Klasa 1 ponadpodstawowa › Geografia

“Klasa 1 ponadpodstawowa - geografia” to świetny zestaw podręczników i kart pracy dla uczniów rozpoczynających naukę w pierwszej klasie szkoły ponadpodstawowej!
 
“Klasa 1 ponadpodstawowa - geografia” jest kategorią przeznaczoną zarówno dla osób zainteresowanych poziomem podstawowym, jak i rozszerzonym z tego przedmiotu. Każdy znajdzie tutaj dla siebie coś, co pozwoli mu na efektywną naukę w nowej szkole.
 
Poniższe książki - dzięki kolorowym mapom, ciekawym ilustracjom i rzetelnym, aktualnym informacjom - zdecydowanie zachęcą uczniów do nauki geografii w szkole. Zadbano w nich o atrakcyjną formę graficzną i o najmniejsze szczegóły.

Wybierać możemy spośród podręczników, kart pracy i pomocy przygotowujących do egzaminu maturalnego. Treści są zgodne z obowiązującą podstawą programową, dzięki czemu bez obaw możemy sięgać po poniższe pozycje w trakcie przedmaturalnej nauki.

Kategoria “Klasa 1 ponadpodstawowa - geografia” zawiera książki zarówno z zakresu podstawowego, jak i rozszerzonego, dzięki czemu każdy uczeń bez problemu dobierze podręczniki wymagane na profilu jego klasy.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej