Matura - język polski 2022 - repetytoria, podręczniki

Uczniowie, którzy w 2022 będą podchodzić do egzaminu maturalnego powinni zapoznać się z książkami, które prezentujemy poniżej.

 

Podręcznik maturalny z języka polskiego jest niezbędny do tego, żeby odpowiednio przygotować się do egzaminu dojrzałości.

Matura z polskiego 2022 - przedmiot obowiązkowy

Matura z języka polskiego jest obowiązkowa i powinni ją zdać wszyscy uczniowie szkół średnich, którzy chcą kontynuować edukację.

W tym miejscu znajdziesz aktualne, zgodne z obowiązującą podstawą programową, podręczniki maturalne z języka polskiego. Dzięki nim przygotujesz się nie tylko do matury podstawowej, ale też i do wymagającego nieco szerszej wiedzy egzaminu na poziomie rozszerzonym.

Jak zdać maturę z języka polskiego? Sięgnij po pomoce naukowe!

Odpowiednie podręczniki maturalne, które pomogą Ci opanować materiał z języka polskiego do perfekcji i tym samym dobrze przygotować do egzaminu, to m.in.: vademecum, w których zebrane jest wszystko, co trzeba wiedzieć, żeby zdać egzamin; repetytoria, dzięki którym powtórzysz i utrwalisz zdobytą w szkole wiedzę, oraz testy maturalne, które umożliwią Ci doskonalenie umiejętności związanych z ich rozwiązywaniem.

Wśród pomocy znajdziesz m.in.:

- “Vademecum. Matura 2021. Język polski. Zakres podstawowy i rozszerzony
- “ABC Maturzysty. Repetytorium. Język polski. Poziom podstawowy
- “Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony
- “Teraz matura. Język polski. Zadania i arkusze maturalne

Przygotuj się i zdaj język polski celująco

Matura podstawowa lub matura rozszerzona z języka polskiego nie będzie straszna, jeżeli się do niej przygotujesz. Z odpowiednimi repetytoriami i arkuszami maturalnymi powodzenie jest możliwe.

 

Wróć do: książki do matury.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

Piórniki

Artykuły szkolne