Ana

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2018
Ilość stron
992
Wydawnictwo
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 32,45 zł
eBook, mobi, epub
za 43,08 zł
Nasza cena: 49,32 zł 64,90 zł Taniej o: 24%

Brutalne zabójstwo. Bohaterka, która zawsze stawia na swoim.
Mroczne kulisy świata hazardu. Bitwa, którą wszyscy z góry uznali za przegraną.

Ana Tramel jest zdolną prawniczką, o silnym charakterze, ale słabej woli, uzależnioną od alkoholu, seksu i leków. Kilka lat temu biły się o nią najlepsze kancelarie. Pewne mroczne wydarzenie sprawiło, że zrezygnowała z kariery adwokackiej i pracuje w małej kancelarii swojej przyjaciółki. Niespodziewany telefon od brata Alejandra, z którym od dawna nie miała kontaktu, wywraca jej życie do góry nogami. Okazuje się, że Alejandro nie tylko zamordował szefa wielkiego kasyna, w którym regularnie przesiadywał, lecz także przegrał tam blisko milion euro, których nie miał. Ana decyduje się pomóc bratu, choć wszystko świadczy przeciwko niemu. Wspierana przez osobliwy zespół (stary detektyw, początkująca prawniczka i uzależniony od hazardu stażysta), wypowiada wojnę potężnemu koncernowi z branży gier liczbowych. Pełne zawirowań śledztwo i proces przypominają walkę Dawida z Goliatem. Ana się jednak nie poddaje nawet wtedy, gdy zostaje na polu walki sama, zdradzona przez najbliższe osoby. Jest niczym filmowy Rocky Balboa: tak jak ON potrafi wytrzymać każdy cios.

Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Ana Tramel to świetna prawniczka, która mimo silnego, niezłomnego charakteru popadła w sidła uzależnień. W pełni akceptuje swoje wybory i samotnie żyje pracując w małej kancelarii koleżanki do czasu otrzymania telefonu od dawno niewidzianego brata. Alejandro zostaje bowiem oskarżony o zamordowanie szefa wielkiego kasyna, w którym przegrał ponad osiemset tysięcy euro, a wszystkie dowody są przeciwko niemu. Ana decyduje się wypowiedzieć w sądzie wojnę kasynu, jak i całemu jego szefostwu, by obronić dobre imię brata. Nie pamięta jednak, że ludźmi rządzi pieniądz...

  O książce dowiedziałam się przy okazji akcji organizowanej 21.09 przez Wydawnictwo Muza - Zarwij Noc z Aną. Celem było przeczytanie całej książki w warszawskiej kawiarni lub w zaciszu własnego domu w ciągu nocy, co mnie się niestety nie udało. Zmęczona po tygodniu nauki i pracy delektowałam się historią tamtego dnia, jak i przez kilka kolejnych. Powodów było kilka, jednak jednym z ważniejszych jest fakt, że historia ma w sobie wiele zwrotów akcji, które intrygują i zachęcają do dalszego czytania, po to by kilka stron później przerażać i odpychać.

  Autor ma ciekawy i przyjemny styl pisania, książka jest łatwa w odbiorze dla różnych grup wiekowych, choć tematyka niekoniecznie zachęca do podsuwania jej młodszym osobom. Nie można zapomnieć, że wiodącą postacią jest kobieta zmagająca się z wieloma uzależnieniami, a jeden z głównych wątków kręci się wokół kasyna, od którego ponoć bardzo łatwo jest się uzależnić. Sama w takowym nie byłam, może dlatego, że w Polsce, ale i w moim, stosunkowo małym, mieście nie są one zbyt popularne - w przeciwieństwie do zagranicy - i po poznaniu historii bohaterów przewijających się na kartach Any zdecydowanie tam nie zajrzę. Opisane historie są różne, jednak na mnie podziałały wyjątkowo odpychająco, więc pod tym względem mogę być bezpieczna o mój majątek - nie stracę pieniędzy przeznaczonych na nowe książki ;)

  Ana Tramel to kobieta z charakterem, która, mimo swoich problemów, może stać się autorytetem. Stąpająca twardo po ziemi jest doskonałym przykładem osoby, która dociera po trupach do celu - dosłownie i w przenośni. Wie o co walczy i choć nie dla każdego jej działanie jest słuszne czy racjonalne, a nawet najbliżsi rzucają jej kłody pod nogi, to nie poddaje się. Dla mnie było to wielką zaletą, która przykrywała jej niedoskonałości. Z drugiej strony jej zawód nie należy do najprostszych (nie umniejszając oczywiście innym zawodom!) i ciekawe jest to, że autor pokazał z jakimi problemami zmagają się osoby, które rozwiązują je u innych. W Anie występuje wielu ciekawie skonstruowanych bohaterów, np. detektyw, współpracownicy tejże kobiety czy członkowie jej rodziny, jednak bez dwóch zdań główna bohaterka przyćmiewa wszystkich.

  Mimo pokaźnych rozmiarów, które mogą przerażać, przez książkę płynie się dość szybko. Moja lektura trwała kilka wieczorów i nie żałuję poświęconego jej czasu. Jest to książka w sam raz na jesienne wieczory, które już nastały, bowiem w towarzystwie Any i kubka herbaty czas upłynie bardzo szybko.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Ana” to porywający thriller z inteligętną, ale zaborczą kobietą. Roberto Santiago wprowadza nas w świat gier hazardowych, oferując nam pełny wgląd w to, jak oszuści biznesowi są w stanie „bawić się” ze wszystkimi.

  "Ana Tramel jest zdolną prawniczką, o silnym charakterze, ale słabej woli, uzależnioną od alkoholu, seksu i leków. Kilka lat temu biły się o nią najlepsze kancelarie. Pewne mroczne wydarzenie sprawiło, że zrezygnowała z kariery adwokackiej i pracuje w małej kancelarii swojej przyjaciółki. Niespodziewany telefon od brata Alejandra, z którym od dawna nie miała kontaktu, wywraca jej życie do góry nogami. Okazuje się, że Alejandro nie tylko zamordował szefa wielkiego kasyna, w którym regularnie przesiadywał, lecz także przegrał tam blisko milion euro, których nie miał. Ana decyduje się pomóc bratu, choć wszystko świadczy przeciwko niemu. Wspierana przez osobliwy zespół (stary detektyw, początkująca prawniczka i uzależniony od hazardu stażysta), wypowiada wojnę potężnemu koncernowi z branży gier liczbowych. Pełne zawirowań śledztwo i proces przypominają walkę Dawida z Goliatem. Ana się jednak nie poddaje nawet wtedy, gdy zostaje na polu walki sama, zdradzona przez najbliższe osoby. Jest niczym filmowy Rocky Balboa: tak jak ON potrafi wytrzymać każdy cios."

  Jest to powieść z szybkim tempem. Porywa czytelnika od pierwszej strony, opowieść pełna niespodziewanych zwrotów akcji.

  Autor zaskakuje czytelnika na każdym kroku. Pozostawia nas w złudnym przekonaniu rzeczywistości, by potem automatycznie przenieść nas w całkiem inny świat.

  Roberto Santiago zbudował wyjątkowy charakter głównej bohaterce, z ogromną charyzmą, z dala od stereotypów, przedstawia nam kobietę pełną cieni i twardej, niewiarygodnej osobowości.

  Historia jest bardzo interesująca i przykuwa uwagę. Autor ma bardzo kinowy i wizualny, styl narracji. Jest wiele dialogów, kilka pobocznych wątków, zwrotów akcji i nieoczekiwanych niespodzianek.

  Wszystko, co wiąże się ze światem hazardu, było niezwykle pouczające, a zarazem ekscytujące. To niewiarygodne uzależnienie, które może doprowadzić do utraty całego majątku i straty najbliższych nam osób.

  Z jednej strony trudny świat gry, legalny i niezgodny z prawem. Z raczej ostrą krytyką braku ochrony interesów. Z drugiej strony walka z alkoholizmem, która zakazuje reklam alkoholu, a w świecie hazardów jest całkowicie odwrotnie.

  Ana ma wyjątkową osobowość. Złożony charakter, pełen wad i katastrofalnych specjalności, twardy, sarkastyczny, zimny, uzależniony od uspokajających koktajli z alkoholem, mocno dotknięta przez życie. Jest wytrwała, zadziorna, nieustępliwa i nigdy się nie poddaje.

  Drugorzędni bohaterowie są wspaniale wyprofilowane i odzwierciedlają szeroki zakres ludzkich słabości i przekazują wszelkiego rodzaju odczucia i emocje.

  Przejrzysta i szczera narracja, która wciąga czytelnika, która nie ukrywa żadnych wad i pozwala odkryć małe cnoty, które ukrywają inni.

  Główna bohaterka ma wiele wad, jest arogancka, zarozumiała, irytująca i cyniczna. Była bezwzględna i pozbawiona skrupułów, wytrwała i wojownicza. Mimo wiele słabości nigdy się nie poddała. Zawsze pomoże tym, którzy najbardziej tego potrzebują, nawet jeśli są na straconej pozycji.

  Cała powieść jest ogromną krytyką i apelem przeciwko przemysłowi gier, dynamicznie rozwijającym się sektorem, na który państwo nie tylko pozwala, ale zachęca.

  „Ana” to genialny i porywający thriller sądowy o potężnej, złożonej głównej roli, z idealnie wykreowaną fabułą i doskonałym podejściem do tematu.

  Gorąco Polecam! Thriller wart, każdej strony.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  " Ana " Roberto Santiago to debiutancka powieść autora przeznaczona dla dorosłych. Czytając tę książkę trudno mi było w to uwierzyć. Jest ona tak dobrze napisana,że pochłonęłam ją w dwa dni,a raczej noce.

  Przyznaję, że obawiałam się jej objętości, ale nie było czego. Otrzymałam 990 stron, 91 rozdziałów idealnie skonstruowanej i pasjonującej powieści, która wciąga od pierwszej strony.

  " Odkąd pamiętam, zawsze chciałam być adwokatem ".

  Ana Tramel, czterdziestotrzyletnia Pani mecenas. Kiedyś na szczycie hiszpańskiej palestry, rozchytywana przez najlepsze kancelarie adwokackie. Dzisiaj uzależniona, spędza życie mieszając leki z alkoholem i uprawiając seks z przypadkowo poznanymi mężczyznami. Po latach sukcesów i osobistej tragedii, którą przeżyła znalazła się na dnie. Telefon od brata, z którym nie rozmawiała od kilku lat postawi jej dotychczasowe życie na głowie. Uzależniony od hazardu Alejandro zabił szefa kasyna i przegrał blisko milion euro. Gdy popełnia w celi samobójstwo Ana składa pozew przeciwko jednemu z największych przedsiębiorstw hazardowych w Hiszpanii i staje do walki z najpotężniejszą hiszpańską kancelarią adwokacką. Czy uda jej się wygrać? Czy pokaże, że nie bez powodu przez lata była jedną z najlepszych adwokatem w Hiszpanii?

  " Może nie miałam wystarczających środków, może oni byli więksi, potężniejsi i lepiej uzbrojeni, może traciłam siły, nie pierwszy i nie ostatni raz, ale miałam coś, czego oni nie będą mieć nigdy : rację ".

  Bohaterzy powieści są barwnymi i bardzo dobrze wykreowanymi postaciami. Autor skupia się także na ich życiu i problemach. Przemoc domowa, walka o opiekę nad dziećmi, próba przezwyciężenia własnych słabości. Santiago pokazuje skomplikowane relacje międzyludzkie. Do czego jesteśmy zdolni w obliczu zagrożenia. Czy zawsze możemy ufać naszym najbliższym?

  Mistrzowsko skonstruowana fabuła, wielowątkowość i dziesiątki zwrotów akcji powodują, że momentami ciężko odłożyć książkę i przestać czytać. Dlatego bardzo łatwo jest zarwać noc z Aną.

  Ostatnie miesiące przynoszą mi coraz lepsze i ciekawsze odkrycia czytelnicze. I " Ana " Roberto Santiago jest zdecydowanie jednym z nich. W tej książce znalazłam wszystko, co powinna mieć w sobie dobra powieść.

  Wątki z sali sądowej i przebieg procesu rewelacja!

  Zakończenie co najmniej zaskakujące. Czegoś takiego na pewno się nie spodziewałam! Brawo Panie Santiago! Ja jestem na tak! I wiem, że na pewno sięgnę po kolejną powieść tego autora.

  Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Istoty ludzkie są specjalistami od oszukiwania samych siebie, ale kiedy pojawia się jakaś prawdziwa, autentyczna myśl, w głębi duszy potrafimy ją rozpoznać."

  Dwa dni wciągającego zaczytania, niecierpliwego i ekscytującego, niespokojnego i zaaferowanego. Powieść napisana z rozmachem, bazująca na frapującym pomyśle na fabułę, koncentrująca się na tworzeniu klimatu niepokoju, zaskakujących wydarzeń i intrygujących splotów okoliczności. Z zaciekawieniem i przyjemnością poznawałam kolejne rozdziały, trudno było mi się od nich oderwać, a dość wartki rytm i przemyślana konstrukcja sprzyjały zaangażowaniu. Podobał mi się portret kluczowej postaci, mocny, wyrazisty i przekonujący. I choć czasami Ana przeczyła sama sobie, to właśnie to przyciągało do niej jak magnes. Pełnokrwista bohaterka, wzbudzająca emocje, zręcznie nakłaniająca do śledzenia jej postaw i zachowań. Autor zdecydował się uderzyć tematycznie w czarną stronę wyjątkowo dobrze prosperującego rynku hazardowych gier i przyjemności. Z realizmem oddał jego przywary, skazy i ułomności. Na co dzień niewiele poświęcamy mu uwagi, a jednak wstrząsa skala i intensywność jego działań. Uzależnienia, choroby, groźby, szantaże, podporządkowania, straty, bankructwa i samobójstwa, mieszają się w kotle ludzkich słabości i chciwości. Obok tego nie można przejść obojętnie, udawać, że problem nie istnieje, że dotyczy zaledwie kilku procent społeczeństwa.

  Ana Tramel, kiedyś renomowana i rozchwytywana prawniczka, dziś kobieta osaczona przez traumatyczne wspomnienia, uzależniona od środków uspakajających, alkoholu i seksu, decyduje się stanąć do walki nie tylko z jednym z największych i najlepiej prosperujących hiszpańskich kasyn, ale również z jedną z najbardziej prestiżowych i bogatych firm prawniczych. Bolesna przeszłość, owiane tajemnicą dzieciństwo, skomplikowane relacje rodzinne, ukształtowały jej charakter i osobowość, nauczyły walczyć o swoje prawa, przekonały, że w życiu można liczyć tylko na siebie, gdyż zbyt dużo jest w nim bólu, cierpienia, zdrady, kłamstwa, nierównych szans i fałszywych perspektyw. Śmierć brata wyzwala w niej ogromne pokłady odwagi i determinacji w udowodnieniu świadomego i bez skrupułów naruszania norm etycznych, moralnych i prawnych przez koncern Gran Castilla. Zadziwiające, jak wiele oskarżeń i zniewag jest w stanie znieść Ana, pokonać niesprzyjających uwarunkowań, okiełznać stanów lękowych, jak z wielu niebezpiecznych sytuacji wyjść obronną ręką. Ale czy faktycznie tak właśnie jest, a może to mistrzowska gra przetrwania, pozorów i manipulacji? Czy wystarczy jej sił, dobrego przygotowania, sprytu na przewidywanie ruchów przeciwnika i odporności na przyjmowanie ciosów, aby iść dalej niezależnie od przeciwności, dotrzeć do prawdy, przedstawić swoje racje i wygrać proces? Nie piszcie, że tysiąc stron to za dużo na thriller, bo mnie zachwyca możliwość długiego przebywania w przygodzie czytelniczej, zwłaszcza gdy oferuje ciekawy pomysł i satysfakcjonująco zajmuje.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Najfutbolniejsi 8 Tajemnica cyrku ognia 5/5 Nasza cena:
37,27 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najfutbolniejsi 8 Tajemnica cyrku ognia

Piłka nożna to nie tylko sport, to coś znacznie więcej… Na pewno tak to widzą i czują dzieciaki ze szkolnej drużyny FC Soto Alto. Ta zgrana ekipa może nie zawsze mecze wygrywa, ale na pewno nigdy się nie poddaje. Nawet wtedy, gdy meczom towarzyszą bardzo tajemnicze zdarzenia, które wszystko mocno...
Najfutbolniejsi 9 Tajemnica deszczu meteorytów 4/5 Nasza cena:
31,19 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najfutbolniejsi 9 Tajemnica deszczu meteorytów

Piłka nożna to nie tylko sport, to coś znacznie więcej… Na pewno tak to widzą i czują dzieciaki ze szkolnej drużyny FC Soto Alto. Ta zgrana ekipa może nie zawsze mecze wygrywa, ale na pewno nigdy się nie poddaje. Nawet wtedy, gdy meczom towarzyszą bardzo tajemnicze zdarzenia, które wszystko mocno...
Najfutbolniejsi 7 Tajemnica niewidzialnego karnego 5/5 Nasza cena:
38,17 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najfutbolniejsi 7 Tajemnica niewidzialnego karnego

Piłka nożna to nie tylko sport, to coś znacznie więcej… Na pewno tak to widzą i czują dzieciaki ze szkolnej drużyny FC Soto Alto. Ta zgrana ekipa może nie zawsze mecze wygrywa, ale na pewno nigdy się nie poddaje. Nawet wtedy, gdy meczom towarzyszą bardzo tajemnicze zdarzenia, które wszystko mocno...
Najfutbolniejsi 1 Tajemnica śpiących sędziów w2019 0/5 Nasza cena:
31,19 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najfutbolniejsi 1 Tajemnica śpiących sędziów w2019

Piłka nożna to nie tylko sport, to coś znacznie więcej. Na pewno tak to widzą i czują dzieciaki ze szkolnej drużyny FC Soto Alto. Ta zgrana z sobą ekipa może nie zawsze mecze wygrywa, ale na pewno nigdy się nie poddaje. Nawet wtedy, gdy meczom towarzyszą bardzo tajemnicze zdarzenia, które wszystko...
Najfutbolniejsi 3 Tajemnica nieziemskiego... 5/5 Nasza cena:
28,06 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najfutbolniejsi 3 Tajemnica nieziemskiego...

Piłka nożna to nie tylko sport, to coś znacznie więcej… Na pewno tak to widzą i czują dzieciaki ze szkolnej drużyny FC Soto Alto. Ta zgrana ekipa może nie zawsze mecze wygrywa, ale na pewno nigdy się nie poddaje. Nawet wtedy, gdy meczom towarzyszą bardzo tajemnicze zdarzenia, które wszystko mocno...
Najfutbolniejsi 10 Tajemnica skarbu piratów 5/5 Nasza cena:
31,19 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najfutbolniejsi 10 Tajemnica skarbu piratów

Piłka nożna to nie tylko sport, to coś znacznie więcej? Na pewno tak to widzą i czują dzieciaki ze szkolnej drużyny FC Soto Alto. Ta zgrana ekipa może nie zawsze mecze wygrywa, ale na pewno nigdy się nie poddaje. Nawet wtedy, gdy meczom towarzyszą bardzo tajemnicze zdarzenia, które wszystko mocno...
Przygody Balbuenów i ostatniego rycerza. Zagubieni w czasie. Tom 2 5/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przygody Balbuenów i ostatniego rycerza. Zagubieni w czasie. Tom 2

Gdy wreszcie udało nam się wydostać z miasteczka na Dzikim Zachodzie, okazało się, że ściga nas ponad setka wojowników. Wraz z moim tatą, moją siostrą, moim bratem, naszą sąsiadką i jej córką schowaliśmy się w lesie i czekamy na szansę ucieczki. Ale dlaczego polują na nas uzbrojeni w łuki...
Zagubieni w czasie 1 Przygody Balbuenów... 4/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zagubieni w czasie 1 Przygody Balbuenów...

Zdawało się, że to będzie zupełnie zwykły dzień. Wszystko zaczęło się od tego, że wybraliśmy się do supermarketu po rowery. Mój tata, moja siostra, mój brat, nasza sąsiadka z córką, no i ja. Gdy już kupiliśmy sześć nowiutkich, lśniących, czerwonych kawasaki 3W2 i właśnie wychodziliśmy ze sklepu,...
Najfutbolniejsi 2 Tajemnica 7 goli samobój. 0/5 Nasza cena:
41,42 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najfutbolniejsi 2 Tajemnica 7 goli samobój.

Piłka nożna to nie tylko sport, to coś znacznie więcej… Na pewno tak to widzą i czują dzieciaki ze szkolnej drużyny FC Soto Alto. Ta zgrana ekipa może nie zawsze mecze wygrywa, ale na pewno nigdy się nie poddaje. Nawet wtedy, gdy meczom towarzyszą bardzo tajemnicze zdarzenia, które wszystko mocno...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula