Małżeństwo do poniedziałku

Autor:

Denise Hunter

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2018
Wydawnictwo
Ilość stron
352
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,12 zł
Nasza cena: 30,42 zł 39,00 zł Taniej o: 22%

Lekka powieść, która wprowadzi Cię w wyśmienity nastrój. "Małżeństwo od poniedziałku" udowodni, że o prawdziwą miłość warto walczyć.

Abby i Ryan mają udawać zgodne małżeństwo przez weekend. Wkrótce ma odbyć się impreza rocznicowa, organizowana przez rodziców kobiety. Niespodziewane przyjęcie komplikuje sprawy. Ryan jednak wierzy, że jest to dla niego kolejna szansa, dana przez samego Boga. Nie chce dłużej mieszkać samotnie w ogromnym, piętrowym domu. Abby natomiast nie przyznaje się do tego, że wzięła z mężem rozwód. Przyjmuje zaproszenie od rodziców i postanawia pojawić się na ich imprezie rocznicowej. Wkrótce pod drzwiami jej domu zjawia się Ryan. Były mąż kobiety postanawia jechać do Summer Harbor, gdzie ma odbyć się przyjęcie. Abby nie chce, by rodzice dowiedzieli się o ich rozwodzie, dlatego wybiera się w drogę wraz z Ryanem. Jak zakończy się ta wyprawa? Czy Abby postanowi ponownie zaufać mężczyźnie, który już raz ją zawiódł? Pełna wzruszeń i zabawnych sytuacji historia, wciąga aż do samego końca.


O autorce

Denise Hunter, autorka powieści "Małżeństwo od poniedziałku", to światowej sławy pisarka. Na swoim autorskim koncie posiada dwadzieścia pięć tytułów książek. Jest laureatką wielu nagród, takich jak: The Holt Medallion czy The Carol. Zajmuje się tworzeniem poruszających historii miłosnych, których akcja toczy się w niewielkich miasteczkach. Autorka swoją przygodę z pisaniem rozpoczęła w roku 1996, po utracie dziadka. Prywatnie jest szczęśliwą żoną oraz matką. Lubi kawę oraz grę na perkusji. Jej pasją są także podróże, które najchętniej odbywa wraz ze swoją rodziną.

Recenzje (8)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Małżeństwo do poniedziałku" przeleżało na regale równy rok, zanim zorientowałam się, że w ogóle posiadam taką książkę. Miałam ochotę na coś lekkiego i podejrzewałam, że ta powieść właśnie taka będzie. 😏

  Spodziewałam się prostego romansidła, które w gruncie rzeczy nie spełni moich oczekiwań. Ujęła mnie jednak wizja rzeczywistości wykreowana przez autorkę.

  Główna bohaterka szczególnie mnie irytowała i nie ukrywam, że niejeden raz miałam ochotę zdzielić ją po głowie. Denerwująca, skryta, wyniosła. 🥴🥴

  Jednak pod płaszczykiem pozorów skrywała traumatyczną przeszłość. Jej ojciec znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie.

  I choć poznając prawdę robiło mi się dziewczyny szkoda, nie mogłam zrozumieć, jak to możliwe, że jej mąż o niczym nie wiedział. Jak to możliwe, że dwoje ludzie przysięgało sobie miłość, a tak naprawdę nadal było dla siebie obcymi? 👩‍🦰👨‍🦰

  To kolejna przeczytana przeze mnie książka, która pokazuje, że brak rozmów zawsze prowadzi do rozstania. W związku nie ma miejsca na domyślanie się, niedopowiedzenia, przemilczenia i próby ukrycia prawdy. I może właśnie dlatego powinny powstawać takie powieści - by nam pokazać, co nas czeka, jeśli nie zaczniemy naprawdę rozmawiać ze swoim partnerem. Dyskusje o zarobionych pieniądzach i rachunkach to zdecydowanie za mało. 🎈💰💰

  Książkę polecam. Szybka, wciągająca, intrygująca. Idealna na jesienne wieczory. ☕️🍷📚

  Nie jest to jednak powieść, do której regularnie chce się wracać. Raz przeczytana pozostaje już w naszej przeszłości i robi miejsce dla tych, które warte są większego uznania. 🙂

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Małżeństwo do poniedziałku” to ostatnia, czwarta część z serii Chapel Springs.

  Tym razem Denise Hunter historią Abby i Ryana McKinley’ów zwraca uwagę czytelnika na to, jak ogromny wpływ na przyszłe życie dziecka mają relacje z rodzicami.

  Dziecko otoczone miłością, akceptacją, mające wsparcie ze strony najbliższych rozwija się prawidłowo emocjonalnie i łatwiej jest mu wchodzić w relacje z innymi ludźmi w dorosłym życiu.

  Ryan miał to wszystko zapewnione przez rodziców, natomiast Abby to już zupełnie inna sprawa.

  Czy związek dwojga ludzi, ludzi dorastających w skrajnie różnych warunkach, niosących bagaż zupełnie innych doświadczeń z dzieciństwa, połączonych szczerą miłością ma szanse przetrwać w obliczu takich faktów?

  Książka pochłania i urzeka. Czyta się ją podobnie jak poprzednie z tej serii - wspaniale.

  Przyznam, że powieść ściska za serce i skłania do przemyśleń.

  Czy miłość, czysta, szczera, najwspanialsza, jaka tylko może się przydarzyć dwojgu ludziom, jest w stanie pokonać przeciwności i przeszkody na drodze do wspólnego szczęścia?

  Zachęcam do lektury powieści „Małżeństwo do poniedziałku”, bo z pewnością warto.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Małżeństwo od poniedziałku” jest ostatnim tomem cyklu Chapel Springs autorstwa wspaniałej Denise Hunter, której powieści o miłości są opisywany w ciepły i emocjonalny sposób, jedyny w swoim rodzaju. Bardzo lubię sięgać po pozycje tej autorki, miałam okazję je poznać dzięki Wydawnictwu Dreams, które udostępniło mi egzemplarz do recenzji. Każdy tom tego cyklu opowiada o innej parze bohaterów, dlatego można je czytać wspólnie, jak i oddzielnie, chociaż poznanie całego cyklu jest wspaniałą przygodą. Każdy z przedstawionych bohaterów ma swoją własną historię, dobrze wyrzeźbiony charakter, demony, z którymi się zmaga. Od pierwszego tomu „Boskiego lata” jednak apetyty rośnie w miarę czytania, tak tylko ostrzegam. Historie Hunter pokochałam za to, jaką przyjemność podczas czytania mi oddawały, a to mi wystarczyło, aby się zrelaksować po ciężkim dniu pracy. W „Małżeństwu od poniedziałku” pokazała, że można podejść do tematu miłości tak, żeby nie było zbyt słodko.

  "To znaczy, że nam obu zależy na tym samym."

  Ryan McKinley rozstał się z żoną trzy lata temu, ich małżeństwo nie trwało zbyt długo, zaledwie kilka lat. Nigdy nie przestał kochać Abby, rozłąka pozwoliła mu się zdystansować i zrozumieć, jakie popełnił błędy. Kupił dom, o którym marzyła, mieszkanie samemu w dużej nieruchomości jedynie podsyca tęsknotę za żoną. Emocje i wzajemne żale opadły, tęsknota za kobietą, którą kocha pozwoliła mu dojrzeć. Rayan zrobiłby wszystko, aby odzyskać Abby, naprawić to, co zostało zepsute między nimi. Gdyby tylko byli jacyś „między nimi”. Rodzice kobiety nie wiedzą o rozwodzie naszych bohaterów, więc niczego nieświadomi zapraszają naszą „parę” na przyjęcie z okazji swojej rocznicy ślubu. Abby ma dwa wyjścia, albo powiedzieć prawdę, albo wziąć byłego męża pod pachę i udać na przyjęcie. Niezbyt zadowolona kobieta wyrusza w kilkudniowa podróż w swoje rodzinne strony wspólnie z Rayanem aby zachować pozory. McKinley ma za to okazję, aby spróbować odzyskać zaufanie kobiety, którą kocha, nawet spróbować na nowo rozniecić w niej żar miłości.

  Rayan nie wiedzie zbyt szczęśliwego życia, przepełnione jest tęsknotą mimo tego, że ich związek był niezwykle burzliwy. Hunter zadbała o to, abyśmy mogli poznać całą historię głównych bohaterów, począwszy od tego, jak się poznali, poprzez jak wyglądało ich małżeństwo, jakie popełnili błędy, co przyczyniło się do rozpadu ich związku. Czasem droga, która trzeba przebyć jest długa, kręta i wyboista, ale nigdy nie jest przebyta na daremno. Abby i Ryan dojrzeli, zmienili się od czasu rozwodu, stali się innymi ludźmi, czy to wystarczy, aby udało się coś z nich wykrzesać? Podczas podróży, z każdym mijającym kilometrem bohaterowie spoglądają w przeszłość, próbując nie tylko dostrzec swoje błędu, ale także dostrzec, co tak na prawdę stało się z ich małżeństwem. Czy jest dla nich szansa? Podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, czy warto się trzymać tej zasady? Rayn uparł się, że pojedzie do Summer Harbor, twierdząc, że chce odwiedzić kuzyna Abby, a jednocześnie swojego przyjaciela ze studenckich czasów Beau, który niedawno stracił ojca. Czy aby na pewno?

  Rayana polubiłam w poprzednim tomie, Hunter potrafi sprawić, że męskie postacie mogą bez trudu znaleźć się na liście naszych pragnień i ulubieńców. Nie trudno mi było nie trzymać mocno kciuków za tą dwójkę, Abby jest niezwykle zdystansowana i wrogo nastawiona do byłego męża, co po części jest usprawiedliwione tym, co ją w życiu spotyka. Relacje z rodzicami nie należą do najłatwiejszych, dlatego rozumiem milczenie dotyczące jej życiowych zmian. Myślę, że tej dwójce należy się druga szansa, po części jest to książka o świeżym związku, bowiem bohaterowie się zmienili wewnętrznie, a z drugiej strony ON gdzieś trwał między nimi, mimo jego rozpadu.

  Hunter nie pisze banalnych romansów, potrafi z opowiadanych historii stworzyć coś, co pomoże czytelnikowi udać się w pewną zadumę, potrafią podbić serca czytelników. Uwielbiam takie powieści, gdzie bohaterowi przez trudy, ból i cierpienia przechodzą stopniowo zmieniając nie tylko samych siebie, ale odczuwane przeze mnie emocje. Historie opowiadane przez ta autorkę nie są przesłodzone, nie są lukrowane, nie sypiemy na wierzch cukrem pudrem. Z całego serca polecam książkę „Małżeństwo od poniedziałku”, jak i cały cykl o Chapel Springs, zechciecie poznać przesympatyczna rodzinę McKinley, gwarantuję.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ryan McKinley ponad trzy lata temu rozstał się z żoną, Abby, po zaledwie kilku latach małżeństwa. Nie oznacza to jednak, że kiedykolwiek przestał ją kochać. Rozłąka pozwoliła mu uświadomić sobie, jakie popełnił błędy, a teraz oddałby wszystko, aby móc je naprawić i odzyskać żonę. Okazja nadarza się bardzo szybko: nie wiedząc o rozwodzie córki, rodzice Abby zapraszają ją wraz z Ryanem na przyjęcie z okazji swojej rocznicy ślubu. Chociaż dziewczyna nie jest zachwycona tym pomysłem, dla zachowania pozorów byli małżonkowie wybierają się w tę kilkudniową podróż razem. Czy jednak kilka dni wystarczy Ryanowi, aby na nowo odzyskać zaufanie Abby i zburzyć mur, którym się otoczyła?

  “Małżeństwo do poniedziałku” to czwarty i ostatni tom serii Chapel Springs, opowiadającej o losach rodziny McKinley’ów. Chociaż nie czytałam jeszcze całej serii, a zaledwie trzecią część, nie wpłynęło to negatywnie na mój odbiór powieści. Denise Hunter konstruuje swoje książki w taki sposób, że można czytać je niezależnie od siebie - każda stanowi odrębną całość i skupia się na innej postaci.

  Z poprzednich książek serii dowiadujemy się tylko, że najstarszy z rodzeństwa McKinley’ów, Ryan, nie wiedzie zbyt szczęśliwego życia po rozstaniu z żoną, za którą ciągle tęskni. W “Małżeństwie do poniedziałku” możemy poznać całą historię ich burzliwego związku: jak się poznali, jak wyglądało ich małżeństwo, co doprowadziło do jego rozpadu, a także jak bardzo oboje zmienili się od czasu rozwodu. Pokonując kolejne kilometry, Abby i Ryan będą musieli udać się w o wiele ważniejszą podróż - podróż w przeszłość, a także w głąb siebie, aby obiektywnie spojrzeć na to, co stało się z ich małżeństwem i uświadomić sobie własne błędy.

  Ryana polubiłam już w poprzednim tomie, a ta powieść tylko pogłębiła moją sympatię do niego. Od samego początku kibicowałam mu w jego wysiłkach, aby odzyskać Abby, choć do niej samej miałam najpierw dość chłodny stosunek. Jest uparta, zdystansowana i dość wrogo nastawiona, aczkolwiek kiedy poznajemy głębiej historię jej życia, trudnych stosunków z rodzicami i jej punkt widzenia odnośnie do związku z Ryanem, jej charakter i reakcje stają się o wiele bardziej zrozumiałe, a nawet w pełni uzasadnione. Cieszę się, że dla odmiany mogłam przeczytać książkę nie o świeżym związku, ale o dwojgu ludzi po przejściach, którzy zasługują na drugą szansę.

  Każdy, kto miał już styczność z twórczością pani Hunter wie, że chociaż romans odgrywa w jej książkach główną rolę i czyta się je szybko i przyjemnie, to jednak zawsze są one głębsze, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Prowadząc swoich bohaterów do happy endu, autorka nie boi się poruszać trudnych i ważnych tematów - w tym przypadku problemów małżeńskich i tego, jak nieszczęśliwe dzieciństwo może wpłynąć na całe życie człowieka i pozbawić go szansy na stworzenie zdrowego związku. Powieść wyraźnie pokazuje też, że potrzeba dwóch osób, aby utrzymać lub zniszczyć małżeństwo, a wina najczęściej nie leży tylko po jednej stronie.

  “Małżeństwo do poniedziałku” to piękna opowieść nie o nowej miłości, ale o powolnym powrocie do tej raz utraconej, o żmudnej drodze do odzyskania zawiedzionego zaufania, a także o powrocie do Boga, który nie zawsze kieruje naszym życiem tak, jak byśmy chcieli. Miłośników Denise Hunter na pewno nie muszę przekonywać, aby sięgnęli po tę powieść, natomiast tych, którzy jeszcze nie mieli okazji przeczytać żadnej z jej książek, szczerze zachęcam do nadrobienia zaległości.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ryan i Abby od trzech lat są po rozwodzie. Mężczyzna nie potrafi zapomnieć o byłej żonie. Kupno domu o którym marzyła Abby w cale mu w tym nie pomogło. Pewnego dnia jego smętne rozmyślania przerwał dzwonek telefonu. Była to mama jego byłej żony, dzwoniąca z zaproszeniem na trzydziesto-piątą rocznice małżeństwa. W trakcie rozmowy Ryan zorientował się, że jego byli teście nie mają pojęcia o rozwodzie. Wierząc, że to sam Bóg daje mu szansę na odzyskanie żony, postanawia to wykorzystać.

  Abby miała swoje powody by nie mówić rodzicom o rozwodzie. Ciężkie relacje z ojcem spowodowały, że nie utrzymywała z nimi zbyt dużego kontaktu. Jednak po namowach jej matki w końcu uległa. Gdy zbliża się dzień wyjazdu nagle pojawia się jej były mąż. Twierdząc, że wybiera się na przyjęcie z okazji rocznicy ślubu jej rodziców. Dodaje, że głównym powodem wyjazdu do Summer Harbor jest odwiedzenie kuzyna Abby i jego najlepszego przyjaciela, Beau, któremu niedawno zmarł ojciec. Abby nie ma wyboru musi się zgodzić.

  Lekka, wzruszająca, emocjonalna. Chociaż przewidywalna to jednak zaskakująca. Książka o zagubieniu, ale też odnajdywaniu siebie. Pokazująca jak duży wpływ ma nasza przeszłość na teraźniejszość. Poruszająca bardzo ważny temat fizycznego i psychicznego znęcania się. To w jaki sposób takie przeżycia działają na naszą psychikę. Ile rzeczy robimy lub mówimy nieświadomie.

  Kreacja głównych bohaterów jest ciekawie napisana. Zwłaszcza Abby wydaje się dopieszczona w każdym calu. Jej zagubię, niewiedza, nieświadomość, skomplikowana osobowość to wszystko sprawia, że jej osoba bardzo nas ciekawi. Ryan to głównie cierpienie z powodu utraty byłej żony. Ale jednocześnie uświadamiane sobie pewnych spraw.

  Książka z pewnością ukazuje, że pieniądze, świetna praca, a nawet szczęśliwa rodzina to nie wszystko. Gdy ty nie masz tej ukochanej osoby przy sobie to reszta traci sens.

  Akcja toczy się wokół głównych bohaterów. Tak samo jak w poprzedniej książce tej autorki Tylko pocałunek. Ale tym razem mam wrażenie, że ci poboczni bohaterowie odgrywają większa role. Nie tylko skupienie się na głównych bohaterach łączy te dwie książki, ale i sami bohaterzy. Albowiem Riley jest kuzynem Abby i jest tu mała wzmianka o nim i o Pagie ( Riley i Paige to główni bohaterowie w Tylko pocałunek).

  Porównując te dwie książki bardziej podobało mi się Małżeństwo do poniedziałku. Jakoś lepiej zżyłam się z bohaterami. I widać większą prace nad bohaterami, a konkretniej nad postacią Abby. Mam wrażenie, że w Tylko pocałunek Riley odgrywał tą samą postać co Abby. Także miał ciężkie przeżycia, które nie pozwalały mu ułożyć sobie życia. . Tamta książka polegała bardziej na uciekaniu od siebie dwójki bohaterów. Tu jednak mamy widoczne, często zdawać by się mogło bezcelowe starania się Ryana o Abby.

  Po Tylko pocałunku czułam niedosyt, a tu tego nie ma. Książka w pełni mnie zachwyciła. Wzrusza do łez, a także i rozbawia. Chociaż jak już wspomniałam jest przewidywalna to dzieją się rzeczy, które cię zaskakują i sprawiają, że mięknie ci serce.

  Sam opis bohaterów sprawia, że masz ich przed oczami. Nie raz widziałam ta umięśnioną klatę Ryana i brązowe oczy :P

  Polecam obie książki, ale w szczególności Małżeństwo do poniedziałku. Lekka, przyjemna, ale mówiąca o warzonych sprawach...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Denise Hunter
 • Wydawnictwo Dreams
 • Seria Chapel Springs
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 352
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788365843210
 • Język: polski
 • Podtytuł: Chapel Springs #4
 • Tłumacz: OLEJARCZYK Joanna
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788365843210
 • EAN: 9788365843210
 • Wymiary: 14x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Jesienne niebo. Pensjonat Bluebell. Tom 3 5/5 Nasza cena:
34,44 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jesienne niebo. Pensjonat Bluebell. Tom 3

Łatwiej stawić czoła przeszłości, jeśli nie trzeba tego robić samemu.Pensjonat Bluebellprzynosi zyski, więc rodzeństwo Bennettów uznaje, że najwyższy czas go sprzedać i zamknąć ten rozdział życia. Jedynie Grace planuje zostać w miasteczku nad jeziorem w Karolinie Północnej. Ma nadzieję, że rozwój...
Jak płatki śniegu summer harbor Tom 1 5/5 Nasza cena:
25,23 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak płatki śniegu summer harbor Tom 1

Eden Martelli jest zbyt pochłonięta ucieczką z sideł śmierci, by uświadomić sobie, że zmierza prosto w ramiona miłości. Klucząc wiejskimi drogami, ona i jej oniemiały synek, zmuszeni są kryć się przed ludźmi. Zatrzymani przez awarię samochodu, bez grosza przy duszy i szans na nocleg – nie mają...
Sezon życzeń chapel springs 5/5 Nasza cena:
30,42 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sezon życzeń chapel springs

W tej rywalizacji nie chodzi tylko o dom… PJ McKinley ma smykałkę do gotowania, ale do spełnienia marzenia o własnej restauracji brakuje jej jeszcze lokalu. Kiedy jedna z mieszkanek Chapel Springs postanawia oddać swoją rodzinną posiadłość osobie, która przedstawi najlepszy plan zagospodarowania...
Splątane marzenia 5/5 Nasza cena:
30,42 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Splątane marzenia

Brady Collins łączy samotne ojcostwo z pracą we własnym warsztacie samochodowym. Nagła śmierć żony to dla niego potężny cios, ale niedługo przychodzi jeszcze gorsza wiadomość: Sammy nie jest jego biologicznym synem, a bogaci dziadkowie chłopca chcą sprawować nad nim wyłączną opiekę. Brady wie, że...
Panny młode zima 0/5 Nasza cena:
30,15 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panny młode zima

Grudniowa panna młoda Denise HunterKiedy Layla O’Reilly i Seth Murphy publicznie ogłaszają swoje zaręczyny, ona robi to tylko po to, by przekonać ważnego gracza na rynku, że obraca się w odpowiednich kręgach. Seth od lat skrycie podkochuje się w Layli, tyle że ona nigdy nie okazała mu...
Aleja magnolii 5/5 Nasza cena:
29,25 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Aleja magnolii

Jack szybko zakochał się w Daisy. Jednak znalezienie odwagi, by jej o tym powiedzieć, wcale nie jest takie proste ze względu na rodzaj relacji, jaka ich łączy. Daisy uwielbia swoje małomiasteczkowe życie i pracę w rodzinnej kwiaciarni, ale wciąż brakuje jej kogoś, z kim mogłaby to życie dzielić....
Pakiet Chapel Springs. Tomy 1-4: Boskie lato, Taniec ze świetlikami, Sezon życzeń, Małżeństwo do poniedziałku 0/5 Nasza cena:
96,63 zł 125,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Chapel Springs. Tomy 1-4: Boskie lato, Taniec ze świetlikami, Sezon życzeń, Małżeństwo do poniedziałku

Seria Chapel Springs autorstwa Denise Hunter to cztery tomy historii skłaniających do śmiechu, wzruszających do łez. Boskie lato – Madison McKinley postanawia wygrać doroczne regaty na rzece Ohio. Potrzebować będzie tylko kogoś, kto pomoże jej poznać tajniki szybkiego pływania łodzią. A któż...
Jezioro tajemnic. Pensjonat Bluebell. Tom 1 5/5 Nasza cena:
32,47 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jezioro tajemnic. Pensjonat Bluebell. Tom 1

Po tragicznej śmierci rodziców Molly Bennett wraz z rodzeństwem łączą siły, by spełnić ich marzenie, i postanawiają otworzyć pensjonat w zabytkowej rodzinnej posiadłości. Adam Bradford jest stroniącym od ludzi pisarzem, który ukrywa się pod pseudonimem Nathaniel Quinn i cierpi na zanik weny...
Kropla błękitu. Pensjonat Bluebell. Tom 2 5/5 Nasza cena:
34,44 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kropla błękitu. Pensjonat Bluebell. Tom 2

Czy ich przywiązanie będzie zbyt dużym ryzykiem, czy też nieoczekiwanym skarbem? Wschodząca hollywoodzka gwiazda Mia Emerson padła ofiarą skandalu i szuka bezpiecznego miejsca, by ukryć się przed dziennikarzami. Znajduje je w położonym nad jeziorem miasteczku Bluebell w Karolinie Północnej, gdzie...
Pakiet Copper Creek. Tomy 1-3: Brzoskwiniowy świt, Splątane marzenia i Aleja Magnolii 0/5 Nasza cena:
73,44 zł 95,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Copper Creek. Tomy 1-3: Brzoskwiniowy świt, Splątane marzenia i Aleja Magnolii

Denise Hunter, autorka kilku zekranizowanych powieści, tym razem zabiera czytelników do malowniczego Copper Creek. Jej bohaterowie są wyraziści, mierzą się z realnymi problemami i skutkami swoich wyborów, a przy tym pamiętają, jak ważna jest rodzina i prawdziwa przyjaźń. Pakiet zawiera powieści:...
Brzoskwiniowy świt 5/5 Nasza cena:
30,42 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Brzoskwiniowy świt

Buntownicza Zoe Collins poprzysięgła sobie, że jej stopa już nigdy nie postanie w Copper Creek. Nie chciała już nigdy rozmawiać z mężczyzną, który złamał jej serce. Śmierć ukochanej babci zmusza ją jednak do powrotu – starsza kobieta zapisała Zoe w testamencie rodzinną spuściznę, jaką jest...
eBook Tylko pocałunek Summer Harbor Część 3 mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,98 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Tylko pocałunek Summer Harbor Część 3 mobi epub

Plany Rileya Callahana, aby wyznać swojej przyjaciółce długo skrywane uczucie, rozsypują się, gdy Afganistan drastycznie zmienia jego życie. Riley wolał obóz szkoleniowy w armii niż przyglądanie się, jak wyśniona dziewczyna zakochuje się w jego bracie. Po roku Paige jest już wolna, a Riley decyduje...
Wybrane bestsellery
Pacjent. Komisarz Eryk Deryło. Tom 9 5/5 Nasza cena:
24,20 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pacjent. Komisarz Eryk Deryło. Tom 9

Telefon ze szpitala to dopiero początek. Informacja przekazana przez dyspozytorkę wzbudza niepokój komisarza Deryły. Coś się stało z jego partnerką, Tamarą Haler. Po przeprowadzeniu serii badań kobieta zniknęła ze szpitalnego oddziału i nie ma po niej śladu. Gdzie jest? Dlaczego przepadła bez...
Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1 5/5 Nasza cena:
20,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1

Pierwsza książka dla dzieci napisana przez autorkę słowiańskich bestsellerów! "Kwiat paproci" dla młodszych czytelników. Bohaterowie słowiańscy powracają w nowej serii Katarzyny Bereniki Miszczuk, tym razem dla starszych dzieci. Bo będzie się czego bać. Czy słowiańskie demony naprawdę istnieją?...
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4 0/5 Nasza cena:
46,92 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4

Pan Lodowego Ogrodu - finałowy, czwarty tom cyklu, ozdobionego kompletem nagród przyznawanych w polskiej fantastyce. Sztandarowe dzieło pisarza z legendarnego "Klubu tfurcuff", grupy której prace złożyły fundament pod współczesną polską fantastykę. Kontynuacja historii uznanej przez portal Onet za...
Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku 5/5 Nasza cena:
22,98 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku

Przez większość życia uważałem Ślązaków za jaskiniowców z kilofem i roladą. Swoją śląskość wypierałem. W podstawówce pani Chmiel grała nam na akordeonie Rotę, a ja nie miałem pojęcia, że ów plujący w twarz Niemiec z pieśni był moim przodkiem. O swoich korzeniach wiedziałem mało. Nie wierzyłem, że...
Nigdy 4/5 Nasza cena:
37,78 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy

Wielkie katastrofy zaczynają się od małych problemów, z którymi nie uporano się w porę. Takich jak sploty okoliczności, w wyniku których w różnych miejscach świata wybuchają - wydawałoby się, że niewielkie - konflikty między wojskami różnych państw. A chwilę później prezydent USA trzyma palec na...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
36,47 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe

Kiedy największego przystojniaka w Londynie zaczyna prześladować w snach pewna znajoma dziewczyna, sytuacja wymyka się spod kontroli… Penelopa Featherington skrycie uwielbia brata przyjaciółki od... właściwie od zawsze. Po spędzeniu połowy życia na obserwacji Colina Bridgertona z daleka Penelopa...
Idealna para 4/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna para

Żadna z nas nie poleciała do Dubaju po miłość... Och, będziecie idealną parą, wszyscy wam uwierzą, już widzę te okladki gazet i kolejne oferty... Cierpiąca po rozstaniu Aneta Herbik otrzymuje propozycję zostania twarzą aplikacji randkowej Mytholovic. W ramach promocji miałaby udawać przed całą...
Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem 5/5 Nasza cena:
13,02 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem

Pucio wprowadza dzieci w świat mowy! Na kartach tej małej książeczki znajdziecie swojego ulubionego bohatera wykonującego czynności, które cieszą każdego malucha, a wszystko to w połączeniu z dźwiękami ważnymi dla początków rozwoju mowy: samogłoskami, prostymi sylabami i onomatopejami. Pucio...
Czterdzieści dusz 5/5 Nasza cena:
26,99 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czterdzieści dusz

Czy działanie w imię wyższego dobra może gwarantować bezkarność? Czy wszyscy zasługują na drugą szansę? W klasztorze na odludziu, będącym schronieniem dla czterdziestu duchownych o nadwerężonej reputacji, dochodzi do makabrycznej zbrodni. Zamordowano opiekuna placówki, a jego ciało powieszono na...
Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników 5/5 Nasza cena:
31,31 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników

Bestsellerowa autobiografia najbardziej lubianej Pierwszej Damy USA i cenionej liderki społecznej – teraz także w wersji dla młodzieży! Wspomnienia z dzieciństwa, historie sukcesów i porażek, chwil zupełnie prywatnych, jak i doświadczeń zawodowych – to wszystko składa się na obraz niesamowitej...
Wigilia z nieznajomym 5/5 Nasza cena:
25,86 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wigilia z nieznajomym

Odkryj magię świątecznej bliskości Antonina i Marcel od dawna czują, że ich uczucie się wypaliło. I choć nadal mieszkają pod jednym dachem, z roku na rok stają się sobie coraz bardziej obcy. Tegoroczne święta okażą się dla nich prawdziwą próbą, bo choć nie podjęli decyzji o rozstaniu, oboje...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula