Podręczniki do 7 klasy szkoły podstawowej - sztuka

W kategorii Podręczniki do sztuki dla klasy 7 szkoły podstawowej znajduje się wyselekcjonowane, aktualne i zgodne z podstawą programową książki i ćwiczenia.

 

Książki te zawierają w sobie ćwiczenia rozwijające praktyczne zdolności ucznia – począwszy od wycinanek, przez kolaże, aż po własne rysunki i malowidła. Podręczniki przybliżają najważniejsze informacje na temat sztuki spotykanej na co dzień, architektury starożytnych i współczesnych budowli, ich funkcjonalności i stylu.

 

Uczniowie poznają techniki powstawania rzeźb, dowiedzą się, skąd czerpać inspiracje do swoich przyszłych dzieł i nauczą się rozpoznawać nawet najdrobniejsze szczegóły, które mogą przesądzić o doskonałości danego dzieła sztuki. Zagłębią się w tajniki mody starożytnych i będą mogli spojrzeć na świat oczyma artysty. Poznają też wiedzę, którą skrywają w sobie muzea. Podręczniki przybliżą też informacje o produkcji filmów i dadzą wskazówki, jak dobrze wykonać własną produkcję.

 

Zeszyty ćwiczeń zawierają w sobie zadania rozwijające praktyczne zdolności ucznia – począwszy od wycinanek, przez kolaże, aż po własne rysunki i malowidła. Dzięki nim będą mogli wykorzystać w praktyce nabytą na zajęciach wiedzę na najprzeróżniejsze tematy, począwszy od starożytności, aż po nowoczesność.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej