Kiedy znów się spotkamy

Autor:

Nina Nirali

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
168
Rok wydania
2018
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 17,40 zł
Nasza cena: 19,20 zł 24,00 zł Taniej o: 20%


Przypadek sprawił, że ich drogi się przecięły. Jedna noc sprawiła, że zostali razem na zawsze.

Mijając się wśród tłumu ludzi na zatłoczonej ulicy w jednej z europejskich stolic, Zoe i Mason jeszcze nie zdawali sobie sprawy z tego, jak silna więź ich połączy. On, zawsze elegancki, bogaty polityk, i ona, skromna tłumaczka. Czy jeden wspólnie spędzony wieczór będzie ich pierwszym i ostatnim spotkaniem w życiu? Co będą musieli poświęcić i jakich rzeczy dowiedzą się o sobie samych, zanim ich drogi ponownie się przetną?
Wyrusz z Niną Nirali i bohaterami jej powieści w niezapomnianą, pełną wrażeń i wzruszeń orientalną podróż do Indii – krainy miłości.

Uśmiechając się, Zoe podeszła do fotela i wygodnie usiadła. Mason z podziwem patrzył, jak ta zrzuca obuwie i siada, przyciągając nogi ku sobie. Była taka spontaniczna, niczego nie udawała. Nawet on musiał przyznać, że jest sobą. Nie próbował jej uwodzić, zaimponować swoimi walorami. Te, które były widoczne, nie zrobiły na niej jak dotąd wielkiego wrażenia. Nie komplementowali w ogóle swojego wyglądu. Byli parą przypadkowych znajomych, którzy doskonale spędzali ze sobą czas. Sam postanowił pójść w jej ślady. By poczuć się swobodniej, zdjął marynarkę i przewiesił ją przez oparcie krzesła, po czym podszedł do wolnego fotela i rozsiadł się wygodnie naprzeciw niej. Nie minęła nawet minuta, gdy znów pogrążyli się w swobodnej konwersacji.
Recenzje (3)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dwoje obcych sobie ludzi, z dnia na dzień stają się sobie bliscy. Oboje z korzeniami w Indiach, okrywają nie tylko siebie wzajemnie, ale też swoje pochodzenie. Nigdy nie zagłębiałam się w azjatycką kulturę, żyłam w przeświadczeniu, że nie dowiem się niczego, czego bym nie słyszała w mediach – szczególnie o haniebnym traktowaniu kobiet w tamtejszych rejonach. Jak ogromnie miłe było moje zaskoczenie, kiedy autorka pokazała inną stronę tamtejszych zwyczajów! Wspaniale było czytać o zakamarkach Indyjskich miast i ich obyczajów. Nie musząc jechać za granice naszego kraju, mogłam liznąć tamtejszej wiedzy – dodatkowym atutem książki są adnotacje z tłumaczeniami, nie zamieszczone na końcu opowieści, a na odpowiedniej stronie, przez co o wiele lepiej się czyta kiedy takie wyjaśnienia są 'pod ręką'. Pikantne sceny są wstawione w odpowiednich momentach - nie są one zwykłym stosunkiem, a połączeniem dusz młodych. Nie można zapomnieć o emocjonalnej stronie tej historii, która nie pozwala odłożyć tej pozycji na bok. Rzeczą, która skradła moje serce już na początku był były mąż Zoe, który był jej najlepszym przyjacielem i który przyznał się małżonce, że jest homoseksualistą – lekkie i akceptacyjne podejście do tematu bardzo mi przypadło, bo jak wiemy to niestety jest spory temat TABU. Takie historie nie zdarzają się w życiu codziennym! Mason jedzie w poszukiwaniu ukochanej, bo tak można to określić i ku swojemu szczęściu i radości trafia na nią zaraz na początku wycieczki do Indii. Czytałam z zapartym tchem i 'zjadłam' tę historię w jeden wieczór. Jeżeli szukacie tutaj hard porno – nie znajdziecie go! To naprawdę czuła, namiętna historia dwojga ludzi, którzy znaleźli swoje lepszą połowę w najmniej oczekiwanym momencie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Mason Gupta Singh to bogaty polityk, przed którym pojawia się wielka szansa na awans. Mężczyzna jest pełen wątpliwości, postanawia podjąć decyzję po obradach, jakie mają mieć miejsce w Brukseli. To nie jedyny trudny wybór, przed jakim został postawiony. Planuje ON bowiem wkrótce oświadczyć się swojej pięknej, wyrafinowanej narzeczonej. Ich rodziny znają się od dawna, właściwie od zawsze są kojarzeni jako para, jednak kobieta nie zaspokaja jego potrzeb umysłowych i fizycznych. Mansonowi nie są obce nocne kluby czy jednorazowe przygody z nowo poznanymi panienkami, czuje, że obecny związek coraz bardziej go męczy.

  Zoe to młoda, skromna tłumaczka z Wiednia. Jest piękną, delikatną i spokojną rozwódką. Jej małżeństwo zakończyło się zaskakującym i przykrym finałem, jednak były partner nadal jest jej prawdziwym przyjacielem, na którego zawsze może liczyć. Kobieta nie mogła nawet przypuszczać, że krótki wyjazd do Brukseli na zawsze odmieni jej życie.

  "Nie czuła się pewnie, mając świadomość, że ten, skądinąd obcy, mężczyzna w ciągu tylko jednego wieczoru poznał jej wszystkie sekrety. Z drugiej jednak strony pomyślała, że w końcu nigdy więcej się nie spotkają, więc nadal może pozwolić sobie na całkowitą swobodę i szczerość."

  Historia Mansona i Zoe to doskonały dowód na to, iż najpiękniejszych chwil w życiu nie da się zaplanować, one przychodzą spontanicznie. Ta dwójka po raz pierwszy spotkała się na ulicy, wypatrzyli siebie w tłumie przechodniów i już wtedy pojawiła się między nimi iskra, ale nikt z nich nie mógł przypuszczać, że jeszcze kiedyś się spotkają. Gdy parę godzin później polityk dostrzega kobietę w restauracji, postanawia się do niej dosiąść. Rozmowa między nimi klei się nadzwyczaj dobrze, nie czują skrępowania, żartują, opowiadają o sobie, po prostu jest im ze sobą wyjątkowo przyjemnie. Spotkanie kończy się upojną nocą w hotelowym pokoju, jednak przecież wkrótce trzeba powrócić do rzeczywistości. Zoe wie, że Manson nie jest dla niej odpowiednim facetem, niestety nie potrafi o nim zapomnieć.

  Czy dla niego również ta znajomość jest czymś więcej niż tylko fascynującą, jednorazową przygodą?

  Czy będzie im pisane spotkać się ponownie?

  "Manson z żadną inną kobietą wcześniej nie czuł się tak dobrze. On i Zoe rozumieli się i uzupełniali we wszystkim doskonale. Czytała z niego jak z otwartej księgi. Jego rozmowy z nią bawiły go, prowokowały i niezmiernie podniecały. Gdyby mógł, zatrzymały taki stan rzeczy jak najdłużej."

  To niesłychane, że tak niewielka pod względem objętości książka, może być potężnym nośnikiem intensywnych emocji. Już pierwsze spotkanie naszych bohaterów wywołało na mnie ogromne wrażenie, a z każdą kolejną stroną, byłam jeszcze bardziej zafascynowana. Wbrew pozorom nie jest to słodki, pusty romans, a głęboka powieść o poszukiwaniu korzeni i odkrywaniu własnego "ja", które często skrywamy pod maską, w celu dostosowania się do potrzeb otoczenia.

  Żadne z tej dwójki nie mogło nawet się spodziewać, jak przypadkowe, zdaje się niewinne spotkanie, odmieni ich życie. Manson rozbudził w Zoe uczucia i pragnienia, o których już dawno zdążyła zapomnieć, sam zaś zapragnął poznać własne korzenie, wyruszyć w podróż życia do rodzinnego kraju. Czytelnik dzięki bohaterom ma możliwość odbyć niezapomnianą, ekscytującą wędrówkę do magicznych Indii. Z zapałem chłonęłam wzruszające, romantyczne historie dotyczące ich przodków, zauroczyła mnie również wyjątkowa, orientalna kultura i naturalne piękno odwiedzanych miejsc.

  Pióro autorki jest niezwykle lekkie i sugestywne, dlatego czytelnik przeżywa powieść, jakby był jej uczestnikiem. Opisy rozbudzają wyobraźnię i rozpalają zmysły, dzięki czemu lektura staje się fascynującą przygodą, jakiej nie chce się kończyć.

  "Odkąd poznał Zoe, musiał zrewidować również wszystkie swoje przekonania oraz wiarę. Dziś wierzył w Boga, Istotę sprawczą lub w cokolwiek, co doprowadziło go właśnie tutaj. Przy tej jednej kobiecie wszystko się zmieniało. To co ON wcześniej uważał za ważne, okazywało się zupełnie nie istotne. Dzięki niej odkrył swoje prawdziwe pochodzenie i znaczenie swojego nazwiska."

  "Kiedy znów się spotkamy" jest piękną i poruszającą powieścią o miłości, przeznaczeniu, ale również o konfliktach rodzinnych. Historia pokazuje jak ważny jest kontakt z przodkami, poznawanie własnych korzeni. Autorka dzięki zestawieniu dwóch odmiennych kultur uświadamia, że w podejmowaniu ważnych wyborów najważniejsze jest kierowanie się sercem. Ono doskonale wie, gdzie jest jego miejsce, gdzie zazna miłości i spełnienia. Religia zaś, choć tak bardzo odmienna, zawsze powinna łączyć ludzi, a nie ich poróżniać.

  Powieść Niny Nirali to zdecydowanie idealna lektura na lato, ciepła, przyjemna, ale również poruszająca, z pięknym przesłaniem. Intrygująca historia, wartka akcja, sympatyczni, nietuzinkowi bohaterowie, powrót do korzeni, walka o prawdziwe uczucie, a w tle piękne, zapierające wdech w piersi Indie. Gwarantuję, iż książka wywoła istną lawinę skrajnych emocji, a subtelnie opisane sceny erotyczne rozpalą wasze zmysły. Dajcie się porwać tej niezwykłej historii i wyruszcie niezapomnianą podróż w poszukiwaniu miłości, a przede wszystkim własnego "ja". Polecam gorąco!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Szczerze mówiąc, dowiedziałam się o tej książce zupełnie przypadkiem, jednak szybko zdołała pobudzić moją ciekawość. Po zapoznaniu się z opisem, nie byłam do końca pewna, czego powinnam się po niej spodziewać, jednak szybko odkryłam, że jest ona znacznie lepsza od tego, na co przegotował mnie opis. Jeżeli więc jesteście ciekawi mojej opinii, serdecznie zachęcam was do zapoznania się z resztą recenzji.

  Po przeczytaniu paru pierwszych stron tej opowieści, wiedziałam, że właśnie mam w ręku jedną z lepszych książek tego lata, a to wrażenie towarzyszyło mi aż do ostatniej strony tej opowieści. Autor posługując się prostym i przyjemnym w odbiorze stylem, stworzył coś, do czego chciałabym nieustannie wracać i z pewnością nie zastałaby mnie przy tym nuda.

  On - polityk, który wciąż nie może zdecydować się, aby oświadczyć się kobiecie, z którą jest od lat. Niegdyś myślał, że ją kocha, jednak z czasem zaczął szukać pociechy w night clubach.

  Ona - mieszkająca w Wiedniu tłumaczka, która uwielbia indyjskie piosenki. Jej małżeństwo trwało siedem miesięcy, dopóki jej eks nie dowiedział się o swoim homoseksualizmie. Czy jedno spotkanie może zbliżyć tych dwoje ludzi?

  To znakomita książka dla kobiet, który zaskoczy każdą miłośniczkę tego gatunku oraz sprawi, że nie będziecie w stanie się od niej oderwać, dopóki nie zapoznacie się z ostatnią stroną tej historii.

  Nawet się nie spodziewałam, że ta książka zdoła wywołać na mnie aż tak wielkie wrażenie. Na samym początku sądziłam, że jest to zwyczajna opowieść o dwojgu ludzi jednak szybko odkryłam, że to coś o wiele większego, co od razu sprawiło, że poczułam do niej ogromny sentyment. Co takiego? Sami się o tym przekonajcie!

  Jeżeli więc udało mi się w chociażby maleńkim stopniu pobudzić waszą ciekawość, jak najbardziej zachęcam was do sięgnięcia po tę książkę i gwarantuję, że z pewnością podbije ona wasze serca. Osobiście jestem nią urzeczona i sądzę, że w niedalekiej przyszłości z przyjemnością przeczytam ją po raz kolejny.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Nina Nirali
 • Wydawnictwo Novae Res
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 168
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788380839946
 • Język: polski
 • ISBN: 9788380839946
 • EAN: 9788380839946
 • Wymiary: 11.9x19.3x1.4 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Spotkamy się przypadkiem 4/5 Nasza cena:
26,32 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spotkamy się przypadkiem

Niewielkie miasto łączy losy kilku osób, z pozoru niemających ze sobą wiele wspólnego Maria, czterdziestoletnia wdowa, postanawia spełnić swoje marzenie i w niewielkim miasteczku otworzyć pizzerię. Pewnego wieczoru o mało nie rozjeżdża Joanny, która przechodzi nieuważnie przez ulicę. Joanna,...
Kiedy wszystko się zmienia 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedy wszystko się zmienia

Nieustannie pozwalałam, by przeszłość determinowała moją przyszłość. Ale nie zamierzam się więcej poddawać.   Drake’a Chambersa cechuje tak wielka arogancja, jak mnie upór. Jest gwiazdą boiska, rozgrywającym w studenckiej drużynie futbolowej znanym w całym kraju. Myślałam, że jest taki jak...
Zdarzyło się pierwszego września (albo kiedy..) 0/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zdarzyło się pierwszego września (albo kiedy..)

Pierwszy września 1938 roku. Basen w Levicach gdzieś w centrum Europy. Trzech nastolatków ? Węgier, Czech i Żyd ? organizuje prywatne zawody pływackie. Nagrodą dla zwycięzcy będzie prawo do ubiegania się o względy pięknej rówieśniczki Márii. Peter, Jan i Gabriel nie wiedzą jednak, że ich wyścig...
Kiedy zdarza się przemoc, lubię patrzeć 0/5 Nasza cena:
17,45 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedy zdarza się przemoc, lubię patrzeć

"Kiedy zdarza się przemoc, lubię patrzeć" to druga książka Kuby Wojtaszczyka, którego debiut literacki znalazł się wśród najbardziej obiecujących debiutów roku tygodnika Newsweek. Autor bierze na warsztat bardzo aktualny temat: protesty młodych ludzi przeciw realiom rynku pracy, powszechnych umów...
Kiedy zdarza się przemoc, lubię patrzeć 0/5 Nasza cena:
26,18 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedy zdarza się przemoc, lubię patrzeć

"Kiedy zdarza się przemoc, lubię patrzeć" to druga książka Kuby Wojtaszczyka, którego debiut literacki znalazł się wśród najbardziej obiecujących debiutów roku tygodnika Newsweek. Autor bierze na warsztat bardzo aktualny temat: protesty młodych ludzi przeciw realiom rynku pracy, powszechnych umów...
Spotkajmy się w prowansji 0/5 Nasza cena:
15,00 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spotkajmy się w prowansji

Wśród zapachu lawendy i prowansalskich ziół toczą się skomplikowane miłosne gry… Spotkanie Rafe jest sławnym hiszpańskim aktorem i uznanym reżyserem. W życiu kochał tylko jedną kobietę, piękną Cairo, która przed laty nagle zakończyła ich namiętny romans. Teraz przypadkiem spędzą kilkanaście dni w...
Spotkaliśmy się za wcześnie 0/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spotkaliśmy się za wcześnie

„Spotkaliśmy się za wcześnie” to zupełnie inna, niesamowita i wyjątkowa opowieść o miłości. Znajdziesz tutaj wszystko, do czego tęskni każde ludzkie serce. Pospacerujesz po mazurskich lasach, usłyszysz śpiew ptaków i poznasz poezję malowaną na płótnie. I będzie On – niepoprawny marzyciel. Ona -...
eBook Namaskaar, we love Bolly! mobi epub 5/5 Nasza cena:
2,63 zł 2,84 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Namaskaar, we love Bolly! mobi epub

Antoine Aron jest architektem i samotnym ojcem. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych podejmuje pracę w Madrasie (obecnie Chennay, Tamilnad w Indiach). Niespełna roczny pobyt w Indiach oraz spotkanie z nauczycielką tańca Bharatnatyam, Prishą Raneshvar, ma wpływ na całe dalsze życie. Pomimo głębokiego...
Zakręty losu T4 Nowe pokolenie 5/5 Nasza cena:
25,60 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakręty losu T4 Nowe pokolenie

Łukasz i Krzysztof Borowscy prowadzą szczęśliwe i stateczne życie rodzinne u boku ukochanych kobiet. Wydaje się, że tragiczne wydarzenia z przeszłości nigdy nie wrócą. Jednak rosyjska mafia nie zapomina doznanych krzywd, a żądza zemsty każe jej przez lata przygotowywać misterny plan...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula