Mrok

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2018
Ilość stron
414
Inne wersje (3)
Książka, op. miękka
za 31,49 zł
eBook, pdf, mobi, epub
za 21,74 zł
Audiobooki mp3
za 34,79 zł
Nasza cena: 28,79 zł 39,99 zł Taniej o: 28%


Nadchodzi mrok i nikt się przed nim nie ukryje!

Laureen miała wszystko, czego tylko mogła zapragnąć: kochającą rodzinę, wymarzoną pracę i wspaniałą przyszłość. Miała, do chwili kiedy w jej życiu pojawił się tajemniczy Sigarr. W mgnieniu oka otaczający ją perfekcyjnie uporządkowany świat wypełnił chaos.

Potępieni i Zaprzysiężeni toczą od tysiącleci brutalną wojnę. Laureen ma w niej do odegrania kluczową rolę, ale musi stanąć do walki o wszystko, co kocha.

Czy znajdzie w sobie dość odwagi?

Przypadkowe zdarzenie pozbawia Laureen wszystkiego, co kocha. Kiedy życie przestaje mieć już dla niej jakąkolwiek wartość, staje przed wyborem między śmiercią, a poświęceniem, na które nie jest gotowa. Alicja Wlazło zaprasza nas do fascynującego świata, w którym piekło i niebo to mrzonka, a toczący między sobą nieustanny bój Zaprzysiężeni i Potępieni dzielą te same, ponure tajemnice.

Polubiłam tę powieść za wciągającą fabułę i dynamiczną akcję, a pokochałam za poruszającą podróż w mrok ludzkiej rozpaczy, lęków i pragnień, które powoli zmieniają spokojną Laureen w bestię” – Maria Zdybska, autorka Wyspy Mgieł
Recenzje (6)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Laureen ma wspaniałą córkę, właśnie zaręczyła się ze swoim wieloletnim partnerem i zarabia na fotografii, która jest jej wielką pasją. Jednak drobne niewyjaśnione zdarzenia, coraz częściej wywołują jej niepokój. W dodatku na swoim wieczorze panieńskim, poznaje tajemniczego Sigarra, o którym nie jest w stanie przestać myśleć. A gdy jej życie zdaje się wracać do normy, kobieta traci wszystko, co miało dla niej znaczenie, a na jej ręce pojawia się dziwna bransoletka. Wkrótce dowiaduje się, że prócz ludzi po świecie chodzą również Zaprzysiężeni i Potępieni, którzy od wieków nieustannie ze sobą walczą. Bohaterowie są bardzo zróżnicowani i świetnie napisani, każdy ma swoja historię, dzięki której rozumiemy jego działania, ale i tak kilku z nich ani trochę nie polubiłam. Choć moim numerem jeden był Sigarr, to historia Laureen i jej rozwój bardziej mnie zaciekawiły. Szczególnie, jej owiana tajemnicą przeszłość. Autorka świetnie opisała Filadelfię, w której rozgrywa się większość wydarzeń, miałam wrażenie, że doskonale zna to miejsce. Początkowo powolna akcja, szybko nabiera tempa, pojawia się kilka starć i wiele tajemnic, oraz wątek romantyczny. „Mrok” to lekkie urban fantasy z dodatkiem dramatu. Alicja Wlazło dużą wagę przywiązuje do przeżyć swoich postaci i tego jak ich przeszłość wpływa na późniejsze wybory. Książka pisana jest lekkim językiem i czasem kojarzyła mi się z amerykańskimi serialami, co było jednocześnie zaletą i wadą. Dużym plusem jest to, że choć bohaterka bywa narwana, to jednak (zazwyczaj) nie postępuje głupio i stara się myśleć co robi. Całość na blogu: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ZARYS FABUŁY

  Laureen
  od wielu lat wiedzie szczęśliwe i spokojne życie u boku Josha. Razem tworzą rodzinę, której zwieńczeniem jest ich córka. Od lat razem, jednak nigdy nie zalegalizowali swojego związku. Przyszedł czas to zmienić. Za namową córki główna bohaterka postanawia wziąć ślub ze swoim partnerem i iść razem przez życie. Jednak od chwili, w której podjęła tę decyzję w jej życiu cały czas dzieją się dziwne i niewytłumaczalne rzeczy. Niepokój i niepewność Laureen rośnie coraz bardziej - kobieta czuje, że w jej życiu dzieją się rzeczy, których nie jest w stanie wyjaśnić, ani nawet opowiedzieć najbliższym. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy nowożeńcom nie udaje się wyjechać w podróż poślubną, a na ręce kobiety pojawia się dziwna bransoletka.

  MOJE PRZEMYŚLENIA

  Alicja Wlazło stworzyła ciekawą historię, którą urozmaiciła różnymi bohaterami. Są bohaterowie bardzo wyraziści (Siggar), są bohaterowie odgrywający drugoplanowa rolę (Tessa), ale są też bohaterowie którzy pojawiają się od czasu do czasu, ale autor wskazuje, że będą mieli bardzo ważną rolę w cyklu (Ladysław). Czyli dokładnie tak, jak jest w prawdziwym życiu. Każdy z Nas jest inny, każdy ma inne umiejętności, predyspozycje, charakter, a mimo wszystko potrafimy razem współpracować. Autorka w historii pokazuje również, jak mógłby wyglądać świat, gdyby człowiek nie był jedyną istotą na świecie. Jak bardzo moglibyśmy się zmienić i dostosować do panujących warunków. Ale jednocześnie wskazuje, że jest kilka elementów naszego życia, których wyrzec się nigdy nie powinniśmy.

  MOJA OCENA

  bardzo dobra książka. Na prawdę. Jedna z lepszych, które czytałam w ostatnim kwartale. Autorka zadbała, i o elementy zaskoczenia, i o elementy stagnacji. Ale mimo to, nie pozwoliła, aby czytelnik się nudził. Ciągle coś się działo i ciągle były dawkowane nowe informacje. A samo zakończenie? Ah... Od razu chce się sięgnąć po kolejny tom :) Niestety jest kilka wątków, których autorka nie doprowadziła do końca, przez co mam minimalny smutek w sobie, ale jednocześnie motywację do sięgnięcia po tom drugi ("Iskra").

  Pełna recenzja na blogu

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Z tego patronatu jestem bardzo dumna, pierwsze wydanie „Mroku” zrobiło na mnie ogromne wrażenie, dlatego, kiedy dostałam propozycję objęcia patronatem wznowienia, poczułam się bardzo entuzjastycznie. Alicja Wlazło swoją książką wdarła się z finezją do mojego serca pompując bohaterów i ich wszystkie słabości w mój krwioobieg, abym po chwili odkryć ich prawdziwą wartość wraz z każdą zaletą. Zaprzysiężeni jest cyklem, który będzie rozbudowany do pięciu tomów, ale nie martwcie się, gwarantuje, że kiedy zaczniecie przygodę z pierwszym, każdy kolejny będzie dla Was jak oddech świeżego powietrza, który jest koniecznością.

  „Zaschło mi w gardle. Bez problemu wyczuwałem jej esencję, a także zmianę, która się w niej dokonała. Niesamowite, że wystarczyło jedno spotkanie z potępionym, aby człowiek stał się wrakiem siebie samego, a jego esencja nie mogła się odbudować. Drgała niczym latawiec na porywistym wietrze, a ja odnosiłem wrażenie, że zaraz oderwie się od osłabionego ciała i ucieknie na zatracenie”.

  Główną bohaterką „Mroku” jest Laureen można powiedzieć, że jest to kobieta, która ma w życiu wszystko, czego potrzebuje do pełni szczęścia. Dobrze zarabiającego narzeczonego i ukochaną córeczkę, do tego spełnia się zawodowo, tak jak tego pragnęła. Kobieta jest fotografem i chociaż nie jest to łatwy kawałek chleba, często nie ma zleceń i ciągle szuka dobrej posady, niczego jej nie brak. W końcu ślub wysiał w powietrzu i mimo gdzieś wewnętrznych rozterek i niepewności, a wraz z nim szczęście i wspólne życie, więc dlaczego początek opowieści wygląda, jak jej koniec? Oj, z pewnością kochani nim nie jest, jak jest weselicho to musi być i wieczór panieński, a ON zmieni w życiu Laureen wszystko.

  „Jaskrawe lampy nad wejściem oświetlały ludzi stojących najbliżej. Wszyscy przesadnie wystrojeni, niecierpliwie oczekujący, by oddać się rozpuście. Czytałam kiedyś, że to nie był zwykły klub – właściciele doprawili go szczyptą seksualnej pikanterii. Ciekawe, jak wielka była ta szczypta. Zaczęłam się pocić i po chwili zrobiło mi się słabo. Na szczęście wibrujący w kieszeni telefon przerwał niebezpieczny tok myśli”.

  Poznaje Sigarra, który ratuje ją i jej koleżanki przed zagrożeniem, o którym nie ma bladego pojęcia, dziwne prześwity, upojenie alkoholowe w końcu przestaje czuć się spięta. Wkroczyła do niebezpiecznego i szorstkiego świata balansując między Potępionymi, a Zaprzysiężonymi, chociaż nie miała tej świadomości. Radość po ślubie nie trwała zbyt długo, a szczęście zostało kobiecie brutalnie wyrwane z objęć, a wraz z nią radość życia i chęć jego prowadzenia. Świat wypadł z orbit, z dłoni małej dziewczynki roztrzaskując się na drobne kawałeczki, których nie sposób będzie przypasować do siebie ponownie.

  „Nigdzie niechciana. Niemająca nikogo. Porzucona. Odarta ze złudzeń, nadziei, marzeń. Serce zabiło szybciej. Pragnęłam krzyczeć, wyć z bólu, wić się po podłodze, a jednocześnie zniknąć. Wyparować jak nic nieznaczący sen po kolejnej niespokojnej nocy. Jeszcze jedno pragnienie tliło się na dnie, lecz nie pozwalałam mu dojść do głosu. Było zbyt ciche, a głos mojego cierpienia zagłuszał wszystko”.

  Lauren otrzymuje od życia wybór, rozpadać się dalej, tak długo dopóki nic z niej nie pozostanie, czy rozpocząć nowe życie, które za sobą niesie tajemnicza bransoleta na jej nadgarstku. Otrzymała wybór, którego podjęcie decyzji jest dość proste, śmierć lub walka, w której śmierć także staje się ewentualnością. Co wybierze Laureen? Czy posiada w sobie dość odwagi, aby walczyć, czy zwinie się w kłębek na dywanie czekając na powolną agonię, hm?

  „– Zaprzysiężeni, tak? Komu więc przysięgaliście?

  – Dosłownie? – odpowiedział Ladysław. – Ciemności, biorąc mrok za współbrata. Ale w tym słowie kryje się również drugie znaczenie. Każdy z nas przysiągł utrzymać równowagę wewnątrz światów oraz pomiędzy nimi”.

  Autorka rozpoczęła powieść do spokojnie przedstawiając nam główną postać i kilka pobocznych, które stykają się z nią na co dzień. Przyjaciółka Tess, która ma swoje tajemnice, córeczka Cassi i narzeczony, który nie zyskał mojej sympatii, po prostu mam wrażenie, że nie jest mężczyzną dla niej. Z początku elementy fantastyki pojawiają się niezwykle rzadko, jednak nie obawiajcie się jest to wstęp, który zaprowadzi nas do czegoś wyjątkowego. Akcji, walki i zmian, jakie zagoszczą w życiu nas wszystkich, ponieważ po lekturze „Mroku” sami otrzymamy wybór i swoje własne bransolety, które zwiążą nas z tą fenomenalną serią.

  „Bransoleta przesunęła się na nadgarstku, raniąc skórę.

  Zadrżałam na wspomnienie niedawnych chwil.

  Strach nagle wydał się taki błahy. Bo już dłużej nie bałam się tej mocy, tych wszystkich tajemnic, tego mroku, który zdawał się otaczać rzeczywistość.

  O, nie.

  Teraz byłam przerażona”.

  Alicja Wlazło ma świetny styl, sprawia, że chłoniemy każde jej zdanie będąc pod coraz to większym wrażeniem, aż trudno sobie wyobrazić, że „Mrok” jest jej debiutem. Czego nie lubię podczas czytania? Otóż żadnych „wewnętrznych ja”, „wewnętrznych myśli”, a przede wszystkim słodziutkich idiotek, które są płytsze od brodzika. Tutaj tego nie otrzymacie więc możecie odetchnąć, nie znajdziecie tutaj lania wody, które ma na celu dopieścić utwór dodatkowymi stronnicami bez większego sensu. „Mrok” jest idealnie wyważoną opowieścią z elementami fantastycznymi, która Was uzależni.

  „– Nie to miałam na myśli. (...)

  – Więc co?

  Nie zamierzałam odpowiadać. Nie powinnam była. Ale jego bliskość mąciła w głowie, a oddech ogrzewał policzki. Nim pomyślałam, słowa same opuściły zdradzieckie usta.

  – Nie to chciałam powiedzieć! Wiem, że jesteś groźny, ale… – Przygryzłam mocno wargę.

  – Ale?

  Pochylił się i spojrzał mi głęboko w oczy. Zatraciłam się w nich, wypowiadając prawdę.

  – Ale przy tobie czuję się bezpieczna”.

  O czym jeszcze powinnam wspomnieć? O relacjach między bohaterami, a mianowicie Sigarra i Laureen, w ich przypadku to jak balansowanie na niebezpiecznie ostrej krawędzi, której przechylenie oznacza początek lub koniec wszystkiego co się między nimi rozpościerało. Wiedzieli i czuli, że przyciąganie między nimi jest widoczne jak na dłoni, mimo wszystko się przed nim wzbraniali nie rezygnując z relacji i przyjaźni, która byłą silna. Bez pośpiechu, nachalności, brnęli we wszystko wiedząc, że obok jest ktoś, kto wyciągnie dłoń, kiedy to drugie zacznie zatracać się w pragnieniach bestii. Uzupełniali się tworząc harmonię, idealną wersję samych siebie, mimo, że podobno ideałów nie ma. Zaczynam w to wątpić, ponieważ ta dwójka razem jest wyjątkiem od wszelkich rozpisanych i wypowiedzianych reguł. Laureen była dla niego iskrą, która przebijała się w najciemniejszym „Mroku”.

  „Nie chciałam, żeby mnie dotykał. Jego dotyk parzył. Zakręciło mi się w głowie, ale nie z powodu rany. Zanim mnie puścił, nasze spojrzenia się spotkały. Przez chwilę wydawało mi się, że dostrzegłam w jego oczach troskę, jednak bardzo szybko przysłoniła ją dobrze wyćwiczona obojętność”.

  Książka Alicji ma jednak znaczącą wadę, a mianowicie jest stanowczo za krótka, a ja jestem zbyt mocno uzależniona i zaprzysiężona, aby zafundować sobie od niej odwyk. Bo i po, co? Kiedy z zapartym tchem zacieram dłonie na jej kontynuację. Gorąco Wam polecam „Mrok”, jednak przygotujcie się na to, że z pierwszymi wersami książki staniecie się Zaprzysiężeni.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Laureen ma satysfakcjonującą pracę jako fotografka, stabilne życie rodzinne, wieloletniego partnera, córkę, szykuje się do ślubu. Na wieczorze panieńskim zorganizowanym przez przyjaciółki poznaje tajemniczego mężczyznę, o którym nie potrafi zapomnieć. Czy planowany ślub dojdzie do skutku? Kim jest tajemniczy nieznajomy? Jakie zmiany wniesie do życia głównej bohaterki? I co z tym wszystkim wspólnego ma tytułowy mrok? Przeczytajcie.

  "Mrok" jest wciągającą lekturą, na jej plus działają odrębny świat, wierzenia, tajemnicze istoty z indywidualnymi umiejętnościami, walka dwóch sił, nieprzewidywalność zdarzeń. Dla mnie dużym pozytywem jest przemiana Laureen, z typowej stereotypowej kobiety, spokojnej, w pewną siebie i swoich umiejętności wojowniczkę, otwartą na własne odczucia i pragnienia, również seksualne. Minusy? Po raz kolejny, sceny seksu są średnio udane. Czasem wolałabym, by zupełnie zostały pominięte, niż napisane kiepsko. Braki w słownictwie, nieumiejętność zobrazowania wydarzeń. Pokłosie braku edukacji seksualnej. Jeden aspekt utrudniał mi czytanie, zbytnie mieszanie zdarzeń, które skutkowało chaosem, momentami ciężko było zorientować się kto, co i po co, o co tu chodzi, i z czyjej perspektywy pochodzi opis. Mam nadzieję, że w kolejnej części ten aspekt będzie lepiej dopracowany.

  Czy polecam? Fanom i fankom fantastyki i nowych, interesujących serii jak najbardziej. Wielbicielom i wielbicielkom lekkich lektur również. Uwaga dla osób, którym przeszkadza chaos w treści, możecie mieć problem ze zrozumieniem akcji.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Pierwsze co po skończeniu książki pomyślałam: Dlaczego autorka mi to zrobiła!? Jak mogła zakończyć swoją książkę w takim momencie, biorąc pod uwagę fakt, iż będę jeszcze na drugą część! Przecież to istne tortury!

  Jakim prawem książka kończy się w tak kulminacyjnym momencie? No jak? Dlaczego?

  Dostaniecie się do świata magii, żywiołów, walki o przetrwanie, Potępionych oraz Zaprzysiężonych.

  Może by tak od początku? Książka jest zbyt krótka, zważając

  na treść, od której nie mogłam się oderwać. Nie dość że potrafiłam całe noce ją czytać, to nie pozwalała mi pracować za dnia. Dlaczego ta książka nie mogła mieć z 1000 stron? Albo dlaczego nie dostałam całej serii od razu? Mam nadzieję iż książek powstanie jak najwięcej, ponieważ tak mnie ona wciągnęła, iż wcale nie chciałabym przestać jej czytać. Bardzo lekka, bardzo wciągająca, nie idzie się od niej oderwać, więc radzę zostawić ją na weekend, lub wziąć wolne w pracy.

  Od samego początku Już gdy dziewczyna miała zrobić zdjęcie, na rozmowie kwalifikacyjnej, odczuwam drobne zalążki zbliżającej się magii. Opowiada o historii Laureen, która właśnie wychodzi za mąż, ma kochającą córkę oraz poszukuje pracy związanej z jej pasją. Wszystko idzie w dobrym kierunku, aż do momentu gdy jeden malutki moment wywraca jej życie do góry nogami. W ten czas na ręku bohaterki pojawia się tajemnica bransoleta, której nie da się pod żadnym pozorem zdjąć, zaczynają się dziać dziwne rzeczy, oraz pojawiać postacie, o których do tej pory nie miało się pojęcia.

  Akcja zaczyna się rozkręcać co sprawia iż nie chce się oderwać od książki. Następuje moment gdy kobieta po raz kolejny spotyka tajemniczego Sigarra, który według mnie jest dość smakowitym kąskiem. Gdyby istniał w rzeczywistości, nie urywam chętnie wzięłabym się z ataki "Smaczny kąsek"

  Nie brakuje w niej momentów wzruszeń jak i erotyzmu, od którego, aż robi się gorąco.

  Książka zabiera nas stopniowo w świat fantasy, z którego ciężko jest się wydostać. Dowiadujemy się dużo o równoległych światach, lecz książka jest napisana tak, iż zdarzenia oraz historię nam się nie mieszają. Przygody bohaterów, oraz historię które się w niej znajdują przyciągają czytelnika jeszcze bardziej, gdyż są one zagadkowo napisane - wszystko wyjaśnia się z czasem- i ż byśmy chcieli czytać i czytać, byle tylko dowiedzieć się co się będzie działo dalej.

  Bohaterowie są genialnie wykreowani. Ich osobowości są wyjątkowe, ukształtowane przez los który ich spotkał. Szczególnie postać Sigarra, która intryguje, przyciąga oraz czaruje- jeśli wiecie o co mi chodzi.

  Autorka wykreowała w książce swój niepowtarzalny styl. Jedyne co mi zabrakło to tzw, podpisanych rozdziałów. Jak to wytłumaczyć? Np. Teraz rozdział 12 Sigarr- i wtedy bym wiedziała iż teraz przerzucamy się na historię z punktu widzenia tego bohatera. Na początku niespodziewany przerzut trochę mnie zmylił, lecz później nie sprawiało mi to kłopotów.

  Okładka książki, jest wyjątkowa, bardzo przyciąga wzrok, oraz idealnie pasuje do historii w niej opisanej. W książce Nie ma zbędnych opisów, oraz niezrozumiałych dialogów, co jest jej wielkim plusem. Możemy się przy niej odprężyć lekkością, przy kawie czy herbacie i zapomnieć o dotychczasowym świecie, przenosząc do świata fantasy, z którego nie sposób jest się oderwać.

  Każdy miłośnik fantastyki powinien koniecznie sięgnąć po tę książkę, gdyż według mnie jest bardzo dobrą pozycją znajdującą się wśród mojej stale rosnącej biblioteczki. Mogę wręcz powiedzieć iż jest ona pisana na miarę Darów Anioła, czy Igrzysk Śmierci.

  Jestem bardzo zadowolona, iż dane mi było ją przeczytać. Gdybym nie miała na karku kilku recenzji do napisania, przeczytałabym ją jeszcze raz, zaraz po tym jak ujrzałam napis "Koniec księgi pierwszej"

  Dziękuję autorce, którą udało mi się poznać - powiem w sekrecie iż jest ona złotą osobowością, oraz nie spotkałam bardziej żywiołowej i uśmiechniętej osoby na świecie- za możliwość zagłębienia się do tego wspaniałego świata.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Kroniki Gwiezdnej Klingi, tom 1. Nowy mrok 0/5 Nasza cena:
28,97 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kroniki Gwiezdnej Klingi, tom 1. Nowy mrok

Pierwsza część trylogii autorstwa Josepha Delaney’a, twórcy bestsellerowej serii „Kroniki Wardstone”. Tom Ward przejął funkcję stracharza, jest teraz jedyną osobą, która może uchronić swoją okolicę przed krwiożerczymi sługami ciemności. Jednak Tom ma dopiero siedemnaście lat, a jego nauka została...
Uniwersum Metro 2033. W mrok 0/5 Nasza cena:
31,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uniwersum Metro 2033. W mrok

Druga część bestsellerowej trylogii Andrieja Diakowa z serii Uniwersum Metro 2033, projektu Dmitrija Glukhovsky’ego. Poznaj dalsze losy stalkera Tarana i jego wychowanka, Gleba. Na oczach załogi pływającej platformy wiertniczej Babel mieszkańcy wyspy Moszczny giną straszną i niespodziewaną...
Lekkie jak kamień, jasne jak mrok 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lekkie jak kamień, jasne jak mrok

Rzeczywistość bywa lekka jak kamień i jasna jak mrok ? zarówno dla subtelnych czarodziejek spoglądających z nadzieją w gwiazdy, jak i dla stąpających twardo po ziemi silnych kobiet. Fela jest delikatna jak porcelanowa lalka. Rozpaczliwie broni się przed ponurym światem „dojrzałości”, uciekając w...
Pochodnia w mroku. Ember in the Ashes. Tom 2 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pochodnia w mroku. Ember in the Ashes. Tom 2

Po dramatycznych wydarzeniach podczas czwartej Próby, Elias i Laia uciekają z Serry i ścigani przez wojańskich żołnierzy ruszają w podróż po bezdrożach Imperium. Laia musi uwolnić z okrytego złą sławą więzienia w Kauf swojego brata, Darina, jedynego zdolnego przynieść wolność Scholarom. Elias jest...
Rycerze pożyczonego mroku. Tom 1 5/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rycerze pożyczonego mroku. Tom 1

Dla miłośni ów Zwiadowców, Percy’ego Jacksona i Harry’ego Pottera!Fantasy pełne humoru!Pierwszy tom nowej serii o osieroconym chłopcu, który nagle dowiaduje się, że należy do tajnej armii, chroniącej świat przed rasą cienistych Potworów.Grey umieścił palec pośrodku cienia.- Co to? – spytał.- To...
Czerwień. Tom 3. W stronę mroku 4/5 Nasza cena:
31,52 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czerwień. Tom 3. W stronę mroku

„NIE MA PRAWDZIWYCH SOJUSZNIKÓW, USTALONYCH WROGÓW ANI OKREŚLONEGO POLA WALKI”. POTĘŻNA DAWKA MILITARNEJ SF I CYBERPUNKU W TRZECIM TOMIE TRYLOGII „CZERWIEŃ” Fascynujący obraz wojen w bliskiej przyszłości, w których nanotechnologia i sztuczne inteligencje decydują o losach żołnierzy, bitew i...
Rycerze Pożycznonego Mroku T.2 Wieczny dwór 4/5 Nasza cena:
31,76 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rycerze Pożycznonego Mroku T.2 Wieczny dwór

Drugi tom opowieści o świecie żyjącego mroku, w którym czyha niewidzialny wróg. Fantasy pełne humoru! Dla miłośników Zwiadowców, Percy`ego Jacksona i Harry`ego Pottera! Drzwi między naszym światem a światem mroku zostały otwarte na oścież. Teraz Rycerze muszą zmierzyć się z dworem Bezkresnego...
Strażnik mroku 0/5 Nasza cena:
38,17 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Strażnik mroku

Piąty tom cyklu KRÓLESTWO ZMIERZCHU! Nadchodzi czas ostatecznych porachunków. Po pyrrusowym zwycięstwie króla Emina i jego sprzymierzeńców krajobraz po bitwie pod Wrzosowidem jawi się iście przerażająco. Pozostali przy życiu Menini chcą się zemścić na Eminie, demony włóczą się po Krainach, a moc...
Pochodnia w mroku. Ember in the Ashes. Tom 2 0/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pochodnia w mroku. Ember in the Ashes. Tom 2

Po dramatycznych wydarzeniach, które miały miejsce podczas czwartej Próby, Elias i Laia uciekają z Serry i, ścigani przez wojańskich żołnierzy, ruszają w podróż po bezdrożach Imperium. Laia musi uwolnić z okrytego złą sławą więzienia w Kauf swojego brata, Darina, jedynego zdolnego przynieść wolność...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula