Kleje szkolne i biurowe

Kleje szkolne i biurowe są niezastąpione w biurze lub szkole. Prosty w aplikacji klej do papieru i innych materiałów przyda się każdemu, kto lubi twórczą pracę.

Kleje szkolne i biurowe okazują się przydatne podczas tworzenia kartek okolicznościowych czy innych rzeczy z papieru. Z ich pomocą można w prosty sposób łączyć ze sobą różne kolory kartonów, zyskując dzięki temu wspaniałe efekty pracy. Mocny, wygodny w użyciu klej do papieru zawsze warto mieć pod ręką, by w razie potrzeby z niego skorzystać.

Klej w sztyfcie powinien znajdować się w piórniku każdego ucznia. Dobry klej przyda się podczas lekcji techniki lub plastyki, bo umożliwia tworzenie zachwycających prac. Wśród klejów można odnaleźć wygodne w użyciu modele w sztyfcie bądź płynie. Na uwagę zasługują również kleje brokatowe, idealne do tworzenia, m.in. kartek ozdobnych.. W domu, szkole lub pracy, niezwykle przydatna może także okazać się masa mocująca. Z jej zastosowaniem można z łatwością przyklejać plakaty i wykonywać różne kreatywne projekty.

Oprócz kleju do kartek i innych, lekkich materiałów, warto również mieć w swoim domu pomoc do mocowania bardziej wymagających tworzyw. Metale, fajans, ceramika, plastik, szkło i inne materiały wymagają zastosowania silniejszych środków. Kleje dwuskładnikowe czy mocne kleje uniwersalne, idealnie nadają się do naprawy zniszczonych przedmiotów, dlatego, w razie potrzeby, dobrze mieć je w zanadrzu.

Bestsellery

więcej

Zapowiedzi

więcej

Wszystkie kategorie