Podręczniki do 1 klasy liceum i technikum - język rosyjski

W tej kategorii znajdują się podręczniki do nauki języka rosyjskiego skierowane do uczniów klas 1 szkół ponadgimnazjalnych.

Zasoby książek w naszej księgarni są bogate nie tylko w podręczniki do nauki w szkole. Jeżeli planujesz zdawać język rosyjski na maturze, już od pierwszej klasy masz szansę rozpocząć przygotowywanie. Dlatego w tej kategorii umieszczone są również repetytoria, które nie tylko pomogą w powtórce materiału do egzaminu, lecz również będą stanowić kompendium wiedzy na Twoim biurku przez trzy lata kształcenia.

Na stronie naszej księgarni zauważysz książki z najpopularniejszych serii jak na przykład “Wot i my” czy “Nowyj Dialog”.

Wybierz inny przedmiot:

 • -11%
  Wot leksika! Repetytorium leksykalne z j.rosyj.

  Wot leksika! Repetytorium leksykalne z j.rosyj.

  Repetytorium przeznaczone jest dla wszystkich uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego z języka rosyjskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, a także dla wszystkich uczących się języka rosyjskiego, chcących utrwalić lub poznać nową leksykę z poszczególnych tematów.Publikacja jest...
  Ocena:0/5
  Podręcznik
  Oprawa:miękka
  wysyłka w 24 godziny
  Cena: Nasza cena: 48,32 zł 54,36 zł
 • -11%
  Matura. Język rosyjski. Arkusze egzaminacyjne

  Matura. Język rosyjski. Arkusze egzaminacyjne

  maturalne arkusze egzaminacyjne oraz klucze odpowiedzi z maja 2013 roku maturalne arkusze egzaminacyjne oraz klucze odpowiedzi z maja i czerwca 2012 roku maturalne arkusze egzaminacyjne oraz klucze odpowiedzi z maja 2011 roku nagrane przez lektorów teksty do części arkusza maturalnego sprawdzającej...
  Ocena:0/5
  Podręcznik
  Oprawa:miękka
  wysyłka w 24 godziny
  Cena: Nasza cena: 18,90 zł 21,26 zł

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej