Niekochana

Średnia: 3.7 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
3-5 dni + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
312
Rok wydania
2017
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 24,41 zł
Nasza cena: 28,04 zł 36,90 zł Taniej o: 24%

ŻYCIE TO NIE BAJKA, MIŁOŚĆ TO NIE ZABAWA


Dorothy Kelley jest urodzoną romantyczką, wypatrującą księcia na białym rumaku. Lecz zamiast go znaleźć, w wieku piętnastu lat zachodzi w ciążę. A mając lat osiemnaście, wychodzi za mężczyznę, którego nie kocha.

Jednak wszystko się zmienia za sprawą Jasona Brady’ego, członka klubu motocyklowego Hell’s Horsemen. Miłość do niego zwala Dorothy z nóg. Ale to wszystko nie jest takie proste. Jase ma żonę i dzieci. Chociaż Dorothy cierpliwie czeka, aż ukochany zostawi dla niej rodzinę, czas mija nieubłaganie. Jej rozgoryczenie wykorzystuje James Young, którego życie jest pełne sekretów.

Kolejne zdarzenia są bolesną podróżą do samopoznania i wybaczenia, podczas której Dorothy uświadamia sobie, że miłość, której wiecznie pragnęła, była zawsze na wyciągnięcie ręki.

To nie jest typowy romans ani przewidywalne love story. To historia kobiety i dwóch mężczyzn połączonych destrukcyjną miłością trwającą przeszło dwadzieścia lat i niszczącą życie tych, którzy jej ulegli.
Recenzje (3)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Niekochana” jest czwartym tomem autorstwa Madeline Sheehan cyklu Niepokorna, z którym ostatnio mocno się zaprzyjaźniłam. Z każdej z książek udało mi się coś wynieść, były to historie, gdzie bohaterowie mieli pod górkę, swoje własne demony, które zbyt mocno kierowały nimi w życiu. Czwarty tom różni się trochę od tego do czego przyzwyczaiła nas autorka. Mamy tutaj kobietę dojrzałą, której życie pokazało, że nie jest usłane różami, a romantyzm i książęta na białych rumakach zwyczajnie nie istnieją. Zamiast nich mamy twardych i brutalnych mężczyzn, którzy podróżują na harleyach, a ich silniki słodko mruczą.

  ”Niewykluczone, że nasze błędy prowadzą nas tam, gdzie cały czas mieliśmy być”.

  „Niekochana” opowiada historię poznanej odrobinę wcześniej Dorothy Kelly, kobiety, która pragnęła by jej życie zakończyło się happy endem, jak jedna z romantycznych historii, które robiły na niej wrażenie. Książę na białym koniu nie był jej pisany, a romantyczna dusza nie zaznała ukojenia. Pragnęła mieć domek, męża i dzieci, nic ponad to, do czego nie dąży każdy człowiek. Niestety w życiu nie można mieć wszystkiego, a wyjście za mąż z miłości nie było jej dane. Jak się potoczą losy Dorothy i co się stało?

  Bardzo młodziutko zaszła w ciążę, każde dziecko powinno mieć ojca, więc w wieku osiemnastu lat wyszła za mąż za człowieka, którego nie kochała. Ktoś o duszy romantyka, pragnący miłości przez całe życie w końcu ją odnajdzie, tak się też stało w przypadku naszej bohaterki.

  „Ale to nie jego przystojna twarz przyciągnęła moją uwagę.

  Kochałam go za nią. Za to, ze był tak oddanym ojcem, i że nigdy sobie mnie nie odpuścił, mimo mojej niechęci. Jednak najbardziej kochałam go za to, że kochał mnie, chociaż doskonale wiedział, jaka jestem słaba”.

  Jason Brady był tym mężczyzną, który rozbudził w niej uśpione namiętności, zmarznięte serce. Niestety miał życie miłosne i rodzinne poukładane, żona i dzieci dziennie oczekiwały go w domu, kiedy ON zwodził Dorothy obiecując jej to, co chciała usłyszeć zakochana kobieta. Mówił, że zostawi dla niej żonę i będą razem, jednak nic z tych planów się nie spełniło.

  „To nie cztery ściany i dach stanowiły o domu, ale przede wszystkim osoby, które w nim mieszkały”.

