Książki i podręczniki do 4 klasy szkoły podstawowej

Bestsellery - Klasa 4

Nowości - podręczniki

W tej kategorii oferujemy książki i podręczniki do 4 klasy szkoły podstawowej. Wszystkie poniższe tytuły pomogą dziecku w nauce, ale także w rozwoju psychospołecznym młodego człowieka. Znajdziesz tu podręczniki i ćwiczenia do języka polskiego, matematyki, przyrody, historii, muzyki i innych przedmiotów widniejących w planie lekcji 4-klasisty. Publikacje są w pełni zgodne z obowiązującą obecnie podstawą programową i dostosowane zostały do wieku i poziomu uczniów.


Zamieściliśmy tu także lektury szkolne, ale i czytelnicze propozycje spoza kanonu lektur. Z pewnością zainteresują one dziecko i pobudzą jego wyobraźnię oraz ciekawość świata. Są wśród nich absolutne klasyki literatury dziecięcej i młodzieżowej, przykładowo "Akademia pana Kleksa" Jana Brzechwy, "Mikołajek" Sempé i Goscinnego, komiksy z serii "Kajko i Kokosz" Janusza Christy czy "Cudowna podróż" Selmy Lagerlöf.


Jeśli chodzi o podręczniki, nie mogło tu zabraknąć popularnych i najbardziej obecnie cenionych serii wydawniczych. Są to między innymi: "Matematyka z plusem", "Tajemnice przyrody", "Między nami" czy też "Nowe Słowa na start!". Gorąco zachęcamy rodziców, nauczycieli, ale i tych najbardziej zainteresowanych (czyli uczniów) do zapoznania się z ofertą.