Podręczniki do 2 klasy liceum i technikum - pozostałe

W tej kategorii znajdują się podręczniki pomocne w nauce dla uczniów klas 2 liceum lub technikum. W kategorii zebraliśmy reprezentatywną grupę produktów - materiałów dodatkowych, z których warto jest skorzystać będąc w liceum lub w technikum.

W TanioKsiążkowym asortymencie znajdują się między innymi książki z serii “Ściąga” , których ideą nie jest używanie ich jako ściągi na lekcjach, lecz wytłumaczenie uczniowi trudnych zagadnień i zebranie takich “podpowiedzi” w jednym podręczniku.

Mamy tu również repetytoria - to wygodne rozwiązanie pozwalające powtórzyć zdobytą wiedzę. Repetytoria zawierają cały materiał opracowywany i utrwalany przez 3 lata nauki w szkole ponadgimnazjalnej.

Jeśli gramatyka i ortografia są Twoją piętą achillesową, sięgnij po książki opisujące zasady gramatyki, tytuły pozwalające powtórzyć zagadnienia stylistyczne, czy przećwiczyć ortografię. Uwaga! Nie tylko z języka polskiego!

Mamy również zbiory testów maturalnych - świetny sposób, by przećwiczyć egzamin maturalny i w razie porażki, nie ponieść konsekwencji innych niż solidne przyłożenie się do nauki.

Mamy dla Ciebie te książki i wiele innych dodatkowych podręczników, zajrzyj do zawartości tej kategorii!

Wybierz inny przedmiot:

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej