Kilka chwil miłości

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
400
Rok wydania
2020
Nasza cena: 28,80 zł 37,90 zł Taniej o: 24%

Uczucie, które cały czas zaskakuje, opisane z wielokrotnymi zwrotami akcji, w przepięknie wydanej antologii “Kilka chwil miłości”. Można się zakochać.

"Kilka chwil miłości" to zbiór opowiadań, w którym motywem przewodnim jest właśnie uczucie miłości. Autorzy nie próbują dokonać uniwersalizacji pojęcia, starają się bardziej pokazać Czytelnikowi mnogość aspektów i sytuacji, w których miłość może się przejawiać. Jej rozwój również przebiega różnie - od gwałtownego porywu serca, poprzez chłodną kalkulację, aż do konkretnych, dojrzałych decyzji. Czasami jest nieszczęśliwa, przychodzi nie w porę, częściej rozjaśnia dzień i przynosi ukojenie, jak ciepły promień słońca, który czuje się na karku w letni dzień.

W miłości liczy się czas, ale autorzy zarzekają się, że nigdy nie jest na nią za późno. Jedno z opowiadań przynosi uroczą historię kobiety, która zakochuje się po raz pierwszy dopiero w jesieni swojego życia. Kilku bohaterów będzie znanych tym osobom, które na bieżąco śledzą nowości na polskim rynku wydawniczym. Co ważne, uczucie nie jest wyłącznie opisem tego, co łączy kochanków - to też spektrum miłości rodzicielskiej, do regionu, z którego się pochodzi, oraz zwierząt, które potrafią nas nią obdarzać na co dzień.

Na końcu książki na Czytelnika czeka niespodzianka - miejsce na jego opowiadanie, które może stworzyć jako integralną część książki lub wyrwać i podarować bliskiej osobie, o której myślał, tworząc swoje małe dzieło literackie.


Autorzy

Tekstów do antologii użyczyli następujący autorzy: Adriana Rak, Cassie D., Justyna Dziura, Paulina Wiśniewska, Angelika Ślusarczyk, Dominika Smoleń, Aneta Grabowska, Ana Rose, Samanta Louis, Małgorzata Manelska, Alicja Skirgajłło, Małgorzata Kasprzyk, Anna Głowacz oraz Bartłomiej Bartoszyński.

Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Kilka chwil miłości” to druga antologia, którą miałam przyjemność przeczytać. Zdecydowanie taka forma zbioru kilku opowiadań napisanych przez różnych autorów bardzo mi odpowiada. Daje to każdemu czytelnikowi niebanalną możliwość poznania pióra ulubionych pisarzy w całkiem innej formie lub utwierdzenia w sympatii do twórczości, jaką znamy z ich powieści. To oczywiście nie wszystkie plusy tej książki, dzięki takiemu zestawieniu otrzymujemy w prezencie lub „na deser” prawdziwe smaczki do tej pory nieznanych nam autorów. Ja już wiem, że na pewno sięgnę po kilka książek autorstwa zdolnych osób, których do tej pory nie znałam.

  Czternastu różnych autorów i czternaście różnych opowiadań, a wszystko połączone ze sobą za sprawą najsilniejszego uczucia – miłości. To piękne uczucie zostało pokazane w różny sposób i z różnej perspektywy. Miłość może sprawiać ból i cierpienie, przynieść rozczarowanie i rozgoryczenie, a także sprawić, że nic innego nie będzie się liczyć. Niekiedy jest niewinna i delikatna, bezgraniczna i ufna. Dzięki tej książce poznajemy jej wszystkie oblicza, a na pewno jest ich więcej niż pięćdziesiąt. To uczucie zmienia się z wiekiem i z nabieranymi doświadczeniami. Inaczej kocha się małżeństwo, mające za sobą ponad dwadzieścia przeżytych lat a jeszcze inaczej zakochujemy się w nowo poznanej sympatii. To naprawdę świetny zestaw, dający trochę do myślenia. Nie są to cukierkowe opowiadania o wyśnionej i jedynej miłości. Każda historia nacechowana jest prawdziwą bombą emocjonalną. Przy „Mój przyjaciel człowiek” spisany przez Panią Annę Głowacz spłakałam się jak małe dziecko. Muszę jednak przyznać, że dawno czegoś takiego nie doświadczyłam. Dodatkowo możemy stać się integralną częścią tej antologii, ponieważ na samym końcu jest miejsce do spisania własnej historii nie tylko miłosnej, ale o miłości w ogóle.

  Jeżeli szukacie odskoczni od ciężkich powieści to szczerze Wam tę pozycję polecam. Dodatkowo spełni się dobry uczynek, ponieważ dochód ze sprzedaży antologii przeznaczony jest na cel charytatywny.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czternastu autorów, czternaście opowiadań. Chciałam opisać każde opowiadanie, jednak to strasznie dużo tekstu na możliwości IG. Zatem trochę to skróce i damy dwa ulubione, a resztę opiszę zbiorczo. Ogółem książka jest dla mnie taka pół na pół.

  Adrianna Rak "Gniewińskie niebo".

  To było miłe i przyjemne opowiadanie. Taki powrót do przeszłości i historia miłości dwójki ludzi. Pokazanie historii miłości która trwa od lat, oczami dojrzałej kobiety. Piękna miłość i piękna historia. To opowiadanie jest na plus.

  Bartłomiej Bartoszyński "Valentina"

  Historia lekka i przyjemna w odbiorze. Złamane serce, porzucenie, wakacyjna miłość, uwolnienie się od myśli i wręcz rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu. Na końcu jest ciekawe zaskoczenie. Myślałam, że sprawy potoczą się inaczej.

  Również opowiadanie na plus.

  Te właśnie opowiadania bardzo mi się spodobały. Co do pozostałych to mam sporo wątpliwości. Niektóre były mdłe, za szybko akcja skakała. Były mało wyraźne patrząc na ich całość. Ogólnie raczej trudno jest w krótkim opowiadaniu wyrazić wszystko co się chce. Krótkie opowiadania jakoś tutaj nie wyszły. Mi przebiły się dwa które podane są wyżej, reszta była taka nijaka po prostu. Zakończmy tą nijakością pozostałych i pochwalam dwa które polubiłam.

  Spróbujcie może właśnie wasze doznania będą zupełnie inne.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Podchodziłam z pewną obawą do tego zbioru, bo przyznam szczerze, że nie znam twórczości niektórych z autorów, i dlatego obawiałam się, że moja ocena całości nie będzie subiektywna. Jeszcze gorzej by się zadziało, gdyby była kierowana sympatią lub antypatią do tych, których twórczość zdążyłam poznać.

  Na szczęście moje obawy okazały się nieuzasadnione, i jak to przy takich przedsięwzięciach bywa, dostaliśmy w ręce prawdziwą mieszankę wybuchową...

  Czternaście różnych opowiadań, które zalewają czytelnika morzem wszystkich możliwych emocji. Czytając kolejne opowiadania, pojawiała się radość, olbrzymie wzruszenie momentami złość i niezrozumienie.

  Olbrzymią radością dla mnie jest fakt, że żadne opowiadanie nie sprawiło, że chciałam je ominąć, nie kończąc go. Wszystkie wpasowały się w mój czytelniczy gust i naprawdę umiliły czas.

  Chciałbym, żebyście czytając, zwrócili szczególną uwagę na dwa z nich. Pierwsze z nich to "Miłość od drugiej strony" autorstwa Dominiki Smoleń- opowiadanie o miłości homoseksualnej i drugie opowiedziane z perspektywy zwierzęcia "Mój przyjaciel człowiek" Anny Głowacz. Te dwie pozycje wywarły na mnie największe wrażenie, co oczywiście nie oznacza, że pozostałe są nijakie lub co gorsze złe, bo tak absolutnie nie jest.

  Krótka forma opowiadań sprawia, że czyta się je niezwykle szybko. Nim się zorientowałam byłam już grubo po połowie książki.

  Świetnym pomysłem okazało się dodanie kilku pustych stron, na których możemy napisać swoje wyjątkowe opowiadanie, i na przykład podarować książkę komuś wyjątkowemu.

  Na olbrzymie brawa zasługuje również fakt, że dochód ze sprzedaży tej antologii zostaje przekazany na cel charytatywny.

  Czy polecam?

  Polecam serdecznie.

  Czternastu autorów, czternaście opowiadań i czternaście różnych odcieni miłości, każda z nich inna, na swój jedyny sposób wyjątkowa i niepowtarzalna. Każdy znajdzie coś dla siebie, a przy okazji wesprze szczytny cel.

  POLECAM...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Kilka chwil miłości" to zbiór opowiadań różnych Autorów. Każde z nich jest na swój sposób wyjątkowe i czarujące. Miłość jest pięknym uczuciem, o bardzo szerokiej definicji. Można ją okazywać na wiele sposobów. Na pierwszy rzut oka dane uczucie może być niezrozumiałe, trudne, wymagające poświęceń i kompromisów, po to, aby dać od siebie wszystko to, co najlepsze dla drugiej osoby.

  Najbardziej zaskakującym opowiadaniem jest "Mój przyjaciel człowiek" Anny Głowacz. Ukazuje miłość oczami psa, od momentu, kiedy został przygarnięty przez swoich właścicieli, aż do momentu jego śmierci. Widać niesamowite przywiązanie, wdzięczność i miłość pieska do ludzi, którzy stali się jego rodziną. Opowiadanie jest bardzo wzruszające i wyzwala bardzo wiele różnych emocji.

  Co jest zaskakujące, jak na antologię wydaną w połowie wakacji, jest zaskakująca liczba opowiadań w klimacie świąt Bożego Narodzenia oraz walentynek.

  Ciekawe jest również opowiadanie "Swatka z krainy cieni" Małgorzaty Manelskiej. Zabawny splot wydarzeń doprowadza do poznania dwójki nieznajomych, którzy od pierwszego wejrzenia nie przypadli sobie do gustu. Fragment o "kradzieży" wieńca pogrzebowego i pomyłce z pogrzebem był tak zabawnie opisany, że płacze się ze śmiechu. Główna bohaterka jest typem pechowca, więc jak jedna nieudana rzecz pociąga za sobą sznur kolejnych.

  Wiadomo, jedne opowiadania przypadną Czytelnikowi do gustu bardziej, inne mniej, ale każdy może tu znaleźć coś dla siebie. Są zabawne opowiadania, smutne, wzruszające, momentami dramatyczne, poruszające, czy wzbudzające irytację. Dają jednak razem bardzo dobrą całość.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  RECENZJA PATRONACKA

  14
  autorów i 14 opowiadań o miłości. Każda jest inna. Niektóre kończą się happy endem, niektóre niestety śmiercią. Lubicie czytać opowiadania? Ja wole jednak dłuższe formy, ale nie omieszkam po takie krótkie też sięgać. Najlepiej dozować je sobie po troszku – jedno, dwa dziennie wtedy jest to fajne oderwanie się od powieści, którą w danym momencie czytacie a przy tym nie czuje się przesytu.

  W Antologii Kilka chwil miłości część opowiadań bardzo mi się podobała. Oczywiście nie wszystkie bo przecież to byłoby już trochę naciągane. Jedne podobały się bardziej a drugie troszkę mniej.

  Opowiadanie, które mocno mnie wzruszyło to Mój przyjaciel człowiek – Anny Głowacz, które nawet doprowadziło mnie do uronienia łzy. Jest zupełnie inne, bo pisane z perspektywy psa. Pomimo tego, że było krótkie to i tak zdążyło zapaść mi w pamięć.

  Kolejne zasługujące na wyróżnienie to opowiadanie Bartka Bartoszyńskiego – Valentina. Podczas czytania można aż odczuć tą wakacyjną tęsknotę i te wakacyjne miłości a i wrócić pamięcią do swoich własnych przygód ;)

  W książce nie mogło również zabraknąć gorącej historii miłości i niegrzecznego bohatera ;) co również bardzo mi się spodobało – a mówię tu o opowiadaniu Alicji Skirgajłło- Walentynkowa niespodzianka. No kto by nie chciał otrzymać takiego prezentu jak Isabelle.

  Każde opowiadanie ma w sobie coś co spodoba się każdemu. Jeśli chcielibyście zatracić się w historii, w której bohaterowie z początku nie pałają do siebie sympatią to zdecydowanie Ana Rose Wam ją zapewni. A może wolicie przeczytać o najszczęśliwszej kobiecie na świecie, która niczego w życiu nie żałuje – tym bardziej nie żałuje poznania Waldemara – zapraszam w takim razie do przeczytania Gniewińskiego nieba Adriany Rak. No i nie może też zabraknąć miłości, która ma swoje wady ale zawsze zwycięża ;) – Angelika Ślusarczyk idealnie obrazuje to w swoim opowiadaniu :) a! i jeszcze nie mogę zapomnieć tu o miłości w czasie wojny – Pauliny Wiśniewskiej, która też chwyta za serce.

  Tak się rozpędziłam, że zaraz wymienię wszystkich autorów. Ale najlepiej kochani po antologię sięgnijcie sami i znajdźcie opowiadanie, które Wam najbardziej przypadnie do gustu :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Wydawnictwo WasPos
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 400
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366425767
 • Język: polski
 • ISBN: 9788366425767
 • EAN: 9788366425767
 • Wymiary: 14.3x20.5x3.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Kilka słów o miłości 5/5 Nasza cena:
25,97 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kilka słów o miłości

Karolina i Szymon są przyjaciółmi. Zawsze mogą na siebie liczyć. Ona jest w szczęśliwym związku, a ON nie wierzy w miłość, wikłając się w liczne romanse, lecz nie szukając nikogo na stałe. Gdy spotyka siostrę Karoliny, niepokorną Weronikę, sądzi, że oboje patrzą w tym samym kierunku. W końcu jednak...
Obca miłość. Wszystkie nasze chwile. Tom 1 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obca miłość. Wszystkie nasze chwile. Tom 1

Weronika wiedzie na pozór szczęśliwe życie jako jedyna spadkobierczyni fortuny Skarbierskich. Zdradzona przez narzeczonego, stara się unikać miłości, ciągle żyjąc wspomnieniami nieudanego związku. Po nagłej śmierci dziadka wspierana przez współlokatorkę, a zarazem przyjaciółkę, Milenę Bielską,...
Chwila na miłość 5/5 Nasza cena:
19,20 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chwila na miłość

Poruszająca najczulsze struny duszy bałkańska opowieść napisana sercem zakochanej kobiety Czy chwila wystarczy, aby narodziła się miłość, która nie zna granic? Porywająca historia niezwykłej miłości pomiędzy Polką i Bośniakiem, która została wystawiona na najtrudniejszą próbę. Narodziła się w...
Chwila triumfu wojna i miłość Tom 15 + król rzeki silja z leśnej doliny Tom 1 0/5 Nasza cena:
11,03 zł 11,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chwila triumfu wojna i miłość Tom 15 + król rzeki silja z leśnej doliny Tom 1

Po ucieczce z kliniki ciężarna siostra Jana ukrywa się w Hamburgu. Szukają jej ludzie Rothmeiera i gestapo. Dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności Hjordis trafia pod troskliwą opiekę Gerdy i jej siostrzeńca Günthera. Pomiędzy nią a mężczyzną rodzi się uczucie. Kobieta zgadza się, by lekarz...
Domniemanie niewinności. Tom 3. Prawo miłości 4/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Domniemanie niewinności. Tom 3. Prawo miłości

Trzeci tom jednej z najlepiej ocenianych serii erotycznych na świecie! Kiedy Andrew ostrzegał ją, że jest zimnym i bezdusznym draniem, który nigdy się nie zmieni, powinna była mu uwierzyć. Jednak teraz jest już za późno, bo Aubrey się zakochała. Wydawało się, że wszystko między nimi się układa, ale...
Szczypta miłości 5/5 Nasza cena:
21,92 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczypta miłości

Piękna opowieść o miłości, która nie zna granicy wieku ani statusu społecznego Pru Plum jest właścicielką słynnej i szalenie modnej piekarni Mayfair. To typ kobiety, która roztacza wokół siebie aromat Chanel, a na fryzjera wydaje fortunę. Niemal nikt nie uwierzyłby, że ta atrakcyjna kobieta ma już...
Kraina miłości i zatracenia 4/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kraina miłości i zatracenia

Karaibski czar, nadmorski klimat i rytmy Wysp Dziewiczych tłem do niesamowitej magii. Kraina miłości i zatracenia to niezwykła saga rodzinna w postaci nagradzanego debiutu pulsującego magicznymi rytmami karaibskich Wysp Dziewiczych. Na początku XX wieku dochodzi do znaczących zmian w polityce...
Kropla zazdrości morze miłości 5/5 Nasza cena:
29,15 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kropla zazdrości morze miłości

Kinga pogrąża się w rozpaczy po stracie ukochanego, zaniedbując pracę i przyjaciół. Czy otrząśnie się na czas, by nie stracić tego, co najważniejsze i co dotąd trzymało ją przy życiu? Nie jest to łatwe, bo ilekroć Kinga wyjdzie na prostą, powracają do niej koszmary…Tymczasem Hania, przyjaciółka...
Czas wojny, czas miłości 5/5 Nasza cena:
21,92 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czas wojny, czas miłości

Tęsknota za prawdziwą miłością jest zawsze taka sama, niezależnie od czasów. Poruszająca saga rodzinna, w której niezwykłe historie miłosne rozgrywają się na tle prawdziwych wydarzeń z przełomu wieków. Historia rodu, którego seniorką jest Róża von Goch. Razem z synem Henrykiem i wnuczkami – Leną i...
Singielka w Londynie. Stare miłości i nowe rozterki 4/5 Nasza cena:
27,85 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Singielka w Londynie. Stare miłości i nowe rozterki

W życiu rezolutnej Ewy, która dała się już poznać czytelniczkom „Singielki w Londynie“, następują kolejne rewolucje. Tytułowa bohaterka będzie przeżywać upadki i wzloty miłosne, leczyć złamane serce, zmieniać stanowisko pracy i przeprowadzać się. Czy te doświadczenia sprawią, że Ewa straci swój...
Przysięga miłości mieć odwagę by marzyć Tom 3 0/5 Nasza cena:
31,20 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przysięga miłości mieć odwagę by marzyć Tom 3

Po udarze mózgu u matki studiująca medycynę Deirdre O’Leary musi podjąć trudną decyzję i zarzucić na jakiś czas swoją karierę, by zająć się chorą. Odnajduje doktora Matthew Clayborne’a, który jest wybitnym specjalistą znanym ze szczególnych wyników w pracy z tego rodzaju pacjentami. Kiedy...
Rok na Kwiatowej. Tom 4. Owoce miłości 4/5 Nasza cena:
26,57 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rok na Kwiatowej. Tom 4. Owoce miłości

Pierwszy wspólny rok na Kwiatowej dobiega końca… Zajrzyj do swoich ukochanych przyjaciółek i przekonaj się, jak potoczą się ich losy. Czwarty tom pełnej emocji serii o współczesnych kobietach, napisanej przez autorkę bestsellerowej „Stacji Jagodno”! Wioletta jest pewna, że jej małżeństwo się...
Wybrane bestsellery
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Ravenclaw 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Ravenclaw

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Krukonów. Pamiętasz chochliki kornwalijskie Gilderoya Lockharta? Albo kto straszył w łazience dziewcząt? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy...
Nagie serca 0/5 Nasza cena:
31,05 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nagie serca

− Nie zamierzałam kończyć tych wakacji ze złamanym sercem. Samson przechyla głowę i przygląda mi się bacznie. − Nie martw się. Serce nie kość, nie da się go naprawdę złamać. Ponure życie i nazwisko to jedyne, co rodzice dali Beyah. Resztę zawdzięcza samej sobie. Ciężko pracowała, żeby...
Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia 0/5 Nasza cena:
16,95 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia

Puzzle dwuelementowe skierowane do dzieci od 2 lat. Zabawka składa się z 20 elementów, czyli 10 par obrazków, wśród których należy znaleźć przeciwieństwa: mały i duży, stare i nowe, mokra i sucha, zdrowy i chory, smutny i wesoły, głodny i najedzony, lekkie i ciężkie, zimno i ciepło, cicho i głośno,...
Zakochane Zakopane latem 5/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakochane Zakopane latem

Siedem letnich historii o miłości w Zakopanem! Bo jeśli zakochać się latem, to tylko tam! Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Turyści masowo zjeżdżają do najsłynniejszego polskiego kurortu. Część z nich chce odpocząć, inni planują wysokogórską wspinaczkę, ale są i tacy, którzy chcą się po...
Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę 0/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę

Kot Dzbanek tak naprawdę ma na imię zupełnie inaczej, to jedynie jego pseudonim artystyczny (z angielska „ Jug”, z francuska „la Cruche”, z niemiecka „die Kanne” – jak widać Dzbanek jest przygotowany na międzynarodową karierę). Pan Grzegorz to naprawdę pan Grzegorz. Niektóre osoby występujące w...
Ekstremista 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekstremista

Wyścig ze śmiercią czas zacząć W Opolu znika maturzystka, a jedynym pozostawionym przez nią śladem jest karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Rodzina nie zamierza iść na policję, gdyż twierdzi, że dziewczyna zmagała się z problemami i nieraz deklarowała, że któregoś dnia ucieknie z domu. Jedyną...
Mala M. 4/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mala M.

Świat Mali staje na głowie, kiedy dziewczyna zawiera bardzo bliską znajomość z niebieskookim bogiem seksu. Zadurzona, oszołomiona i zdezorientowana postanawia za wszelką cenę odszukać mężczyznę, który w pół godziny dał jej więcej rozkoszy niż wszyscy jej dotychczasowi faceci razem wzięci. Jak na...
Terapeutka 5/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Terapeutka

Nowa powieść autorki bestsellera Za zamkniętymi drzwiami. B.A. Paris w wielkim stylu powraca do gatunku thrillera psychologicznego! Budząca dreszcz grozy opowieść o wymarzonym domu, który skrywa mroczną tajemnicę… Alice i Leo wprowadzają się do świeżo wyremontowanego domu na ekskluzywnym zamkniętym...
Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3

On powraca. I tym razem nie da jej odejść. Moje życie nigdy nie było tak skomplikowane. Stanęłam na czele mafijnego imperium mojego ojca. Uciekłam od męża, który nienawidzi szantażu i zdrady, a ja dopuściłam się obu tych rzeczy. Moje rozdarte na pół serce nie pozwalało mi trzeźwo myśleć. Przez żal,...
Ring 5/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ring

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu...
Martwiec 0/5 Nasza cena:
26,65 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Martwiec

Niewielki lokalny autobus wyrusza swoją standardową trasą, ale nie dociera do celu. Po kierowcy i pasażerach nie pozostaje żaden ślad. Jakby rozpłynęli się w powietrzu. Po jakimś czasie jedna z podróżnych wraca. Nic nie pamięta i nie umie powiedzieć, co się wydarzyło. Kiedy w końcu zaczyna...
Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2

Stawka jest jeszcze wyższa, czarownice bardziej zabójcze, a romans niezmiennie gorący! Z niecierpliwością wyczekiwana kontynuacja „Gołębia i węża”, która stała się natychmiastowym bestsellerem New York Timesa i IndieBound. Idealna dla fanów Sarah J. Maas! Po uniknięciu śmierci z rąk Dames Blanches,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula