Kości proroka

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
560
Rok wydania
2018
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
od 26,41 zł
Nasza cena: 30,72 zł 39,90 zł Taniej o: 23%

"Kości proroka" to świetna powieść kryminalna, w której przeszłość miesza się z teraźniejszością. Nikt nie spodziewał się, jak długo będzie trzeba szukać odpowiedzi.

Książka znanej i bestsellerowej autorki podbija serca Czytelników już od pierwszej strony! Dla wszystkich fanów kryminałów, w których możemy dowiedzieć się nieco o historii i samemu spróbować rozwiązać zagadkę. "Kości proroka" Ałbeny Grabowskiej to niezwykle emocjonująca powieść.

Nikt nie spodziewał się tak nieprzyjemnego odkrycia w teatrze antycznym, w bułgarskim Płowdiwie. Oto oczom widzów ukazały się zwłoki polskiego posła. Na dodatek mężczyzna został ukrzyżowany, a jego odciętą głowę pozostawiono na tacy. Nie bez znaczenia wydają się również być wymalowane na całym ciele znaki. Młody policjant jest przekonany, że sprawa musi łączyć się jakoś z przeszłością. Właśnie dlatego prosi o pomoc panią archeolog, starą i dobrą przyjaciółkę z dzieciństwa. Prawda wydaje się być coraz bliżej, jednak pojawia się również nieoczekiwane niebezpieczeństwo. Im głębiej bohaterowie sięgają i starają się odkryć, co tak naprawdę stało się posłowi, natrafiają na większe komplikacje. Muszą cofnąć się do dawnych historii, do tej pory uznawanych za mity i z dużym prawdopodobieństwem nieistniejące historie. Czy sprawy sprzed kilkuset lat rzeczywiście mogą zaszkodzić komuś obecnie? A jeśli tak, to kto tak bardzo nie chce, aby poszukiwania w przeszłości wciąż trwały?

"Kości proroka" to powieść kryminalna, niezwykle wciągająca i interesująca nas swoją fabułą. Bohaterowie uparcie dążą do celu, chociaż nie wiedzą, że właściwie ryzykują już nawet i swoje życie!

Ałbena Grabowska jest pisarką, polką o bułgarskich korzeniach. Pracowała jako neurolog, szczególnie z osobami chorującymi na padaczkę. Obecnie głównie tworzy powieści dla dorosłych i dzieci. Lubi zarówno kryminały, fikcję, sagę, powieści psychologiczne romanse, jak i bajki terapeutyczne.
Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Zapowiedź w sieci najnowszej powieści Ałbeny Grabowskiej „ Kości proroka „, przyprawiła mnie o żywsze bicie sera i już wiedziałam, że koniecznie muszę ją przeczytać. Połączenie wątków kryminalnego, historycznego i mistycznego zapowiadało obiecującą lekturę. Dodałabym jeszcze, że także z dużą dawką tła obyczajowego.

  Kolejne dzieło autorki, która zdobyła moją sympatię i uznanie za wcześniejsze książki, które przeczytałam. Ałbena Grabowska to kobieta o stu twarzach, wszechstronnie uzdolniona i niesamowicie utalentowana. Cenię ją, jak zresztą spora liczba czytelników za interesujący styl, ciekawie budowane fabuły. Wkłada wiele wysiłku w swoją twórczość, nie wybiera łatwych narracji i prostych historii. Nie inaczej jest i tym razem.

  Powieść jest skonstruowana z trzech oddzielnych części, które jednak w pewnym momencie wskakują niczym puzzle na swoje miejsce. Każdy wątek jest inny i wydaje się, że nie mają ze sobą nic wspólnego, ale na końcu wszystkie się splatają oraz prowadzą do rozwiązania zagadek.

  XXI wiek, w Płowdiwie w Bułgarii został zamordowany polski poseł. Ukrzyżowane ciało i odcięta głowa postawiona na tacy zostały odnalezione w antycznym teatrze. Śledztwem zajmuje się policjant Dymitr i jego polska przyjaciółka o bułgarskich korzeniach Margarita, która z zawodu jest archeolożką. Czy uda się im wpaść na trop morderców i rozwiązać zagadkową śmierć Polaka?

  I wiek, Jan Chrzciciel prowadzi dwunastu uczniów do Jerozolimy na spotkanie z Jezusem. Jeden z nich jest kronikarzem i spisuje nauki Nauczyciela. Czy jego świadectwo jest rzetelne?

  XII wiek, dwunastu Bogumiłów wędruje do Konstantynopola niosąc cesarzowi tajemną księgę wierząc, że ów przyjmie ich religię i uzna za powszechnie panującą. Czy uda im się dotrzeć do celu i wykonać swoją misję?

  Taka konstrukcja powieści to duże wyzwanie dla autorki, także dla mnie, jako czytelniczki. „ Kości proroka „ stanowiły swoistą gimnastykę dla mojego umysłu. Nie było mi łatwo lawirować pomiędzy trzema różnymi historiami, bo każda z nich wymagała innego rodzaju uwagi, wywoływała różne emocje. Skonstruowanie historii gdzie akcja biegnie trzy torowo, samo w sobie jest trudne. Osadzenie fabuły w czasach Chrystusa i w klasztorze Bogumiłów, wymagało od autorki ogromnej pracy przy studiowaniu realiów tamtych czasów.

  Pomysł na książkę zrodził się, gdy Ałbena Grabowska w 2014 r. natrafiła na informację o tym jakoby na wyspie Św. Jana koło Sozopola odnaleziono kości, które mogłyby należeć do Świętego Jana Chrzciciela. Dołożenie współczesnego wątku ze zbrodnią sięgającą tamtych czasów, oraz uzupełnienie luki czasowej opowieścią o wędrujących Bogumiłach do Konstantynopola, zdaniem autorki spowodowało, że historia stała się bardziej kompletna. Powstała w ten sposób wielowątkowa powieść z wieloma postaciami, dużą ilością miejsc i nawet gdybym nie wiedziała, że autorka starannie przygotowała się do pisania książki, już na pierwszy rzut oka widać, że fabuła poparta jest solidną wiedzą.

  „ Kości proroka „ są porównywane do książek Browna, może za przyczyną rozwiązywania zagadek z przeszłości i teraźniejszości, ale Ałbenie Grabowskiej udało się stworzyć historię bardziej realną z interesującymi bohaterami, którzy istnieli albo mogliby istnieć. Na plus przemawia także miejsce akcji, autorka świetnie oddała klimaty Bułgarii. To swoisty przewodnik po tym kraju, poznałam dzięki temu lepiej kulturę Bułgarii oraz potrawy regionalne. Szczerze, nabrałam ochoty, aby kiedyś odwiedzić te miejsca.

  Nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić czy książka spodoba się innym czytelnikom tak jak mnie, bo to bardzo specyficzna lektura. Specyficzna, ale nie powoduje nudy, bo autorka ma dar lekkiego pióra i doskonale wie, o czym pisze i co chce przekazać. Z dużą przyjemnością czytałam o Janie Chrzcicielu, o Bogumiłach, z którymi do tej pory nie zetknęłam się w literaturze, kibicowałam oczywiście Dymitrowi i Margaricie w śledztwie i nie tylko. To bardzo dobrze dopracowana, porywająca lektura jak każda powieść wychodząca spod pióra Ałbeny.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  [Adres usunięty]  Czytając pierwsze strony książki " Kości proroka " nieco się przeraziłam, gdyż obawiałam się, że może być sprzeczna z moją wiarą chrześcijańską. Początkowo stawiałam opór... Bałam się co przeczytam dalej... Czy będzie to coś co dotyczy bibli szatana i jego kultu...?

  Mimo rozterek stwierdziłam, że dam szanse tej książce... i wiecie co nie żałuje. Zaskoczyło mnie, że autorka wprowadza 3 historie. Ktoś by powiedział, że różne ... może i inne pod względem czasu i przestrzeni, ale... uzupełniają się wzajemnie, pomagają rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci w czasie teraźniejszym - dowiadujemy się coraz to nowych faktów, przez co akcja w książce nabiera tempa i wciąga.

  Wątki historyczne jak i religijne zostały barwnie przedstawione i nie były to tylko suche fakty, ale opowiadania, które mogły wydarzyć się naprawdę... Ktoś powie kto w dzisiejszych czasach chcę czytać o chrześcijaństwie i religii ( sekcie ) bogumiłów, ale wierzcie mi jest to tak opisane i wymyślone, że po przeczytaniu książki sięgnęłam do internetu by dowiedzieć się o prawdziwych losach bogumiłów.

  Chrześcijaństwo opisane jest w nowoczesny sposób i przemawia do mnie. Autorka zrobiła to nietuzinkowo, bo zazwyczaj przedstawiony jest Jezus z apostołami, a tu z kolei Jan Chrzciciel i garstka uczniów, którzy podążają za słowami Chrzciciela - bardziej Jego losy niż Zbawiciela. Mistrzostwem było połączeniem tych wszystkich historii w całość.

  Co mogę napisać o TERAŹNIEJSZOŚCI...?

  Główna bohaterka to Margarita przyjeżdża do Bułgarii na prośbę swojego przyjaciela Dymitra, gdyż ma Mu pomóc w śledztwie przy konsultacji polsko - białoruskiej, gdyż biegle posługuje się dwoma językami. W tym wątku ukazane są relacje między ludzkie. Jak przeszłość może oddziaływać na teraźniejszość bo:

  - Czy Margarita ma wybaczyć matce, że opuściła ojca i ma nowe życie, innego męża i dzieci ?

  - Czy "Gitka" ma zapomnieć o nieudanym związku i rozpocząć nowy ?

  - Czy ma polubić przybranych braci - skoro matka okazuje im więcej zainteresowania niż Jej osobą ?

  Motyw przewodni tutaj to morderstwo na tle religijnym, ale... Czy aby na pewno...? Czy jest to działanie z premedytacją...? Czy ma za zadanie odwrócenie uwagi od czegoś istotnego i ma drugie dno...? Z tymi pytaniami zostawiam Was drodzy czytelnicy, bo zdradzenie finału grozi mi śmiercią ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ,,Kości proroka" to jedna z nowości polskich pisarek. Tym razem autorka daje się poznać czytelnikom w innej literackiej odsłonie. Czy warto zapoznać się z tą publikacją?

  Margarita najchętniej nie wracałaby do Płowdiwu, ponieważ z tym miejscem kojarzą jej się nieprzyjemne wspomnienia związane z byłym ukochanym. Zostaje jednak poproszona o konsultację, ponieważ w jednej ze świątyń zostaje znaleziony zamordowany Polak, który zajmował wysokie stanowisko. Na miejscu okazuje się, że na jego ciele znajdują się jakieś dziwne znaki, połączenie wielu języków, które mogą okazać się kluczem do rozwiązania sprawy. Margarita jednak nie da rady zrobić tego sama. Czy przełamie dawne waśnie i zwróci się o pomoc do swojej matki?

  Muszę przyznać, że Ałbena Grabowska dała się poznać w swojej twórczości szczególnie z powieści obyczajowych, sag historycznych. Tym razem jednak mamy historię zamkniętą na ponad 500 stronach, z mocnymi nacechowaniami Biblijnymi, przeplataniem wątków i faktów religijnych. Możemy przeczytać o wyprawie zwykłych osób, które zostały ,,powołane", aby iść i głosić czyny, których sami doświadczą. Później poznajemy losy Jana Chrzciciela i jego uczniów, dzieje Jezusa i apostołów. Jak te wszystkie wątki łączą się ze śmiercią posła?

  Trzeba przyznać, że i tym razem nie zawiodłam się na twórczości Ałbeny Grabowskiej. Początkowo obawiałam się, że lektura może mnie przytłoczyć swoją objętością, zupełnie niepotrzebnie. Autorka zręcznie prowadziła trzy różne wątki, by na końcu złączyć je w jeden, wyjaśniający wszystkie wcześniejsze wydarzenia. ,,Kości proroka" to połączenie powieści historycznej, religijnej, obyczajowej. To połączenie, które sprawi, że będziesz zachwycona.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie zawiodłam się czytając książkę autorstwa Ałbeny Grabowskiej. Czytałam jednym tchem książkę (chyba jak każdą książkę pisarki). Każda jej strona jeszcze bardziej wciągała mnie do swojego środka – do swojej historii. Poczułam niedosyt gdy już ją skończyłam czytać. Pisarka w niesamowity sposób przenosi Nas do swojego wykreowanego świata.

  Co podobało mi się w książce?

  Jeśli mam być szczera, to chyba wszystko. Jak na razie nie jestem w stanie negatywnie myśleć o tej książce. Zafascynowała mnie główna bohaterka Margarita. Posiada ona korzenie Polsko – Bułgarskie. Pomaga ona na prośbę swojego znajomego Dymitra rozwikłać zagadkę śmierci posła. Została bardzo oryginalnie stworzona. Podczas czytania zadawałam sobie pytanie: Czy pisarka wzorowała się na postaci realnej?? Wydaję mi się, że tak. Każde słowa, gesty, zachowanie wskazywało jakby postać istniała naprawdę ( TO TYLKO MOJA OPINIA). Kolejna rzecz, która mi się podobała, to iż nie zawsze ona była geniuszem. Przyznawała sama przed sobą, że czegoś nie rozumie lub nie wie.

  Czas i miejsce akcji dzieją się w innych czasach ramowych.

  I – Aktualne czasy, gdzie zostaje popełnione morderstwo polskiego posła.

  II – XII wiek, gdzie poznajemy życie Bogumiłów oraz tajemniczą księgę.

  III – Oraz historia o świętym Nauczycielu, który wędruje wraz z aposołami

  Wszystkie te trzy wątki łączą się. Z każdym przeczytanym rozdziałem dowiadujemy się o co chodzi. Powiązanie religijne…

  Nie chcę za bardzo Wam spoilerować… 😀

  Poznajemy wiele postaci drugoplanowych, jednak nie przeszkadza to w odbiorze książki. Wręcz przeciwnie, dzięki temu jeszcze bardzie książka Nas fascynuję oraz intryguję. Bardzo szybko rozwija się akcja książki. Dlatego nie odczuwa się znużenia czytelniczego. Obawiałam się tylko jednego: że jak są wątki religijne to książka okaże się niezbyt interesująca. Przekonałam się jednak, że wątek religijny + wątek kryminalny to fenomenalna mieszanka, która potrafi aż do samej strony wciągnąć.

  Gorąco polecam książkę Ałbeny Grabowskiej

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Doskonały materiał na kilka nieprzespanych nocy. Połączenie kryminału sensacji z elementami mistycyzmu. Klimatem trochę przypomina Dana Browna, ale mnie podoba się bardziej. Autorka w genialny sposób łączy watki teraźniejsze z przeszłością. Mimo trzech różnych historii czytelnik nie gubi się w zawiłościach fabuły. No i nareszcie to kobieta jest tutaj ekspertem, który usiłuje rozwiązać zagadkę, a nie ładnym dodatkiem do mądrego i utalentowanego mężczyzny :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Kości nie kłamią 4/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kości nie kłamią

Ten sekret jezioro powinno było ukryć na zawsze… Lance Kruger, najlepszy przyjaciel i partner byłej prokurator Morgan Dane, nie miał beztroskiej młodości. Wciąż nie pogodził się z zaginięciem ojca, Victora Krugera. I chociaż to wydarzenia sprzed blisko ćwierć wieku, Lance ciągle czuje...
Prowadź swój pług przez kości umarłych 5/5 Nasza cena:
25,18 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prowadź swój pług przez kości umarłych

Inspirująca, głośno dyskutowana powieść. Thriller moralny z metafizyczną zagadką, zaskakującą pod każdym względem. Zimą piękna Kotlina Kłodzka jest miejscem mało przyjaznym i opustoszałym. Wsród nielicznych mieszkańców pozostała Janina Duszejko - miłośniczka astrologii, która w wolnych chwilach...
Czerwień kości 5/5 Nasza cena:
24,42 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czerwień kości

Trzeci tom kultowej serii od brytyjskiej mistrzyni suspensu nagrodzonej za swoje kryminały Diamentowym Sztyletem Kiedy młoda kobieta pracująca na wykopaliskach w Whalsay odkrywa pozostawione tam ludzkie szczątki, wieść elektryzuje mieszkańców Szetlandów, zwłaszcza że z początku nikt nie wie, z...
Białe kości. Katie Maguire. Tom 1 0/5 Nasza cena:
26,62 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Białe kości. Katie Maguire. Tom 1

Pierwsza powieść z Katie Maguire Makabryczne znalezisko bulwersuje całą Irlandię. Podczas prac budowlanych na farmie w pobliżu Cork robotnicy trafiają na kości jedenastu kobiet, które przeleżały pod ziemią kilkadziesiąt lat. Wcześniej ktoś z fachowością rzeźnika – albo chirurga – pozbawił je skóry...
Poszukiwacze T.2 Łańcuch Proroka 5/5 Nasza cena:
33,52 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poszukiwacze T.2 Łańcuch Proroka

Drugi, po Stole króla Salomona, tom trylogii "Poszukiwacze". Niebezpieczna wyprawa do serca Afryki śladem arabskiej relikwii, która zapewnia posiadaczowi mądrość absolutną. Tajny Korpus Poszukiwaczy, dla którego pracuje Tirso Alfaro, przechodzi trudne chwile. Nad organizacją wisi widmo rozwiązania....
Czytanie z kości 5/5 Nasza cena:
26,87 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czytanie z kości

Veii, 421 r. p.n.e. Leochares podejmuje się ostatniego zadania: ma odkryć, kto stoi za zabójstwem etruskiego króla. Nic jednak nie idzie tak, jak powinno. Wspólnik mordercy woli zginąć, niż pomóc w śledztwie, a główny świadek o włos unika śmierci w zamachu. Londyn, 2015 n.e. Inga Szczęsna, młoda...
Kości mojej siostry 5/5 Nasza cena:
29,22 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kości mojej siostry

Co łączy hygge i Larsa von Triera? Carlsberga i Kierkegaarda? A nawet Szekspira i Metallicę? Odpowiedź znajdziemy w Danii, państwie, które ostatnio zawładnęło naszą wyobraźnią. Okrywamy się ich kocami, oglądamy ich seriale i ustawiamy wieże z ich klocków, ale tak naprawdę ile wiemy o samych...
Sigma force. Tom 11. Labirynt kości 5/5 Nasza cena:
29,81 zł 40,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sigma force. Tom 11. Labirynt kości

Labirynt kości, najnowsza powieść Jamesa Rollinsa, to kontynuacja serii Sigma Force. W chorwackich górach archeolog dokonuje dziwnego odkrycia: podziemna katolicka kaplica, ukryta przez wieki, skrywa szczątki neandertalki. Z kolei na ścianach okolicznych pieczar znajdują prymitywne obrazy...
Z moich kości 5/5 Nasza cena:
23,19 zł 32,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Z moich kości

Nadszedł czas, żeby ukrócić jego męki. Złapał za sznur na jego nogach i mocno pociągnął mężczyznę za sobą. Nie dbał już o to, że porani go szorstki grunt. Teraz zaczynało się najlepsze. Położył związanego człowieka tuż obok dołu. Wyjął nóż i oświetlił go tak, żeby ten mógł zobaczyć szerokie ostrze....
Kości mówią 0/5 Nasza cena:
27,75 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kości mówią

Temperance Brennan w samym środku świata mrocznych tajemnic i niebezpiecznych wierzeń, w którym zacierają się granice dobra i zła… Temperance Brennan odwiedza niejaka Hazel „Lucky” Strike, przenikliwa detektyw amator poszukująca w Internecie danych na temat umorzonych śledztw w sprawach zabójstw, i...
Ogród kości 0/5 Nasza cena:
28,43 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ogród kości

Makabryczny sekret, który przeleżał w ziemi prawie dwieście lat. Niezidentyfikowane kości, głęboko pogrzebane sekrety i nierozwiązana sprawa sprzed lat kładą się cieniem na życiu mieszkanki Bostonu. Julia Hamill dokonuje przerażającego odkrycia w ogrodzie swojego nowo kupionego domu. Skalista...
629 kości 5/5 Nasza cena:
32,22 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

629 kości

Grupa maturzystów gubi szlak w czasie zamieci śnieżnej w Bieszczadach. Szukając schronienia wstojącej na uboczu chacie, dokonują makabrycznego odkrycia. W jednym z pomieszczeń znajdujątrzydzieści drewnianych skrzynek, a w nich setki kości oraz zeszyty, w których opisano ostatnietygodnie życia...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula