Książki o 50% taniej!

Książki o 50% taniej! Sprawdź >>

Mamy dla Ciebie książki, które możesz złapać o 50% taniej!

Przewertowaliśmy nasze książkowe zapasy i wybraliśmy mnóstwo ciekawych tytułów, a teraz każdy z nich możesz złapać o połowę taniej! Przecież tanich książek nigdy za wiele. ;-) 

Kliknij po książki o 50% taniej >>

Na naszej wirtualnej półce z książkami za połowę ceny znajdziesz kryminały, powieści obyczajowe, reportaże, książki popularnonaukowe i wiele innych. Są tam nie tylko tytuły dla starszych czytelników, ale też dla dzieci i młodzieży. Każdy Książkoholik znajdzie coś dla siebie.

Książki o 50% taniej możesz złapać do 18 kwietnia.
Francuskie lato - kup w TaniaKsiazka.pl >>Francuskie lato Catherine Isaac

Jessica ma dość swojego chłopaka, Adama, który jest potwornie dziecinny. Ma mu za złe, że nie opiekuje się nią tak, jak powinien, a zarazem bardzo naiwnie i beztrosko podchodzi do otaczającego go świata. W końcu, niedługo po narodzinach ich syna, traci cierpliwość i postanawia się wyprowadzić. Każde z nich układa sobie własne życie.

Jessica całkowicie poświęca się opiece nad dzieckiem. Niestety, po upływie dziesięciu lat kobieta dowiaduje się, że nie zostało jej zbyt wiele życia. Musi więc postarać się, by zapewnić jak najlepszy byt swojemu synkowi. Wie jednak, że jedyną bliską osobą, jaką może brać w ogóle pod uwagę, jest w tym momencie Adam, z którym nie widziała się od bardzo, bardzo dawna.

Kup książkę! >>


Zapisane w kościach - kup w TaniaKsiazka.pl >> Zapisane w kościach Simon Beckett

Antropolog sądowy David Hunter uważa, że jest w stanie skłonić zmarłych do zwierzeń, które pomogą w ujęciu sprawcy brutalnych morderstw. Czy jednak rzeczywiście jest to możliwe? "Zapisane w kościach" Simona Becketta postara się odpowiedzieć na powyższe pytanie. Główny bohater, którego możemy poznać już w "Chemii śmierci", także tym razem zostaje wyrwany ze swoich własnych bolesnych przeżyć i wysłany na maleńką wysepkę Runę, by odczytać historię przerażającej zbrodni ze spopielonych kości pewnej kobiety.

Co tym razem czeka doktora Davida Huntera, gdy znajdzie się on w miejscu odciętym od świata, gdzie mieszkańcy mają swoje straszne tajemnice, a nic nie jest tym czym się wydaje? Jakie niebezpieczeństwa czyhają na jego życie?

Kup książkę! >>


Marsjanin - kup w TaniaKsiazka.pl >> Marsjanin Andy Weir (wersja pocket)

Straszliwa burza piaskowa sprawia, że marsjańska ekspedycja, w której skład wchodzi Mark Watney, musi ratować się ucieczką z Czerwonej Planety. Kiedy ciężko ranny Mark odzyskuje przytomność, stwierdza, że został na Marsie sam w zdewastowanym przez wichurę obozie, z minimalnymi zapasami powietrza i żywności, a na dodatek bez łączności z Ziemią. Co gorsza, zarówno pozostali członkowie ekspedycji, jak i sztab w Houston uważają go za martwego, nikt więc nie zorganizuje wyprawy ratunkowej; zresztą, nawet gdyby wyruszyli po niego niemal natychmiast, dotarliby na Marsa długo po tym, jak zabraknie mu powietrza, wody i żywności. Czyżby to był koniec?

Kup książkę! >>


Chcesz więcej tanich książek? Nasze aktualne promocje znajdziesz tutaj


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać