Książki po 19,90 zł - Książkowe alPaki powracają!

Książki po 19,90 zł - sprawdź >>

Złap swoją paczkę książek po 19,90 zł!

W naszym magazynie znów rozgościły się książkowe alPaki, a to znaczy, że czeka na Ciebie jeszcze jedna promocja. Te sympatyczne książkowe zwierzaki zwietrzyły, że mamy świetne książki, które aż się proszą, żeby je przygarnąć w kochające czytelnicze ręce. Teraz możesz je złapać w promocyjnej cenie - 19,90 zł.

Sprawdź, jakie książki są w tej promocji! >>

Alpaczki świetnie wiedzą o tym, że książkoholicy miewają różne upodobania. Toteż wśród książek objętych sygnowaną alPaczkami promocją znajdziesz powieści obyczajowe, fantastyczne, reportaże, erotyki, poradniki, a nawet książki dla dzieci i młodzieży.

Książki po 19,90 zł możesz złapać jeszcze do 8 marca.Kołysanka z Auschwitz. Sprawdź >> Kołysanka z Auschwitz Mario Escobar

“Kołysanka z Auschwitz” zdecydowanie nie jest kolejną, klasyczną opowieścią obozową. To historia oparta na faktach, która przekazuje namiastkę rodzinnego ciepła, a jednocześnie mówi o poświęceniu większym, niż ktokolwiek z nas byłby sobie pewnie w stanie teraz wyobrazić.

Helene Hannemann, mieszkała wraz z mężem i piątką dzieci w Niemczech. Niestety jej mąż właśnie stracił pracę, a z powodu romskiego pochodzenia miał problem ze znalezieniem nowej. Helene dbała, by dzieci chodziły do szkoły. Myślała także o kolejnym dniu pracy, bo teraz to ona utrzymywała rodzinę. W takiej chwili życie rodziny burzy nadejście oficerów SS.

Sprawdź książkę >>


Gdzie jesteś mamo? Sprawdź >>Gdzie jesteś, Mamo? Przemysław Wechterowicz

W "Gdzie jesteś, Mamo?" po raz kolejny spotykamy Tatę Niedźwiedzia i Małego Niedźwiadka. Tym razem, zmęczeni po całym dniu pełnym niezwykłych przygód, stęsknieni spieszą się na spotkanie z ukochaną Mamą Niedźwiedzicą. Chcą jej wszystko opowiedzieć i mocno ją przytulić po całodniowej rozłące. Dzielnie maszerują w umówione miejsce ? pod krzywą wierzbę.

Sprawdź książkę >>


Poświata. Sprawdź >> Poświata Michael Chabon

Wybitna powieść amerykańskiej gwiazdy literatury

Marzenia o locie na księżyc, trauma holokaustu, wynalazcy, Żydzi i naziści, niezwykła amerykańska rodzina oraz galeria niezapomnianych postaci. Jeden z najwybitniejszych współczesnych amerykańskich pisarzy spisuje spowiedź swego dziadka, świadka stulecia, tworząc z mieszanki prawdy i zmyślenia fascynujący obraz burzliwej historii XX wieku.

Sprawdź książkę >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać