Klasa 1 ponadpodstawowa › Historia

“Klasa 1 ponadpodstawowa - historia” jest kategorią zawierającą materiały niezbędne na lekcjach historii w szkole ponadpodstawowej (zakres podstawowym i rozszerzony).
 
“Klasa 1 ponadpodstawowa - historia” to szeroki wybór pozycji wymaganych na zajęciach z historii w pierwszej klasie szkoły średniej. Zarówno uczniowie realizujący ten przedmiot na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym znajdą tutaj coś dla siebie, bez względu na wymagania, jakie stawia przed nimi określony profil klasy.
 
Poniższe pozycje są w pełni zgodne z aktualną podstawą programową i zagadnieniami obowiązującymi na maturze. Podręczniki i zeszyty ćwiczeń pozwalają w atrakcyjny sposób zdobywać wiedzę oraz powtarzać i utrwalać zebrane informacje. Zawarte w nich mapy i schematy są niezastąpione podczas szybkich powtórek, ułatwiając znalezienie wymaganych informacji.

Kategoria “Klasa 1 ponadpodstawowa - historia” spełni oczekiwania każdego ucznia i pozwoli na odnalezienie materiałów potrzebnych do nauki historii w jednym miejscu.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej