Lalki L.O.L. Surprise

Bestsellery - Lalki

Nowości - zabawki

Szukasz zabawki, która zapewni dziecku masy rozrywki? Koniecznie sprawdź lalki z serii L.O.L. Surprise, które stały są najmodniejszym odkryciem ostatnich lat! Wyposażone w designerskie ubranka, akcesoria oraz inne dodatki, są rozchwytywane zarówno wśród dziewczynek, jak i chłopców. 

L.O.L. Surprise – laleczki w kuli pełne niespodzianek

Zamknięte w plastikowej kuli lalki L.O.L. Surprise sprawią, że nawet zwykła zabawa stanie się dla dziecka niesamowitym doświadczeniem. Każda zabawka z tej serii ma w sobie coś magicznego. Kolorowe laleczki z mnóstwem strojów i gadżetów stały się wśród dzieci prawdziwym fenomenem. A dopełnia tego kula niespodzianka, w której kryje się lalka L.O.L. Surprise. Zawinięta w różne warstwy, pozwala odkrywać dziecku kolejne dodatki oraz sprawia, że zabawa staje się jeszcze bardziej ekscytująca. W ofercie producenta pojawiły się również lalki LOL Surprise Color Change Dolls, które zmieniają kolor.

Duże lalki L.O.L Surprise O.M.G

Dużą popularność zdobyły również większe lalki L.O.L. Surprise, w tym m.in. laleczka L.O.L. Surprise O.M.G Lady Diva. Ubranka w dyskotekową kieckę i różowe futerko, zawiera również 3 inne ubranka, dodatki oraz szczotkę do włosów. Sama posiada natomiast ruchome przeguby, co zwiększa zakres jej ruchu. W kolekcji tej znalazła się także lalka L.O.L. Surprise O.M.G Groovy Babe – nieco mroczna, lecz elegancka. Warto również wspomnieć, że pełnowymiarowa seria L.O.L. Surprise mierzy 12 cm.

Starsze i najnowsze serie lalek L.O.L. Surprise

Fenomen tej zabawki tkwi w ogromnej różnorodności – laleczki L.O.L. Surprise są dostępne w bardzo wielu różnych modelach oraz wariantach. Zdumiewająca jest również ilość dodatków, które sprawiają, że nie tylko najnowsza seria laleczek L.O.L. Surprise dostarczy dziecku masy zabawy.

Fashion Show

Kolekcja 12 lalek, która zachwyci wszystkich małe fanki mody. Wyposażone w najmodniejsze kreacje oraz akcesoria, dostarczą dziecku długich godzin frajdy. Dzięki nim zabawa w modowy wybieg stanie się jeszcze ciekawsza. Również ze względu na długie włosy lalek, które można dowolnie układać. Świetnym przykładem tego jest lalka LOL Surprise OMG Fashion Show Style – Missy Frost.

Lil Sisters

Dwie zabawki to więcej frajdy, dlatego też w kolekcji Lil Stisters do lalki została dołączona także jej siostrzyczka! Zapakowane w plastikową kulę, z której zdziera się kolejne warstwy, zawierają dodatkowe ozdoby do włosów, ubranka i inne akcesoria. Co więcej, po zanurzeniu w wodzie laleczki zmieniają kolor – podobnie jak i sama kula. Cała seria liczy sobie natomiast 12 różnych laleczek, w tym m.in. lalka LOL Surprise Sooo Mini! Lalka w kuli Lil Sisters.

Makeover

Lalki z kolekcji Makeover wcielają się w gospodynie Festiwalu Światła. Wyposażone w najmodniejsze dodatki, tak jak np. laleczka L.O.L. Surprise Sunshine Makeover. Jej festiwalowy look to istna niespodzianka – dzięki kolekcji ubrań może ona bowiem dowolnie zmieniać swoje stylizacje. A jeszcze większym zaskoczeniem jest kolor, jaki przybiera w świetle dziennym!

Remix

Kolejna propozycja to prawdziwa gratka dla miłośniczek muzyki. Cała seria poświęcona jest różnym stylom muzycznym, w związku z czym lalki L.O.L. Surprise OMG Remix tym razem wcieliły się w gwiazdy muzyki. Wśród nich znalazła się m.in. lalka LOL Surprise OMG Remix Rock Fame Queen, która jest wcieleniem królowej rocka. Razem z koleżankami takimi jak Lonestar i Pop B.B wymieniają się swoimi ubrankami. Producent wymieszał bowiem ich ciuszki, wyposażając każdą z lalek w 2 zestawy ubrań, z których jeden nie należy do nich.

Hair Hair Hair

Propozycja dla małych fryzjerek. Laleczki L.O.L. Surprise Hair Hair Hair wyróżniają się spektakularnie długimi i gęstymi włosami. Ponadto zachwycają również pod względem makijażu oraz garderoby. Do lalki dołączono najróżniejsze akcesoria do włosów, które jeszcze bardziej umilą wykonanie fantazyjnej fryzury. Każda z nich została wyposażona też w buteleczkę niespodziankę. Po nakarmieniu nią laleczki stanie się prawdziwa magia!

Winter Disco

Zimowa odsłona kultowych laleczek. Ubrane w supermodne zimowe stylizacje, wprowadzą najnowsze trendy na zimowe stoki. Wyposażone w stylowe katany, puchowce i kurtki z futerkiem, zachwycą swoim lookiem. Tak jak ich bujne fryzury, na których spoczywają czapki i inne, ciepłe nakrycia głowy. W zestawie znajdują się także mniejsze wersje lalek.

All Star Sports

Ostatnia z naszych propozycji to lalki kochające sport, wśród których znalazła się m.in. LOL Surprise All Star Sports S7. Cała kolekcja liczy sobie natomiast aż 12 unikatowych laleczek, które można podzielić na 2 drużyny – niebieską i różową. Laleczki L.O.L. Surprise z tej serii zostały wyposażone w 8 akcesoriów – w tym błyszczące gadżety sportowe.

Akcesoria L.O.L. Surprise – domki, mebelki, ubranka i inne

Na końcu warto również wspomnieć, że każda seria L.O.L. Surprise obfituje w dodatkowe akcesoria. Oprócz tego, że lalka L.O.L. Surprise zawsze posiada kilka różnych ubranek, dziecko może spodziewać się również dodatków w postaci – bucików, biżuterii, szczotki oraz innych gadżetów do włosów. Niektóre lalki zostały również wyposażone w stojak. Co więcej, do zestawu można dokupić również domek, a nawet i samochód.