Książki Wydawnictwa Prószyński i S-ka o 40% taniej!

Książki Wydawnictwa Prószyński i S-ka o 40% taniej! Sprawdź >>

Co powiesz na książki od Wydawnictwa Prószyński i S-ka tańsze nie o 20, czy 30, ale aż o 40%?! My jesteśmy za!

Specjalnie dla Książkoholików wybraliśmy ponad 800 tytułów, które zostały wydane pod szyldem Wydawnictwa Prószyński i S-ka i drastycznie, bezlitośnie obcięliśmy ich ceny.

To nieprzebrane morze czytelniczych możliwości. Wśród niego znajdziecie między innymi nowości i bestsellery. Te książki to znakomita reprezentacja wielu nurtów literackich. Zatem znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośniczki kobiecej literatury obyczajowej, jak i ci czytelnicy, którzy wolą kryminały lub oparte na faktach gangsterskie opowieści.

Ale ile można gadać? Najwyższy czas sprawdzić! 😎

Książki Wydawnictwa Prószyński i S-ka o 40% taniej! Sprawdź >>


* Promocja trwa do 12.02.2019 *


Polecamy:


Klawo. Jadziem! Sprawdź >>


Klawo, jadziem! Stanisław Grzesiuk

Nieznane opowiadania i felietony barda warszawskiej ulicy.

Czytelnicy pokochali Stanisława Grzesiuka: autora kultowej trylogii za humor, honor i prawdę. Nikt poza najbliższymi nie wiedział jednak, że pisał ON także inne teksty. Zebrane po raz pierwszy w tym tomie niepublikowane opowiadania, felietony o ukochanej Warszawie i wybrane piosenki pokazują niepospolity talent i charakter króla szemranych ulic. Czyli wszystko to, co w pisarstwie Stanisława Grzesiuka najlepsze.
Czytelnicy po raz pierwszy będą mogli też zajrzeć do rękopisów, niepublikowanych zdjęć i rodzinnych pamiątek.
No i klawo, jadziem!

Kup książkę! >>Sekrety i śmierć. Sprawdź >>Sekrety i śmierć J. D. Robb

Tym razem porucznik Eve Dallas z nowojorskiej policji musi znaleźć mordercę, który niemal na jej oczach zadał śmiertelną ranę znanej autorce popularnego programu telewizyjnego, przedstawiającego pikantne plotki o celebrytach.

Utrzymany we francuskim stylu bar Du Vin w centrum Manhattanu nie należy do lokali, które chętnie odwiedzałaby Eve Dallas, szefowa Wydziału Zabójstw nowojorskiej policji. Zresztą w takich miejscach rzadko dochodzi do rozlewu krwi. Ale pewnego zimnego lutowego wieczoru zostaje tam zamordowana Larinda Mars, dziennikarka prezentująca w swoim programie plotkarskie wiadomości z życia bogatych i sławnych osób. W trakcie śledztwa okazuje się, że ofiara z całym cynizmem szantażowała bohaterów kompromitujących historii, jakie udało jej się odkryć. I oto teraz ktoś śmiertelnie ugodził ją nożem.

Kup książkę! >>Majami. Zły pies. Sprawdź >> Majami. Zły pies Artur Górski

"Majami. Zły pies" to wywiad-rzeka z jednym z najsłynniejszych polskich przykrywkowców. Członek najbardziej elitarnej, a jednocześnie owianej największą tajemnicą, formacji polskiej policji, Janek Fabiańczyk, to ten policjant, który stał się pierwowzorem postaci Majamiego w filmie "Pitbull" Patryka Vegi. Przyczynił się on m.in. do rozbicia gangu mokotowskiego, wchodząc pod przykryciem w jego struktury. Gdy pracował w komendzie stołecznej policji jako oficer kryminalny, udało mu się rozpracować brutalnego bandytę, który swoje ofiary przypalał żelazkiem. Janek Fabiańczyk opowiada nie tylko o sprawach, które prowadził i doprowadził do szczęśliwego końca. Mówi o tym, jak bezkompromisowy (i brutalny) był w spotkaniach z gangsterami. I o tym, że za przekroczenie uprawnień trafił do więzienia.

Kup książkę! >>Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać