Lekkie książki na majówkę do -45%

Lekkie książki na majówkę. Sprawdź >

Plany na majówkę? Złap lekkie książki z rabatem do 45%!

Ręka do góry, czyje majówkowe plany zostały pokrzyżowane? ✋✋✋✋✋✋ W takiej sytuacji mamy coś na otarcie łez i poprawę nastroju. Sięgnij po książki obyczajowe i zanurz się w historiach pełnych ciepłych uczuć, idealnych na majowe popołudnia. Czytaj w domu lub na balkonie ciesząc się przy okazji majowym słońcem, w którym czuć już przecież odrobinkę lata. Wybraliśmy ciekawe powieści obyczajowe i do 4 maja możesz je złapać z rabatem do nawet 45%.

Sprawdź lekkie książki na majówkę ze zniżką >>


Jakim historiom dasz się pochłonąć? Może...

Droga do ciebie. Sprawdź >Droga do ciebie Kandi Steiner

Cooper to dziewczyna z sąsiedztwa, która jest kelnerką w przydrożnej knajpie. Uwielbia jogę, swojego psa i marzy o przeprowadzce do dużego miasta.

Pewnego dnia w pracy podchodzi do wyjątkowo przystojnego klienta, aby przyjąć zamówienie. Mężczyzna zaskakuje ją pytaniem: "Co daje ci szczęście?". Okazuje się, że ma na imię Emery i jest w trakcie samotnego roadtripu.

Cooper podejmuje szaloną decyzję i wyrusza w drogę z nieznajomym. Ta spontaniczna podróż zmieni ich życie w sposób, jakiego się nie spodziewają.

Sprawdź książkę >>


Wino z Malwiną. Sprawdź > Wino z Malwiną Magdalena Kordel

W niewielkiej miejscowości Malownicze w Sudetach znajduje się pensjonat Uroczysko. Ładna okolica, przyjaźnie nastawieni mieszkańcy i zielone otoczenie sprawiają, że miejsce jest wprost idealne dla każdej zagubionej duszy. Tam właśnie trafia Majka i jej córka. Wspaniale przyjęta, dopiero tutaj pozwala sobie na myśl, że być może wreszcie odnalazła upragniony spokój. Kobieta zadomawia się, również Mania czuje się tutaj bardzo dobrze i pewnie. Dodatkowo życie uczuciowe Majki rozwija się w niespodziewanym kierunku. Gdy wszystko układa się tak idealnie, do Malowniczego dociera plotka o przybyciu tajemniczej Niemki. Nikt nie wie, kim dokładnie jest ani czego chce. Pewne jest jedynie, że pragnie przejąć majątki sąsiadujące z pensjonatem.

Sprawdź książkę >>Przyjaciółki. Sprawdź > Przyjaciółki Anton DiSclafani

Jest to niezwykle intrygująca opowieść, której głównymi bohaterkami są tytułowe przyjaciółki, które żyją w latach pięćdziesiątych XX wieku. Nie są to jednak przypadkowe postacie. Jedna z nich, Joan Fortier to znana celebrytka, która odznacza się ponadprzeciętną urodą, długimi nogami, lśniącymi, blond włosami i przebojowością. Żyje tak, jak chce i nikt nie zdoła narzucić jej swoich zasad. Wzbudza ogromny zachwyt wśród mężczyzn, kobiety natomiast odczuwają albo wielką zazdrość albo podziw.

Drugą bohaterką jest Cece Buchanan, która przyjaźni się z Joan od lat i jest jej bardzo oddana. Od obu pań wymaga się tylko tego, by nienagannie się prezentowały i dobrze wyszły za mąż.

Sprawdź książkę >>

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać