Klasa 1 ponadpodstawowa › Język francuski

“Klasa 1 ponadpodstawowa - język francuski” to zbiór podręczników niezbędnych do rozpoczęcia nauki języka francuskiego w pierwszej klasie szkoły ponadpodstawowej.
 
“Klasa 1 ponadpodstawowa - język francuski” to niezwykle przydatna kategoria dla tych uczniów, którzy właśnie rozpoczynają swoją przygodę z językiem francuskim w szkole średniej. Tutaj właśnie znajdą niezbędne do tego pomoce naukowe. Język francuski bardzo trudno opanować, dlatego do jego nauki warto jest wybierać jak najlepsze książki.

Poniższe pozycje są w pełni zgodne z obowiązującą podstawą programową oraz w prosty i zrozumiały sposób tłumaczą najbardziej zawiłe kwestie gramatyczne i komunikacyjne. Na lekcji skorzystać możemy z szybkich powtórek, praktycznej listy słówek czy kolorowych schematów pomagających utrwalić wiadomości. Oferowane podręczniki spełnią wymagania każdego ucznia i gładko wprowadzą go w świat języka francuskiego!

“Klasa 1 ponadpodstawowa - język francuski” to kategoria bardzo atrakcyjna cenowo, w której w krótkim czasie i bez problemów odnajdziemy interesujący nas podręcznik.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej