Szklany miecz

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 20
Darmowy fragment:
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Rok wydania
2016
Wydawnictwo
Ilość stron
560
Nasza cena: 28,43 zł 36,90 zł Taniej o: 23%

Produkt niedostępny

„Szklany miecz” jest kontynuacją znakomitej powieści fantastycznej „Czerwona Królowa”. 
 
Na tronie zasiada król Maven – podstępny i okrutny. Jest w stanie poświęcić wszystko, by odnaleźć i ukarać rebeliantkę pół-Czerwoną i pół-Srebrną Mare oraz jej towarzysza Cala – byłego dziedzica korony i domniemanego mordercy ojca. Przed Mare poważna misja – musi przekonać Szkarłatną Gwardię, że nowi przybysze, choć tak podobni do ludzi, są okrutni i dysponują magicznymi mocami. Mare przeradza się w prawdziwego potwora, nieustannie morduje i knuje, przez co zatraca swoje człowieczeństwo. 
 
Czy wciąż jest tą dobrą? Poza tym nie wiadomo, czy jej towarzysze są naprawdę godni zaufania… Przed dziewczyną trudny wybór – po czyjej stronie ma stanąć?
 
Czytelnicy mówią, że nie spodziewali się, że „Szklany miecz” będzie tak fascynujący i trzymający w napięciu. Walka dopiero się zaczyna...
Recenzje (20)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  9 z 13 osób uznało recenzję za przydatną

  Po niesamowitej „Czerwonej królowej” oczekiwałam naprawdę wiele od tej książki. Liczyłam na to iż porwie mnie ona równie mocno jak pierwszy tom. Niestety, nie wszystkie moje wymagania zostały spełnione. Oczywiście nie była ona zła. Wręcz przeciwnie, książka okazała się bardzo ciekawa, lecz mimo to, czegoś mi brakowało.

  Wartka akcja, jest z pewnością jedną z mocniejszych stron. Dynamika i liczne zwroty akcji, są z pewnością cecha rozpoznawczą „Szklanego miecza”. Tak, w tej książce dzieje się dużo. Wydaje mi się, że znacznie więcej niż w pierwszym tomie. I to jest jak najbardziej na plus. Proporcja między ilością stron i „ilością wydarzeń” jest jak najbardziej zachowana. Co więcej, sposób, w jaki autorka je przedstawiła jest wprost niesamowity. Działo się wiele- t już wiemy, wydarzenia nieraz się komplikowały, a pomimo tego nie odczuwałam żadnego ciężaru spowodowanego czytaniem. Styl był lekki i bardzo przystępny. Nie dość, że czytanie sprawiało przyjemność, to przebiegało dość szybko i sprawnie

  Mówiłam jednak, że coś mi to nie pasowało, prawda? Były to opisy. Jakkolwiek te dotyczące walk i pojedynków były świetne, tak te, przedstawiające miejsca, w których znajdowali się bohaterowie. Przy większości, jak nie przy wszystkich, dosłownie się nudziłam.

  Przejdźmy do bohaterów. Jeśli chodzi o Mare, to niewiele zmieniła się moja sympatia do tej bohaterki. Schody zaczynają się, gdy mówimy o pozostałych postaciach. W pewnym momencie, przez wszystkie zaistniałe wydarzenia, miałam całkowity mętlik w głowie i nie byłam już pewna kto jest tym, pozytywnym, a kto negatywnym.

  A czy muszę wypowiadać się na temat okładki? Jest przecudowna! Choć nadal ubóstwiam okładkę pierwszego tomu, to ta również zalicza się do moich ulubionych.

  Podsumowując, czy warto przeczytać „Szklany miecz”? Oczywiście, że tak! Mimo maleńkich wad, które nieznacznie zaburzają komfort czytania, w gruncie rzeczy jest naprawdę przyjemną lekturą, która wywołuje masę zbieżnych emocji. I jeszcze jedno! Zakończenie zwala z nóg i wprost nie mogę się doczekać aż wyjdzie trzeci tom.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  6 z 9 osób uznało recenzję za przydatną

  rzadko się zdarza by pierwsza część była gorsza od drugiej części, jednak ta książka stanowi wyjątek. Ciekawa akcja, rozterki miłosne i cudowni bohaterowie, którzy wykorzystują całą gamę charakterów. Pozwoli wam przenieść się do zupełnie nowego świata!!!GORĄCO POLECAM

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  "Nie sposób poznać wszystkich zakamarków serca, nawet własnego."

  "Szklany Miecz" jest kontynuacją "Czerwonej Królowej". Na Mare Barrow czekają kolejne przygody. Będzie musiała zmierzyć się z własnymi słabościami, a przede wszystkim stawić czoło okrutnemu królowi Mavenowi. W międzyczasie armia rebeliantów rośnie w siłę. Walka pomiędzy nimi a światem, w którym liczy się kolor krwi zatacza coraz szersze kręgi. Mare obdarzona jest czerwoną krwią, jak zwykli ludzie, jednak posiada zdolność kontrolowania błyskawic, co sprawia, że rządzący chcą wykorzystać dziewczynę jako swoją broń. W pewnym momencie Mare odkrywa, że nie jest jedyną Czerwoną, która posiada umiejętności charakterystyczne dla Srebrnych. Wyrusza na wyprawę, aby zrekrutować Czerwono-Srebrnych do armii powstańców gotowych walczyć o wolność. Wielu poniesie śmierć, a zdrada będzie na porządku dziennym. Czy Mare pokona swoje słabości? Czy jej dusza nadal pozostanie czysta? A może się ugnie?

  "Nawet jeśli jestem mieczem, to nie zostałam zrobiona ze stali, ale ze szkła, i czuję że powoli zaczynam pękać."

  W tej części jest znacznie więcej chaosu, dużo się dzieje, przeskakujemy z jednego do drugiego wątku, więc może to być dezorientujące dla czytelnika. To tylko taki jeden mały minus, reszta jest bez zarzutu. Poza tym bohaterów przybywa, gdzie każdy znajdzie swojego ulubionego. Jednakże relacje Maven z innymi są nieoczywiste, nic nie jest takie, jak się wydaje. Trzeba się trochę wysilić, aby to wszystko ogarnąć. Z wielkim zainteresowaniem obserwowałam zmianę, jaką przechodzi Mare. Dojrzewa, wyzbywa się skrupułów i realizuje swoje zamierzenia. Dokąd to wszystko ją zaprowadzi? Mam nadzieję, że tego dowiem się w kolejnej części. Jeśli zaś chodzi o Mavena, to mimo iż jest zepsuty, daje sobą kierować matce oraz popełnił dużo zła, to jednak bardzo wyróżnia się na tle innych męskich postaci i polubiłam go jeszcze bardziej. Ciekawa jestem, w jakim kierunku jego postać pójdzie.

  "Ja jednak jestem tylko człowiekiem, zwykłą dziewczyną, która nie potrafi się już uśmiechać."

  Victoria Aveyard przedstawiła niezwykle rozbudowany i zadziwiający świat. Doskonale odmalowała miejsca i zakątki, a zwłaszcza Nortę, którą możemy z łatwością sobie wyobrazić. Ciekawym elementem okazało się pokazanie rebelii z wielu różnych stron. Dużym plusem jest to, że autorka nadal trzyma się motywu, jakim jest brak zaufania, gdzie nie wiemy komu ufać, gdzie każdy może każdego zdradzić, kto mówi prawdę, a kto nie.

  Pierwszy tom mnie zachwycił, ale kontynuacja jest jeszcze bardziej zadziwiająca. Wszystko jest dopracowane w najdrobniejszym szczególe, widać że autorka doskonali swój warsztat. Ponownie wielokrotnie udało się jej mnie zaskoczyć. Emocje wręcz buzowały, przez cały czas towarzyszyła mi niepewność, więc na nudę nie było czasu. Zakończenie zaś po prostu... rozłożyło mnie. Tego, co dokonała autorka, zupełnie się nie spodziewałam. Autorka ponownie pozostawiła mnie z niedosytem na więcej. Tym bardziej od razu zabieram się za tom trzeci.

  "Szklany Miecz" to wielowymiarowa, barwna i mroczna historia, gdzie poczucie zagrożenia, manipulacje, niepewność oraz walka z samym sobą i oprawcą tworzą obraz, w którym trudno złapać oddech. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  6 z 11 osób uznało recenzję za przydatną

  Mare uciekła do pałacu i wraz z Calem dołączyła do Czerwonej Gwardii.

  Niestety, współpraca ze swoimi wcale nie jest tak prosta, jak jej się wydawało. Nie każdy chce być jej sojusznikiem, a już na pewno nikt nie ma ochoty stać ramię w ramię z srebrnym Księciem. Dziewczyna nie ma pojęcia zaś, komu może zaufać.

  Mimo młodego wieku, Mare musi stawić czoła rewolucji, spisom oraz samej sobie...

  Młodzieżówki mają wiele wspólnych cech. Romans, lekki styl, naiwność oraz... staczanie się jakości tekstu z tomu na tom. Na całe szczęście, kontynuacja Czerwonej Królowej wyłamuje się nieco ze schematu. Aveyard, pisząc kolejny tom, stworzyła coś na prawdę zdecydowanie lepszego od pierwszej wydanej przez siebie powieści.

  Rzeczą jasną było dla mnie - i jest - że nie da się naprawić tak zniszczonego nielogicznymi posunięciami uniwersum, jakie autorka książki stworzyła sobie w pierwszym tomie. Został zbyt dokładnie zarysowany, aby Aveyard mogła z nim coś więcej zrobić. Na całe szczęście akcja Szklanego Miecza ucieka nieco od zamku i polityki, dzięki czemu powieść traci trochę irracjonalności, a informacje o tym, jak funkcjonuje cały świat pod względem władzy właśnie odsuwają się nieco w cień. Dzięki temu błędy, jakie popełniła autorka tworząc go, nie są już aż tak widoczne.

  O ile Czerwona Królowa była bajką w zamku, tak Szklany Miecz zmienia się w bardzo schematyczne czytadło, którego przebieg byłam w stanie przewidzieć niemal od razu. Sprawiło to, że miałam wrażenie, jakbym czytała scenariusz do filmu, który miałby powstać na bazie książki, a nie: pełnoprawną powieść. Nie, nie chodzi mi o to, że w historii brakuje opisów, co to, to nie, jest ich akurat ;) Ale na prawdę, nie trzeba wielu zmian, aby z tej książki zrobić kolejny filmowy hit. I choć teoretycznie schematyczność nie powinna być zaletą żadnej powieści, to w tym przypadku taki zabieg po prostu książkę Aveyard uratował. Nie ryzykowała... i chyba słusznie.

  Bądź co bądź, Mare dalej jest cholernie irytującą postacią. Wprawdzie może nie aż tak jak w tomie pierwszym, ale jednak... Czemu? Bo w jednej chwili mówi, że np. nie będzie nikomu ufać, a już w kolejnej zdradza wszystkim wokół swoje tajemnice i do wszystkich wokół się przytula. Albo w jednej scence uśmiecha się i bawi, by w drugiej marudzić, że nie, ona już nie jest dawną Mare! Ona już nie potrafi się uśmiechać! Bogowie! Taka dziewucha ma przewodzić powstaniu? Na prawdę?

  Oczywiście, kolejną słabą stroną historii był świat przedstawiony. Jak wspominałam, nie da się tego w całości naprawić w kontynuacji... niestety. Przeciwnicy Mare zachowują się jak idioci. Z resztą, Czerwona Gwardia nie jest lepsza. Widać, że autorka ma średnie pojęcie o polityce i taktyce. a przy tego typu historiach taka wiedza niestety bardzo by się jej przydała.

  Mimo wszystko, przy niektórych scenkach historia stała się dla mnie takim... guilty pleasure. Nie, nie wszędzie i nie zawsze, niemniej, po prostu w miarę przyjemnie obserwowało mi się relacje Mare i Cala, dopóki oczywiście nasza główna bohaterka nie zaczęła za dużo myśleć i się namyślać, bo to zdecydowanie źle jej wychodziło... No ale cóż, to chyba bolączka większości młodzieżówek.

  Styl autorki sam w sobie jakoś szczególnie się nie zmienił. Jest lekko, jest jasno, jest naiwnie. Typowo młodzieżowo. Nie jest to tekst najwyższych lotów, ale czyta się go stosunkowo przyjemnie,

  Tak, Szklany Miecz jest lepszy od Czerwonej Królowej i o ile pierwszy tom przypadł Wam do gustu spokojnie można sięgać po kontynuacje. Nawet, jeśli uznacie, że jest nieco słabszy, to i tak, i tak powinniście być zadowoleni. Daleko temu do dzieła sztuki, mimo wszystko jednak Victorii Aveyard należą się brawa przynajmniej za to, że nie napisała historii gorzej od poprzedniej części, nawet świadomie, czy nie świadomie, próbując ją ratować.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 7 osób uznało recenzję za przydatną

  Coś się kończy, coś się zaczyna – nieunikniony bieg historii. Czasami są to małe sprawy, o których istnieniu nie mamy pojęcia, innym razem wydarzenia, które zapadną w pamięć każdemu człowiekowi na świecie. Miną wieki, a i tak znajdą się ludzie, którzy będę pamiętać i przekazywać dalej nieprawdopodobną opowieść, będącą przeszłością całego świata. Mare żyje w czasach, gdzie tworzy się nowa historia. Jest postacią, która zostanie zapamiętana na wieki, symbolem wolności i nowej rzeczywistości. Czy dziewczyna poradzi sobie z tym obowiązkiem? Czeka ją ciężka próba, będzie musiała podejmować decyzje dotyczące życia tysięcy ludzi. Kto tym razem zginie, a kto dostanie drugą szansę?

  Gdy do księgarni weszła Czerwona Królowa, wszyscy oszaleli na jej punkcie. Nie miałam wątpliwości, że wydawnictwo osiągnęło to dzięki odpowiedniej reklamie i hipnotyzującej okładce. Nikt nie zaprzeczy, że okładki tego cyklu są niezwykłe. Jak się domyślacie, właśnie to przyciągnęło moją uwagę. Cały czas walczę, by w taki sposób nie oceniać książek, ale nie da się tego tak po prostu wyeliminować. Mogłam tylko liczyć na to, że jej środek okaże się wartościowy. Ostatecznie miałam mieszane uczucia. Powieść zrobiła na mnie wrażenie, ale została też (według mnie) nieodpowiednio poprowadzona. Jakie odczucia towarzyszą mi po przeczytaniu drugiego tomu – Szklanego Miecza? Na pewno dużo lepsze.

  Victoria Aveyard rozwinęła swój talent i zafundowała nam niesamowitą opowieść, która pochłonęła mnie bez końca. Choć na początku bardzo kojarzyła mi się z Igrzyskami Śmierci, co mnie zirytowało, ponieważ mam już dość kopiowania serii, która kilka lat temu zyskała taką sławę. To już było. Nie warto powtarzać tego samego motywu, gdyż staje się nudny. Jednak po pewnym czasie fabuła zmieniła się, a autorka zaczęła kreować własną historię, dając pole popisu dla wyobraźni. Gdyby nie początek, byłaby to całkiem nowa opowieść. Nie byłabym w stanie skojarzyć jej z inną książką. Oczywiście pojawiają się podobne motywy, ale jest niemożliwe uniknięcie tego.

  Byłam zaskoczona, jak szybko wciągnęłam się i przeniosłam do świata Mare, poznając samą siebie. Od jakiegoś czasu zaczęłam się zastanawiać, co bym zrobiła na miejscu bohaterów. Kiedyś powieści ukazywały jednoznaczne dobro i zło – od razu oceniałam i nie zmieniałam już sposobu myślenia. Szklany Miecz jest książka, która udowadnia, że nie można zbyt pochopnie wyrażać swojego zdania i krytykować innych. Każdy popełnia błędy, tym bardziej, jeśli niektórych rzeczy nie może przewidzieć. Na każdej stronie czekała mnie niespodzianka, która wielokrotnie szokowała. W dodatku cała powieść jest wyjątkowo dokładna. Nie pojawiają się w niej błędy logiczne, a jeśli nawet to ja ich nie zauważyłam, a miłuję się w wynajdywaniu takich małych kruczków. Jestem również zadowolona, że wątek romantyczny nie okazał się tak bardzo ckliwy, jak w Czerwonej Królowej. W pierwszym tomie miłość bohaterów zniszczyła całą opowieść. Była nieuzasadniona i irytująca. W tej części okazała się miłą odskocznią od problemów wielkiego świata i czułam, że jest rzeczywista.

  W powieści dzieje się niesamowicie wiele. Akcja gna, ale na szczęście nie męczy. Pozwala się wciągnąć oraz nadaje realności wydarzeniom. Jesteśmy świadkami zwykłej rozmowy, a za moment cały świat przewraca się do góry nogami. Bardzo mi się to spodobało, gdyż podobnie jest w życiu. Niektóre rzeczy pojawiają się z dnia na dzień i nie jesteśmy w stanie nad nimi zapanować. Victoria Aveyard idealnie to obrazuje.

  Co do bohaterów mam wyjątkowo mieszane uczucia. Zacznijmy od tego, że nie lubię głównej bohaterki. Jest dla mnie papierową postacią, która okropnie mnie irytuje. Wspomniałam wcześniej, że trudno jest ocenić jej postępowanie i nie jestem pewna, czy nie zrobiłabym identycznie. Jednak nie jestem w stanie poczuć sympatii do dziewczyny od błyskawic. Natomiast bardzo do gustu przypadł mi jej brat Shade oraz Farley. Są to postacie wyjątkowo barwne i nieprzewidywalne. Żałuję, że pisarka nie poświęciła im więcej uwagi. Mogłaby stworzyć z nich niesamowitych bohaterów, którzy na długo zapadliby w pamięć. Poza tym w całej powieści pojawia się bardzo dużo epizodycznych postaci, które wiele wprowadzają do fabuły. Tak naprawdę nie poznajemy ich, ale podświadomie czujemy, że odgrywają ważną rolę.

  Cieszę się, że miałam okazję przeczytać Szklany Miecz. Po przeczytaniu Czerwonej Królowej nie miałam wygórowanych wymagań, a tymczasem okazało się, że młoda pisarka poradziła sobie idealnie. Jeśli lubicie fantastykę i czytaliście pierwszy tom, zachęcam was do przeczytania kolejnego. Naprawdę jest tego wart.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 15 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Ognista królowa. Królowa. Tom 2 5/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ognista królowa. Królowa. Tom 2

Drugi tom magicznej serii o odważnej władczyni ognia! Kalinda niedawno odkryła swoją niezwykłą moc władania ogniem. Jako setna wybranka radży Tarka musiała zmierzyć się z jego pozostałymi żonami i kurtyzanami. Jednak krwawy turniej i śmierć tyrana były jedynie początkiem jej problemów. Razem z...
Szklany tron. Tom 4. Królowa cieni 5/5 Nasza cena:
43,23 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szklany tron. Tom 4. Królowa cieni

Powraca, by podpalić świat Nadszedł czas walki o wszystko, co ważne. Aelin wraca do Adarlanu, by pomścić bliskich, odzyskać tron i stanąć twarzą w twarz z cieniami przeszłości. A przede wszystkim po to, by chronić tych, którzy jej pozostali. Mroczne bestie, magiczne moce, namiętność i pragnienie...
Królowa balu. Brzydsza siostra. Tom 2 5/5 Nasza cena:
17,00 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królowa balu. Brzydsza siostra. Tom 2

Nowe pokręcone perypetie bohaterki książki o współczesnym kopciuszku „Brzydsza siostra”! Mattie Lowe zawsze ma jakieś zmartwienia na głowie. Tym razem sen z powiek spędza jej jedno z największych wydarzeń w historii ludzkości: BAL. Zdeterminowana, żeby była to najbardziej epicka impreza na świecie,...
Czerwona królowa. Tom 3. Królewska klatka 4/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czerwona królowa. Tom 3. Królewska klatka

Trzeci tom bestsellerowej serii „Czerwona Królowa”. Mare jest pilnie strzeżonym więźniem zdanym na łaskę i niełaskę Mavena. Dręczą ją wspomnienia własnych błędów, a działanie Cichego Kamienia pozbawia ją mocy. Buntowniczka staje się dziewczyną bez błyskawic. Jednak i Maven otoczony jest wrogami. Z...
Królowa malroncja inny świat Tom 2 3/5 Nasza cena:
31,06 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królowa malroncja inny świat Tom 2

Istnieją na Ziemi miejsca, gdzie świat nie jest już taki, jaki znamy. Miejsca, gdzie wszystko staje się możliwe. Nawet to, co niewyobrażalne. Drugi tom fascynującej trylogii „Inny świat”. Wyobraźcie sobie świat, nad którym władzę odzyskała natura, gdzie dorośli zamienili się z powrotem w dzikusów,...
Królowa niczego. Tom 3 5/5 Nasza cena:
24,64 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królowa niczego. Tom 3

Jude nudzi się na wygnaniu. Dla zabicia czasu i dla pieniędzy przyjmuje delikatne zlecenia. Ktoś pożera elfy przebywające w krainie ludzi i należałoby położyć temu kres? Oto zadanie w sam raz dla Jude! Niezbyt mile widzianym urozmaiceniem codzienności są odwiedziny Taryn. Bliźniaczka domaga się od...
Wyklęta Królowa. Królowa. Tom 3 5/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyklęta Królowa. Królowa. Tom 3

Trzeci tom magicznej serii, w którym władczyni ognia musi zmierzyć się z demonem lodu Waleczna Kalinda zniosła wiele przeciwności losu. Małżeństwo z okrutnym tyranem, krwawe bitwy na śmierć i życie, spotkanie z niebezpiecznym demonem lodu. Tym samym, który teraz powraca pod postacią jej zmarłego...
Setna królowa. Królowa. Tom 1 5/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Setna królowa. Królowa. Tom 1

Początek serii dla fanów Igrzysk Śmierci i Więźnia Labiryntu! W świecie rządzonym przez brutalnych mężczyzn jedna kobieta położy kres krwawej tradycji. Kalinda jako niemowlę została porzucona przez bliskich i wychowana przez kapłanki. Swoje osiemnastoletnie życie poświęciła na modlitwie i...
Szklany tron. Tom 1 5/5 Nasza cena:
28,59 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szklany tron. Tom 1

Siedemnastoletnia Celaena jest wyszkolonym zabójcą, jednym z najlepszych, ale popełniła fatalny błąd. Została złapana i skazana na dożywotnią niewolniczą pracę w kopalni soli Endovier. Książę Dorian składa jej ofertę. Celaena musi walczyć na śmierć i życie w turnieju o tytuł królewskiego zabójcy....
Królowa Mroku i Powietrza. Mroczne intrygi. Tom 3 5/5 Nasza cena:
35,43 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królowa Mroku i Powietrza. Mroczne intrygi. Tom 3

A jeśli ceną prawdziwej miłości jest potępienie? Niewinna krew została przelana na podwyższeniu w Sali Narad, świętej twierdzy Nocnych Łowców. Po tragicznej śmierci Livii Blackthorn Clave znalazło się na krawędzi wojny domowej. Część rodziny Blackthornów udaje się do Los Angeles, by tam szukać...
Magnus Chase i bogowie Asgardu. Tom 1. Miecz lata 5/5 Nasza cena:
35,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magnus Chase i bogowie Asgardu. Tom 1. Miecz lata

Magnus Chase zawsze sprawiał kłopoty. Od tajemniczej śmierci matki mieszkał samotnie na ulicach Bostonu, przeżywając dzięki sprytowi, który pozwalał mu być zawsze o krok przed policją i kuratorami. Pewnego dnia odnalazł go wuj – chłopak nigdy wcześniej go nie widział, ale matka mówiła, że jest...
Waleczna królowa. Królowa. Tom 4 5/5 Nasza cena:
21,99 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Waleczna królowa. Królowa. Tom 4

W ostatnim tomie serii Królowa bojownicza Kalinda będzie musiała zaryzykować wszystko. Kalinda zaprowadziła pokój w Imperium Tarachandu, przynajmniej chwilowo. Bhutowie już nie muszą ukrywać swoich mocy. Wszystkich rebeliantów wypędzono, a książę Ashwin szykuje się do objęcia tronu radży. Deven...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula