Literatura obyczajowa - kup dwie z rabatem 40%

Literatura obyczajowa - kup dwie z rabatem 40%

Jak dobry obyczaj każe, kup na jesień książki w parze - wybierz 2 książki i zgarnij 40% rabatu!

Twój mięciutki kocyk opuścił szafę i leży na kanapie gotowy na jesienne wieczory? Półlitrowy kubek na gorącą herbatkę nadstawia ucha, wyczekując szelestu aromatycznych suszonych listków i radosnego gwizdu czajnika? Ze Sri Lanki płynie do ciebie zapas lasek cynamonu, a z Indii skrzynki z imbirem? To teraz przyszedł czas na zaopatrzenie się w dobrą książkę! Albo od razu dwie!

Literatura obyczajowa poleca się na pierwszy ogień złotej jesieni i dumnie pręży przed tobą okładki. Wybierz dwie, a zapłacisz 40% mniej.

Kup 2 książki i zgarnij 40% rabatu >>

Weź udział w obyczajowej promocji do 21 września, a potem wypatruj innych rabatów!


Polecamy:

To tylko przyjacielTo tylko przyjaciel

Abby Jimenez

Sięgnij po książkę pod tytułem "To tylko przyjaciel” autorstwa Abby Jimenez i przekonaj się, czy mimo wielu trudności można odnaleźć prawdziwe szczęście! Zgodnie z popularnym powiedzeniem nie można mieć w życiu wszystkiego. Los często zdaje się to potwierdzać, stawiając na naszej drodze rozmaite przeszkody i poddając różnego rodzaju wyzwaniom. Te ciężkie próby potrafią skutecznie zasiać w sercu zwątpienie, lecz także wzmocnić siłę charakteru.


Sprawdź >>

NiedopasowaniNiedopasowani

Samantha Young, Kristen Callihan 

"Niedopasowani" - dwie zupełnie różne osobowości, wzajemna niechęć i... wspólny układ, który pomoże im zrealizować cele. Plan musi się udać, choć bohaterowie wiedzą, że tworzą wyjątkowo niedobraną parę. Marzenie Parker Brown wreszcie się spełnia i dziewczyna dostaje wymarzoną pracę w jednej z lepszych firm. Jest jednak jedno "ale": jej szef dba o to, żeby pracownicy wiedli stabilne życie u boku swoich partnerów, zatem samotność nie wchodzi w rachubę. Parker musi stawić się na przyjęcie firmowe z mężczyzną u boku, bo tylko wtedy zachowa swoją posadę. Zdeterminowana, postanawia wynająć "chłopaka na niby". 

Sprawdź >>

Tamte dni, tamte noceTamte dni, tamte noce

Andre Aciman

Historia płomiennego romansu między dorastającym chłopcem a przyjacielem jego rodziców. Opowieść o potrzebie bliskości, namiętności i zrozumienia. Subtelna, magiczna i porywająca!

Jest pełnia upalnego, włoskiego lata. To spotkanie nie powinno ich zaskoczyć, a jednak... Jego siła jest obezwładniająca i mimo początkowych wahań i rozterek kolejne niespokojne wieczory spędzane we własnym towarzystwie prowadzą ich do nieuchronnego, gorącego romansu... Jeden z nich to dorastający chłopiec, drugi zaś jest gościem jego rodziców w letnim domu we Włoszech. W czasie pobytu na Rivierze i później, gdy spędzają w Rzymie namiętny wieczór, odkrywają coś niezwykłego: poczucie totalnej bliskości z drugim człowiekiem. Zmienia ich to na całe życie. Obaj boją się, że coś takiego drugi raz może się już nie przytrafić?

Sprawdź >>
Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać