Gdybym wiedziała

Średnia: 3.7 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
502
Rok wydania
2018
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 19,95 zł
eBook, mobi, epub
za 29,67 zł
Nasza cena: 33,92 zł 39,90 zł Taniej o: 15%

Czy szczerość rzeczywiście może się okazać przekleństwem? W jej przypadku tak właśnie było. Przekonaj się o tym, sięgając po pełną napięcia powieść napisaną przez Rebeccę Donovan.

Piętnastoletnia Lana mogłaby być przeciętną dziewczyną, gdyby tylko matka interesowała się nią trochę więcej. Tymczasem kobieta ma na głowie własne miłosne dramaty i kolejnych mężczyzn, dlatego nie ma czasu dla nastoletniej córki. Ta więc korzysta z życia: chodzi na imprezy, pije alkohol i wraz z przyjaciółmi próbuje także innych, mocniejszych używek. Dziewczyna wierzy, że każdy człowiek nosi w sobie jedną dobrą cechę, która jednak któregoś dnia musi doprowadzić go do katastrofy. Jej cechą jest szczerość.

Pewnego razu staje się mimowolnym świadkiem tragedii. Chcąc chronić najbliższych i wszystkich tych, na których jej zależy, nie może wyjawić prawdy. Jako że nie potrafi kłamać, postanawia milczeć i nie odpowiadać na zadawane jej pytania. To jednak nie prowadzi do pozytywnego rozwiązania: dziewczyna szybko staje się podejrzana i oskarżona o współudział w zdarzeniu. W konsekwencji swojego wyboru, musi pożegnać się z matką i wyjechać do ośrodka, który pomaga nastolatkom z trudnym charakterem. Czy tam zdoła odnaleźć prawdziwą siebie i skończy wreszcie uciekać?

Rebecca Donovan jest amerykańską pisarką tworzącą powieści romantyczne z nurtu New Adult. Największą popularnością cieszy się jej seria "Oddechy" złożona z: "Powodu, by oddychać", "Oddychając z trudem" oraz "Biorąc oddech".
Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Skrajności zawsze dzieli bardzo cienka granica. Od miłości tylko krok do nienawiści, wiara może błyskawicznie zmienić się w zwątpienie, a szczęście w jednej chwili obrócić w rozpacz. Zdaniem Lany tak samo jest z naszymi zaletami. Zaufanie, życzliwość, odwaga- to cechy warte pielęgnowania, ale mogą stać się też naszym przekleństwem, jeśli otrzymamy je w nadmiarze. I tak się składa, że wszyscy jesteśmy przeklęci, a nasze zalety mogą nas doprowadzić do zguby…

  Lana jest postacią niczym z bajki. To piękna, filigranowa, białowłosa dziewczyna, która gdyby nie brak spiczastych uszu, mogłaby uchodzić za elfa. Autorka chyba nie bez powodu obdarzyła ją taką a nie inną urodą, bo nadała też swojej bohaterce jedną, szalenie istotną elfią cechę- szczerość. Lana nie potrafi kłamać. Zawsze mówi prawdę, nawet najbardziej okrutną i szokującą. To właśnie szczerość staje się jej przekleństwem i nieustannie ładuje ją w nowe kłopoty. Dodajcie do tego pewność siebie, zadziorność i brak hamulców, a uzyskacie przepis na bohaterkę, która jest prawdziwą petardą. Lana sprawi, że z wrażenia opadną Wam szczęki. Ta bohaterka jest jak tornado- szokująca, nieprzewidywalna i złośliwa niczym chochlik. Jednym szczerym zdaniem potrafi całkowicie zmienić bieg wydarzeń. Jednak oprócz szczerości ma jeszcze jedną cechę- potrafi milczeć. Kiedy zostaje wplątana w niebezpieczną intrygę, wie, że prawda jej nie ocali. Dlatego zostaje jej tylko jedno- nie powiedzieć ani słowa.

  W nowej książce Rebecci Donovan, znajdziecie tak naprawdę dwie powieści- „Gdybym wiedziała” i „Znając ciebie”. Bardzo się cieszę, że w polskim wydaniu ukazały się w jednym tomie, bo część pierwsza miała zaledwie 150 stron i była czymś na kształt opowiadania wprowadzającego do pomysłu autorki. Opisane w nim wydarzenia skupiają się zaledwie na jednym dniu z życia bohaterki, ale jest to dzień, który wywrócił jej życie do góry nogami. Kilka podyktowanych szczerością decyzji, nowi znajomi, impreza, która kończy się w szokujący sposób i tajemnica, której nie można nikomu zdradzić. A ja nie mogę zdradzić więcej Wam, ale zapewniam, że pani Donovan przygotowała niesamowicie zawiłą i skomplikowaną intrygę, pełną szokujących zwrotów akcji, niesamowitego napięcia i intensywnych emocji. Nie liczcie na lekką młodzieżową opowieść, bo to historia, która nie raz Was zaskoczy, zszokuje i zbulwersuje. Przynajmniej na początku, bo później…

  No właśnie, im bardziej zagłębiałam się w powieść, a raczej konkretnie w drugą część, tym więcej dostrzegałam schematów. Po niesamowitym, intrygującym wstępie, byłam pewna, że to będzie historia zupełnie inna iż wszystkie. Tymczasem autorka postanawia osadzić akcję drugiego tomu w pewnej nietypowej akademii i niestety nie udało jej się uniknąć związanych z tym schematów. Mamy dziwnych uczniów, tajemne przejścia, nie do końca logiczne zasady, przystojniaków i oczywiście- pewne niepokojące, przyprawiające o dreszczyk wydarzenia. Lubię ten motyw w książkach, bardzo podobali mi się „Wybrani”, czy „Wyklęta”, ale akurat po tej książce spodziewałam się czegoś zupełnie innego, a sama akademia choć intrygująca, w sumie nie jest dla tej historii istotna. Nie mogłam się też oprzeć wrażeniu, że autorka za mocno rozciąga akcję. Opis jednego dnia to u niej kilkadziesiąt stron, nawet biorąc pod uwagę sporą objętość książki, okazuje się, że wszystkie wydarzenia rozgrywają się na przestrzeni kilku dni, a co za tym idzie, bardzo intensywne relacje bohaterów mogą wydać się odrobinę przerysowane i mało wiarygodne. Mam też pewne zastrzeżenia odnośnie wieku bohaterów, którzy choć mieszczą się w przedziale 15-17 lat spędzają większość czasu pijani, albo na haju i mają „przyjaciół od seksu”. Trochę mnie to drażniło, bo równie dobrze mogliby być te kilka lat starsi, przez co ich zachowanie byłoby bardziej adekwatne do wieku, a książka mogłaby łatwiej trafić do docelowej grupy nieco starszych odbiorców.

  O CZYM? „Gdybym wiedziała”, to dosyć obszerny wstęp do serii pełnej tajemnic, niebezpieczeństw i emocji, opowiedziany przez narratorkę, która nie może kłamać. Choć po rewelacyjnym początku, spodziewałam się czegoś zupełnie innego, czuję, że autorka jeszcze nie raz zaskoczy mnie w kolejnych tomach. Jeśli lubicie silne i pewne siebie bohaterki, nieoczekiwane zwroty akcji i rozbudowane wątki romansowe, koniecznie musicie sięgnąć po tą książkę.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Lana zawsze mówi prawdę- otwarcie, bez zastanowienia, prosto w oczy. W obliczu krytycznych wydarzeń decyduje się jednak zachować milczenie. Co wywołało u niej strach? Czy wyjdzie z kłopotów obronną ręką?

  O twórczość Donovan słyszałam już wiele, dlatego możliwość przeczytania jednej z jej powieści bardzo mnie kusiła. Szczególnie, że fabuła książki została zbudowana wokół naprawdę magnetyzującego tematu- tajemniczych wydarzeń, które w dramatyczny sposób miały zmienić życie głównej bohaterki. Lubię literaturę młodzieżową, zwłaszcza w takim wydaniu, dlatego wiązałam z tą powieścią duże nadzieje. Czy słusznie?

  „Gdybym wiedziała” to pierwsza część cyklu Ani słowa. I jak to bywa w przypadku rozpoczęcia serii, autorka w dużej merze skupiła się na życiu głównej bohaterki, jej problemach i dylematach oraz rodzinie i przyjaciołach. Z opowieści tej wyłania się dość poważna historia, obok której ciężko przejść obojętnie. Ten mocny zarys, dość ciężki klimat opisywanych wydarzeń, smutne tło dla życia powieściowych postaci, sprawiają, że książka staje się intensywna i wyrazista, zdaje się odbiegać od, często dość błahych, książek ukazujących się w tym gatunku.

  Nie ukrywam, że taka trudna codzienność bohaterki, pojawiające się na jej drodze przeszkody i wyzwania, otaczające ją problemy oraz cała ta niesprawiedliwość bardzo przypadły mi do gustu i sprawiły, że klimat historii zyskał bardziej dojrzały, wymowny i konkretny charakter. Autorka świetnie opisuje świat, w jakim funkcjonuje Lana, bardzo obrazowo i przekonująco przedstawiając poszczególne elementy. W krajobraz ten doskonale wpisuje się także sama bohaterka, również dość mocno różniąca się od tych, jakie spotykamy zazwyczaj w podobnych powieściach.

  Co podobało mi się w Lanie najbardziej? Zasadniczość i buntowniczość. Dojrzałość wynikająca w trudnych warunków dojrzewania. Ironia i sarkazm. Dążenie do celu. Wyliczając te cechy, mam świadomość, że ich połączenie nasuwa wiele niekoniecznie pozytywnych refleksji. Bo Lana jest przecież wycofana, zdystansowana, antyspołeczna. Tylko czy to faktycznie źle? Czy bohaterka młodzieżowych powieści musi być miła, uprzejma i przyjacielska? A może lepiej, by wywoływała emocje, pozwalała się zapamiętać, kojarzyła się realistycznie, zaskakiwała siłą charakteru? Ocenę pozostawiam Wam.

  W dużej mierze Donovan zainteresowała mnie tym tytułem za sprawą obiecywanych tragicznych wydarzeń. I te wydarzenia rzeczywiście się pojawiają, na dość wczesnym etapie lektury, i zostają przedstawione w przyciągający i intrygujący sposób. Bardzo mi się podoba, jak autorka wzbogaciła dzięki temu fabułę, sprawiając, że całość zyskała nowy wymiar, z nutką napięcia i zaskoczenia. Szkoda mi natomiast, że płomień ten mojej czytelniczej ciekawości zaczął z czasem przygasać, że Donovan skupiła się na innych miejscach i innych wydarzeniach, które niekoniecznie okazały się równie interesujące.

  „Gdybym wiedziała” to pierwsza część serii. I jako początek cyklu wypada bardzo dobrze. Przekonuje fabułą, może zaskoczyć opisywanymi wypadkami, daje do myślenia i skłania do sięgnięcia po część drugą. I naprawdę dobrze tę historię się czyta. Uważam jednak, że pewne elementy zostały nieco wyolbrzymione i przerysowane, a może też skupiono się na nich zbyt mocno. Akcja książki także miejscami zwalnia i nieco nuży. Nie będę jednak wskazywać palcem i podawać przykładów, bo nie chciałabym powiedzieć zbyt wiele i odbierać Wam przyjemności z lektury. Powinniście przeczytać i sami ocenić. Czy zaryzykujecie dla nowej powieści Donovan?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Ogromny kampus z wielkim trawnikiem, ogrodzenie z kutego żelaza, kamienne mury i wszechobecna cisza. Takie powitanie szykuje dla głównej bohaterki szkoła, do której trafia w wyniku dziwnego splotu zdarzeń. Królowa Strażniczka, życiowi doradcy, miejsce bez telefonów i komputerów. By uczniowie mogli odnaleźć najlepsze wersje siebie. I w samym środku ona, Lana, której nie w sposób nazwać ułożoną, podporządkowaną czy grzeczną. Z pewnością daleko jej jeszcze do natrafienia na najlepszą własną wersję.

  NIEGRZECZNA GŁÓWNA BOHATERKA

  Główna bohaterka raczej nie została skontrowana tak, by wzbudzać sympatię. Jej szalone poczynania, w zestawieniu z wiekiem, budzą wręcz niesmak. Puszczanie się, picie, ćpanie i wieczne imprezy. To nie ten typ skromnisi czy miłej, zagubionej dziewczynki. Pod grubą warstwą grzechu, niepokorności i braku ogłady może kryć się jednak ktoś zagubiony, potrzebujący akceptacji, zrozumienia i miłości. Czy taka właśnie jest Lana? Czy jej zachowanie to zbroja, którą szczelnie się otacza?

  DRUGI PLAN I CHAOS

  Drugo plan został gęsto usiany bohaterami i przyznam, że tego też spodziewałam się sięgając po książkę, która w tle niesie ze sobą środowisko nietypowej szkoły. Mam wrażenie, że prym w tej kategorii wiodą mężczyźni, na czele z Grantem, z którym połączyła mnie nić zrozumienia. Nie wszyscy mają tutaj swoje wyraźnie sprecyzowane role, ale to przecież dopiero początek. Jeszcze wiele może się zdarzyć. Potencjał jest, wiele znaków zapytania również. Książka faktycznie niesie ze sobą sporą ilość tajemnic, momentami dezorientując i wprowadzając w umysł czytelnika niezły bajzel.

  SŁOWO NA TEMAT AKCJI

  Akcja jest wartka, fabuła daleka od słodyczy. Po trochu tutaj różnych wątków, ze wspomnieniami głównej bohaterki, konsekwencjami podjętych decyzji i zalążkiem miłosnej relacji. Po środku podziękowania, o których wspomniałam, ponieważ powieść została podzielona na dwie części. Na pewne przed i po. Wiarygodne dialogi, w stu procentach irytująca główna bohaterka i tylko ten chaos, który raz przemawiał na korzyść książki, czasami wręcz odwrotnie. Pomysłem fabularnym jestem zainteresowana na tyle, by sięgnąć po dalszy ciąg. To na pewno oryginalna historia, więc mam zamiar spędzić u jej boku jeszcze parę dezorientujących chwil.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Recenzja pochodzi z bloga [Adres usunięty]

  W rodzinie Lany każda kobieta ma dobrą cechę, która jednocześnie jest jej przekleństwem. Wiara, zaufanie, życzliwość i odwaga wcale nie są tak dobre, jakby się wydawało. Te cechy niszczą ich życie.

  Lana cechuje się Szczerością - wie, że nie każdy popiera jej szczerość, bowiem nie każda prawda jest pozytywna. Przeczuwała, że szczerość ją zgubi i przyniesie jej kłopoty, ale nie przypuszczała, że będą tak dramatyczne.

  Jest świadkiem dramatycznych wydarzeń. Postanawia dla odmiany milczeć, ponieważ uważa, że prawda i tak jej nie pomoże - że jej słowo przeciwko TEJ osobie nic nie zdziała.

  Milczenie wpędza ją w kłopoty - oskarżenia padają na jej osobę i to ona ponosi odpowiedzialność. Wysyłają ją w miejsce, które ma jej pomóc i wybrać odpowiednią ścieżkę. Tyle, że się nie spodziewa tego, że odkryje tajemnice rodzinne....

  Lana wydaje się być typową suką - głównie dlatego, że mówi to, co myśli. Nieważne, czy prawda jest bolesna, czy też nie. Nigdy nie kłamie. Czasami zmienia temat, albo stara się nie odzywać, bo nie każdego chce przecież zranić. Uważa też, że miłość jest zakłamana.

  Oskarżona jest o współudział w pewnych wydarzeniach, Widziała głównego sprawcę, ale ona chce chronić swoich bliskich, dlatego też nie wyjawia nazwiska. A to niesie za sobą konsekwencje. Trafia do szkoły, która wydaje się być elitarna i która ma nauczyć innych podejmowania właściwych decyzji. Szkoła chce, aby każdy z uczniów ujrzał swoją najlepszą stronę. Ale ja przeczuwam, że za tym kryje się coś więcej.

  Wokół dziewczyny kręcą się faceci - Lana ma bez wątpienia branie i to z każdej strony. Jednak ta nie jest nikim zainteresowana. No, w nowej szkole jej uwagę zwraca Grant, który wydaje się być typowym facetem, ale za to ułożonym. Szanuje Lanę jako kobietę, do niczego nie zmusza i jej szczerość mu się podoba.

  Jest też Brandon, który może nie koniecznie interesuje się bohaterką w ten sposób, ale jest hmm... Dociekliwy i podejrzany. Wie dużo na temat dziewczyny i wie co się dzieje. Nie jest ufny, dopiero z czasem Lana dowiaduje się o nim co nie co. I w dodatku wychodzi na jaw, że łączy ich więcej niż by się wydawało.

  Są też bracia Harrison'owie, na których dziewczyna jest dosłownie skazana. Nie wiem do końca, jaką mają rolę w tej historii, ale oni też chyba nie są tego świadomi.

  Samą historię czyta się dobrze i nawet szybko. Podzielona jest na dwie części, co mnie trochę zaskoczyło. Dialogi są w porządku, ale styl autorki wydaje się być zwyczajny.

  Patrząc na wydarzenia z początku, sądziłam, że historia potoczy się w tym kierunku, a czytając końcówkę, na jaw wychodzą tajemnice, które prowadzą w inną stronę. Trochę czuję się przy tym zagubiona, ale nie ukrywam, że jestem bardzo ciekawa kontynuacji.

  Ciężko mi podsumować tę historię. Gdybym miała opowiedzieć ją w kilku słowach, to nie wiem, jak je dobrać. Z pewnością te najlepsze cechy, okazują się być równocześnie przekleństwami. Czasami warto siedzieć cicho, ale czy na pewno?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka o bardzo dużym potencjale, który po prostu został zniszczony? Główna bohaterka- Lana to piętnastoletnia dziewczyna, która bardzo lubi imprezować. Tak, dobrze przeczytaliście. Już sam fakt tak młodej dziewczyny, która pije, ćpa, a swój pierwszy raz z chłopakiem przeżyła już dwa lata wcześniej jest bardzo odpychający. Czy naprawdę autorka nie mogła dać jej np. 19 lat? Kolejnym minusem książki jest praktycznie samo opisywanie Lany na imprezach. Rozdział za rozdziałem dziewczyna jest u jakiś znajomych nad jeziorem, później się upija i ćpa, a na końcu wraca do szkoły. No cóż...

  Ta książka nie jest do końca taka zła, gdyż autorka zaczęła wplatać w pewne momenty różne tajemnice, które nasza główna bohaterka stara się rozwiązać (oczywiście kiedy nie jest naćpana albo pijana). Niektóre fragmenty przypominały mi "Tajemnice domu Anubisa" i strasznie żałuję, że było ich tak mało. Następną dość ciekawą rzeczą są bohaterowie. Każdy z nich posiada jakąś dominującą cechę, która oznacza się do końca książki. Lana jest szczerą osobą i zawsze mówi prawdę. Uważa to za swoje przekleństwo, jednak nie wiem, czy jest to aż takie straszne jak mówi.

  Nadal nie jestem w stu procentach pewna co mam o tej książce myśleć. Na pewno z niecierpliwością wyczekuję drugiego tomu i może wtedy przekonam się do tej serii.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Rebecca Donovan
 • Wydawnictwo Feeria
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 502
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788372297938
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: If I'd Known. Knowing You
 • Tłumacz: Nowak Monika
 • ISBN: 9788372297938
 • EAN: 9788372297938
 • Wymiary: 14.0x20.0x3.6 cm
Warto zwrócić uwagę na...
A gdybym zniknęła? 0/5 Nasza cena:
17,50 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

A gdybym zniknęła?

Świat dorosłych jest splątany i pełen sekretów… Dwunastoletnia Mila mieszka w Londynie z dobiegającymi sześćdziesiątki rodzicami: tłumaczem i skrzypaczką. Kanwą fabuły jest podróż, którą odbywa z ojcem do Nowego Jorku w poszukiwaniu jego przyjaciela z młodości. Matthew pewnego dnia wychodzi z domu...
Gdybym wiedziała 0/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gdybym wiedziała

„Każdy z nas dysponuje własną, pokrętną wersją prawdy, skażoną tym, jak postrzegamy dane wydarzenie. I czasem to jedyne, co mamy.” W rodzinie Lany każda kobieta ma pewną, wydawałoby się, dobrą cechę – która jednak przynosi jej tylko nieszczęście. Wiara, Zaufanie, Życzliwość i Odwaga niszczą ich...
Oddychając z trudem Tom 2 Oddechy 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oddychając z trudem Tom 2 Oddechy

Emma przetrwała dramatyczną noc w domu swojej ciotki, ale niewiele z niej pamięta. Obudziła się w szpitalnym łóżku, w koszmarnym stanie. Odbył się proces sądowy, w którym na szczęście nie musiała uczestniczyć. Teraz Carol nie może już zrobić jej nic złego, ale wysoką ceną za to jest utrata kontaktu...
Urok Grace'ów 0/5 Nasza cena:
18,96 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Urok Grace'ów

"Widziałam, że nic i nikt nie stanie między Grace ami. Głupotą byłoby próbować."Pierwsza reguła w świecie magii Grace ów mówi: jeśli bardzo, ale to bardzo czegoś pragniesz, to się wydarzy. Nieważne, za jaką cenę.W tym liceum rządzi rodzeństwo Grace ów: Summer, Thalia i Fenrin. Między nimi a resztą...
Ja, ty, my. Książka wspólnych zapisków 0/5 Nasza cena:
14,95 zł 29,89 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja, ty, my. Książka wspólnych zapisków

Tu nie ma złych odpowiedzi! Nie ma ograniczających cię zasad! W tej książce jesteś cały ty i drugi ty i… To po prostu wasza książka.Rozwiń skrzydła, puść wodze fantazji i baw się! Oto książka bez reguł, która zapewni świetną zabawę – a także podpowie ci coś o tobie i twoich przyjaciołach. A przede...
Czwarty schowek. Five Nights at Freddy`s. Tom 3 5/5 Nasza cena:
22,74 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czwarty schowek. Five Nights at Freddy`s. Tom 3

Co się stało z Charlie? Jak to możliwe, że jej koszmarna śmierć była jednak upozorowana? John pragnie odsunąć od siebie wspomnienie o Freddy Fazbear's Pizza, ale nie jest to takie proste. W Hurricane pojawia się nowa pizzeria, a wraz z nią kolejne porwania. John jest zmuszony współpracować z...
Dimily. Tom 2. Czy wspominałam, że Cię potrzebuję? 5/5 Nasza cena:
32,22 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dimily. Tom 2. Czy wspominałam, że Cię potrzebuję?

Drugi tom popularnej trylogii o zakazanej miłości. Od pamiętnych wakacji w Santa Monica upłynęły już dwa lata. Eden i Tyler nie widzieli się przez ten czas, dla dobra rodziny próbując zapomnieć o uczuciu, jakie się między nimi zrodziło. Gdy jednak spotykają się w Nowym Jorku, by spędzić tam...
Dziewczyna, która wybrała po raz drugi 5/5 Nasza cena:
27,29 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczyna, która wybrała po raz drugi

Poznaj dalsze losy Addison Coleman, obdarzonej niezwykłą zdolnością decydowania o tym, jaka przyszłość ją czeka… Zanim Addie dokona jakiegoś wyboru, może doświadczyć różnych jego konsekwencji w przyszłości. To jej szczególna moc, która jednak nie sprawia, że teraźniejszość staje się łatwiejsza. Jej...
Dziennik przetrwania Five Nights at Freddy's 0/5 Nasza cena:
22,87 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziennik przetrwania Five Nights at Freddy's

Oto niezbędnik każdego przyszłego pracownika pizzerii Freddy’ego Fazbeara. Czy masz absolutną pewność, że to miejsce jest dla ciebie odpowienie? Quizy, listy i podpowiedzi zawarte w dzienniku pomogą ci podjąć decyzję i sprawdzić, czy posiadasz najważniejszą cechę nocnego stróża tej restauracji –...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula