Klasa 1 ponadpodstawowa › Biologia

“Klasa 1 ponadpodstawowa - biologia” to kategoria zawierająca podręczniki i ćwiczenia do biologii w zakresie podstawowym i rozszerzonym dla pierwszej klasy szkoły ponadpodstawowej.

 

“Klasa 1 ponadpodstawowa - biologia” zawiera podręczniki i materiały z zakresu podstawowego i rozszerzonego, niezbędne na lekcjach biologii w pierwszej klasie. Podręczniki zachęcają młodzież do aktywnej nauki i pomagają przygotować się do egzaminu maturalnego.
 
W pierwszej klasie szkoły ponadpodstawowej uczniowie mający okazję zapoznać się z zupełnie nowym dla nich przedmiotem - biologią - często określają jako skomplikowaną lub niezrozumiałą. Poniższe pomoce oraz podręczniki ułatwią im naukę i pokażą, że z odpowiednimi materiałami i podejściem nic nie jest niemożliwe.

Poniższa kategoria zawiera podręczniki, zeszyty ćwiczeń oraz maturalne karty pracy, które są w pełni zgodne z obowiązującą podstawą programową. Uzupełniają się nawzajem i ułatwiają uczniowi pracę na zajęciach dzięki atrakcyjnej formie przekazywania wiedzy.

“Klasa 1 ponadpodstawowa - biologia” to zbiór materiałów, dzięki którymi przygoda z biologią i przygotowanie do matury staną się prawdziwą przyjemnością!

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej