Podręczniki do francuskiego w gimnazjum

W tej kategorii znajdują się podręczniki do francuskiego w gimnazjum. W ofercie znajduje się wiele popularnych serii dedykowanych młodzieży m.in. Et Toi?, Adosphere, czy też Pourquoi Pas. Proponowane kursy języka francuskiego dedykowane są młodzieży w wieku 11-16 lat. Dzięki nim można nauczyć się języka obcego od postaw. Podręczniki są ciekawie ilustrowane, co sprzyja przyswajaniu nowych wiadomości. Są napisane w taki sposób, aby jak najlepiej trafić w oczekiwania osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem francuskim.

Zróżnicowany stopień zaawansowania podręczników do nauki języka francuskiego

Podręczniki do języka francuskiego przeznaczone są osobom o różnym stopniu zaawansowania. Każda seria składa się z kilku książek. Seria Adosphere składa się z czterech podręczników, do których dołączono płyty CD. Oprócz tego dostępne są zeszyty ćwiczeniowe. Kursy dostosowane są do potrzeb współczesnych nastolatków. Zawierają szereg praktycznych zwrotów, a także uczą rozmowy w codziennych sytuacjach życiowych. Seria Pourquoi pas składa się z trzech podręczników oraz zeszytów ćwiczeń. Na uwagę zasługuje atrakcyjna szata graficzna, która wspiera efektywne przyswajanie nowych zwrotów.

Dużym zainteresowaniem Klientów cieszą się również zeszyty ćwiczeń z serii Decibel. Dzięki nim można sprawdzić rzeczywisty stan swojej wiedzy. W kategorii posiadamy również podręczniki Amis et compagnie czyli czteroczęściowy intensywny kurs języka francuskiego. TanioKsiążkowi Klienci znajduą u nas także Et toi?- zestawy podręczników i zeszytów ćwiczeń do nauki francuskiego, na które warto zwrócić uwagę. Proponujemy również materiały ćwiczeniowe z serii Le Mag. Podręczniki do francyskiego są zgodne z najnowszymi podstawami programowymi.

Podręczniki szkolne w dobrej cenie

Oferujemy podręczniki do języka francuskiego w niskich cenach. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Kursy francuskiego znajdujące się w naszej ofercie przystosowane są do wymagań polskiego szkolnictwa. Najczęściej wykorzystywane są w szkołach gimnazjalnych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać ja podczas samodzielnej nauki w domu. Pozwalają one przyswoić umiejętności na poziomie od A1 do B1.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej