Kup książki SQN i złap gratis! Dowiedz się więcej

Lubisz dostawać prezenty? My uwielbiamy! Do świąt zostało jeszcze sporo czasu, ale nie martw się, możesz złapać prezent nawet teraz. Wystarczy, że kupisz książki Wydawnictwa SQN za 99 złotych, a "Rdzę" Jakuba Małeckiego w wersji pocket dostaniesz w prezencie. 🎁

Oferta wydawnictwa jest bardzo różnorodna. To książki związane ze sportem, muzyką i filmem, ale nie tylko. Wśród nich znajdziecie ciekawe reportaże, fantastykę i literaturę piękną. Z pewnością każdy Książkoholik znajdzie coś dla siebie.

Kup książki SQN i złap gratis! Sprawdź >>

Promocja trwa do wyczerpania zapasów, zatem lepiej się pośpieszyć.Polecamy nowości Wydawnictwa SQN

Przyjaciele. Sprawdz >> Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie Kelsey Miller

"Przyjaciele" to ikona, najchętniej oglądany serial telewizyjny. Kiedy w 1994 roku debiutował na ekranach, nikt nawet nie przypuszczał, jak wielki odniesie sukces.

W jakich okolicznościach Jennifer Aniston, Matthew Perry i reszta otrzymali swoje role? Kto spośród nich zarabiał najwięcej? I czy w rzeczywistości również byli przyjaciółmi?

Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie przywołuje nieznane dotąd fakty na temat kultowej produkcji, wspomina najważniejsze i przełomowe sceny, wyjaśnia genezę niektórych wątków oraz pokazuje, jak serial kształtował nowe trendy. Zabiera czytelników za kulisy i zdradza, jak zmieniali się aktorzy, a wraz z nimi Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey i Phoebe.

Sprawdź książkę >>

Zakon Drzewa Pomarańczy. Sprawdź >>Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 1 Samantha Shannon

Dom Berethnet włada Inys od stuleci. Wciąż niezamężna królowa Sabran IX musi wydać na świat córkę, by uchronić swoje królowiectwo przed zgubą – lecz u jej wrót kłębią się skrytobójcy. Ead Duryan, choć jest na dworze od lat i wyniesiono ją do rangi damy dworu, pozostaje lojalna jedynie wobec tajemniczej organizacji czarodziejek. Ma za zadanie strzec Sabran przed zakazaną magią.

Po drugiej stronie mrocznego morza Tané jest gotowa poświęcić wszystko, by zostać jeźdźcem smoków, ale los zmusza ją do podjęcia decyzji, która może zniszczyć jej życie.

Sprawdź książkę >>Wasz cyrk, moje małpy. Sprawdź >>Wasz cyrk, moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów Maciej Parowski

To on był akuszerem cyklu o wiedźminie Geralcie Andrzeja Sapkowskiego. To on skontaktował ze sobą Jacka Dukaja i Tomka Bagińskiego, wskutek czego powstała nominowana do Oscara animowana Katedra. To on, jako redaktor kultowej "Fantastyki” i "Nowej Fantastyki”, wychowywał całe pokolenia kolejnych twórców i czytelników.

Wasz cyrk, moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów to dwutomowy, okraszony licznymi zdjęciami zbiór esejów i rozmów traktujących o stanie gatunku, a przede wszystkim blisko dwieście portretów krytycznych i anegdot o twórcach, którzy w latach 1982–2012 zmieniali oblicze polskiej fantastyki.

Sprawdź książkę >>Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać