5/5 Nasza cena:
36,30 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mieszkaj pięknie piękne wnętrze to kwestia pomysłu a nie pieniędzy

Ładny dom to szczęśliwe życie. W dobrze zaaranżowanych pomieszczeniach lepiej wypoczywamy i milej spędzamy czas. Przekonaj się, że nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy, żeby mieszkać pięknie. Poznaj proste triki i sprawdzone zasady, które pomogą ci odmienić każde wnętrze. Dzięki tej książce: •...
Odwiedziny. Rozmowy o dizajnie 0/5 Nasza cena:
41,50 zł 54,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odwiedziny. Rozmowy o dizajnie

Odwiedź mieszkania architektów, projektantów, znawców dizajnu i miłośników piękna. Zielona lamperia w sypialni, lastriko na podłodze w salonie, taśmy PCV zastępujące listwy przypodłogowe, postarzane lustro zamiast kafli na kuchennej ścianie - wszystko jest możliwe. 20 rozmów o wnętrzach, meblach,...
Wybrałam życie 0/5 Nasza cena:
27,51 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wybrałam życie

Aborcja to nie jest powód do dumyKrystyna zaniosła swoją córeczkę do okna życia. Wiedziała, że samą miłością nie wykarmi pięciorga dzieci. Ale nie mogła znieść myśli, że jej mała Ania nie będzie znała swojej prawdziwej rodziny. Ania wróciła do domu. Daria była prostytutką. Nie wie, który klient...
#LOVE. Jak kochać w XXI wieku 4/5 Nasza cena:
29,74 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

#LOVE. Jak kochać w XXI wieku

Przyspieszony oddech, głośne bicie serca, motyle w brzuchu. Każdy zna ten stan.Ale jak kochać w czasach Tindera?Olga Kamińska, doktor psychologii i autorka popularnego podcastu: pomoże ci zrozumieć chemię i biologię miłości na podstawie przykładów z twoich ulubionych seriali z Netflixa, wyjaśni,...
Sekrety urody Koreanek. Elementarz pielęgnacji 0/5 Nasza cena:
30,19 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekrety urody Koreanek. Elementarz pielęgnacji

Już ponad 100 tysięcy Polek zachwyca doskonałą cerą dzięki metodzie Charlotte! Nieskazitelna, promienna cera jest w zasięgu ręki - odkryj, jak to robią Koreanki. W Europie o skórze mówi się głównie w kontekście problemów: zmarszczek i niedoskonałości cery, które trzeba tuszować grubymi warstwami...
Wybrane bestsellery
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 0/5 Nasza cena:
25,17 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5

Po dziesięcioleciach wojny plemiona Tiste Edur zjednoczyły się wreszcie pod nieubłaganą władzą króla czarnoksiężnika Hirothów. Ale za pokój trzeba było zapłacić straszliwą cenę – pakt zawarty z tajemniczą mocą, której motywy są w najlepszym razie podejrzane, a w najgorszym śmiertelnie groźne. Na...
2022. Rok pełen inspiracji 5/5 Nasza cena:
31,66 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

2022. Rok pełen inspiracji

Czasami narzekamy, że czas biegnie zbyt szybko i niepostrzeżenie mija rok za rokiem. Możemy mieć takie wrażenie, ale w istocie każdy rok to niezwykłe bogactwo chwil. Od nas zależy, jak je przeżyjemy, jak je wykorzystamy i co w danym roku zrobimy. Dla siebie i dla innych. Pragniesz żyć w równowadze...
O psie, który uratował święta 0/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

O psie, który uratował święta

O psie, który uratował święta to nowa świąteczna opowieść W. Bruce’a Camerona, autora bestsellerowych książek z cyklu Był sobie pies! Kiedy rodzinne święta stają pod znakiem zapytania, czy jeden szczeniak może zmienić bieg wydarzeń? Julianna Goss, żona wiecznie zapracowanego Huntera i mama...
To, co najcenniejsze 5/5 Nasza cena:
26,38 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co najcenniejsze

Samantha Young, mistrzyni miłosnych historii, porywa pełnym pasji, namiętności i napięcia nowym tomem swojej bestsellerowej serii. Dziewięć lat temu Emery Saunders porzuciła wygodne, ale puste i samotne życie miliarderki i przeniosła się do Hartwell, uroczego nadmorskiego miasteczka, gdzie...
Chąśba 0/5 Nasza cena:
27,57 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chąśba

Co mają wspólnego zrzędliwy starzec z drewnianą nogą (który jest tylko zwykłym katem), niezbyt potężnej budowy chłopak (który do wszelkich przygód ma dość ambiwalentny stosunek) oraz pewna pyskata dziewczyna (która posiada, co prawda, znamię w kształcie śnieżynki, ale absolutnie nie jest ściganą...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,83 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2

Powieść sensacyjna mistrza kryminału. O czającym się w ludziach złu i o długach, które zawsze trzeba spłacać. Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na...
Rzeźniczka z Małej Birmy 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeźniczka z Małej Birmy

Piąta część serii z policjantem Gunnarem Barbarottim z miasta Kymlinge. Inspektor Gunnar Barbarotti po dłuższej przerwie wraca do pracy w policji. Dostaje do zbadania dawno zakończone śledztwo. Sprawa okazuje się dużo bardziej zawikłana, niż sądził z początku. Jeśli Ellen Bjarnebo jest niewinna i...
Najsłabsze ogniwo 5/5 Nasza cena:
24,22 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najsłabsze ogniwo

Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani. Spokojna podtoruńska wieś i kapryśne lato 2019 roku. Znany pisarz powieści obyczajowych, Piotr Warot, przeżywa najpotworniejsze wakacje swojego życia. W tajemniczych okolicznościach znika jego brat z dziewczyną. Policjanci...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula