Ksiażki po 10, 15 i 20 złotych - nasz plan na długi weekend

Ksiażki po 10, 15 i 20 złotych. Sprawdź >>

Właśnie zaczynamy długi weekend z książką. Od czytelniczego dostatku głowa nie boli, dlatego to będzie długi weekend z mnóstwem książek po 10, 15 i 20 złotych!

A że przyjemności nigdy dość to książki w weekendowej cenie możecie złapać aż do wtorku, 20 sierpnia. Jednak mimo tego, że macie całkiem sporo czasu, to warto wybrać je jak najszybciej, bo liczba tytułów dostępnych w promocji jest ograniczona. Zatem kto pierwszy, ten lepszy!

Sprawdź książki po 10, 15, 20 złotych >>


Tylko spójrz na te weekendowe smakołyki!

Nikt nie idzie Nikt nie idzie Jakub Małecki

Olga wydaje się taka sama jak wszyscy. Szara, papierowa, dopasowana do otaczającego świata, choć tak naprawdę nigdy nie była i wciąż nie jest szczęśliwa w takiej rzeczywistości. Ma wszystkie cechy, które aprobuje się we współczesnym społeczeństwie: młodość, ambicję i doskonałe predyspozycje zawodowe. Mimo wszystko, wciąż nie znajduje się we właściwym miejscu, co wywołuje w niej pewnego rodzaju niepokój.

Czytelnik ma okazję zaglądać do życia głównej bohaterki niby przypadkiem, w pozornie mało znaczących, zwyczajnych momentach. Później okazuje się jednak, że każdy z nich ma jakieś tajemnicze ukryte znaczenie, którego nie można mu odmówić. Pewien przełom pojawia się wówczas, gdy Olga dostrzega na ulicy Klemensa. Jak sama stwierdza, nie jest ON ani chłopcem, ani mężczyzną, jednak dotyka go niepełnosprawność.

Kup książkę >>


Agonia. Lekarze i pacjenci w stanie krytycznym Agonia. Lekarze i pacjenci w stanie krytycznym Paweł Kapusta

System ochrony zdrowia w Polsce kuleje, wiedzą o tym wszyscy. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo. Z jednej strony ograniczone środki, z drugiej zaś ogromne potrzeby. Potrzeba personelu, sprzętu, leków. Ratowanie ludzkiego życia to ogromna odpowiedzialność. To praca pod nieustanną presją. A tymczasem co dostaje za nią ratownik medyczny?

Na kartach tej książki ratownicy medyczni, lekarze, lekarze rezydenci, pielęgniarki, transplantolodzy, funkcjonariusze służby więziennej oraz sami pacjenci opowiadają o absurdach służby zdrowia.

Kup książkę >>Chłopak taki jak ty Chłopak taki jak ty Ginger Scott

Josselyn Winters od zawsze była sympatyczną dziewczynką z sąsiedztwa. Nie miała większych problemów i nic jej nie niepokoiło. Niestety, jej dzieciństwo zakończyło się niespodziewanie, kiedy zginęła jej rodzina.

Los był dla Josselyn łaskawy i jej życie uratował pewien chłopiec, Christopher, który zniknął po wypadku. Po ośmiu latach od tragicznych wydarzeń do szkoły Joss trafia nowy uczeń. Chociaż nazywa się Wes i pozornie nigdy się nie spotkali, dziewczyna czuje, że są sobie bliscy. Wes patrzy na nią oczami Christophera, a ona czuje się przy nim bezpieczna i spokojna. Czy faktycznie chłopak sprzed lat, powrócił?

Kup książkę >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać