It Ends with Us

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 30
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
368
Rok wydania
2021
Nasza cena: 33,95 zł 45,00 zł Taniej o: 25%

Pewne książki powstały po to, by najpierw złamać Twoje serce, a następnie je uleczyć, choć niekoniecznie szczęśliwym zakończeniem. Właśnie w taką emocjonalną podróż zabierze Cię "It Ends with Us" - książka, która pozwoli Ci przeżyć emocje wraz z bohaterami i na nowo zakochać się w romansach.

Lily Bloom to nieszablonowa dziewczyna, która prowadzi nietypową kwiaciarnię odnoszącą sukcesy dzięki pasji jej właścicielki. Gdy kobieta poznaje lekarza Ryle'a Kincaida, jest wręcz przekonana, że jej życie nie może układać się piękniej i bardziej pomyślnie. To mógłby być finał pięknej historii miłosnej, gdyby nie to, co kryje się w cieniu, a co potrafi dostrzec jedynie Atlas Corrigan, przyjaciel Lily.

Dawniej ona była dla niego oparciem i bezpieczeństwem, role jednak się odwróciły. Teraz to właśnie Lily potrzebuje pomocnej dłoni. Prawda bowiem bywa okrutna i bolesna, a znoszenie cierpienia samotnie paraliżujące. Wówczas obecność kogoś bliskiego staje się jedynym światłem w tunelu, które pozwala zmierzyć się z bólem.


Opinie o książce

NIESAMOWITA KSIĄŻKA. Pochłonęła mnie bez reszty. Wszystkie emocje przeżywałam razem z Lily. Współczułam, wzruszałam się i gniewałam. Coś pięknego.

Debora Biedowicz

NIEZWYKŁA HISTORIA. Bardzo spodobało mi się zakończenie: OPISUJE PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ. Czasami trzeba komuś pozwolić odejść, aby pokazać, jak bardzo nam na tym kimś zależy.

Edyta Mazur, @perfekcyjnie_zaczytana

MUST-READ. Powieść dla wszystkich kobiet i dla wszystkich mężczyzn. Lily Bloom to nowa Scarlett O’Hara. Dla niej przeczytam tę książkę jeszcze raz i jeszcze raz, i jeszcze raz…

Ola Adamska, Co czytać po Greyu?


O autorce

Colleen Hoover to amerykańska pisarka, która słynie przede wszystkim ze swoich romansów, niejednokrotnie nagradzanych. Oprócz tego spod pióra pisarki wyszły powieści fantasy oraz literatura młodzieżowa. Wśród najpopularniejszych tytułów Colleen Hoover należy wymienić "Hopeless", "Maybe Someday", "November 9", a także "Confess". Z kolei "It Ends with Us" to jeden z bardziej cenionych w ostatnim czasie romansów jej autorstwa, który podbił serca tysięcy Czytelników i Czytelniczek.

Recenzje (30)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Lily Bloom to młoda kobieta, której historię poznajemy od momentu pogrzebu jej ojca. Ojca, którego nienawidziła i którego śmierć w pewnym sensie sprawiła jej ulgę. Nie może jednak tego okazywać przed swoją matką, która zawsze go broniła i choć powinna - nie chciała od niego odejść. Lily czuła do niej ogromny żal za to i obiecała sobie, że nigdy nie będzie taka jak matka - czyli kobietą krzywdzoną przez własnego męża. Dopiero po śmierci ojca i przeprowadzce matki do Bostonu, zaczynają mieć ze sobą dobry kontakt, taki jaki powinna mieć matka z córką.

  Lily poznaje pewnego mężczyznę w chwili kiedy ten próbuje wyładować złość na krześle. Przyszła na dach, by pomyśleć o pogrzebie ojca oraz o swoim zachowaniu. Zaczynają ze sobą rozmawiać, lecz wkrótce mężczyzna musi jechać do pracy, jest neurochirurgiem i dostał wezwanie, zresztą okazało się, że oczekują czegoś innego od życia. Ona - związku, ON - jednorazowej przygody.

  Mimo, że się sobie spodobali, nie zamierzają zmieniać swoich przekonań. Jednak mimo tego, nie będzie to ich ostatnie spotkanie, choć tak właśnie im się wydaję.

  Wkrótce Lily postanawia otworzyć kwiaciarnię. Jest przerażona, że jej nie wyjdzie, ale gdy tylko kupuje lokal, szybko pojawia się kobieta, która chciałaby u niej pracować, a oprócz tego pomaga jej bardzo dużo w remoncie i innych sprawach. Kobiety szybko znajdują wspólny język i stają się najlepszymi przyjaciółkami, aczkolwiek na ich drodze staje ktoś kto może to wszystko zepsuć.

  Jak wiadomo życie nie zawsze bywa usłane różami, choć przez jakiś czas może nam się tak wydawać. Lily ma chłopaka, przyjaciółkę i mamę blisko siebie, oprócz tego spełniła swoje marzenie i otworzyła kwiaciarnie. Wydawać, by się mogło, że lepiej być nie może.

  Kiedyś Lily uratowała chłopaka, z którym chodziła do jednej szkoły, tym razem ON będzie chciał uratować ją. Tylko przed czym? Czy istnieje dla niej jakikolwiek ratunek?

  ________________________________________________________________________________

  Colleen Hoover po raz kolejny pokazała klasę. Czytałam cztery jej powieści i każda mnie wzruszyła lub zmusiła do pewnych przemyśleń, aczkolwiek jak sama autorka pisze - to jest pierwsza powieść, która miała na celu poruszyć konkretny temat i zmusić do przemyśleń lub zmiany zachowania. Tym tematem była przemoc w związku, coś co jest powszechne i tak często ukrywane. Z początku nie zapowiadało się, że sprawy potoczą się w takim kierunku w jakim się potoczyły. Sięgając po tę książkę, byłam przekonana, że to będzie coś w stylu poprzednich powieści tej autorki. Muszę przyznać, że cała ta książka mnie po prostu zmiażdżyła. Nie zdawałam sobie sprawy ile sprzecznych emocji można czuć czytając książkę.

  Były momenty kiedy miałam ochotę ją po prostu odłożyć i do niej nie wracać, temat jest naprawdę ciężki i miałam już wyrobione zdanie w tej kwestii, aczkolwiek autorka podważyła je parokrotnie. Na końcu po prostu siedziałam osłupiała, nie wiedziałam co mam o niej powiedzieć lub napisać. Każde słowo wydaję się być zbędne, bo jedyne co przychodzi mi na myśl to : musisz ją koniecznie przeczytać.

  Najbardziej denerwującą bohaterką oczywiście była Lily, bo naprawdę były momenty kiedy jej nienawidziłam, lecz ze strony na stronę pojawiał się we mnie pewien podziw dla niej. Nie mogę postawić się w jej sytuacji i nie chcę, ale cały czas zadawałam sobie (jej) pytanie "czemu nikomu nie powiesz?!". Naprawdę momentami jej nienawidziłam.

  Polecam, jeśli lubicie powieści, po których potrzebujecie chwili, żeby sobie to wszystko przetrawić, przemyśleć. Szczerze? Nie spodziewałam się, że ta książka właśnie taka będzie, a naprawdę uświadomiła mi wiele spraw. Przede wszystkim fakt numer jeden: zły mąż, może być dobrym ojcem - nigdy tego nie rozdzielałam na takie kategorie, po prostu skoro zły mąż to zły ojciec - myślałam. Jednak sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej..

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Dobra książka, zresztą jak wszystkie tej autorki. Colleen Hoover doskonale pisze o miłości. Bohaterów tej historii również pokochałam, i żałuję, że nie wszystko zakończyło się po mojej jak i pewnie większości czytelników myśli...Polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Do tej pory w swoim książkowym dorobku chyba jeszcze nie byłam tak rozdarta pomiędzy męskimi bohaterami. Z jednej strony doświadczony w dzieciństwie przez los Atlas postać niezwykła czuła ciepła żeby nie powiedzieć ideał który nie został w dorosłym życiu naznaczony swoją przeszłością a z drugiej bądź co bądź Ryle- ambitny lekarz żyjący pod presją która go przytłacza i odbija się na jego związku. Będąc na miejscu głównej bohaterki nie umiałabym jednoznacznie wybrać pomiędzy nimi nie skreślałabym od razu Ryle'a ale każda matka myślę dla własnego dziecka wybierze stabilizację bezpieczeństwo ciepły i spokojny dom bez przemocy i kłótni. It end with us to naprawde piękna cudowna książka którą mogę z czystym sumieniem polecić

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Zapoznałam się już z większością nowości i książek Colleen Hoover, jednak, jak przyznaje sama autorka, ,,It ends with us" jest zupełnie inna.

  Książka została częściowo oparta i inspirowana przeżyciami z dzieciństwa samej autorki. Wyobraźcie sobie taką sytuację. Mąż znęca się nad Wami fizycznie, a Wy nic z tym nie robicie w trosce o dziecko. Jego przyszłość, przecież to ostatni raz. Matka Lily Bloom żyje w takim związku, bojąc się, że nie podołałaby finansowo. Nic więc dziwnego, że w momencie śmierci męża, burmistrza, zdawałoby się, człowieka, który powinien być przykładem dla innych, jedyna córka nie potrafi powiedzieć na jego temat dobrego słowa. Po jakimś czasie Lily przenosi się do Bostonu, spełnia swoje marzenie, zakładając nietuzinkową kwiaciarnię. W tym samym czasie po raz kolejny spotyka Ryle'a Kincaida. Czy historia z przemocą się powtórzy?

  Muszę przyznać, że większość książek autorstwa Colleen Hoover mi się podobała, aczkolwiek nie przez wszystkie przebrnęłam płynnie. Pamiętam, że były takie publikacje, w których męczył mnie styl, niedostosowana interlinia. O dziwo, mimo nielekkiej tematyki, poruszanej w ,,It ends with us" pochłonęłam ją w dwa wieczory. Poznajemy Lily, dziewczynę, kobietę, zakładającą własną firmę, ale wciąż pamiętającą czasy, kiedy była dzieckiem, nastolatką. Wydarzenia z tego okresu przesuwają się jak w kalejdoskopie, doskonale zdaje sobie sprawę, czym grozi pierwszy cios i ciągnięcie tego dalej. Chyba więc nie ma powodów, by świadomie wpakować się w taki związek, prawda?

  Poznajemy bohaterów, którzy nie są czarno-biali. Każdy z nich ma w sobie coś dobrego, pozytywnego. Jednak, jak to w prawdziwym życiu bywa, czasem emocje biorą górę nad rozsądkiem i nie jesteśmy w stanie zapanować nad swoimi czynami. Colleen Hoover stworzyła książkę dla osób, które nie czują się bezpiecznie we własnym domu, ale i dla tych, którzy nie wyobrażają sobie takiej sytuacji. To powieść uniwersalna, ale z głębokim przesłaniem. Warto ją przeczytać, by zawsze wiedzieć, że nigdy nie jest za późno, by powiedzieć DOŚĆ.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Rewelacyjna książka, ciężki temat, bez upiększania, niełatwe wybory, trochę osobista... Inna niż pozostałe pozycje autorki, ale czy aż tak inna... Oceńcie sami... Polecam, bo warto

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 24 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Layla 5/5 Nasza cena:
32,53 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Layla

Nowa powieść autorki bestsellerów Hopeless i Ugly Love Layla oczarowała Leedsa swoją szczerością i bezpośredniością. Znany muzyk już od pierwszej chwili czuł, że łączy ich wyjątkowa więź. Po pierwszej wspólnie spędzonej nocy oboje byli pewni, że są bratnimi duszami, że będą razem już do końca...
Gdyby nie ty 5/5 Nasza cena:
28,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gdyby nie ty

Gdyby nie ona, moje życie wyglądałoby inaczej. Gdyby nie on, nie dałabym sobie rady. Gdyby nie ty… Gdyby nie córka, przyszłość Morgan wyglądałaby inaczej. Nie planowała ciąży w młodym wieku i szybkiego ślubu. Teraz jest zdeterminowana, żeby uchronić Clarę przed błędami, które sama popełniła. Gdyby...
Never Never 0/5 Nasza cena:
40,04 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Never Never

Nie kocham cię. Nic a nic. I nie pokocham. Nigdy, przenigdy. Czasem wspomnienia mogą być gorsze niż zapomnienie. Charlie i Silas są jak czyste karty. Nie wiedzą, kim są, co do siebie czują, skąd pochodzą ani co wydarzyło się wcześniej w ich życiu. Nie znają swojej przeszłości. Pomięte kartki,...
Maybe Someday 0/5 Nasza cena:
40,04 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Maybe Someday

Bestseller „New York Timesa” Ridge gra na gitarze tak, że porusza każdego. Ale jego utworom brakuje jednego: tekstów. Gdy zauważa dziewczynę z sąsiedztwa śpiewającą do jego muzyki, postanawia ją bliżej poznać. Sydney ma poukładane życie: studiuje, pracuje, jest w stabilnym związku. Wszystko to...
Hopeless 5/5 Nasza cena:
40,04 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hopeless

Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa. To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera. Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację,...
Without Merit 4/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Without Merit

"Without Merit" to powieść poruszająca temat trudnych relacji i problemów rodzinnych. Opowiada o nastolatce, która chciałaby zacząć zupełnie nowe życie, z dala od przykrej przeszłości. Kiedy czujemy, że gdzieś nie pasujemy...
Wszystkie nasze obietnice 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystkie nasze obietnice

Idealna miłość. Nieidealni ludzie. Quinn i Graham przysięgali sobie miłość, wierząc, że wspólnie poradzą sobie z wszelkimi przeciwnościami losu. Ma to upamiętniać szkatułka, którą Graham podarował ukochanej w dniu ślubu. Przez kilka następnych lat wzajemne przyrzeczenia stają się źródłem...
Too Late 5/5 Nasza cena:
27,53 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Too Late

Asa prowadzi nielegalny biznes, jest obsesyjnie zakochany w Sloan. Nie cofnie się przed niczym, by zniszczyć każdego, kto choć spróbuje stanąć między nimi. Sam natomiast pogrąża się w uzależnieniu od imprez, narkotyków, seksu.Sloan jest gotowa znieść wiele, nawet jeśli ceną jest jej godność. Tkwi w...
Confess 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Confess

Znajdź w sobie odwagę, by wyznać… SEKRET PRAWDĘ MIŁOŚĆ Niewypowiedziane pragnienia, bolesna przeszłość i głęboko skrywane grzechy są dla Owena największą inspiracją. Utalentowany malarz kolekcjonuje anonimowe wyznania i przenosi je na płótno, zamieniając słowa w obrazy, w których ukrywa też własne...
Losing Hope 4/5 Nasza cena:
31,06 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Losing Hope

Czasami, aby pójść naprzód, trzeba najpierw sięgnąć głęboko w przeszłość. Przekonał się o tym Dean Holder. Przez wiele lat zmagał się z poczuciem winy, że kiedyś pozwolił odejść małej dziewczynce. Od tego czasu szukał jej uparcie, ale nie spodziewał się, że gdy ponownie się spotkają, ogarną go...
Coraz większy mrok 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Coraz większy mrok

Verity Crawford, sławna autorka thrillerów, zostaje sparaliżowana wskutek tragicznego wypadku. Jej mąż zatrudnia pisarkę Lowen Ashleigh, by dokończyła bestsellerową serię książek chorej żony. Podczas przygotowań do pracy w posiadłości Crawfordów Lowen w stosie notatek znajduje niepublikowany dotąd...
eBook Slammed mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,19 zł 27,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Slammed mobi epub

Layken skończyła właśnie osiemnaście lat. Kilka miesięcy wcześniej niespodziewanie straciła ojca.Wraz z kochającą matką i młodszym bratem postanawiają zostawić za sobą przeszłość w Teksasie, by móc rozpocząć nowe życie w Michigan.Sprzedają dom, pakują rodzinne pamiątki i wyruszają na północ. Każde...
Wybrane bestsellery
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 5/5 Nasza cena:
46,45 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Diuna F. Herberta z obrazem i rysunkami Wojciecha Siudmaka, w tłumaczeniu Marka Marszała. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu - substancji przedłużającej życie, umożliwiającej odbywanie podróży kosmicznych i przewidywanie przyszłości. Z rozkazu Padyszacha Imperatora...
Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7 5/5 Nasza cena:
27,02 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo...
Diuna. Imperium 4/5 Nasza cena:
172,46 zł 229,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Imperium

Diuna. Imperium to gra strategiczna, która łączy w sobie mechaniki budowani talii i rozmieszczania sił na planszy (worker placement).  To od ciebie zależy, jak rozbudujesz swoją potęgę. Poszukasz politycznych sojuszy czy stworzysz militarną przewagę? Siła ekonomii czy subtelne intrygi? Miejsce w...
Diuna. Sekrety Rodu Portal Games 0/5 Nasza cena:
97,47 zł 149,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Sekrety Rodu Portal Games

Arrakis, planeta piasku i przyprawy na dalekim końcu Imperium, jest pełna intryg i wojen. Na Diunie zostaniecie wrzuceni w sam środek konfliktu między dwoma Wysokimi Rodami związanymi z tą niesławną planetą. Złowrogi ród Harkonnenów spiskuje dla władzy i zysku, podczas gdy sojusznicy rodu Atrydów...
Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia 5/5 Nasza cena:
26,14 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia

To naturalne, że każdy pragnie być szczęśliwy, bogaty, żyć pełnią życia i doświadczać wszystkich wspaniałości świata. Joseph Murphy, twórca bestsellerowej „Potęgi podświadomości”, w przystępny sposób wyjaśnia, jak tego dokonać, nie pomijając zjawisk, które mogą nas w tym ograniczać. Murphy oferuje...
Kim jestem? 5/5 Nasza cena:
37,10 zł 49,46 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kim jestem?

Gra przeznaczona jest dla 2-4 osób. Każdy z graczy losuje po jednej karcie ze stosu i umieszcza ją na opasce osoby z prawej strony. Zadaniem każdego z graczy jest odgadnięcie KIM SIĘ JEST, na podstawie zadawanych pytań i odpowiedzi reszty graczy. Podczas zabawy można udzielać jedynie odpowiedzi TAK...
Znów to zrobiliśmy 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znów to zrobiliśmy

„Znów to zrobiliśmy” – gorąca nowość od królowej pikantnych romansów, Laurelin Paige! Chociaż Jenny Stahl odniosła niekwestionowany sukces w modelingu, jej największym marzeniem wciąż pozostaje kariera aktorska. Dziewczyna jest gotowa na mnóstwo wyrzeczeń, by zdobyć pierwszoplanową rolę w filmie....
Drzewko szczęścia 5/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drzewko szczęścia

Tej zimy zejdzie lawina... śmiechu! Kornelia Trzpiot, dość leciwa dama, podczas wieczerzy wigilijnej oznajmia rodzinie, że do szczęścia, zarówno doczesnego, jak i wiekuistego, potrzebny jest jej wyłącznie herb. Nikt z osób zebranych przy stole nie zdaje sobie sprawy, że jest to głęboko przemyślana...
Czterdzieści dusz 5/5 Nasza cena:
26,99 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czterdzieści dusz

Czy działanie w imię wyższego dobra może gwarantować bezkarność? Czy wszyscy zasługują na drugą szansę? W klasztorze na odludziu, będącym schronieniem dla czterdziestu duchownych o nadwerężonej reputacji, dochodzi do makabrycznej zbrodni. Zamordowano opiekuna placówki, a jego ciało powieszono na...
Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele 5/5 Nasza cena:
30,80 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele

Zmieniają się księża, zmieniają się biskupi, a patologie w polskim Kościele pozostają. Nierozliczone przestępstwa, w tym pedofilia, brak kontroli nad finansami, arbitralność awansów, wykluczenie kobiet, feudalny model władzy, afery seksualne, skorumpowani biskupi, rozpusta, kolesiostwo, cynizm,...
To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne 0/5 Nasza cena:
34,57 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne

Autor światowego bestsellera Esencjalista przedstawia inspirujący poradnik osiągania celów i pokazuje, jak możemy ułatwić sobie wykonywanie właściwych zadań. Wszystko zaczyna się od prostej zasady: Nie wszystko musi być tak trudne. Czy zdarza ci się mieć poczucie, że: biegniesz coraz szybciej, ale...
Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12 4/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12

Do Joanny Chyłki z nietypową sprawą zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Twierdzi, że za moment popełni przestępstwo, i chce, by to właśnie prawniczka z Żelaznego & McVaya ją broniła. Zanim Chyłka ma okazję zastanowić się, jak zapobiec tragedii, jest już za późno. Kobieta...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula