Matura - język polski 2024 - repetytoria, podręczniki

Bestsellery - Matura

Nowości - Lektury i pomoce szkolne

Uczniowie, którzy w 2024 będą podchodzić do egzaminu maturalnego powinni zapoznać się z książkami, które prezentujemy poniżej.


Podręcznik maturalny z języka polskiego jest niezbędny do tego, żeby odpowiednio przygotować się do egzaminu dojrzałości.

Matura z polskiego 2024 - przedmiot obowiązkowy

Matura z języka polskiego jest obowiązkowa i powinni ją zdać wszyscy uczniowie szkół średnich, którzy chcą kontynuować edukację.


W tym miejscu znajdziesz aktualne, zgodne z obowiązującą podstawą programową, podręczniki maturalne z języka polskiego. Dzięki nim przygotujesz się nie tylko do matury podstawowej, ale też i do wymagającego nieco szerszej wiedzy egzaminu na poziomie rozszerzonym.

Jak zdać maturę z języka polskiego? Sięgnij po pomoce naukowe!

Odpowiednie podręczniki maturalne, które pomogą Ci opanować materiał z języka polskiego do perfekcji i tym samym dobrze przygotować do egzaminu, to m.in.: vademecum, w których zebrane jest wszystko, co trzeba wiedzieć, żeby zdać egzamin; repetytoria, dzięki którym powtórzysz i utrwalisz zdobytą w szkole wiedzę, oraz testy maturalne, które umożliwią Ci doskonalenie umiejętności związanych z ich rozwiązywaniem.


Wśród pomocy znajdziesz m.in.:


Przygotuj się i zdaj język polski celująco

Matura podstawowa lub matura rozszerzona z języka polskiego nie będzie straszna, jeżeli się do niej przygotujesz. Z odpowiednimi repetytoriami i arkuszami maturalnymi powodzenie jest możliwe.


Wróć do: książki do matury.