Matura - język angielski 2024 - repetytoria, podręczniki

Bestsellery - Matura

Nowości - Lektury i pomoce szkolne

Maturzyści, którzy w 2024 roku będą podchodzić do egzaminów, zmierzą się również z wybranym językiem nowożytnym. Chcesz bez problemu zdać maturę z angielskiego? Przejrzyj koniecznie poniższe książki!

Matura 2024 - język angielski najpopularniejszym językiem obcym

Jako obowiązkowy język obcy na maturze wybrałeś angielski? Świetnie się składa! Ta kategoria jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tu vademecum maturalne, testy i arkusze oraz repetytoria ze wszystkimi ważnymi informacjami.


Język angielski na poziomie podstawowym to stosunkowo łatwy egzamin, ale i do niego warto się odpowiednio przygotować. Podręcznik maturalny z języka angielskiego przyda Ci się, jeśli chcesz mieć całą wymaganą wiedzę w jednym miejscu. Z książek z testami i arkuszami możesz korzystać, aby przećwiczyć swoje umiejętności i sprawdzić je w praktyce. Dzięki nim przygotujesz się zarówno do egzaminu pisemnego, jak i ustnego.


Znajdziesz u nas m.in.:


Poziom rozszerzony z języka angielskiego - wstęp na kierunki językowe

Planujesz studia ukierunkowane językowo? Chcesz zgarnąć dodatkowe punkty, które przydadzą Ci się niemal każdym kierunku studiów? A może podejmujesz się wyzwania, bo język angielski jest Twoim konikiem? Niezależnie od odpowiedzi, najpewniej czeka cię matura rozszerzona z języka angielskiego. Jak ją zdać? Odszukaj w naszych propozycjach tytuły poświęcone wymaganym zagadnieniom lub skorzystaj z książek, które przewidują oba poziomy trudności.


Jeśli celujesz w egzamin z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym, sięgnij dodatkowo po:Wróć do: książki do matury.