Książki i podręczniki do liceum i technikum

W tej kategorii znajdują się tanie podręczniki dla uczniów każdej z klas liceum i technikum:

Przyszły maturzysta powinien się uzbroić w zestaw profesjonalnych książek - podręczników z rzetelnymi informacjami przedstawionymi w przystępny sposób. Taki uczeń bądź jego rodzic mają szczęście, jeśli ich wzrok padł na zawartość tej kategorii! :) Mamy bogaty wybór podręczników do liceum, technikum, czy szkoły branżowej!

W naszych zasobach znajdziesz książki do nauki języków, podręczniki do zgłębiania przedmiotów ścisłych, książki do kształcenia z nauk humanistycznych, jak również podręczniki do przedmiotów nieobowiązkowych, które w znakomity sposób poszerzają wiedzę ucznia o elementy takie, jak etyka.


Dodatkowo w tym dziale znajdują się materiały pomocnicze nie będące podręcznikami. Warto jest mieć je pod ręką! Mamy słowniki, repetytoria, fiszki, zbiory zadań, atlasy, lektury, opracowania lektur (chociaż zdaniem TanioKsiążkowych pracowników powinien być zakaz sprzedawania samych opracowań!), zbiory testów maturalnych.


Dla ułatwienia szukania konkretnego podręcznika podzieliliśmy produkty na poszczególne klasy, zaś w obrębie klas zastosowaliśmy dodatkowy podział na przedmioty nauczane w liceum, technikum, czy szkole zawodowej.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej