Matura 2020? Zdaj się na nas!

Matura 2020. Przygotuj się! >

Matura 2020 - czy już dopada Cię przedmaturalny stres?

Zamiast poddawać się obawom, już dziś sięgnij po pomoce naukowe, dzięki którym powtórzysz materiał oraz przygotujesz się do egzaminów czekających Cię w maju.

Zdaj się na nas! W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie podręczniki, repetytoria, próbne testy i arkusze oraz inne książki, dzięki którym jeszcze lepiej przygotujesz się do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Im szybciej zaczniesz powtarzać materiał, tym lepiej :)

Matura 2020 - przygotuj się! >>


Maturalne bestsellery:

Repetutorium maturzysty. Język polski. Sprawdź >

Repetytorium maturzysty 2020. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony

Repetytorium zawiera streszczenia utworów literackich oraz omówienie poruszanej przez nie problematyki. Przybliża poszczególne epoki literackie. Porusza zagadnienia z fonetyki, fleksji i składni, dodatkowo wzbogacone zostało działem dotyczącym wiedzy o języku. Treści zawarte w publikacji przedstawione zostały przystępnym, zrozumiałym językiem. Twórcy sięgnęli po takie formy ułatwiające naukę, jak wykresy, tabele czy diagramy. Najważniejsze pojęcia zostały ujęte w wyraźnie widoczne ramki, co z pewnością ułatwi korzystanie z repetytorium. Ciekawym rozwiązaniem, zastosowanym przez autorów, jest również indeks pojęć, dzięki czemu każdy korzystający z publikacji uczeń bez problemu będzie się po niej poruszał i odnajdzie poszukiwane treści.

Sprawdź >>


Repetytprium maturzysty. Język angielski. Sprawdź >Zdasz na 100%. Repetytorium maturzysty 2020. Język angielski

Repetytorium zawiera część dotyczącą egzaminu maturalnego wraz z podpowiedziami, na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie przygotowań, zadania każdego typu obowiązującego na egzaminie maturalnym oraz bogaty słownik, umożliwiający skuteczne przygotowanie się do wypowiedzi na każdy temat. Do zadań dołączono klucz odpowiedzi, umożliwiający sprawdzenie swoich umiejętności w czasie pracy. Książka zawiera też płytę z nagraniami do zadań dotyczących rozumienia tekstu ze słuchu. Druga część repetytorium to wyczerpujący dział gramatyczny, również z szeroką bazą zadań.

Sprawdź >>Vademecum. Język polski. Sprawdź >Vademecum. Matura 2020. Język polski. Zakres podstawowy i rozszerzony

Książka ta nie została przeładowana niepotrzebnymi informacjami, a zawarte w niej treści zaprezentowano przystępnym, zrozumiałym językiem. Tam, gdzie było to możliwe, zostały zastosowane ułatwiające naukę formy tabelek, wykresów, diagramów. Najważniejsze pojęcia wyróżniono wyraźnymi ramkami. Ważnym uzupełnieniem jest indeks pojęć. W tekście wskazano też za pomocą oznaczeń graficznych lektury i zagadnienia, które w ostatnich latach pojawiły się na maturze.

Vademecum Matura - Język polski Wydawnictwa GREG jest doskonałą pomocą nie tylko dla tegorocznych maturzystów poziomu podstawowego i rozszerzonego, ale także dla uczniów młodszych klas liceum, którzy chcą skutecznie przygotować się do klasówki lub odpowiedzi albo powtórzyć materiał.

Sprawdź >>

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać