Bańki mydlane

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 23,16 zł
Nasza cena: 25,33 zł 32,90 zł Taniej o: 23%

"Bańki mydlane" to powieść z niezwykłą historią, która mogła zdarzyć się naprawdę - i to każdemu z nas.

Młoda studentka dowiaduje się, że nosi w sobie śmiertelnie groźny nowotwór. Oto nowa, przejmująca powieść obyczajowa autorstwa Edyty Świętek.

Takiego życia zazdrościć może Michalinie wiele jej rówieśniczek. Młoda studentka czuje, że robi w życiu to, co powinna. Nauka przychodzi jej nadzwyczaj łatwo, bo temat studiów pochłania ją całkowicie, podobnie zresztą jak jej życiowa pasja. Ma bardzo dobre relacje z rodziną oraz kochającego, uroczego chłopaka imieniem Jakub. Pewnego dnia wszystko wali się jak domek z kart, gdy Michalina dowiaduje się, że jest w ciąży. Dziewczyna jest zszokowana, lecz szok szybko zmienia się w przerażenie, gdy wspomniana ciąża okazuje się śmiertelnie groźnym nowotworem. Michalina wie, że jej młode życie dobiega końca zanim na dobre się rozpoczęło. W czasie krótkiej remisji choroby postanawia zająć się realizacją swoich największych marzeń.

"Bańki mydlane" to powieść niezwykle wręcz poruszająca. W czasie lektury przyjdzie nam mierzyć się z bolesnym dramatem - dramatem młodego i szczęśliwego życia przedwcześnie i zupełnie niespodziewanie skazanego na zagładę. Mimo trudnej tematyki jest tu także miejsce na pozytywne emocje, takie jak radość istnienia wypływająca z chwil szczęścia i spokoju, które bohaterce powieści daje realizacja marzeń. Jest to opowieść prawdziwa. Nie znaczy to, że autorka opisuje nam tutaj autentyczną historię, której sama była świadkiem - ale przecież historia taka mogła się zdarzyć komukolwiek, a wręcz z dużym prawdopodobieństwem naprawdę się zdarzyła. Przy tym nie jest to wcale lektura trudna w odbiorze.

Warto podkreślić, że swoje wynagrodzenie uzyskane z tytułu sprzedaży niniejszej książki autorka przekaże na rzecz Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie.


O książce

"Bańki mydlane" zachwycają w całej swej prostocie. Przywracają nam ufność, dodają otuchy i uczą współodczuwania. To wyjątkowa powieść autorstwa wyjątkowej kobiety.

Magdalena Majcher, przegląd-czytelniczy.blogspot.com


O autorce

Edyta Świętek udowodniła już niejednokrotnie, że pióro ma nad wyraz lekkie. Ze strzępów rozmów zasłyszanych w krakowskim tramwaju, z drobiazgów dnia codziennego, z sylwetek mijanych na ulicy ludzi tworzy świat bohaterów swoich powieści. Świat, w którym portretuje życie takim, jakim ono bywa. Dlatego właśnie jej społeczno-obyczajowe powieści cieszą się takim uznaniem.

Do jej najpopularniejszych powieści należą: "Alter Ego", "Dom lalek", "Cappuccino z cynamonem", "Cienie przeszłości", "Cień burzowych chmur" czy "Drzewa szumiące nadzieją".

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Marzył o niej. Póki nie znał Michaliny osobiście, mógł upajać się wyobrażeniami na jej temat. Wydawała mu się równie idealna, jak unoszone wiatrem bańki - nieskazitelna i delikatna."

  Michalina jest młodą kobietą wchodzącą w dorosłość. Na etapie życia, w którym się znajduje, nie potrzebuje tak naprawdę już niczego, bo... ma wszystko; kochającą rodzinę, przyjaciół, cudownego chłopaka, wymarzone studia i pasję, która pochłania ją bez reszty. Pewnego dnia, dziewczyna zaczyna narzekać na złe samopoczucie. Pierwsza myśl? Ciąża. Zupełne zaskoczenie, zupełnie nie ten czas. Wkrótce jednak diagnoza uderza w Michalinę i jej bliskich ze zdwojoną siłą. Nowotwór, na dodatek złośliwy... Czy można się pogodzić z taką wiadomością?

  Sięgając po "Bańki mydlane" wiedziałam, że czeka mnie niełatwa lektura. Gdy ktoś bliski zmaga się z chorobą nowotworową, jest to trudny czas zarówno dla niego jak i dla rodziny. W powieści Edyty Świętek informacja o nowotworze spada na młodziutką Michalinę; na dziewczynę z planami na przyszłość, na dziewczynę, która chce żyć... My, czytelnicy stajemy się biernymi obserwatorami rodzinnej tragedii, która nie powinna mieć miejsca. Wraz z Miśką i jej bliskimi wspominamy najpiękniejsze chwile z jej życia, a także walczymy z chorobą, kibicujemy, choć nadchodzi nieuniknione. Powtórzę po raz kolejny, że bardzo rzadko płaczę podczas lektury, ciężko jest mnie wzruszyć. Jednak na tych dwustu stronach powieści jeden moment sprawił, że zabolało mnie serducho, poczułam gulę w gardle i uroniłam łezkę. Co mnie tak rozczuliło? Rozmowa Michaliny z tatą. Nie wiem do końca, czy moją reakcję wywołała sama treść książki, czy relacja, która łączy mnie z moim tatą... Przypuszczam, że jedno i drugie. W każdym razie byłam twarda, do czasu. Istnieje taki jeden moment w książce, który... jest wyjątkowy i wywołuje cień uśmiechu na twarzy czytelnika. Poznając właśnie te rozdziały poczułam taki wewnętrzny spokój. Na okładce "Baniek mydlanych" możemy przeczytać: "Mądra i pokrzepiająca historia o odchodzeniu". Tak naprawdę właśnie to zdanie powinno Was zachęcić do lektury, ponieważ "mówi" wszystko. Podarowałabym tę książkę każdemu, kto zmierzył się za stratą kogoś bliskiego. "Bańki mydlane" dodają otuchy, dają spokój. Dziękuję za tę książkę. Mimo trudnej tematyki jest piękna.

  "Rozpaczliwie pragnęła żyć. Bała się zasypiać, ponieważ każdy sen mógł być ostatnim."

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Do przeczytania kolejnej książki Pani Edyty Świętek, Wydawnictwo Replika wcale nie musiało mnie namawiać. Bańki mydlane – tytuł jakże wiosenny, dziewczęcy. Której z nas nie fascynowały piękne bańki. Tak różnorodne, wielokolorowe i delikatne. Zastanawiałam się skąd taki tytuł. Już wiem… To będzie krótka recenzja, bo każdy z nas inaczej przeżywa ten trudny temat.

  Michalina jest młodą, piękną, pełną ambicji i pasji dziewczyną, kiedy zaczyna chorować. Ma 23 lata. Diagnoza – nowotwór złośliwy. Wszystkie jej plany, marzenia zostają odsunięte na dalszy plan. Dziewczyna walczy, nie podaje się. W walce wspiera ją najbliższa rodzina, chłopak Jakub, przyjaciółka. Po kilku miesiącach walki nastąpił przełom. Michalina poczuła się lepiej. Rak został pokonany.

  „Dziura w życiorysie odcisnęła na niej swoje piętno. Przyszedł czas na spłacanie długu, który zaciągnęła u losu. Opieka nad zwierzętami to był tylko początek. Ponieważ czuła, że część wyznawanych wcześniej wartości uległa dewaluacji, zamierzała teraz poważnie zająć się pomaganiem innym. Jeszcze nie była na to dość silna, zarówno mentalnie, jak i fizycznie, lecz docelowo chciała wspierać osoby chorujące na nowotwory. Była żywym przykładem tego, że możliwy jest powrót do zdrowia. Wierzyła, że opowiadając innym chorym o sobie, będzie w stanie wlać w ich serca otuchę i zmobilizuje ich do walki.”

  Przepiszę jedno zdanie z okładki książki: „Mądra i pokrzepiająca historia o odchodzeniu”.

  Nie będę pisać dużo bo się nie da. Powinniście sami przeczytać.

  Ta książka to jedno wielkie wzruszenie. Nie pamiętam, żebym tak płakała przy książce. To opowieść o młodości, pasji, miłości, o nieuleczalnej chorobie, cierpieniu. Opowiedziana w piękny, subtelny sposób. Pani Edyta nawet trudne, bolesne tematy potrafi przekazać w ciekawy, lekki sposób.

  Autorka swoje wynagrodzenie ze sprzedaży książki przekaże na rzecz Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie. To piękny gest. Tym bardziej zachęcam i polecam tę książkę

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Michalina ma wszystko, co jest pożądane w młodym wieku: kochającą rodzinę, trafione studia, pochłaniającą pasję, przyjaciół oraz uroczego chłopaka, Jakuba. Sielankę burzy podejrzenie, że dziewczyna jest w ciąży. Dla niej i Kuby jest to nieodpowiedni moment na zakładanie rodziny. Wkrótce jednak okazuje się, że nie ciąża, lecz złośliwy nowotwór wywraca jej poukładane życie do góry nogami.

  Jak odnaleźć się w nowej, okrutnej rzeczywistości, od której nie ma ucieczki?

  Bohaterka ma na to receptę. W czasie krótkotrwałej poprawy zdrowia realizuje swoje plany i urzeczywistnia pomysły. Czy to wystarczy, aby u kresu życia odczuwać spokój i mieć czyste sumienie? Być może tak, lecz mimo to Michaliny nie opuszcza lęk przed śmiercią. Obawia się osamotnienia oraz… nudy.

  "Życie jest bańką mydlaną - mieni się wielobarwnymi tęczami."

  "Bańki mydlane" to wznowienie powieści w odświeżonej oprawie. Jak wam się podoba? Bo mi szalenie! Ale niech Was w żadnym razie nie zwiedzie tak bajeczna kolorowa okładka, bowiem zawartość wcale już taka nie jest. Poruszany przez Edytę Świętek temat umierania jest ciężki i bolesny, ale został przedstawiony w taki sposób, iż napawa optymizmem, nadzieją i wiarą, że śmierć nie jest końcem lecz etapem, przez który każdy z nas musi przejść. To początek czegoś nowego. Chyba większość z nas obawia się śmierci. Ja sama zresztą mam związane z tym lęki. Nie wiem czy, gdy nasze życie dobiegnie kresu, jest coś po tej drugiej stronie, czy nasza dusza nadal żyje? Chciałabym wierzyć w to, że gdzieś tam... jest tak jak przedstawia to autorka. Pewnie dla wielu z Was będzie dość sporym zaskoczeniem i być może trudno będzie przyjąć takie rozwiązania, jakie proponuje pisarka ukazując sens umierania.

  "Każdy następny dzień był coraz gorszy. Szpitalna sala pogłębiała depresję. Patrząc na biały sufit i kuliste lampy, myślała o tym, że prawdopodobnie już nigdy nie spojrzy na błękit nieba. Rozpaczliwie pragnęła żyć. Bała się zasypiać, ponieważ każdy sen mógł być ostatnim."

  Pani Edyta dobrze nakreśliła portret psychologiczny głównej bohaterki, Michaliny. Młoda kobieta w jednej chwili traci wszystko, jednak potrafi znaleźć w sobie siłę, by zawalczyć, znajduje powody, dla których warto żyć. Towarzyszymy jej przy wartościowaniu życia. Dziewczyna musi ustalić priorytety, to co dla niej najważniejsze. Na swój sposób próbuje być szczęśliwa, cieszyć się z małych rzeczy, nadal mieć marzenia.

  "Odnosiła wrażenie, że jej choroba rozczłonkowana na miliony opowieści, wepchnięta pod mikroskop ludzkiej wścibskości, pączkuje wypuszczając nowe pędy. Jeszcze gorzej było, gdy ktoś ją odwiedzał i dyskretnie omijał ten temat, udając, że nic się nie dzieje."

  Mimo niełatwego tematu, książka nie przytłacza swoim ciężarem, jest pełna optymizmu, ciepła, nadziei i wiary. Jestem zachwycona prostotą konstrukcji powieści. Moim zdaniem książka nie jest za krótka, gdyż zbytnie rozwlekanie tematu dałoby przeciwny efekt do zamierzonego.

  Takie książki jak "Bańki mydlane" są potrzebne, by lepiej zrozumieć chorego, to co przeżywa lub też samemu zaczerpnąć odrobinę nadziei na lepsze. Autorka mimo niewielkiej objętościowo książki, potrafiła nagromadzić wielki ładunek emocjonalny, który została w czytelniku swoje piętno. Lektura ta trafiła do mojego serca i na długo w nim pozostanie.

  Warto wspomnieć i docenić szlachetny gest autorki, która zdecydowała się całość swojego wynagrodzenia ze sprzedaży książki przeznaczyć na rzecz hospicjum im. Świętego Łazarza w Krakowie.

  "Bańki mydlane" to ciepła, poruszająca, zaskakująca powieść o życiu, które jest kruche i ulotne niczym delikatna bańka mydlana. To książka o pięknie miłości i przyjaźni, o przemijaniu, odchodzeniu, bezsilności, oswajaniu śmierci. To również, a może przede wszystkim lektura dająca nadzieję i przekaz, abyśmy doceniali życie tu i teraz, a nie w obliczu widma śmierci.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Życie jest bardziej kruche niż bańki mydlane

  Rodzimy się by żyć. Żyjemy by umierać. Tylko w naszym umyśle każdemu z nas ma być dane długie życie, takie do sędziwej starości. Niestety, tak czasem nie jest. Linia życia zostaje przerwana czasem dużo szybciej. W wieku dojrzałym, u progu dorosłości lub w okresie dzieciństwa. Wtedy wielu z nas lamentuje, że ktoś tak wcześnie odszedł. Za wcześnie, mógł jeszcze żyć, bo ten wiek to nie czas na umieranie. To tak po ludzku, ale tak naprawdę nie ma właściwego czasu na umieranie. Każdy z nas dostaje określoną liczbę wschodów i zachodów słońca do przeżycia. Śmierć budzi lęk. Bo co jest dalej? To już koniec i wieczny sen, czy może czeka nas druga, inna rzeczywistość?

  Michalina jest młodą, pełną życia dziewczyną. Ma swoje plany, ma swoje marzenia i swój świat, który jest kolorowy. Jest zakochana, szczęśliwa u boku Jakuba. Wydaje się, że nic ani nikt nie jest w stanie zburzyć jej szczęścia. Niestety przychodzi dzień w którym wszystko misternie ułożone w piękną, pełną szczęścia układankę zaczyna się walić. Na początku wygląda to całkiem niegroźnie. Przedłużająca się choroba i złe samopoczucie wydają się być oznaką ciąży. Nieplanowanej i kłopotliwej, ale ten scenariusz się nie sprawdza. Jest o wiele gorzej...

  Choć powieść przeczytałam w ciągu kilku godzin kilka dni temu nie mogę uspokoić emocji po jej lekturze, wciąż myślę o jej fabule i ważnym przesłaniu jakie z niej płynie. Ta książka zmieniła wiele w moich poglądach, wniosła w moje myśli ogromne pokłady nadziei. Nadziei niezwykle potrzebnej, którą poglądy religijne skutecznie we mnie zabijały. Przestałam być gorliwą wierzącą, uciszyłam lęki o karze, piekle, pokucie i cierpieniu. Myślę, że to jedynie wymysł człowieka by mieć władzę nad wiernymi. Powieść Edyty Świętek przyniosła ukojenie i spokój wewnętrzny, bowiem, to czego przy końcu życia doznała główna bohaterka jest potrzebne nie tylko chorym, ale każdemu człowiekowi. Czytając książkę bez happy endu, smutną, pokazującą cierpienie, utratę doznałam jednocześnie wewnętrznego oczyszczenia. Oczywiście na początku czytania wściekła na los pytałam dlaczego jest tak okrutny i skazuje młodą osobę na takie męki. Gdy zamknęłam książkę była spokojna jak ocean po burzy, którego tafla wody jest gładka. Idealnie gładka.

  Autorka nie boi się podjąć chyba najtrudniejszego z tematów jakim się śmierć. Pisze o niej z optymizmem i przekonaniem, że jest przejściem do kolejnego etapu, a nie końcem. Jednocześnie uczy szacunku do życia, do każdej danej nam w ziemskiej rzeczywistości chwili. Zachęca by spełniać marzenia, realizować swoje plany i żyć pełną piersią. Iść przez życie z głową podniesioną do góry i nie bać się, że kiedyś nastanie ten ostatni dzień.

  Ogromnie się cieszę, że w morzu książek trafiłam właśnie na ten tytuł. Będę do niego wracać w trudnych chwilach. Będę go również polecać innym.

  Czego można się spodziewać po jego treści?

  Mądrej lekcji, która nie powinna ominąć każdego. Łez, bo człowiek to istota wrażliwa. Zadumy, bo człowiek to ciało, ale i dusza. Emocji, bo koło takich tematów nie można przejść obojętnie.

  Edyta Świętek napisała genialną książkę. Tej lektury nie zapomnicie, Wasze myśli będą do niej wracać. Zachęcam byście ją kupili, bo swoje wynagrodzenie Autorka przekaże na rzecz jednego z krakowskich hospicjów.

  Z serca polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Życie jak domek z kart

  Niekiedy życie potrafi nas zaskoczyć w najbardziej perfidny ze sposobów. W jednej chwili nasze idealne, poukładane trwanie na tym świecie rozsypuje się niczym domek z kart, traci wagę wszystko, w co wierzyliśmy, wszystko, co kochaliśmy. W takiej sytuacji mamy dwa wyjścia – albo załamać się, znienawidzić wszystkich, złorzeczyć losowi i wypominać mu wszystko, co nas spotkało, albo pokornie przyjąć brzemię i próbować nieść go na swoich barkach, usiłując funkcjonować w nowej rzeczywistości najlepiej, jak to możliwe. Oczywiście to drugie rozwiązanie jest o wiele trudniejsze, wymaga od nas wielu poświęceń, wymaga niekiedy całkowitej zmiany swojego systemu wartości i podejścia do świata. A które z tych rozwiązać wybrałbyś ty?

  Z tym dylematem musi zmierzyć się Michalina, młoda i piękna studentka marketingu i reklamy. Mogłoby się wydawać, że jej życie jest pasmem szczęścia i sukcesów, że rysuje się przed nią świetlana przyszłość. Nie dość, że została obdarzona przez Boga urodą, to jeszcze talentem plastycznym, który rozwija od lat, uczęszczając na różne warsztaty i uszczęśliwiając rodzinę i znajomych swoimi pracami. Te prace przynoszą jej również profity na polu zawodowym – niedawno jej prace zostały zauważone w jednym z konkursów, zresztą taki talent może być w przyszłości doskonale wykorzystany w branży, którą wybrała. Pełni szczęścia w jej życiu dopełniają kochający rodzice oraz chłopak, Jakub, z którym studiuje na tym samym roku i który wydaje się nie widzieć poza nią świata.

  Jej misternie zaplanowane życie – plany dotyczące pracy, przyszłego małżeństwa czy macierzyństwa, kiedy już sytuacja zawodowa będzie ustabilizowana, rozwiewają się w chwili, kiedy Michalina zaczyna podejrzewać u siebie nieplanowaną ciążę. Do ukończenia studiów przez młodych został jeszcze rok, ona sama przez przewlekłe przeziębienie straciła dorywczą pracę, nie mają mieszkania ani perspektyw na jego wynajęcie. Jak w tych warunkach wychować dziecko?

  Wkrótce okazuje się, że ta rzekoma ciąża byłaby tak naprawdę wspaniałą wiadomością, bowiem Michalin otrzymuje o wiele gorszą – w jej ciele rozwija się nie dziecko, ale rak, zaś operacja i chemia wyniszczają całkowicie jej organizm. Nie dość, że już nigdy nie będzie mogła mieć dzieci, to z uwagi na stan zdrowia musiała zrezygnować ze studiów, stopniowo zaczęła tracić znajomych, jedynie Jakub przy niej tkwi, wpadając zresztą na szalony pomysł oświadczyn. Dziewczyna, z troski o niego i o jego przyszłe życie, postanawia definitywnie zakończyć ten związek. Nie chce, by Kuba został młodym wdowcem, woli znosić jego cierpienie teraz niż rozpacz po swojej śmierci. Wkrótce jednak stan Michaliny zaczyna się poprawiać i wydaje się, że rak został pokonany…

  Czy dziewczyna ostatecznie wygra walkę z chorobą? Jak zmieni się jej życie pod wpływem tych doświadczeń? Na te pytania odpowiemy dzięki lekturze najnowszej powieści autorstwa Edyty Świętek, pt. „Banki mydlane”. Ta wzruszająca, niewielkiej objętości książka, opublikowana nakładem Wydawnictwa Replika, to przejmujące studium odchodzenia i przejścia wszystkich faz choroby, od buntu po pogodzenie się z losem. To również piękna historia życia, miłości i nadziei, która zawsze powinna nam towarzyszyć – niezależnie od tego, czy dotyczy tego, czy innego świata.

  Po książkę sięgnąć mogą nie tylko miłośnicy talentu pisarki, ale wszyscy, którzy chcą doświadczyć całej gamy wzruszeń, a także ci, którzy chorowali czy chorują na raka bądź zetknęli się z tą chorobą w swoim otoczeniu. Warto nadmienić, że wynagrodzenie z tytułu sprzedaży książki, autorka postanowiła przekazać na rzecz Hospicjum Św.Łazarza w Krakowie.

  Justyna Gul

  Qultura słowa

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Echa niewierności 5/5 Nasza cena:
28,41 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Echa niewierności

Fascynująca, pełna emocji, miłości i dramatów historia polskiej rodziny Jest rok 1971, w Polsce trwa „epoka Gierka”, na półkach jest więcej towarów, a bydgoszczanie z nadzieją patrzą w przyszłość. Seniorzy rodu Trzeciaków, Franciszka i Leon, nieustająco martwią się o swoje dorosłe dzieci:...
Nowe czasy. Przeminą smutne dni 5/5 Nasza cena:
28,41 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowe czasy. Przeminą smutne dni

Nowa Huta lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia zaczyna podupadać gospodarczo. Coraz trudniej o stabilne zatrudnienie, prywatni przedsiębiorcy wyzyskują pracowników, w obywateli uderzają zarówno wielkie afery gospodarcze, jak i drobni oszuści poszukujący łatwego zarobku. W tym chaotycznym...
Cienie przeszłości 4/5 Nasza cena:
26,87 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cienie przeszłości

Pewnego dnia do jednego z krakowskich szpitali zostaje przywieziona dotkliwie pobita kobieta. Pacjentka nie pamięta niczego ze swojej przeszłości, nawet imienia. Nie ma przy sobie dokumentów. Jedynym tropem, który może pomóc w ustaleniu jej tożsamości, jest wizytówka, którą trzyma w dłoni. Dzięki...
Tam, gdzie rodzi się miłość 4/5 Nasza cena:
28,41 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tam, gdzie rodzi się miłość

Tajemniczy wróg od lat czyha na rodzinę Hajdukiewiczów. W zemście za urojone krzywdy, daleki krewny postanawia odpłacić się swojemu kuzynowi, kierując swój gniew na jego dzieci. Daria od dzieciństwa trzymana była przez swoją rodzinę w złotej klatce. Groźba wisząca nad dziewczyną stała się jeszcze...
Cień zbrodni 5/5 Nasza cena:
30,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cień zbrodni

Cień zbrodni to kolejny tom cyklu Grzechy młodości autorstwa Edyty Świętek. Dla rodziny Trzeciaków nadciągają trudne czasy. Pogłębiający się kryzys sprawia, że Justyna ledwo wiąże koniec z końcem. Gnębiony wyrzutami sumienia Tymoteusz usiłuje ją wspierać, niestety sam doświadcza prawdziwej...
Dom lalek 4/5 Nasza cena:
27,79 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom lalek

W końcu los odpowiedział na wszystkie moje prośby…. Nie, jednak nie na wszystkie… Naprawdę nie wiem, czym ja sobie na ciebie zasłużyłam. Anita jest z natury wycofana i charakteryzuje się niską samooceną. Źródłem takiej postawy są problemy z przeszłości – jako dziecko, a następnie nastolatka, wciąż...
Tam, gdzie rodzi się zazdrość 3/5 Nasza cena:
28,41 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tam, gdzie rodzi się zazdrość

Związek Darii i Marka z trudem można nazwać szczęśliwym. Młodzi małżonkowie nie darzą się nawzajem zaufaniem i boją się mówić wprost o swoich uczuciach. Marek, przekonany, że żona zgodziła się na ślub wyłącznie z rozsądku, po ściągnięciu jej do Krakowa wprost szaleje z zazdrości i strachu, że...
Cappuccino z cynamonem 0/5 Nasza cena:
26,87 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cappuccino z cynamonem

Patrycja i Sebastian są zupełnie przeciętnym małżeństwem: wspólnie wychowują dwunastoletnią córkę, borykają się z problemami dnia codziennego. Pati pracuje w biurze, gdzie musi znosić dziwactwa swojego zwariowanego kolegi, Teodora. Pewnego dnia ten na pozór uporządkowany świat rozsypuje się jak...
Noc Perseidów 4/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Noc Perseidów

Czy istnieje miłość aż do końca świata? Tak miało być w przypadku Emilii i Tomka, którzy tworzyli parę od "zawsze". Jednak los bywa przewrotny i wtedy, gdy wszystko wydaje się już ustalone, zmierzając do szczęśliwego zakończenia, historia nagle zaczyna zmieniać swój bieg... Tuż przed ślubem Tomek...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula