Podręczniki do hiszpańskiego w gimnazjum

W dziale znajdziesz TanioKsiążkowy asortyment z podręcznikami do języka hiszpańskiego, które najczęściej są używane w gimnazjum. Hiszpański stanowi jeden z najpopularniejszych języków na świecie. Warto jest zacząć się go uczyć od najmłodszych lat. Popularne serie podręczników do hiszpańskiego w Taniej Książce to Espacio joven i Companeros.

Kursy do hiszpańskiego przeznaczone dla młodzieży w wieku 11 - 16 lat charakteryzują się podjęciem zagadnień, które są interesujące dla nastolatków. Młody człowiek poznaje przedstawione w języku hiszpańskim problemy i sytuacje, z którymi może się zetknąć w "prawdziwym" życiu. Podręczniki do hiszpańskiego podzielone są na stopnie trudności. Espacio joven i Companeros to kursy złożone z czterech poziomów. Wybór poziomu zależy od zaawansowania w nauce języka hiszpańskiego. Podręcznikom do nauki języka hiszpańskiego towarzyszą ćwiczenia. Praktyka gramatyki i pisowni polega na wykonywaniu zadań związanych z omawianym zagadnieniem.

Zobacz poniżej listę podręczników lub użyj wyszukiwarki żeby znaleźć interesującą Cię serię.

 • Outlet
  -19%
  Espacio Joven A2.1 podręcznik

  Espacio Joven A2.1 podręcznik Outlet

  Nr MEN część A2.1: 709/2/2014 "Espacio joven" to czteropoziomowy kurs języka i kultury hiszpańskiej, zgodny z ESOKJ i plrogramem nauczania Instytutu Cervantesa. Przeznaczony jest dla nastolatków, pozwala osiągnąć poziom B1 i przygotowuje do nowych egzaminów DELE. Podręcznik składa się z sześciu...
  Ocena: 0/5
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 67,23 zł 83,00 zł
  produkt niedostępny
  chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostępności

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej