Królewska klatka

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 15
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2017
Wydawnictwo
Ilość stron
560
Inne wersje (1)
Książka, op. twarda
za 33,92 zł
Nasza cena: 26,68 zł 36,90 zł Taniej o: 28%

Mare to więzień. Strzeże jej Maven. Mare jest w pełni zdana na jego łaskę. Dziewczyna nie może sobie wybaczyć własnych błędów przeszłości. Siła z jaką oddziałuje na nią Cichy Kamień zupełnie pozbawia ją mocy. Jest tylko zwykłą dziewczyną bez błyskawic, jeszcze niedawno była buntowniczką z niesamowitymi właściwościami.

Z drugiej strony Maven również ma sporo wrogów. Ledwie nadal sprawuje kontrolę nad swoim krajem, a także więźniem. Mare nienawidzi Mavena, ale zdaje sobie sprawę, że jest ON jej jedynym ratunkiem, jedyną szansą na przetrwanie, tym bardziej, że Evangeline chce jak najszybciej dokonać egzekucji Czerwonej Królowej. W powietrzu można wyczuć wiatr niepokoju. Nowi i Czerwoni szykują się do wojny. Dość już mają przebywania w ukryciu. Towarzyszy im książę Cal, który jest gotów zrobić wszystko, by tylko uratować Mare. Czy jest ktoś, kto wskaże drogę buntownikom, jeśli dziewczyna od błyskawic będzie już tylko dziewczyną? Już niebawem ogień spali bezpowrotnie Nortę.

“Królewska klatka” była przez wielu najbardziej wyczekiwaną powieścią roku 2017. To już trzecia część z cyklu “Czerwona królowa”. Nie bez przyczyny. Po cudownych poprzedniczkach serii fanom twórczości Victorii Aveyard strasznie wyostrzył się apetyt. Nic dziwnego. Książka nie rozczarowuje, wręcz przeciwnie. Akcja nabiera tempa z każdą kolejną stroną. Fabuła nie pozwala się oderwać od lektury. Autorka bardzo zgrabnie pokierowała fabułą. Niebanalne postaci, zaskakujący zwrot akcji, czy można jeszcze oczekiwać czegoś więcej od fantastycznej książki skierowanej do młodzieży? Można, wspaniałe scenerie, stałe, aczkolwiek ciągle szybkie tempo akcji sprawia, że książkę czyta się niesamowicie sprawnie i szybko. Ciężko się od niej oderwać. Lektura tej książki to czysta przyjemność.

Victoria Aveyard pochodzi z East Longmeadow położonego w amerykańskim stanie Massachusetts. Dziś mieszka w Los Angeles, gdzie wyjechała, aby na Uniwersytecie Kalifornijskim studiować scenopisarstwo. Jej praca to właśnie pisanie i scenopisarstwo. Jest zadowolona ze swojej pracy, sama o niej mówi: „traktuję swoją pracę jako powód, by czytać dużo książek i oglądać jeszcze więcej filmów”. Pisze głównie książki fantastyczne dla młodzieży. Już rok po ukończeniu kursu scenopisarstwa napisała swoją pierwszą powieść. Autorka największa sławę osiągnęła dzięki serii książek z cyklu: “Czerwona królowa”. Nie ukrywa, że od początku miała nadzieję, że książka doczeka się ekranizacji.

“Królewska klatka” to trzecia książka z serii “Czerwona królowa”. Polecamy lekturę wszystkich książek z tej serii: “Czerwona królowa” oraz “Szklany miecz”.

Recenzje (15)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Czerwony czy Srebrny?

  „Nie dopuszcza się do mnie nikogo. Nikt nie przychodzi, aby się pogapić i napawać upadkiem dziewczyny od błyskawic” – te pełne goryczy słowa mogły paść z ust tylko jednej osoby. Bez wątpienia ich autorką jest Mare Barrow z Palów, dziewczyna, która posiada umiejętność kontrolowania energii elektrycznej, a właściwie jest w stanie wykrzesać z siebie błyskawice. Tyle tylko, że obecnie jej moc jest tłumiona przez obręcze z Cichego Kamienia, a sama Mare jest z dnia na dzień coraz słabsza. Daleko jej do przepojonej mocą wojowniczki, będącej jednocześnie Czerwoną i Srebrną, a choć trudno jest ją złamać, to tym razem sytuacja wydaje się bez wyjścia. Na dodatek dziewczyna wciąż nie wie, czy Maven dotrzymał obietnicy, czy jej poświęcenie się opłaciło.

  Czytelnicy, którzy z zapartym tchem śledzili losy Mare, pochłaniając zarówno „Czerwoną Królową”, jak i „Szklany Miecz” z niecierpliwością zapewne czekali na kolejny tom, który przynosi gwałtowne zwroty akcji i zaskakujące zachowania bohaterów. „Królewska Klatka” to trzeci już tom bestsellerowej serii, którą pokochały miliony czytelników na świecie. Autorka, Victoria Aveyard, w opublikowanej nakładem Wydawnictwa Moondrive powieści przenosi nas do czasów Nowej Ery, w której życie oparte jest na systemie kastowym i podziale na Czerwonych i Srebrnych. Przenosimy się do świata zdrad i intryg, gdzie życie nie ma żadnej wartości…

  Trzeci tom przynosi wiele nowych informacji, ale i nowe dojrzalsze postawy bohaterów. Mare, mimo uwięzienia i początkowego natłoku wątpliwości, znów zaczyna walczyć, znów rozpala ją wewnętrzny ogień. Tyle tylko, że w jej sytuacji niewiele można zrobić. Przetrzymywana przez Mavena, staje się częścią jego makiawelicznego planu, choć – ku jej zaskoczeniu – nie została poddana wszystkim wymyślnym torturom, których się spodziewała. Została jednak oskarżona o zbrodnie przeciwko królestwu: o zabójstwa, a także planowanie i przeprowadzenie zamachu terrorystycznego. Jedyne, co dziewczyna może zrobić, to czekać na okazję szczególnie, że nie jest w stanie posłużyć się piorunami.

  Być może jest to czekanie na pewną śmierć, taka bowiem czeka ją z rąk przyszłej królowej, Evangeline Samos, kobiety potężnej i chorobliwie ambitnej. I choć Maven deklaruje pragnienie utrzymania jej przy życiu, to Mare jest przekonana, że przyszła królowa znajdzie sposób, by ją dopaść. Nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko czekać na to, aż zostanie odbita, albo … pojawi się okazja do ucieczki. Na dworze Mavena sytuacja jest bowiem niestabilna i okazuje się, że i w jego otoczeniu są wrogowie, którzy posuwają się nawet do zorganizowania zamachu stanu.

  Jak zakończy się ta opowieść? Czy książę Cal zdoła uratować Mare? Czy dziewczyna od błyskawic na zawsze straci swoją zdolność panowania nad elektrycznością? Czy zdoła się uwolnić, zanim dopadnie ją córka wielmożnego Samosa? Na te wszystkie pytania odpowiedź przynosi lektura książki Victorii Aveyard „Królewska Klatka”, która zaskakuje, oszałamia nagłymi zwrotami akcji i kreacja bohaterów. Znajdziemy tu nie tylko doskonale skonstruowaną postać samej Mare, która powoli staje się dojrzałą i opanowaną kobietą, ale i zadziwiający profil osobowościowy Mavena, który niejednokrotnie zaskakuje swoim zachowaniem. Sposób prowadzenia narracji i oddanie głosu bohaterom (między innymi Mare czy Cameron) sprawia, że otrzymujemy możliwość zapoznania się z różnymi punktami widzenia danej sytuacji, że możemy samodzielnie podjąć decyzję o przynależności jednej ze stron. I choć rozpoczynanie przygody z Czerwona Królową od trzeciego tomu nie jest dobrym pomysłem, to dynamika wydarzeń oraz plastyczność pobudzających wyobraźnię opisów, rekompensują wysiłek związany z wdrożeniem się w akcję. Po skończonej lekturze pozostaje tylko podjąć decyzję: zostajemy Czerwonymi czy Srebrnymi? A może wybór wcale nie będzie tak oczywisty?

  Justyna Gul

  Qultura słowa

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie będzie mi łatwo wystawić miarodajną ocenę "Królewskiej klatce". Po "Szklanym mieczu" na którym dosyć się wynudziłam oraz nieco zawiodłam, byłam przekonana, że podzielę opinię Czytacza na temat 3 tomu serii i nastawiłam się wewnętrznie na totalny gniot. Czy go otrzymałam? Nie do końca. "Królewska klatka" wydaje mi się znacznie bardziej dojrzała od pozostałych tomów. Bardziej wyważona i mniej chaotyczna. Mare Barrow, która przez dwie pierwsze części serii bardzo mnie irytowała, tutaj staje się dla mnie postacią neutralną. A co więcej, podzielam niektóre z jej refleksji. Sporym atrybutem "Królewskiej klatki" jest wprowadzenie kolejnych narratorek. Zwłaszcza Cameron, której chyba nie da się polubić. Ciekawą postacią jest również księżniczka Iris. Bardzo niejednoznaczna. Minusy? Rozległe opisy dominujące nad całością fabułą oraz w zasadzie brak akcji przez ponad połowę powieści. Czy można było napisać to inaczej? Z pewnością. Czy bardzo mi to przeszkadzało? Momentami tak. Czy polecam? Tylko dla najwytrwalszych czytelników. Ja dotrwałam do końca powieści, a Wy?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Niedawno skończyłam ten tom.

  Moim zdaniem poprzednie części były lepsze, ale 3 tom nadal jest dobry, chociaż w tej części za wolno akcja się rozwija. Dużym plusem tej części to zmiana narracji, zawsze była to tylko Mare, a tu? A to niespodzianka :D Ale jednak szybko ją przeczytałam i jestem zadowolona, lecz szkoda, że było za mało Cala i Mare. Liczyłam na coś większego :D Za to w tej części bardzo podziwiam Farley. Ogólnie polecam tę książkę i mam nadzieję że wam też się spodoba:)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dużym plusem w książce jest zmiana bohaterów narracji. W poprzednich dwóch była to Mare. Tu z kolei rozdziały zostały podzielone odpowiednio dla Mare, Cameron i Evangeline. Dzięki temu mamy dostęp do sytuacji, które dzieją się w tych samych momentach w różnych częściach kraju. Dodatkowo mamy wizję od trzech różnych osobiści. Dodaje to lekturze pewnej świeżości.

  Plusem jest przybliżenie tu postaci Mavena. Jego motywów, psychiki, toku myślenia. Możemy zrozumieć dlaczego jest taki i co mu się stało. Młody mężczyzna jest zniszczony, w każdym aspekcie. Czy jest możliwość „naprawienia go"? Czy Maven potrafi czuć, czy kieruje nim tylko obsesja i chęć zniszczenia wszystkich i wszystkiego?

  „Teraz wiem, że nie miałam pojęcia, czym jest miłość. Ani jakie to uczucie mieć nawet odrobinę pęknięte serce.

  To stać przed człowiekiem, który jest całym twoim światem, i dowiedzieć się, że nie wystarczasz. Że cię nie wybiera. Jesteś cieniem osoby, która jest twoim słońcem.”

  Mare ewoluowała. Dojrzała. Zrozumiała swoje błędy. Fakt późno, ale jednak.

  Więcej na:[Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Ile emocji na raz potrafi znieść czytelnik? Czy istnieje książka, która chwyta za serce, szokuje, wywołuje strach i budzi wiele pytań, na które nie zawsze ma w zanadrzu proste odpowiedzi? Do tej pory myślałam, że nie, jednak po lekturze dwóch poprzednich tomów serii Czerwona królowa jestem zdania, że książki autorstwa Victorii Aveyard śmiało mogą konkurować o ten tytuł.

  Nie myślałam, że tyle pozytywnych emocji odkryję w książce "Czerwona królowa". Następnie zorientowałam się, że to jedynie idealne preludium dla "Szklanego miecza". Teraz, po lekturze wszystkich trzech tomów mogę stwierdzić, że każda poprzednia cześć to tylko wstęp do kontynuacji. Możecie się zatem domyślać, że "Królewska klatka" to fenomenalne połączenie dwóch wcześniejszych książek i dołożenie jeszcze większej ilości zagrożeń, wydarzeń i emocji, które niemal przytłaczają czytelnika, ale w sposób tak cudowny, że osobiście nie miałam ochoty się od nich uwalniać.

  Mare Barrow to bohaterka, która scala ze sobą wszystkie części. Tak naprawdę to od niej zaczęła się cała przygoda, bo poznałam ją jako nieszkodliwą złodziejkę, marzącą o tym by uratować rodzinę i uciec jak najdalej od całego absurdu społeczeństwa w którym przyszło jej żyć. Teraz otrzymałam obraz dojrzałej, świadomej swoich czynów dziewczyny, która choć poniżona i wielokrotnie rozczarowana przez życie wciąż walczy i nie zamierza się poddać. Nie da się jej nie lubić i nie da się również nie mieć dla niej pewnej dozy zrozumienia. Chociaż jej decyzje nie zawsze spotykały się z moją aprobatą, to wciąż żywię wobec tej dziewczyny całą masę pozytywnych uczuć - uwielbiam ją za wytrwałość i podziwiam za odwagę. Gdy w trzecim tomie staje się więźniem okrutnego Mavena, w dodatku pozbawiona mocy, która mogłaby dać jej poczucie bezpieczeństwa wciąż wysyła ciche sygnały, że mimo całej tragedii jaka się wydarzyła, jest szansa na odwrócenie biegu wydarzeń.

  Victoria Aveyard napisała bezsprzecznie najlepszą serię dystopijną jaką miałam szansę czytać. Jjej styl jest niesamowity, a wyobraźnia nie zna granic, jednak to co wyróżnia jej książki na tyle pozostałych to prawda jaka płynie z każdej powieści. Autorka w cudowny sposób nakreśliła wartości rodzinne, miłość i przyjaźń, które stanowiły centralny punkt dla decyzji głównej bohaterki, dlatego chociaż wielokrotnie Mare popełniała błędy - jest w czytelniku mnóstwo zrozumienia dla jej osoby. I choć tak naprawdę prym wiedzie tutaj wątek rebelii rozpoczęty w drugim tomie to wyraźnie zarysowana nić miłości między Mare i księciem Calem zasługuje na chwilę uwagi. Tylko czy w świecie bez zasad wystarczy im determinacji by móc mówić o wspólnej przyszłości? I czy coś takiego w ogóle istnieje? Te pytania zaprzątały moją głowę przez cały trzeci tom, ale kolejne spektakularne zakończenie znowu nie pozwoliło mi odkryć całej prawdy.

  Okrucieństwo Mavena w trzecim tomie zaczyna przenikać się z desperacką próbą utrzymania swojego statusu, bo jak się okazuje ON też jest tylko pionkiem w całej tej rozgrywce. Choć nie ma co ukrywać - przydatnym dla pozbawionej mocy Mare. I choć ona sama nie może teraz zdziałać zbyt wiele, Nowi łączą swoje siły z Czerwonymi i pod czujnym okiem Cala przygotowują się na to co nieuniknione. "Królewska klatka" to kontynuacja na najwyższym poziomie, która na nowo zaskakuje mnogością wątków, dopracowaniem i wielowymiarowością, choć po znajomości dwóch poprzednich części można by przypuszczać, że nic nowego już się nie wydarzy. Na własnej skórze przekonałam się, że nie wolno wątpić w twórczość Aveyard, bo ta jest nieoceniona. Jeśli jesteście przygotowani na rebelię i nie boicie się wkroczyć razem z Czerwonymi w sam środek żądnych zemsty Srebrnych - zapraszam, na pewno nikt nie poczucie się rozczarowany.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 10 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

Warto zwrócić uwagę na...
Królowa niczego. Tom 3 5/5 Nasza cena:
24,64 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królowa niczego. Tom 3

Jude nudzi się na wygnaniu. Dla zabicia czasu i dla pieniędzy przyjmuje delikatne zlecenia. Ktoś pożera elfy przebywające w krainie ludzi i należałoby położyć temu kres? Oto zadanie w sam raz dla Jude! Niezbyt mile widzianym urozmaiceniem codzienności są odwiedziny Taryn. Bliźniaczka domaga się od...
Wyklęta Królowa. Królowa. Tom 3 5/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyklęta Królowa. Królowa. Tom 3

Trzeci tom magicznej serii, w którym władczyni ognia musi zmierzyć się z demonem lodu Waleczna Kalinda zniosła wiele przeciwności losu. Małżeństwo z okrutnym tyranem, krwawe bitwy na śmierć i życie, spotkanie z niebezpiecznym demonem lodu. Tym samym, który teraz powraca pod postacią jej zmarłego...
Królowa Mroku i Powietrza. Mroczne intrygi. Tom 3 5/5 Nasza cena:
36,75 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królowa Mroku i Powietrza. Mroczne intrygi. Tom 3

A jeśli ceną prawdziwej miłości jest potępienie? Niewinna krew została przelana na podwyższeniu w Sali Narad, świętej twierdzy Nocnych Łowców. Po tragicznej śmierci Livii Blackthorn Clave znalazło się na krawędzi wojny domowej. Część rodziny Blackthornów udaje się do Los Angeles, by tam szukać...
Królewskie źródło. Tom 3. Królewski zdrajca 4/5 Nasza cena:
28,54 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królewskie źródło. Tom 3. Królewski zdrajca

Owen Kiskaddon – lord Ceredigionu i diuk Marchii Zachodniej – z lękliwego chłopca stał się wysokim rangą oficerem na dworze króla-regenta, Severna Argentine’a. Nadal służy nieobliczalnemu, opętanemu żądzą władzy tyranowi, w duchu marzy jednak o pozbawieniu go tronu. Gdy nadarza się okazja, Owen...
Ognista królowa. Królowa. Tom 2 5/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ognista królowa. Królowa. Tom 2

Drugi tom magicznej serii o odważnej władczyni ognia! Kalinda niedawno odkryła swoją niezwykłą moc władania ogniem. Jako setna wybranka radży Tarka musiała zmierzyć się z jego pozostałymi żonami i kurtyzanami. Jednak krwawy turniej i śmierć tyrana były jedynie początkiem jej problemów. Razem z...
Setna królowa. Królowa. Tom 1 5/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Setna królowa. Królowa. Tom 1

Początek serii dla fanów Igrzysk Śmierci i Więźnia Labiryntu! W świecie rządzonym przez brutalnych mężczyzn jedna kobieta położy kres krwawej tradycji. Kalinda jako niemowlę została porzucona przez bliskich i wychowana przez kapłanki. Swoje osiemnastoletnie życie poświęciła na modlitwie i...
Królowa balu. Brzydsza siostra. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królowa balu. Brzydsza siostra. Tom 2

Nowe pokręcone perypetie bohaterki książki o współczesnym kopciuszku „Brzydsza siostra”! Mattie Lowe zawsze ma jakieś zmartwienia na głowie. Tym razem sen z powiek spędza jej jedno z największych wydarzeń w historii ludzkości: BAL. Zdeterminowana, żeby była to najbardziej epicka impreza na świecie,...
Waleczna królowa. Królowa. Tom 4 5/5 Nasza cena:
21,99 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Waleczna królowa. Królowa. Tom 4

W ostatnim tomie serii Królowa bojownicza Kalinda będzie musiała zaryzykować wszystko. Kalinda zaprowadziła pokój w Imperium Tarachandu, przynajmniej chwilowo. Bhutowie już nie muszą ukrywać swoich mocy. Wszystkich rebeliantów wypędzono, a książę Ashwin szykuje się do objęcia tronu radży. Deven...
Kroniki rodu Kane. Tom 1. Czerwona Piramida 5/5 Nasza cena:
33,21 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kroniki rodu Kane. Tom 1. Czerwona Piramida

Autor bestsellerowej serii "Percy Jackson i bogowie olimpijscy" prezentuje pierwszą część "Kronik Rodu Kane", w których wartka akcja, humor i napięcie łączą się w epicką powieść o lojalności i bohaterstwie. Od śmierci matki Carter i Sadie są sobie niemal obcy. Dziewczyna mieszka z dziadkami w...
Królowa malroncja inny świat Tom 2 3/5 Nasza cena:
31,06 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królowa malroncja inny świat Tom 2

Istnieją na Ziemi miejsca, gdzie świat nie jest już taki, jaki znamy. Miejsca, gdzie wszystko staje się możliwe. Nawet to, co niewyobrażalne. Drugi tom fascynującej trylogii „Inny świat”. Wyobraźcie sobie świat, nad którym władzę odzyskała natura, gdzie dorośli zamienili się z powrotem w dzikusów,...
Szklany tron. Tom 4. Królowa cieni 5/5 Nasza cena:
43,23 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szklany tron. Tom 4. Królowa cieni

Powraca, by podpalić świat Nadszedł czas walki o wszystko, co ważne. Aelin wraca do Adarlanu, by pomścić bliskich, odzyskać tron i stanąć twarzą w twarz z cieniami przeszłości. A przede wszystkim po to, by chronić tych, którzy jej pozostali. Mroczne bestie, magiczne moce, namiętność i pragnienie...
Czerwone krzesło. Magiczne drzewo. Tom 1 5/5 Nasza cena:
21,31 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czerwone krzesło. Magiczne drzewo. Tom 1

NOWE ILUSTRACJE! Na podstawie "Magicznego drzewa" Andrzej Maleszka wyreżyserował oglądany na całym świecie cykl filmowy, nagrodzony EMMY AWARD i dziesiątkami innych nagród. Burza powaliła olbrzymi stary dąb. Było to Magiczne Drzewo. Ludzie zrobili z niego setki przedmiotów, a każdy zachował cząstkę...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula