Podręczniki do 2 klasy liceum i technikum - przedsiębiorczość

W kategorii znajdują się podręczniki do 2 klasy liceum do przedsiębiorczości.

 

Przedsiębiorczość jest przedmiotem obowiązkowym. Dzięki niemu młodzież może zapoznać się z podstawowymi informacjami dotyczącymi gospodarki rynkowej, ekonomii, czy też prowadzenia własnego biznesu. Zagadnienia opisane w podręcznikach wspierają proces przyswajania wiedzy z zakresu funkcjonowania współczesnych przedsiębiorstw.

 

Podręczniki do przedsiębiorczości (2 klasa liceum). Zakres nauczania Podręczniki do przedsiębiorczości na poziomie 2 klasy liceum mają przede wszystkim w jasny i zrozumiały sposób wyjaśnić, jak kształtuje się gospodarka rynkowa. To również zbiór praktycznych faktów związanych z prowadzeniem własnego interesu. Wiedza umieszczona w podręcznikach pozwala lepiej zrozumieć, jak działa konkurencja, a także, jakie czynniki kształtują cykl życia firmy. Jest to kompleksowe objaśnienie tego, jak procesy zachodzące w świecie oddziałują na przedsiębiorcę.

 

W TanioKsiążkowych zasobach znajdują się podręczniki do przedsiębiorczości dla 2 klasy liceum, w korzystnych cenach. Zapewniamy nie tylko dogodne warunki zakupu, ale również liczne akcje promocyjne. Zobacz książki z tego działu:

 • -11%
  Przedsiębiorczość

  Przedsiębiorczość

  Glinka i Gudkova traktują przedsiębiorczość jako proces równoległy do cyklu życia firmy. Jest to podejście amerykańskie, wypracowane w grupie Babson College i rozpropagowane przez takich autorów, jak Timrnons czy Churchill. Jest to pierwszy w literaturze polskiej podręcznik należący do tego nurtu....
  Ocena:0/5
  Podręcznik
  Oprawa:miękka
  wysyłka w 24 godziny
  Cena: Nasza cena: 56,70 zł 63,56 zł

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej