Książki do nauki języków obcych

Kategoria "Książki do nauki języków obcych" stworzona została z myślą nie tylko o uczniach szkół podstawowych i średnich, ale wszystkich tych osób, które pragną nauczyć się języka, bądź zgłębić jego tajniki.

W kategorii "Książki do nauki języków obcych" znalazły się zarówno podręczniki i kursy językowe, jak i słowniki czy rozmówki. Obok książek do języka polskiego czy popularnych języków obcych, takich jak niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, angielski czy rosyjski, znalazły się również publikacje do nauki języków trochę bardziej nietypowych, na przykład japońskiego, duńskiego, koreańskiego, szwedzkiego czy tureckiego.

Wśród popularnych kursów do nauki języków obcych znalazły się więc na przykład serie podręczników do nauki języka niemieckiego, takie jak "Sicher!", "Sicher! Aktuell", "Deutsch im Einsatz", "Transfer Deutsch" czy "Menschen", książki do samodzielnej nauki, np. "Niemiecki naprawdę dla Ciebie" czy "Niemiecki w cztery tygodnie. Kurs podstawowy z nagraniami dialogów", kompendia wiedzy gramatycznej i repetytoria, takie jak "Gramatyka języka niemieckiego", "Wielka gramatyka niemiecka z ćwiczeniami" czy "Sequenzen. Gramatyka języka niemieckiego w ćwiczeniach", a także publikacje pozwalające poznać specjalistyczne słownictwo, na przykład "Niemiecki w biznesie. 2000 niezbędnych zwrotów i wyrażeń" czy "Deutsch fur Mediziner".

W kategorii tej znalazły się też liczne "rozmówki", jak choćby "Rozmówki filipińskie ze słownikiem i gramatyką", "Rozmówki ilustrowane chorwackie", "Rozmówki polsko-estońskie" czy "Rozmówki polsko-norweskie".

W kategorii tej odnaleźć też można liczne książki przybliżające zasady języka polskiego. Są to m.in. "Repetytorium. Język polski. Klasy 7-8", "Egzamin ósmoklasisty. Język polski", "Testy ósmoklasisty. Język polski" czy "Formy wypowiedzi pisemnej". Są też takie ciekawe publikacje, jak "Wszystko umiem! …bo czytam i rozumiem" czy "Co to znaczy…" Grzegorza Kasdepke. Nie zabrakło też takich podstawowych dla każdego pozycji, jak "Słownik wyrazów obcych" czy "Tablice polonistyczne".

Bestsellery - książki do nauki języków obcych

Nowości - książki do nauki języków obcych

Zapowiedzi - książki naukowe i popularnonaukowe