Matura - biologia 2022 - repetytoria, podręczniki

Ci, którzy w 2022 roku będą przygotowywać się do matury z biologii, muszą sprawdzić poniższe książki. Matura rozszerzona z biologii to jeden z najbardziej wymagających egzaminów, dlatego warto dobrze się do niego przygotować.
 
Co znajdziesz poniżej? Kompleksowe vademecum z wszystkimi wymaganymi informacjami, testy i arkusze maturalne, zbiory zadań oraz aktualne repetytorium.

Matura z biologii - wstęp na prestiżowe kierunki ścisłe

Jeśli zdecydowałeś/-aś się zdawać maturę z biologii, z pewnością wiesz doskonale, ile drzwi otworzy Ci powodzenie na egzaminie. Medycyna, psychologia, psychiatria, farmacja, biotechnologia - to tyle niektóre kierunki, na które start umożliwia dobrze zdana matura z biologii. Warto więc nie kusić losu i sięgnąć po sprawdzone pomoce.
 
Książki do matury z biologii pomogą usystematyzować Twoją wiedzę, a także pozwolą nadrobić zaległości. Dzięki zbiorom zadań sprawdzisz, na ile przyswoiłeś wymagany materiał, a rozwiązywanie arkuszy maturalnych będzie dobrym testem przed prawdziwym egzaminem.
 
Wśród repetytoriów, vademecum i arkuszy, które będą stanowić nieocenioną pomoc w uzupełnianiu i powtórce wiedzy z biologii, znajdziesz m.in.:

- “Vademecum. Matura 2021. Biologia
- “Repetytorium maturzysty 2021. Biologia
- “Biologia. Trening przed maturą. Fizjologia roślin
- “Biologia. Trening przed maturą. Komórka. Skład chemiczny i struktura
- “Biologia. Trening przed maturą. Ewolucjonizm
 
Powodzenia w nauce i na egzaminie!

 

Wróć do: książki do matury.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

Piórniki

Artykuły szkolne