Książki i podręczniki do 5 klasy szkoły podstawowej

Bestsellery - Klasa 5

Nowości - podręczniki

Książki i podręczniki do 5 klasy szkoły podstawowej to zbiór topowych serii wydawniczych i lektur szkolnych na nowy rok nauki. W tej kategorii zamieściliśmy podręczniki i ćwiczenia do języka polskiego, matematyki, przyrody, historii, muzyki, informatyki i pozostałych przedmiotów, które pojawią się na nowym planie lekcji. Wszystkie publikacje są zgodne z aktualną podstawą programową i dostosowane zostały do potrzeb i zainteresowań 5-klasisty.


Znajdziesz tu lektury, ale i książki spoza kanonu. Z pewnością zaciekawią one młodego czytelnika i rozbudzą jego pasje. Są to między innymi "Opowieści z Narni. Lew, czarownica i stara szafa" C. S. Lewisa, "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnara, ale również "Magiczne drzewo" Andrzeja Maleszki czy "Sposób na Alcybiadesa" Edmunda Niziurskiego.


Jednak oferta poniższa składa się w przeważającej części z podręczników. Nie mogło tu zabraknąć tytułów z najpopularniejszych i najbardziej cenionych obecnie serii wydawniczych, takich jak "Matematyka z plusem", "Wczoraj i dziś", "Nowe Słowa na start!" czy "Puls życia". Są to dzieła wybitnych specjalistów w zakresie przedmiotowym oraz metodyki nauczania. Do zapoznania się z ofertą zachęcamy nauczycieli i rodziców, ale również tych najbardziej zainteresowanych, czyli uczniów.