  Odrobina alkoholu i rozgoryczenia plus James Young, co nam to daje? Niesamowitą noc parnych doznań, które według kodeksu klubu motocyklowego Hell's Horsemen nie powinno mieć miejsca, nie kiedy jeden z braci miał kochankę, drugi nie powinien rościć sobie do niej praw, a tym bardziej spędzać noc. Jakby tego wszystkiego było mało, wystarczyła noc z Hawkiem, aby kobieta zaszła w ciążę, a po dziewięciu miesiącach urodziła syna.

  Mija siedem lat, a Kelly mieszka wspólnie z synem w San Francisco, sytuacja nieco się pogmatwała. Hawk postanowił nie udzielać się, aż tak aktywnie w Hell's Horsemen, woli wykonywać lecenia, które podsyła mu Duce, obecnie przebywając w Las Vegas. Czy jest jeszcze drobna szansa na to, aby życie tego zawiłego trójkąta się wyprostowało? Kogo wybierze Dorothy? Kogo tak na prawdę kocha, czy uda jej się w końcu zbudować szczęśliwą przyszłość? Do trzech razy sztuka?

  Madeline Sheehan tym razem skupiła się bardziej na akcji, niż na ukazywaniu nam, jak niewiele znaczyły kobiety w życiu klubu motocyklowego Hell's Horsemen. Nadal łatwo można było zastąpić jedną laleczkę kolejną, więc panowie na nudę narzekać nie mogli. W końcu czasem kobiety same obierały taką, a nie inną drogę, musicie wiedzieć, że jest tego mniej, pewnie dlatego, że w poprzednich tomach zdążyliśmy zaznajomić się z obowiązującymi zasadami.

  Postać Dorothy jest złożona, dziewczyna potrzebowała kogoś, kto nią właściwie pokieruje. Na kim mogłaby polegać, kiedy robiło się ciężko. Poszukiwała miłości mając dość w swoim małżeństwie chłodu, dlatego też łatwo dała się oczarować chętnemu mężczyźnie i jego górnolotnym obietnicom, czuła się kochana i sporo za to zapłaciła. O mały włos, a przypłaciłaby to życiem nie tylko swoim, ale swojego nienarodzonego wtedy dziecka. W końcu zaczęła walczyć o tego, którego naprawdę kochała, a kim jest ten szczęśliwiec, nie powiem, musicie sprawdzić to sami.

  „Niekochana” to ostatni na chwilę obecną wydany tom serii Niekochana, być może uda nam się doczekać kontynuacji wydanej na polskim rynku, któż to wie? Podsumowując serię mam wrażenie, że autorka zaczęła iść w dobrą stronę, zmniejszyła ilość zbliżeń, rzucanego mięsa, koncentrując się na postaciach i akcji, co bardzo mi się spodobało. Książkę czytało mi się dobrze, wiedziałam na co się piszę, otrzymałam opowieść o miłości dojrzałych ludzi, którzy pobłądzili w życiu zbyt mocno, a w tle dopingował im czule warkot silnika.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kiedy otrzymałam przesyłkę z powieścią "Niekochana" Madeline Sheehan nie byłam świadoma, że jest to czwarty tom serii. Sądząc po okładce liczyłam na doskonałą - albo przynajmniej dobrą - ucztę literacką z gatunku erotyk. A co otrzymałam?

  Życie Dorothy od zawsze było ogromnie pokręcone. Już w wieku czternastu lat marzyła o miłości, szczęściu i rodzinie... Nawet płeć dzieci miała zaplanowaną, oczywiście zaraz tuż po wyśnionym weselu. Miał być książę, ale niestety... Upadek był dość bolesny. Zamiast bajkowego życia Dorothy otrzymała od losu pakiet 'kłopotów'. Kiedy miała lat piętnaście zaszła w ciążę, trzy lata później wyszła za mąż za człowieka, którego nie kochała, by za kolejne dwa zdradzać go z... żonatym mężczyzną! Zaś cztery lata po tym wydarzeniu zakochała się... w jeszcze innym. Niezła agentka, prawda?

  Jako, że nie znam wcześniejszych tomów tej serii ciężko mi ocenić i odnaleźć się w życiu bohaterki. Jak sądzę to powyższe wydarzenia zostały w tamtych częściach szczegółowo opisane (tutaj skrótowo o nich wspomniano, co przydaje się kiedy czytelnik sięga nieświadomie po pojedynczy tom). Skupię się jednak na tym, co autorka zaserwowała w "Niekochanej".

  Montana

  W siedzibie klubu motocyklowego Hell's Horsemen odbywa się przyjęcie połączone z grillem. Dorothy była otoczona przyjaciółmi, ale i tak ten piękny dzień jej nie cieszył. Nie było obok jej córki a będąc w ósmym miesiącu ciąży, było jej zwyczajnie ciężko, gorąco i mało komfortowo. W tłumie odnajduje wzrok Jasona oraz Hawka. Który z nich jest naprawdę godny miłości? Do którego serce bije Dorothy bardziej? Na to pytanie bohaterka nie uzyska dziś odpowiedzi... Jest bowiem ktoś, kto słonecznego, letniego dnia zapragnął dokonać na niej zemsty... Dorothy na długi czas znajdzie się w szpitalu...

  San Francisco

  Od tragicznych wydarzeń minęło siedem lat. Jak ułożyło się życie bohaterów po tym, jak padł strzał? Kto mieszka w Montanie, kto w San Francisco? Czy znaleźli drogę do wspólnych uczuć? Które z nich okażą się prawdziwe?

  Dorothy od zawsze potrzebowała kogoś, na kogo mogłaby liczyć. Była młoda, nieszczęśliwa w małżeństwie i dlatego szukała miłości u innych. Doprowadziło to do rozpadu małżeństwa, konfliktu z rodzicami a obiekt uczuć składał tylko puste obietnice, że się rozwiedzie. Wyobrażam sobie jak dziewczyna musiała się czuć, kiedy cały świat jej się walił na głowę... Choć rzecz jasna nie twierdzę, że jest bez winy! Oczywiście, że mogła pokierować swoim życiem inaczej, ale nie miał jej kto doradzić, że to co robi jest złe.

  Na szczęście dostała od losu drugą szansę... Przeżyła i spełnia się jako matka. Przy Christopherze nadrabia bycie matką, bowiem przy Tegen go nie miała. Zbiera teraz każdą drobnostkę, która kiedyś przywoła wspomnienia... Jednak jej spokój zostaje w świąteczny dzień zburzony telefonem od córki...

  Jeśli szukacie powieści romantycznej, erotycznej czy choćby kulturalnej to musicie sięgnąć po coś innego. Owszem, znajdziecie tutaj miłość i to w kilku wymiarach - rodzicielska, partnerska... Niestety książka jest dość nudna i poza jednym wątkiem, czyli zaginięciem Hawka niewiele tutaj emocji... A jak przystało na gang motocyklowy i zgraję niewychowanych oraz seksualnie niewyżytych facetów jest wulgarnie, paskudnie, prymitywnie... Czasami na jedenaście wyrazów w zdaniu aż trzy są niepoprawne kulturowo. Nie żebym była świętoszką, ale w tej powieści byłam aż zniesmaczona i zdegustowana tym słownictwem harleyowców. A finał jest dość niespodziewany i z napięciem, tyle tylko że jednoznacznie wskazuje, że to nie koniec serii...

  Podsumowując - "Niekochana" to powieść ani trochę nie pobudzająca erotycznie, odrobinkę podnosząca poziom adrenaliny, ale za to ukazująca różne odcienie miłości - tej mniej i bardziej dojrzałej. Sporo miejsca autorka poświęciła pustce... tej w życiu, sercu, domu... Czytacie na swoją odpowiedzialność, bo ja tak naprawdę nie czuję satysfakcji i szybko zapomnę o tej pozycji.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Serię Madeline Sheehan trzeba poznać, by móc ją polubić. Śledząc każdy tom z kolei mam poczucie, że w pewien sposób podążam jednym schematem a jedyne co się zmienia to bohaterowie. I to co dla mnie jest największym zaskoczeniem: podoba mi się taki rozwój wypadków.

  Nie martwcie się, te schematy nie są intensywne. To jedynie droga, którą podąża autorka. Sheehan ma upodobanie do tworzenia emocjonalnych rozgrywek między głównymi bohaterami, gdzie walka mocno daje się we znaki czytelnikowi a i tło wydarzeń jest bardzo burzliwe. Buzująca atmosfera niepewności w decyzjach bohaterów i przedefiniowane wartości miłości zmuszają czytelnika do zaangażowania się w fabułę i próby zrozumienia, czy to o czym właśnie czyta ma faktycznie sens.

  Tym razem to Dorothy Kelley, James Young i Jason Brady stanęli w obliczu wyzwania i otrzymali rolę głównych bohaterów. Cieszę się, ponieważ polubiłam ich od razu, szczególnie, że z samą Dorothy utożsamiłam się zaskakująco szybko. Wielka romantyczna dusza marzyła o księciu na białym koniu a w wieku piętnastu lat boleśnie zmierzyłam się z rzeczywistością gdy zaszła w ciążę. Z kolei w osiemnastym roku życia była już mężatką. I nie mogła powiedzieć, że kocha swojego męża. Wszystko zmienia się w momencie, gdy w jej życie z przytupem wchodzi Jason - ojciec i mąż, który rozkochuje w sobie dziewczynę. Czy mężczyzna okaże się szansą na odbudowę straconych wartości, czy wręcz przeciwnie - doszczętnie zburzy wizję szczęścia?

  Bohaterowie serii Sheehan to zawsze członkowie klubu motocyklowego Hell's Horsemen - porywczy, waleczni, skorzy do bicia i bardzo dumni. To nie są typowe postacie z młodych romansów, które wzruszą nas do łez i zaczarują wizją pięknej miłości. Tak naprawdę Seria Niepokorna to kompletne przeciwieństwo romansów. Tutaj do głosu dopuszczane są pierwotne emocje i zapomniane instynkty a fabuła aż płonie w rękach czytelnika gdy ten z grymasem na twarzy śledzi całą akcję i chociaż czuje niesmak - nie potrafię się oderwać od wydarzeń pełnych burzliwych emocji.

  Zapomniałam oddychać, przestałam myśleć, utraciłam kontrolę nad sobą - tak działa na mnie twórczość Sheehan, która kompletnie miesza czytelnikowi w głowie. "Niekochana" to kolejna historia dla odważnych czytelniczek, które nie boją się eksperymentować w mrocznym gatunku powieści erotycznej. To dark w najczarniejszej odsłonie, która gorszy i zachwyca jednocześnie. Kto z Was odważy się na nowo wejść do świata przerażających motocyklistów i dziewczynek, które zdecydowanie zbyt szybko dorosły?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Madeline Sheehan
 • Wydawnictwo Czwarta Strona
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2017
 • Ilość stron: 312
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788379767458
 • Język: polski
 • Tłumacz: Grzegorzewski Piotr
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788379767458
 • EAN: 9788379767458
 • Wymiary: 13.5x20.3x1.8 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Wyjdź za mnie, kochanie 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyjdź za mnie, kochanie

Niełatwo postawić w życiu na miłość. Zaryzykować wszystkim. Ale czy to nie jest jedyna sprawa, o którą naprawdę warto walczyć? W domu państwa Darskich szykuje się ślub marzeń. Najpiękniejsza sukienka, najdłuższy welon, dekoracje sprowadzane aż z Mediolanu oraz orkiestra z najwyższej półki. Apolonia...
Przysięgnij, że mnie kochasz 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przysięgnij, że mnie kochasz

Wyobraź sobie, że czytasz książkę, w której ktoś opisuje twoją przeszłość, wiedząc o niej wszystko… Emiline kocha książki, jednak jej własne projekty literackie ostatnio utknęły w martwym punkcie. Postanawia sięgnąć po najnowszy bestseller tajemniczego autora ukrywającego się pod pseudonimem J....
Ponieważ cię kocham 5/5 Nasza cena:
22,46 zł 37,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponieważ cię kocham

Czy można uciec przed przeznaczeniem? W centrum handlowym na południu Los Angeles wskutek nieuwagi opiekunki znika bez śladu pięcioletnia Layla. Nikt nie żąda okupu, a prowadzone przez policję poszukiwania okazują się bezowocne. Załamani tragedią rodzice, szanowany psycholog i znakomita...
Jagodowa miłość. Tom 5. Kochanie, wszystko będzie dobrze 0/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jagodowa miłość. Tom 5. Kochanie, wszystko będzie dobrze

Nadszedł czas, by poznać ostatnie sekrety Jagody i Tomasza – bestsellerowa seria „Jagodowa miłość” dobiega końca! Emocje, kłamstwa i miłość, które wciągają jak serial. Tych bohaterów na pewno nie zapomnicie!   Wnętrze „Słodkiej” jak zawsze wypełniają piękne zapachy i aromaty wypieków Jagody....
Kochaj albo jedź 5/5 Nasza cena:
27,90 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kochaj albo jedź

Jessica odkrywa, że pociąga ją nie mężczyzna, w którym kochała się jako nastolatka, ale jego brat bliźniak. On jednak ma własne plany… Jessica od najmłodszych lat kochała się w Beau, rudobrodym przystojniaku... dopóki nie odkryła, że tak naprawdę pociąga ją jego brat bliźniak, Duane. Beau jest...
Kocham tylko tak 4/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kocham tylko tak

Piękna i wzruszająca historia o wychodzeniu z ciemności i próbie pogodzenia się z tym, co już nie wróci Emerson Hart poznała Merikiego, kiedy miała zaledwie dziesięć lat. Połączyła ich wielka przyjaźń, która z biegiem czasu przerodziła się w miłość. Kiedy dziewczyna dorosła, pewnego dnia utraciła...
Kochaj coraz mocniej. Dwór na Lipowym Wzgórzu. Tom 4 5/5 Nasza cena:
30,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kochaj coraz mocniej. Dwór na Lipowym Wzgórzu. Tom 4

Nowa powieść autorki bestsellerowego "Zaczekaj na miłość"! Lilianna Horczyńska od dziecka kocha muzykę i chce zostać uznaną pianistką. Kolejne szczeble trudnej edukacji muzycznej, dostanie się na instrumentalistykę, wyjazd na uczelnię do Wiednia - to wszystko przybliża ją do spełnienia marzeń....
Tak, kochanie. Kaci Hadesa 5/5 Nasza cena:
16,11 zł 17,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tak, kochanie. Kaci Hadesa

Kiedy spotykają się ciemność i światło, przeznaczone sobie dusze płoną... Złączeni od dzieciństwa. Dwie dusze: jedna mroczna, druga czysta. Gotowe zrobić ten najważniejszy krok. River "Styx" Nash kocha Mae. Od chwili, gdy ujrzał ją przez dziurę w ogrodzeniu strzegącym terenów sekty, która więziła...
I wciąż ją kocham 5/5 Nasza cena:
29,08 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

I wciąż ją kocham

Kiedy czas wcale nie leczy ran... John, młody żołnierz, nigdy nie zastanawiał się nad swoimi życiowymi wyborami. Bawił się, surfował, podrywał kobiety, nawet zawód żołnierza wybrał spontanicznie. Nie myślał o przyszłości, nie wiedział, czy w ogóle będzie mu dana... Dopóki nie spotkał Savannah....
Jak cię zabić kochanie 4/5 Nasza cena:
28,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak cię zabić kochanie

Kryminalna komedia omyłek, w której każdy może okazać się i mordercą, i ofiarą. A stawką w grze są miliony dolarów! Trzydziestoletnia Kasia może odziedziczyć ogromny majątek. Jest tylko jeden warunek - musi wysłać na tamten świat swojego męża. Nie chcąc, aby szansa na zdobycie fortuny przeleciała...
PS Kocham Cię na zawsze 4/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

PS Kocham Cię na zawsze

„PS Kocham Cię” to niekwestionowany numer 1 wśród książek (i filmów) poświęconych miłości powstałych w XXI wieku. Wreszcie powstała jej kontynuacja! Cecelia Ahern ponownie tworzy piękną i poruszającą historię o miłości „na zawsze” i o życiu, które nie jest bajką. Akcja „PS Kocham Cię na zawsze”...
Żyj szybko kochaj głęboko wyd. 2 4/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żyj szybko kochaj głęboko wyd. 2

Czy można przyjaźnić się z kimś, kto był miłością twojego życia? Ona była najfajniejszą dziewczyną w mieście, on właśnie się sprowadził z rodzicami i szybko zdążył złamać niejedno serce. Charley i Jake. Zakochali się w sobie niemal od pierwszego wejrzenia. Byli dla siebie stworzeni, snuli wielkie...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula