Klasa 1 ponadpodstawowa › Plastyka

“Klasa 1 ponadpodstawowa - plastyka” to kategoria, w której uczniowie pierwszej klasy szkoły ponadpodstawowej odnajdą potrzebny im podręcznik do nauki plastyki.
 
“Klasa 1 ponadpodstawowa - plastyka” zawiera materiały niezbędne do tego, aby rozpocząć przygodę z plastyką w pierwszej klasie szkoły średniej. Interesujące grafiki sprawią, że z chęcią będziemy sięgać po książki!
 
Plastyka to nie tylko szkice i rysunki, lecz również wiedza na temat tego, jak powinny wyglądać obrazy, czym jest perspektywa oraz o historii malarstwa. Wszystkiego o sztukach plastycznych możemy dowiedzieć się z podręczników, które są zgodne z obowiązującą podstawą programową. Interesujące opisy oraz liczne zdjęcia pozwolą uczniowi zagłębić się w dany temat i zachęcą go do dalszej eksploracji.

Sięgając po pozycje z kategorii “Klasa 1 ponadpodstawowa - plastyka”, mamy gwarancję niskiej, atrakcyjnej ceny, która pozwoli bez obaw skompletować wymagane podręczniki i rozpocząć przygodę z plastyką w pierwszej klasie szkoły ponadpodstawowej.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej